Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.238
Cevap
6
Favori
357.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sony Ericsson Xperia Neo
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Bu telefona rakip geldi fiyat olarak.
    Sony Ericsson Xperia Neo

evet onu bende gördüm 3.7" ekranı ama çözünürlük 480x854 , 2.3 gingerbread le felan geliyor tip olarak da gayet güzel fiyat olarak da 1000 tl nin altında gayet iyi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: CROSSHAIR

quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Bu telefona rakip geldi fiyat olarak.
    Sony Ericsson Xperia Neo

evet onu bende gördüm 3.7" ekranı ama çözünürlük 480x854 , 2.3 gingerbread le felan geliyor tip olarak da gayet güzel fiyat olarak da 1000 tl nin altında gayet iyi bence

Sony i anlamakta güç 350 mb dahili vermiş en az 1 gb vermek lazım ya ne olacak teknolojin mi yetmiyor. Lg bile kendini aştı artık 8gb veriyor 2005 de mp3 telefonuna 16mb hafıza vermiş ve hafıza kartı desteği vermemiş bir firma buVe otelefonu 2 sene kullandımHalada duruyor sapasağlam
    http://www.gsmarena.com/lg_c3400-1109.php

• quote:

Orijinalden alıntı: palubeyi23

quote:

Orijinalden alıntı: TheMidnight

quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

Arkadaşlar optimus black aşağıdaki hatayı neden verir acaba ?

O saat uygulaması sorunlu dostum bendede verdi o sorunu bende saati kaldırdım telefondan

Sizinde cihaz rootluysa sizde kaldırın rahat edersiniz o saate ihtiyaç yok zaten :)

Hocam nasil kaldirdiniz peki saati

Arayüz dilini ingiizce yapınca çalışıyor bu widget. Çok dandik bir saat zaten, gereksiz.
    Yükleniyor yazısını sürükleyip aşağı çöpe atmanız yeterlidir. Root olup uninstall a gerek yok bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

quote:

Orijinalden alıntı: palubeyi23

quote:

Orijinalden alıntı: TheMidnight

quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

Arkadaşlar optimus black aşağıdaki hatayı neden verir acaba ?

O saat uygulaması sorunlu dostum bendede verdi o sorunu bende saati kaldırdım telefondan

Sizinde cihaz rootluysa sizde kaldırın rahat edersiniz o saate ihtiyaç yok zaten :)

Hocam nasil kaldirdiniz peki saati

Arayüz dilini ingiizce yapınca çalışıyor bu widget. Çok dandik bir saat zaten, gereksiz.
    Yükleniyor yazısını sürükleyip aşağı çöpe atmanız yeterlidir. Root olup uninstall a gerek yok bence.

kesinlikle haklısınız bunun yerine güzel bir hava durumu & saat widgetı çok daha güzel duruyor zaten ana ekranda..ben bunu attım gitti kaldırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: zeki801

CROSSHAİR ve TOPRAK teşekkürler int. bağlantısını hallettim. AVEA hattım verdiğiniz ayarları girince sorun çözüldü.

rica ederiz çözülebildiyse ne güzel
  • Arkadaslar oncelıkle herkese merhaba bugun aksam saat 7 ıtıbarıyle lg p970 telımı forumdakı ballıba arkadasa elden sattım ve bu aksam yakın arkadasımdan cok uygun fıyata htc sensation alıcam forumdakı herkese tesekkur ederım yardımları ve sordugum sorulara cevapları ıcın hepınız gercekten cok aydınlatıcı bılgıler paylastınız her soruma cevap geldı gercekten guzel paylasımlar oluyor ve bu forumu bu baslıgı her zaman takıp edıcem sızlerden ayrılamak ıstemıyorum tekrardan tesekkurler arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mangama -- 1 Ağustos 2011; 20:43:55 >
  • Cihaz sağlam olmuş aslında epeyce, bizimkiyle karşılaştırması; SE Xperia Neo vs LG Optimus Black P970

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3734&idPhone2=3704

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Toprak__ -- 1 Ağustos 2011; 20:47:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mangama

Arkadaslar oncelıkle herkese merhaba bugun aksam saat 7 ıtıbarıyle lg p970 telımı forumdakı ballıba arkadasa elden sattım ve bu aksam yakın arkadasımdan cok uygun fıyata htc sensation alıcam forumdakı herkese tesekkur ederım yardımları ve sordugum sorulara cevapları ıcın hepınız gercekten cok aydınlatıcı bılgıler paylastınız her soruma cevap geldı gercekten guzel paylasımlar oluyor ve bu forumu bu baslıgı her zaman takıp edıcem sızlerden ayrılamak ıstemıyorum tekrardan tesekkurler arkadaslar

hayırlı olsun hocam, memnun kalırsınız umuyorum ki, sensation güzel alet. aramızdan telefonu sattınız diye ayrılsanız da uğrayın arada

