Şimdi Ara

LG optimus black kullanıcı memnuniyeti (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
1
Favori
23.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki

LG optimus black kullanıcı memnuniyeti

(En Son Oy Tarihi: 23.1.2015)
Giriş
  • 30 ocakta türkiye gingerbread güncellemesi
  • güncellemeyi çok önermiyorlar
  • Neden peki bende rom yuklemeye karsiyim fakat 2.2 cekilmiyor ne yapmam gerek ?
  • yeter artık nezaman çıkacak şu güncelleme
  • avrupa romu çıktı arkadaşlar türkçe dil desteği de var, dileyen indirebilir
  • iki ay önce aldım .onbeş gün önce cebimde sim kart sorunu yazdı servise gönderdim anakart yandı dedi.benden cebimdeki sıcaklıktan mı yanı ne oldu ki yandı dedim.olabilri elektronik dedi.o gun bugundur servisde parça bekliyor.stoklu çelışmıyorlar mış anakart koreden gelecekmiş.iphone vardı sebekesi az çekiyor diye verdim tam 2 gün sonra sıfırını verdi.bi daha lg güldürmeyin beni
  • birşey sormak istiyorum tıomap 3630 ile armv7 aynı seyler mı ??
  • kullanmadım ama kullansaydım kesin telefondan memnun olurdum ama lg nin yazılım desteğim-nden memnun olmazdım.
  • Arkadaslar bilmiyorum dogru yeremi yazıyorum ama umarım sorunum çözülür. Lg p 970 kullanıcısıyım yani Optimus Black. İkinci defa aynı sorunu yaşadığım için yazmak istedim. İlk seferde 2 mesaj aynı anda geldi ben cevap gönderirken bir tane daha geldi ve telefon kısa sure dondu kendine geldiginde mesaj kutumda okunmamış 1 mesaj ibaresi vardı ama mesaj görünmuyordu. Bir saat sonra fln baktıgımda görünmeyen mesaj okunuyordu.Şimdi 4 gün önce yine aynı sorunu yaşadım.Şuanda mesaj kutumda kayıtlı 2 mesaj var ama okunmayan mesaj yok :( fakat hala mesaj kutumda 1 yazıyor :(. Batarya çıkarıp taktım belki bir umut donmustur duzelir diye olmadı.4 gündür mesaj kutumda 1 yazıyor ama okunmayan mesaj yok ! Lütfen bilen varsa yardım etsin ..Şimdiden tesekkürlerl...
  • quote:

Orijinalden alıntı: you_know

Arkadaslar bilmiyorum dogru yeremi yazıyorum ama umarım sorunum çözülür. Lg p 970 kullanıcısıyım yani Optimus Black. İkinci defa aynı sorunu yaşadığım için yazmak istedim. İlk seferde 2 mesaj aynı anda geldi ben cevap gönderirken bir tane daha geldi ve telefon kısa sure dondu kendine geldiginde mesaj kutumda okunmamış 1 mesaj ibaresi vardı ama mesaj görünmuyordu. Bir saat sonra fln baktıgımda görünmeyen mesaj okunuyordu.Şimdi 4 gün önce yine aynı sorunu yaşadım.Şuanda mesaj kutumda kayıtlı 2 mesaj var ama okunmayan mesaj yok :( fakat hala mesaj kutumda 1 yazıyor :(. Batarya çıkarıp taktım belki bir umut donmustur duzelir diye olmadı.4 gündür mesaj kutumda 1 yazıyor ama okunmayan mesaj yok ! Lütfen bilen varsa yardım etsin ..Şimdiden tesekkürlerl...

mesaj kutundaki bütün mesajlarını silip sim kartı çıkartıp takmayı denedinmi
  • şuanda yaptım ama hala aynı mesaj kutum bos okunmus mesaj bile bırakmadım sildim kartı cıkarıp taktım ama hala mesaj kutumda 1 görunuyor :(
  • quote:

şuanda yaptım ama hala aynı mesaj kutum bos okunmus mesaj bile bırakmadım sildim kartı cıkarıp taktım ama hala mesaj kutumda 1 görunuyor :(

bu kadar uğraşçağına keşke en yakın lg teknik servisine gitseydin 2dk da hallederlerdi
  • Çalışıyor olabileceğimi düşünebilirdiniz !! Ben de biliyorum en yakın servise gidince düzelecegini ama iş yerimden oraya gitmek 2 saatimi alıyor izin almama da imkan yok !! Burada herkes yardım isteyince servise mi gidin deniliyor ? Telefonu almadan öncede bu forumu okuyup karar verdim herkes birbirinie yardımcı oluyor . Ha bu arada telefonu kapatıp acmak o kadar uğraşı gerektirecek bişi değil bana göre ...Neyse bu sorunu yaşayan arkadaslardan yardım bekliyorum...
  • Şarj süresi sıkıntım var 1 günü göremiyorum :( ayrıca picasa pictures mı ne öyle bişeyi sürekli senkrınize ediyor...
  • quote:

