Şimdi Ara

LG optimus black kullanıcı memnuniyeti (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
1
Favori
23.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki

LG optimus black kullanıcı memnuniyeti

(En Son Oy Tarihi: 23.1.2015)
Giriş
  • Bence de güzel bir cihaz. Kalitesi tartışılmaz zaten.
  • bir de, şu yazılım işine gereken önemi verseler..
  • slm arkadaşlar ben yeni LG OPTİMUS BLACK P970 telefon aldım yalnız bazı sorunlarım var bana yardımcı olurmusunuz akıllı telefon kullanmaya yeni başladım telefon görüşmelerimde hoparlörü aktif hale getirince ben karşı tarafın sesini duyuyorum ama benim sesimi karşı taraf duymuyor artı kulaklıkla görüşme yaptığım zamanda aynı olayı yaşıyorum ben karşı tarafın sesini duyuyorum ama benim sesimi karşı taraf duymuyor acaba sesmi kapalı diyorum sese bakıyorum ses ayarı maximumda arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun böyle giderse ben bu telefondan soğumaya başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mka.fb

slm arkadaşlar ben yeni LG OPTİMUS BLACK P970 telefon aldım yalnız bazı sorunlarım var bana yardımcı olurmusunuz akıllı telefon kullanmaya yeni başladım telefon görüşmelerimde hoparlörü aktif hale getirince ben karşı tarafın sesini duyuyorum ama benim sesimi karşı taraf duymuyor artı kulaklıkla görüşme yaptığım zamanda aynı olayı yaşıyorum ben karşı tarafın sesini duyuyorum ama benim sesimi karşı taraf duymuyor acaba sesmi kapalı diyorum sese bakıyorum ses ayarı maximumda arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun böyle giderse ben bu telefondan soğumaya başladım

yanlışlıkla elin dokunmatik paneldeki sustur tuşuna geliyo olabilir mi? çünkü telefonu kulağına yaklaştırınca otomatikman tuş kilidi oluyor ancak, kulak takınca yada hoparlörü açınca tuş kilidinde olmuyo ekran, elin farkında olmadan çarpıyosa sustur tuşuna o yüzden öyle oluyodur. çünkü 3-5 kere bnmde başıma geldi, tam telefondan soğucaktım böyle bişey olduğunu farkettim :):):) buna dikkat et, eğer yine düzelmiyosa v10c ye güncelle telefonunu.. düzelmesini beklemeden güncellemelisin telefonunu daha iyi oluyor performansı.. bunlara rağmen sorun devam ediyorsa teknik servise götür cihazı ücretsiz değiştirsinler

• arkadaşlar benim OB bazen wi-fi a bağlanıyor bazen bağlantı kesildi diyor telefonu kapatıp açınca bağlanıyor. Bunun nedeni nedir ? Bilen var mı?
  • arkadaslar bu teefona yukleyebileyecegimiz mirc programi varmi acaba
  • sorularınızı LG Optimus Black ana konusuna sorarsanız daha hızlı ve sağlıklı cevaplar alırsınız arkadaşlar;

http://forum.donanimhaber.com/m_51714483/mpage_119/key_/tm.htm
  • telefon iyi hoş da bir sorunla karşılaştığınız da destek olayı sıfır bunu da dikkate almak lazım...müşteri hizmetleri evlere şenlik sırf bu yüzden telefondan soğudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

telefon iyi hoş da bir sorunla karşılaştığınız da destek olayı sıfır bunu da dikkate almak lazım...müşteri hizmetleri evlere şenlik sırf bu yüzden telefondan soğudum

Pardonda Bu kanıya nasıl vardın merak ettim doğrusu , çünkü uzaktan erişim ile benim telefonuma anında müdahale etmiştiler, evlere şenlik bir görünümde yoktu :)

Lütfen yalnış bilgi aktarmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _blackmamba_

quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

telefon iyi hoş da bir sorunla karşılaştığınız da destek olayı sıfır bunu da dikkate almak lazım...müşteri hizmetleri evlere şenlik sırf bu yüzden telefondan soğudum

Pardonda Bu kanıya nasıl vardın merak ettim doğrusu , çünkü uzaktan erişim ile benim telefonuma anında müdahale etmiştiler, evlere şenlik bir görünümde yoktu :)

Lütfen yalnış bilgi aktarmayalım.

hemen savunmaya geçme sonuçta seninle benim sorunlarımız aynı olmayabilir...3g bağlantı problemim için bugün aradım 3 defa aktardılar sonuçta birşey beceremediler telefonu fabrika ayarlarına döndürmekten başka sonra sonuç değişmeyince servise yollayın dediler gün içinde tesadüfen bir arkadaşıma konuyu açtım telefonu eline aldı kurcaladı sorunu halletti olay bundan ibaret...

• LG optimus Black almak isteyenler şuan piyasa fiyatı ne bilmiyorum ama bugün Migrosta gördüm beyazını 1149TL'ye satılıyodu,ucuz gibi geldi bana
  • Maşşallah:)))
    İndirimleri taip edin derim 800 leri görebilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: z740

Maşşallah:)))

Fazla mi fiyatı 1149tl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptug.55

quote:

Fazla mi fiyatı 1149tl?

5 ay önce 850 TL'ye aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

quote:

quote:

Fazla mi fiyatı 1149tl?

hımm pahalıymış o zman benim dediğim

• quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

quote:

quote:

Fazla mi fiyatı 1149tl?

şu anda 1050 1100 arası teknosa medimarkt vb yerlerde ben de 4 ay önce vatandan 805 liraya almıştım ama son ötv zammından sonra telefonlar acayip pahalılaştı

• Ben de Samsung Ace peşindeydim 3 aydır.O gün stoğa girmesini bekliyodum sipariş vermek için.Sonra bu ötv zammını gördükten sonra zamlar yansımadan bulduğum ilk telefonu aldım.Çok da memnunum iyiki ace i almamışım
  • quote:

Ben de Samsung Ace peşindeydim 3 aydır.O gün stoğa girmesini bekliyodum sipariş vermek için.Sonra bu ötv zammını gördükten sonra zamlar yansımadan bulduğum ilk telefonu aldım.Çok da memnunum iyiki ace i almamışım

Bulduğunuz ilk telefon LG Optümus Black oldu sanırım
  • Kardes htcler indrmde samsnglar ayni bu telefon neden 300 tl firladi yani sebep ney otv dierlerinede etki etmiyormu kardrsim desire s999 ob 1200 1150 hangi telelfon daha iyi acaba tartisilmaz yani :) cok sacma fiyat ucmus resmenn 100 daha koysam evo 3d alirim kardesim yani
  • türkiye için resmi 2.3.4 çıkış tarihi hakkında bilgisi olan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.