Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.238
Cevap
6
Favori
357.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asiboldon
    Aslında buradan indirmedim. Sitede europe open diye verilmişti. Aynısı olması lazım.
    Siz de o mu yüklü? Admin xda'in andmini mi?

Windows'taki sorun sebebiyle ROM atamadım henüz. Bende şu an TR 10b mevcut.. Cevaplayan admin android-turkey'in adminiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balliba

quote:

Aslında buradan indirmedim. Sitede europe open diye verilmişti. Aynısı olması lazım.

Windows'taki sorun sebebiyle ROM atamadım henüz. Bende şu an TR 10b mevcut.. Cevaplayan admin android-turkey'in adminiydi.

O zaman bir de bunu deneyeyim. Sonucu burada paylaşırım.
  • Bu arada ekran koruyucu kılıf almayı düşünenler için, microshop'ta bir sorun varmış. Siparişler 3-4 gün içerisinde gelebilirmiş, haberiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

quote:

Orijinalden alıntı: parsan

@edarguner Dostum şarj durumu nasıl telefonun. Ne kadar gidiyor ?

Şunu Açıklıkla söyleyebilirim ki Şuanki benzer bütün Android'lerden daha fazla gidiyor. Benim telefon hiç kapatmadan 3 g ile 48 saate ulaşıyor son günlerde.oynasam,kurcalasam 24 saat ki o bile süper bir değer.

3G ile 48 saate ulassam hicbir sey istemem daha hocam. harika ! 5. kez şarj ettim ama daha duzelme yok pilde 12 saat ancak gidiyor. bakalim.. 1 haftada ancak kendine gelir saniyorum.

Kamerada tekrar tekrar uzun bir test yapacagim bakalim. ama su ekranin gec acilmasina bir care bulamadim halen ve bir cozumu de yok gibi duruyor hani.

• Valla ofsaytta filan değilim ve de telefonum optimus black. Açıklama eksikliği için özür dilerim ama optimus 2x için radyo apk sını optimus black telime yükledim , gayet güzel çalışıyor. Siz de deneyin görün.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Balliba

quote:

O zaman bir de bunu deneyeyim. Sonucu burada paylaşırım.

Evet 72. sıradaki firmware i yükledim.

1-Bi çok Türkçe karakterleden oluşan uzzzuuun (5x160 karakter uzunluğunda) bir sms i sorunsuz bir şekilde gönderdim. Öcekinde 160 karakteri geçemiyordum. Yani bu tarafı çok iyi.

2-Gelen sms te de şu var:
    Ğ,ğ : boşluk olarak çıkıyor.
    ı : i ye benzer (nokta yerine çentikli) çıkıyor. (bu iyi)
    ş,Ş : boşluk olarak çıkıyor.
    İ : boşluk
    Ç : Ç olarak
    ç : boşluk

Tabi gelen smslerdeki sorun bazı telefonlardan (örn: nokya ) gelen smslerde. Diğer bir çok telefonda sorun yok.

• dün bir arkdaş yardımcı olmuştum sanırım beceremedim.. werles olmayan yerlerde internete nasıl gircem bana girilcek yeri ve internet ayarlarını söyleyebilir? adım adım pls... hattım Vodafone..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanemine -- 2 Ağustos 2011; 12:39:50 >
  • http://i1088.photobucket.com/albums/i325/n3ronx/snap20110802_121219.png

http://i1088.photobucket.com/albums/i325/n3ronx/snap20110802_121212.png

4 saatte %40 kaldi sarj. 1 saattir 3G acik. %65 iken maps i acmamla birden 42 ye dusmesi bir oldu. GPS 10 DK calisti diye bu nedir boyle yahu. Umarim kisa zamanda kendine gelir. Zira DHD den pil yuzunden vazgectim. bir de on kamera cezbetti tabii :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bayramson

Valla ofsaytta filan değilim ve de telefonum optimus black. Açıklama eksikliği için özür dilerim ama optimus 2x için radyo apk sını optimus black telime yükledim , gayet güzel çalışıyor. Siz de deneyin görün.