Çalışıyor olabileceğimi düşünebilirdiniz !! Ben de biliyorum en yakın servise gidince düzelecegini ama iş yerimden oraya gitmek 2 saatimi alıyor izin almama da imkan yok !! Burada herkes yardım isteyince servise mi gidin deniliyor ? Telefonu almadan öncede bu forumu okuyup karar verdim herkes birbirinie yardımcı oluyor . Ha bu arada telefonu kapatıp acmak o kadar uğraşı gerektirecek bişi değil bana göre ...Neyse bu sorunu yaşayan arkadaslardan yardım bekliyorum...

bilgim olsa zaten servise yönlendirmek yerine yardımcı olurdum.. madem gidicek vaktiniz yok arayıp sorun? telefonda yardımcı olacaklarını düşünüyorum.. zaten büyük bir sorun var ise getirin derler.. forumdan yardım istiyorsanız da yanlış konudasınız, bu konu kullanıcı memnuniyeti konusu.. Optimus Black ana konusu burada; oraya yazarsanız daha hızlı cevap alırsınız

http://forum.donanimhaber.com/m_51714483/mpage_170/f_/key_//tm.htm#58013760
  • wi-fi den giriyorum kontor gidiyor nasıl düzelticem bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: y n s c n

Go Launcher ile herşeyi değiştirebiliyorsunuz. İlgisi olan varsa güzel uygulama ama ben pek sevmiyorum, orjinallikten yanayım

sn: y n s c n
    forumda baktım bu telefonla ilgili en çok bilgiye sahip kişi sizsiniz herkesede yardım ettiginizi gördüm banada yardım ederseniz sevinirim atrix le optimus black arasında kaldım motorola gerek marka gerekse ekrandan kaybediyor bence ama şu hdm çıkışı olması tv ye filan baglanması çekici kılıyor diger yandanda optimus tasarımı ve lg olmasından kazanıyor sizin tavsiyeniz nedir bide optimus malum çıkalı nerdeyse 1 sene oluyor ama hala güncel son çıkan oyunları kasmadan oynayabiliyormu yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan_27

quote:

Go Launcher ile herşeyi değiştirebiliyorsunuz. İlgisi olan varsa güzel uygulama ama ben pek sevmiyorum, orjinallikten yanayım

forumda baktım bu telefonla ilgili en çok bilgiye sahip kişi sizsiniz herkesede yardım ettiginizi gördüm banada yardım ederseniz sevinirim atrix le optimus black arasında kaldım motorola gerek marka gerekse ekrandan kaybediyor bence ama şu hdm çıkışı olması tv ye filan baglanması çekici kılıyor diger yandanda optimus tasarımı ve lg olmasından kazanıyor sizin tavsiyeniz nedir bide optimus malum çıkalı nerdeyse 1 sene oluyor ama hala güncel son çıkan oyunları kasmadan oynayabiliyormu yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Cihazda root yetkiniz varsa kasmadan oyunlar oynayabilirsiniz. Yeni alınan cihazlarda root yetkisi olmadığı için telefon ile birlikte gelen uygulamaları silemiyorsunuz. Bu da belleğin fazla harcanmasını ve oyunların kasmasını sağlıyor. Açılış ile birlikte gelen uygulamarda aynı şekilde root yetkiniz olmadığı için iptal edemiyorsunuz her açılışta çalışıyorlar.

Garanti kapsamında LG Teknik Servisine giderek root yetkisi kazanabilirsiniz. Öyle umuyorum bi deneyin..

Sebepsiz yere kasıyor demeniz onların format atmasına olanak sağlayabilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel-Koo

quote:

Orijinalden alıntı: serkan_27

quote:

Cihazda root yetkiniz varsa kasmadan oyunlar oynayabilirsiniz. Yeni alınan cihazlarda root yetkisi olmadığı için telefon ile birlikte gelen uygulamaları silemiyorsunuz. Bu da belleğin fazla harcanmasını ve oyunların kasmasını sağlıyor. Açılış ile birlikte gelen uygulamarda aynı şekilde root yetkiniz olmadığı için iptal edemiyorsunuz her açılışta çalışıyorlar.

Garanti kapsamında LG Teknik Servisine giderek root yetkisi kazanabilirsiniz. Öyle umuyorum bi deneyin..

Sebepsiz yere kasıyor demeniz onların format atmasına olanak sağlayabilir :)

öncelikle verdiginiz bilgi için teşekkür ederim.....ikinci el olarak bu hafta içi alıcam hocam inşallah aldıgım zaman yardımlarınızı bekliyorum :)
  • Beyler herkese Merhabalar. Bende Yeni Aldığım cihaz hakkında sizlerde yaşıyormusunuz diye sormak istediğim bir sorunum var.

Cihazı ilk aldığımda tüm piksel kontrollerini yaptım kameralar dahil.

Daha sonra video çekiminde fark ettiğim mavi noktalar yakın çekimde ekrana yansıyor. Bu piksel hatası değil diyor aldığım yer.

Gidip teşhirdekinide açıp baktırdım. Aynı. Video çekerken yakın planda noktalar beliriyor. mavi mavi.

Bunun hakkında bir fikri olan varmı.?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.