Şimdi Ara

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.241
Cevap
47
Favori
756.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ErdemStar

20N Yükledikten Sonra İnternete Bağlanamadım GPRS Üzerinden Bendemi Sorun Var Ayarmı Gerekli ?

ayarlar /kablosuz ayarlar / mobil şebekeler/erişim noktası adları gir ve tuş takımındaki 1. sıradaki tuşa abas anasayfa tuşunun yanındaki . açılan alt menüden yeni apn yi seç ,

orda sadece 3 kısma bilgi gireceksin diğer yerler aynı kalacak

1 - en üstteki isim kısmına hattın ne ise onu yaz (avea ise aveainternet, turkcell ise turkcellinternet)

2 - APN yazan yere : internet yazıyorsun

3 - en alttaki APN türü yazan yere de default yazıyorsun ve kaydediyorsun tamamdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

Airdroid uygulamasını kullanan var mı önemli bir sorum olcaktı

Nedir sorununuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CROSSHAIR

quote:

20N Yükledikten Sonra İnternete Bağlanamadım GPRS Üzerinden Bendemi Sorun Var Ayarmı Gerekli ?

ayarlar /kablosuz ayarlar / mobil şebekeler/erişim noktası adları gir ve tuş takımındaki 1. sıradaki tuşa abas anasayfa tuşunun yanındaki . açılan alt menüden yeni apn yi seç ,

1 - en üstteki isim kısmına hattın ne ise onu yaz (avea ise aveainternet, turkcell ise turkcellinternet)

3 - en alttaki APN türü yazan yere de default yazıyorsun ve kaydediyorsun tamamdır

Avea nın a sını büyük yaz. Küçük yazınca huysuzluk yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: harun95

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinos

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinos

quote:

quote:

Arkadaşlar en son cm7 nin v38 sürümünü kurmuştum.(ilk kurduğum cm7 versiyonu budur.)
    telefonu açtım bi güzel.sevindim işte kasma yok falan diye.
    sonra nova 11c kernel kurayım dedim.recovery den girdim işte seçtim.yükledi nova kerneli de.
    reboot system now dediğimde telefon açılmadı.
    şu cm7 animasyonunu geçmedi bir türlü.

ben de telefonu ses açma tuşuna basarak usbye bağladım.
    bu sefer de, lg logosunda kalıyor.

bu da olmayınca cwm 5.0.0.x-OB.zip teki dosyaları c/aaa klasörüne çıkardım.telefonu usbye bağladım tekrar.
    cmdye girip sırasıyla:
    cd\
    aaa
    aaa\adb.exe reboot recovery

yazdım.
    ama "error:device not found" diyor bana.
    halbuki dosya orada.görüyorum yani.

acil yardım edin beyler lütfen.

arkadaşlar lütfen yardım edin.sabahtan beri uğraşıyorum ama tık yok.
    telefonu s/w de bağlayıp acil kurtarmayı seçtim.imei yi girince please check phone information diyor.halbu ki doğru giriyorum.
    bir de uptestex_mod2 diye bi şey var.onu yükledim onda da sağ tarafta kdz seçemiyorum.
     LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm

lütfen yardım edin arkadaşlar.her şeyi denedim.lütfen.

KDZ'yi seçememenin nedeni B2CApp'yi çaılıştırmıyorsundur onu aç tekrar dene dün gece bende kafayı yiycektim bu yüzden
    Aygıt yöneticisinden modemleri kapatma !

ohhhh be.
    sonunda oldu hocam.
    bilgisayara bi kaç reset attım falan.
    bi de o aktif olmayan kısma bi kaç kez tıklayınca oldu.nasıl bir saçmalıktır anlamadım ama oldu yani.
    şuan telefon kutudan çıkardığım hale geldi.

fakat recoveryde açamıyorum telefonu.
    3 çeşit program denedim ama recoveryyi seçtiğimde telefon rest atıyor.
    yani recovery de açılmıyor, normal başlıyor.bir de tüm ayarlar siliniyor tekrar dil falan seçtiriyor.

recoveryde açmanın başka yolu var mı acaba ?

Recoveryden açabilmen için şu linktekini aynen uygula istediğin romu kurarsın

Recovery moda alma

hocam link ölmüş.

Lgp 970 cnoyagenmod 2.3.7 yukleme konusunda var aslinda onun linki ama calismiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SrKntr

quote:

Nedir sorununuz?

pc'den klasor transferi yapamıyorum hep dosya transferi yapıyor program neden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TESTTT

quote:

quote:

20N de blackjack ile root olabiliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

quote:

quote:

arkadaşlar bir türlü telefonla bilgisayar bağlantısını sağlayamadım. win7 64 bit yüklü.
    sürekli usb yi taktıgımda failed diyor.
    sildim tekrar yükledim tekrar tekrar denedim ancak yine aynı hatayı verdi. çözümünü bilen var mı?

yardıım :(

usb mass storage device yüklenmiyor bir türlü

Yardım için daha ne kadar alıntı yapabilirim bilmiyorum

hadiyyy

• quote:

quote:

quote:

Nedir sorununuz?