Çok aldatmaya kalkan insan var yeni üye olup birde yanlış bilgi verince spam sandım seni dostum kusura bakma :) bir ekran görüntüsü paylaşırsan iyi olur Radio için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder Çatalkaya

quote:

quote:

Şunu Açıklıkla söyleyebilirim ki Şuanki benzer bütün Android'lerden daha fazla gidiyor. Benim telefon hiç kapatmadan 3 g ile 48 saate ulaşıyor son günlerde.oynasam,kurcalasam 24 saat ki o bile süper bir değer.

3G ile 48 saate ulassam hicbir sey istemem daha hocam. harika ! 5. kez şarj ettim ama daha duzelme yok pilde 12 saat ancak gidiyor. bakalim.. 1 haftada ancak kendine gelir saniyorum.

Kamerada tekrar tekrar uzun bir test yapacagim bakalim. ama su ekranin gec acilmasina bir care bulamadim halen ve bir cozumu de yok gibi duruyor hani.

Ekran kilidi 1, 1,5 sanine değil de basar basar basmaz açılmadığı gerçek; bende de var.

Tavsiyem:
    Avatarından da anlaşılacğı üzere oldukça gençsin. Yüksek ihtimal benim gibi sen de genelde jean pantolunun ön cebinde taşıyorsun.
    Ben açma/kapama tuşu üste gelecek şekilde dik koyuyorum. Cebimden çıkarmadan önce parmağımla tuşa bir tık atıyorum cebimden çıkana kadar ekran açılmış oluyor. Elime aldığımda sürgülü kilidi açmak kalıyor geriye.
    Belki biraz saçma gelebilir ama ben alıştım. Dolayısıyla geç açılma rahatsızlık vermiyor.

Ayrıca istersen marketten bir güç widgetı yükleyerek ekran kilidini devre dışı bırakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMidnight

quote:

Valla ofsaytta filan değilim ve de telefonum optimus black. Açıklama eksikliği için özür dilerim ama optimus 2x için radyo apk sını optimus black telime yükledim , gayet güzel çalışıyor. Siz de deneyin görün.

Çok aldatmaya kalkan insan var yeni üye olup birde yanlış bilgi verince spam sandım seni dostum kusura bakma :) bir ekran görüntüsü paylaşırsan iyi olur Radio için..

Paylaşım yapılan siteye girdim. Bizim gibi firmwareında fm radyosu mevcut olmayan 2X için paylaşılmış. Ancak işin ilginç tarafı kimse 2X te çalıştıramamış.
    Sen nasıl çalıştırdın yahu? Dur bi deneyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiboldon -- 2 Ağustos 2011; 13:07:50 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ekran kilidi 1, 1,5 sanine değil de basar basar basmaz açılmadığı gerçek; bende de var.

Tavsiyem:
    Avatarından da anlaşılacğı üzere oldukça gençsin. Yüksek ihtimal benim gibi sen de genelde jean pantolunun ön cebinde taşıyorsun.
    Ben açma/kapama tuşu üste gelecek şekilde dik koyuyorum. Cebimden çıkarmadan önce parmağımla tuşa bir tık atıyorum cebimden çıkana kadar ekran açılmış oluyor. Elime aldığımda sürgülü kilidi açmak kalıyor geriye.
    Belki biraz saçma gelebilir ama ben alıştım. Dolayısıyla geç açılma rahatsızlık vermiyor.

Ayrıca istersen marketten bir güç widgetı yükleyerek ekran kilidini devre dışı bırakabilirsin.

Avatar baya eski dostum 27 genc diyorsan oyledir ;)
    O degil de widget locker kullanayim en iyisi. senin yontem de cok iyi ama :D

Yahu adamlar cok guzel ozellikler koymuslar. ozellikle sensorleri app'lerle cok guzel kullanabilmek adina.
    Mesela galerideyken saga bi tik vurunca sonraki fotoya geciyor, sola tiklatinca oncekine. Aynisi muzik app'i icin de varmis dun farkettim. saga tik sonraki , sola tik önceki parca seklinde. Ehh be abicim harika bi detay da yarim akilli misiniz niye muzikte bu olay icin illa muzik app'inin acik olmasi gerekiyor? aciksa zaten tuslarla parca degistiririm tiklatmaya ne gerek kalir ki?

