Şimdi Ara

LG optimus black kullanıcı memnuniyeti (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
1
Favori
23.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki

LG optimus black kullanıcı memnuniyeti

(En Son Oy Tarihi: 23.1.2015)
Giriş
  • Beyler bu cihazı bağlayabileceğimiz İtunes benzeri bir program yokmu.
  • Benim optimusumda geldi arkadaslar kurcaliyorum su anda acilen bir cam filmi ve kilif lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: leigh_hunt

Benim optimusumda geldi arkadaslar kurcaliyorum su anda acilen bir cam filmi ve kilif lazim

Ekranı Gorilla-glass(yazılışı yanlış ollabilir) değil mi telefonun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hendr1239

gerçekten kaliteli ve kullanması çok zevkli bir telefon kesinlikle iyi ki almışım diyeceksiniz

kim hocam??
  • bu telefonu alan herkes
  • quote:

Orijinalden alıntı: hendr1239

quote:

Orijinalden alıntı: halil5

arkadaşlar yeni rsürüm piyasaya çınınca burda paylaşırsanız bende haberdar olurdum.

bu arada telin artıları:
    mükemmel ses kalitesi,
    geniş ekran,
    ince tasarımı
    ben htc kullnıyordum wildfres onda olmayan bi çok özellik bunda var.
    fontlar,
    rtehber harkia öbüründe sıııntı idi resmen.
    mesajların daha güzel gösterilmesi,
    wifili cihazlar ile direk bağlantı.
    ana ekran tuşlarının basınca mavi olması
    bi şıklığının olması
    mükemmel bir ekstra kpak ile verdiler.
    harika bir slikon kukllıkığı var ki bugünü kadark müzik anlyışım değişti terlde.
    uyuglmamları kategori altında listeleybilmem.

eksileri ise;
    mal gibi türkiyeye kötü bi sürüm ile gelmesi bi çok gerkesi uygulamanın oması.
    canlı duvar kagıdı desteği yok
    açğrı veye mesaj için led yok
    ters çevirince sessiz özelliği yok
    gorilla glass ekran yok bu yüzden cizilmeye müsati telefon.
    lg teknik desteğinin yetersiz kalması. bu ürünü samsung yapsa öle bi pazarlardaki peynir ekmek olurdu

eksilerden bir tanesi hatalı ben şuanda canlı duvar kağıdı kullanıyorum gorilla glass olmaması büyük bir sorun değil bir ekran koruyucu aldın mı problem kalmaz

canlı duvar kağıdını nasıl ayarlıyoruz hocam acaba. bu arada telin harekt sensörü var önregin miüzik çalarda sol ve sağ üst köşeler iki defa parmkla vurun şarkılar değişiyor.

• ana ekrandayken sol alt köşedeki tuşa basıl duvar kağıtları seçeneğini seçin daha sonra tekrar duvar kağıtları seçeneğini seçtikten sonra animasyonlu duvar kağıtları seçeneğinden istediğinizi seçip ayarla deyin
  • büyük güncellemeye saatler kaldı
  • vatan da baktım 950 liraydı. 813 lira falan nerden geliyo ?
  • Hemen yarın güncellemeyi kurabilecek miyiz??? ve ne değişiklikler olucak???
  • ne zaman çıkacak güncelleme ve nasıl temin edebiliriz ?
  • sanırsam bilgisayardan lg driverını yükleyip ordan güncelle diyince kendisi güncellenir. bugün çıkacak, performansta gelişme olacak, okuduğum 1-2 yerde de şarj süresinde iyileştirme olacağı yönünde yazılmış.. günlük yoğun kullanımda 17 saat gidiyorsa, bu rakam 20 nin üzerine çıkacak diye konuşulmuş.. zaten 1 güncellemeden daha ne beklenebilir ki hem şarj uzun gidecek hem telefon hızlanacak.. çıktığını gören burda paylaşırsa sevinirim
  • Bakalim bekliyoruz güncellemeyi umarim telefon hizlanir
  • %25 indirimini beklerseniz 813 e gelir.Zaten herkes o gün dışında pek acelesi yoksa bişey almıyor heralde
  • Ne kadar biz daha 2.3ü beklesekte lgden gelen resmi açıklamayla optimus black,2X ve 3D için ics gelicegi kesinleşti.birde 2.3 gelse hersey tam olucak.
  • cihazın kendi menüsünden güncellemeleri kontrol et dedim hata verdi, kimlik doğrulanamadı dedi, ne demek bu?
    bilmediğim şeyler var galiba, aydınlatırmısınız dostlarım beni?
  • quote:

cihazın kendi menüsünden güncellemeleri kontrol et dedim hata verdi, kimlik doğrulanamadı dedi, ne demek bu?

Çalışmıyor o, güncellemeleri PC'den kontrol edin.
  • quote:

cihazın kendi menüsünden güncellemeleri kontrol et dedim hata verdi, kimlik doğrulanamadı dedi, ne demek bu?

O versiyon güncellemeleri yani şöyle oluyor ; Yurtdışındaki cihazlara güncelleme veriliyor su an fakat türkiyedeki optimus black'lere henüz 2.3 çıkmadı.
    Aralık 14 gibi çıkacak deniliyor bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: y n s c n

quote:

O versiyon güncellemeleri yani şöyle oluyor ; Yurtdışındaki cihazlara güncelleme veriliyor su an fakat türkiyedeki optimus black'lere henüz 2.3 çıkmadı.
    Aralık 14 gibi çıkacak deniliyor bekliyoruz.

lg nin türkiye sayfası kapalı belli bir saate kadar, güncellemeyi çıkarıcaklar bugun yada yarın deniliyor optimus black ana konusunda.. hangisi doğrudur ki?
  • lg sayfasında pc suit bulamadım ben, yeterince aramadımmı yoksa hakikaten yokmu?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.