• Eyvallah toprak arkadas tesekkurler hemen hemen hergun aranızda olucam yazmasam bıle takıp edıcem bugun bıraz htc sensatıon ana baslıklı forumuna baktımda yemın ederım ordakı arkadasların bırbırne yaklasımları burdakı gıbı ıcten samımı ve yardımlı degıl bu benım canımı sıktı burdakı arkadasların bırbıırne yaklasımı ve paylasımı cok hosuma gıttı bu yuzen cıhazı satsamda her gun burda forumda olucam emın olkı
  • yaw arkadaşlar bu gorilla glass işi hakikaten sır perdesi gibi be hem yok diyoruz, hatta biz demiyoruz LG diyo hem de bunun üreticisinin sitesinde var kardeşim senin telefonunda gorilla glass yazıyor onu da geçtim de bende çizik oluşmadı henüz silmeyle falan, birkaç arkadaşım sağolsun tırnakla da basmaya kalktılar, onlar da çizemedi tüm iş arkadaşların bayan olunca böyle oluyor, telefonu incelemek isteyen tırnak darbesiyle ekranı taciz ediyor resmen fakat hala bir çizik oluşmadı ekranda, çok da dikkatli baktım ekranı yeni temizlemişken yüksek ışıkta ama yok. acaba gorilla glass efsanesi doğru mu ki? valla arkadaşlar LG nin haberi olmayabilir de ha, o kadar deneyimli ve bilgili değiller çünkü sonuçta ben bunu LG Türkiye'ye sordum, LG Europe cevap vermedi gsmarena ve corning gorilla glass var diyo, neden desin ki durup dururken? ha bu arada şu Türkiye'ye gelenlerde gorilla yok diye bir olay da yok hocam onu söyleyeyim de herhangi bir ayrım yapılmamış, avrupa versiyonu zaten bu. Türkiye'ye özel bir cihaz değil yani. ben de durup durup bu gorilla olayını hortlatıyorum ama bi sonuca varıcam kesin kararlıyım, olmadı direkt LG Amerikayı arıycam telefonla, o kadar ingilizcemiz var bi işe yarasın bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Toprak__ -- 1 Ağustos 2011; 21:16:57 >

• ya bu gorilla glass HTC desire HD de de var herhalde , bizim arkadaş geçenlerde yere düşürdü telefonu , Allah rahmet eylesin ekran tuzla buz olmuş , KVK ya verdi 450 tl ye yapıyorlar. onlarda işlerini biliyorlar telefon 1500 tl olunca 450 tl ekran parası istiyorlar. sonuç itibari eğer HTC Desire HD gorilla glass ise , gorilla glass çizilmiyor olabilir ama düşünce tuzla buz oluyor
  • Merhaba. Eski bir HTC Desire HD ve 3 günlük Optimus the Seximus kullanıcısıyım :)

Bir süre (özellikle 16'lık hafıza kartımın gelmesi ve şu pilin kendine gelmesinin ardından) gözlemledikten sonra izlenimlerimi paylaşacağım sizlerle.
    Ancak ilk etapta gözüme çok batan 1-2 noktayı söylemeden geçemeyeceğim.

1- Froyo da neyin nesi?! Google neredeyse Ice Cream'i çıkardı oldu bunlar daha GB'ye terfi ettirememiş. Evet almadan önce biliyordum ama Froyo'nun GB'ye oranla bu kadar kötü olduğunu hatırlamıyordum DHD'den. Millet 2.3.4'ü kullanıyor biz 2.2'deyiz daha, can sıkıcı.

2- Üzerinde gelen kulaklığı çok beğendim ben. 120 liralık bir Sony kulaklığım olsa da kordon uzunluğu bakımından LG'ninkini kullanmayı düşünürken... O da ne.. Sol kulaklık devamlı çıkıyor kulağımdan. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba?

3- Launcher'ını beğenmediğim için hemen birkaç tane denedim. Aşağı yukarı hepsi aynı aslında. Go'nun 1-2 teması hoşuma gitti onu kullanıyorum. Bu arada klavyeyi ayfonla birebir yapmasalarmış iyiymiş
    Kulaklıkla ilgili bir paylaşım; 1 saat önce Ubermusic app ile müzik dinlerken bir baktım ki speaker'dan da ses çıkıyormuş. Kulaklığı çıkarıp geri taktım ancak hem kulaklık hem de speaker'den ses gelmeye devam ediyordu. Kendi app'ini açtım onda öyle bir şey olmadı, çok da kurcalamadım. Bilgisi olan var mı?

4- Kamera performansını beğenmedim, berbat. Flaş çok yetersiz. Işıklandırılmış odada video çekerken de acayip karanlık. Hatta daha çekerken çok karanlık. Bir tuhaflık var ama.