Duzeltme: Hahah bu da iyi. Muzik dinlerken baska bir sey yapin. Mesela sorf yapiyor olun ve saga cift tiklayin, parcayi degistirmiyor hemen ama ardina muzik app ini acin hemen degistiriyor. Birkaç defa denedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Önder Çatalkaya -- 2 Ağustos 2011; 13:07:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CROSSHAIR

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Ceng

Bi arkadaş asphalt 6 oynadım demişti.ben kurdum oyunu ama introdan sonra oyundan atıyor,nasıl çözdünüz bu sorunu ?

ben oynuyorum asphalt 6 yı gayet de güzel . o sizin yüklediğiniz bizim telefona uygun olmayan versiyonu . bende ilk başta onu yüklemiştim dediğiniz gibi introyu geçince siyah ekran oluyor bekliyor sonrada oyundan çıkıyor. bi kaç sayfa önce bikaç HD oyunun olduğu bir link paylaşmıştım ordakini indirin ve yükleyin onda hiçbir sıkıntı yok

Bende oradan yukledim ama yine atiyor.acaba sorun ne ?

• quote:

quote:

quote:

Paylaşım yapılan siteye girdim. Bizim gibi firmwareında fm radyosu mevcut olmayan 2X için paylaşılmış. Ancak işin ilginç tarafı kimse 2X te çalıştıramamış.
    Sen nasıl çalıştırdın yahu? Dur bi deneyelim.

Bu arada fmradio widgetı manyak bir şekilde çalışyor.

Not: Fm radyosu olan bir firmware yüklü bende. Üzerine bu widgetı yükledim.
    Şimdi Türkiye firmware ini yükleyip bakacağım fm radyo çalışacakmı.

• quote:

Bu arada fmradio widgetı manyak bir şekilde çalışyor.

Not: Fm radyosu olan bir firmware yüklü bende. Üzerine bu widgetı yükledim.
    Şimdi Türkiye firmware ini yükleyip bakacağım fm radyo çalışacakmı.

Deneyimlerinizi paylaşmanız çok yol gösterici oluyor. Teşekkür ederiz :)
  • Beyler sanırım bu telefonun beyazı yakında geliyor vatan eklemiş sitesine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyoflord

dün bir arkdaş yardımcı olmuştum sanırım beceremedim.. werles olmayan yerlerde internete nasıl gircem bana girilcek yeri ve internet ayarlarını söyleyebilir? adım adım pls... hattım Vodafone..

hattında internet paketin var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Toprak__

quote:

En önemli şeyi yazmayı unutmuşum.

Telefon kilitliyken tuş kilidini açmak için power butonuna basınca neden 1-1.5 sn. bekliyor? Çok can sıkıcı. Yaşayan veya çözümü bilen var mı arkadaşlar?

benimki anında açılıyor hocam sorun yok basar basmaz ekran geliyor, diğer arkadaşlar da fikirlerini söylesinler ama bence sizin cihaz ya sorunlu ya da siz biraz HTC'ye alışmışsınız..

Benimkide az bekletiyor nedense.. versiyon v10b
  • quote:

Hepinize merhabalar, hayırlı ramazanlar ve sahurlar. Yaklaşık bir aydır bu muhteşem teli kullanıyorum. Naçizane katkıda bulunmak istiyorum:
    - Müzik sesini mixzing player media oynatıcı equalizer ayarlarından gain'le oynayarak artırabilirsiniz (sadece mp3'lerde eqo ayarlanabiliyor.
    - Veeeee sırf radio için rom atmaya gerek yok. İşte LG Optimus 2X için fm radio! Rar'dan çıkarın ve sadece fmradio.apk dosyasını kurun.Tamamdır. İşte size Fm Radio.Denedim, mükemmel çalışıyor :
    http://f o r u m.xda-developers.com/showthread.php?t=1043897

Dostum Radioyu denedim sorunsuz çok sağol tekrar kusura bakma şüpheci yaklaşımım için :)

• quote:

Dostum Radioyu denedim sorunsuz çok sağol tekrar kusura bakma şüpheci yaklaşımım için :)

Radyosuz ROM'da da çalıştı mı?
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.