Son olarak ön kamerayı hali hazırda kullanabildiğimiz app'ler neler var?

• Arkadaşlar blackmartalphadan playerpro isimli muzik oynaticiyi indirdim ve cok memnun kaldim musicbox programindan dido whiteflag sarkisini inddirip son ses dinlemenizi tavsiye ederim..Çok guzel telefonumuz var yaa orjinal kulakliklari bile mukemmel ses veriyor seviyorum seni lg immmm :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: CROSSHAIR

ya bu gorilla glass HTC desire HD de de var herhalde , bizim arkadaş geçenlerde yere düşürdü telefonu , Allah rahmet eylesin ekran tuzla buz olmuş , KVK ya verdi 450 tl ye yapıyorlar. onlarda işlerini biliyorlar telefon 1500 tl olunca 450 tl ekran parası istiyorlar. sonuç itibari eğer HTC Desire HD gorilla glass ise , gorilla glass çizilmiyor olabilir ama düşünce tuzla buz oluyor

ooo öyle kırılır hocam tabi, hatta bununla alakalı saçma ama tesadüfen izlediğim bir inceleme videosu vardı; ipad2, samsung galaxy tab ve bb playbook..üçünde de gorilla glass var ve hepsini belli bir yükseklikten yere betona bırakıyorlar hepsi çatır çutur ekranlar tuz buz...HTC Desire HD de var gorilla glass evet, hatta htc nin birçok modelinde var gorilla glass zaten; wildfire s'te bile var ki bizimkinin çok çok altında bir cihaz o, çizilmiyor kesinlikle ama kırılıyor tabiki bilmiyorum tabi ama olsaydı iyi olurdu ya, telefonumuz hakikaten çok güzel nazar değmesin ama ekranı korkutuyor açıkcası, içimiz rahat daha bir güvenle taşımak fena olmazdı tabi özellikle benim gibi kılıf, jelatin kullanmaktan hoşlanmayanlar için şarttı ama olsun ne yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Toprak__ -- 1 Ağustos 2011; 22:29:09 >

• ''4- Kamera performansını beğenmedim, berbat. Flaş çok yetersiz. Işıklandırılmış odada video çekerken de acayip karanlık. Hatta daha çekerken çok karanlık. Bir tuhaflık var ama.''

hocam ayarlarda bir enteresanlık olmasın? berbat olmak şöyle dursun, aslında epeyce de iyi yani kamera ve flaş performansı telefonun örneğin ben zifiri karanlıkta sadece flaş ışığı ile video çekimi yaptım ki gayet iyiydi o derece ve hani karşılaştırma da yaptım çünkü elimde sony video kamera var sd çekim yapan, o kadar olmasa da çok yakındı performansı yani ki sony handycamler iyidir bilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Toprak__ -- 1 Ağustos 2011; 22:29:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brcsrdr

Arkadaşlar blackmartalphadan playerpro isimli muzik oynaticiyi indirdim ve cok memnun kaldim musicbox programindan dido whiteflag sarkisini inddirip son ses dinlemenizi tavsiye ederim..Çok guzel telefonumuz var yaa orjinal kulakliklari bile mukemmel ses veriyor seviyorum seni lg immmm :))

• Az önce niyeti bozup Europe 10b firmware'i yükledim.
    Bazı telefonlardan gelen sms lerde türkçe karakterler boşluk olarak çıkıyor. Tamam bu normal herkes mutabıktır.

Ancak gönderilen sms lerde de büyük bir sorun var. Türkçe karakter dahil edilerek yazılan bir sms karşı tarafa gitmiyor. Sms yazısının hemen altında "gönderiliyor" çıkıyor bir türlü gitmiyor.

Sizde de bu sorun var mı? Yoksa aişağıdaki listeden hangi firmware i yüklediniz?

http://luivit.altervista.org/firmwareP970/index.php
  • En önemli şeyi yazmayı unutmuşum.

Telefon kilitliyken tuş kilidini açmak için power butonuna basınca neden 1-1.5 sn. bekliyor? Çok can sıkıcı. Yaşayan veya çözümü bilen var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Toprak__

Cihaz sağlam olmuş aslında epeyce, bizimkiyle karşılaştırması; SE Xperia Neo vs LG Optimus Black P970

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3734&idPhone2=3704

Telefon kesinlikle hoş ama dahili hafızanın 320 mb olması çok kötü. İlerde gelecek olan güncellemeler için zorlanır SE. HTC Desire'de de 512 olduğu için kaç aydır 2.3 güncellemesi bu yüzden gelmiyor ama diğer türlü gayet hoş bir telefon. Sanırım LG 'yi biraz daha forumda okumam gerekecek

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.