Uygulama ile tek seferde herhangi bir klasör ve içindekilerini tek seferde telefona kopyalama şansı yok maalesef. Ilk olarak klasörü oluşturup,daha sonra içersindeki dosyaları tümden kopyalayabilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hazır Yedeklemeyi Kurdum Ben Herşey Silindi Ama Kendi Rootluydu.

* CROSSHAIR *

Teşekkürler Arkadaşım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdemStar -- 16 Ocak 2012; 22:42:45 >

• quote:

Denedim olmadı Ama forumda birileri olduğunu söylemişti.
    son durum nedir bilemiyorum. Belki güncel bir blackjack çıkmıştır da root yapabiliyordur.

Şimdi v10c deyim 2.3 benim tlf nun bataryasını sevmedi galiba. Ya da benim batarya 2.3 ü sevmedi. Ne olduysa artık anlaşamadılar.
    Root falan çıkarsa bi daha dönüp bakacağım ilişkileri düzelmiş mi diye
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Nedir sorununuz?

Uygulama ile tek seferde herhangi bir klasör ve içindekilerini tek seferde telefona kopyalama şansı yok maalesef. Ilk olarak klasörü oluşturup,daha sonra içersindeki dosyaları tümden kopyalayabilirsiniz.

Veri transferini lan dan yapmayı deneyebilirsin.
    Es file diye bi uygulama kullanıyorum. Lan daki bilgisayarları görüyor. Paylaşıma açtığın klasörden hızlı bir şekilde dosyaları klasörleri kopyalayabilirsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Nedir sorununuz?

Veri transferini lan dan yapmayı deneyebilirsin.
    Es file diye bi uygulama kullanıyorum. Lan daki bilgisayarları görüyor. Paylaşıma açtığın klasörden hızlı bir şekilde dosyaları klasörleri kopyalayabilirsin.

Dediğin doğru ama, airdroid bağlı olduğun kablosuz modem aracılığıyla kablosuz lan oluşturma mantığıyla çalışıyor..

• http://www.youtube.com/watch?v=FXirm6AmTZg&feature=related
    bu ve
    http://www.youtube.com/watch?v=KSYizpzVdmQ&feature=related

bu tarzda uygulamalar var mı acaba ?

ilk baştaki mızıka zaten var mı bilmiyorum da.
    ikincisi gitar uygulaması.androiddeki çoğu gitar uygulamasında sadece akor basılabiliyor, ya da akordaki tellere sırası ile basılabiliyor.
    videoda ise basılacak perdeyi adam kendisi seçiyor.

uygulama tavsiye edecek varsa sevinirim.

• quote:

quote:

Denedim olmadı Ama forumda birileri olduğunu söylemişti.
    son durum nedir bilemiyorum. Belki güncel bir blackjack çıkmıştır da root yapabiliyordur.

Şimdi v10c deyim 2.3 benim tlf nun bataryasını sevmedi galiba. Ya da benim batarya 2.3 ü sevmedi. Ne olduysa artık anlaşamadılar.
    Root falan çıkarsa bi daha dönüp bakacağım ilişkileri düzelmiş mi diye

19 Saat 34Dk 12 Sn Pil **** Gayette İyi Full Mesajlaştıım Halde.

• Dün gece merakıma yenildim ve 20n yi telefonuma yükledim. Yedek falan almadım. Kdz ile 10e veya bir başkasını yükler gibi 20n yi yükledim. Hiç bir veri veya program kaybı olmadan kuruldu. İlk izlenimlerim ekran hassasiyeti artı ve telefon farkedilir biçimde hızlandı. En şaşırtıcı olanı ise pil. Çakma çin malı bir pil kullanıyorum. Sabah 8 de şarjdan çekip akşam 6 da eve gidene kadar neredeyse bitiyordu. (orjinal pilden bahsetmiyorum) 11 saat 40 dakikadır telefon açık şarj %46 da. Bu oldukça güzel. 20n için öldük bittik lg yi yerden yere vurduk ama hiçte gerek yokmuş. Ben telefonu ilk alanlardanım. Gelmesi için 14 gün bekledim. Yani ginger için en çok bekleyenlerdenim. İtiraf etmeliyimki en son kullandığım 10e avrupa rom kusursuzdu. Çok memnundum. Boşuna yaygara koparmışız ginger için. Neyse şimdi tek sorunum root. Bu telefon rootsuz bir şeye benzemiyor. Örneğin arama tuşu bir bildirim geldiğinde yanıyordu. Böylece ekranı açmama gerek olmuyordu. Telefonda hiç reklam yoktu. Umarım kısa zamanda root edebiliriz. Yoksa 20n yüklediğim için pişman olurum. Ancak root gelirse kısa zamanda 20n oldukça başarılı. 1 gündür kullanıyorum. wireless 3g mesaj arama fotoğraf aklıma gelen her şeyi denedim. Her hangi bir sorun yok. Bu arada kamera çekimi resim çekimi hızlandı haberiniz olsun.
    Root sorun değilse herkeze tavsiye ederim 20n yi. Yükleme yaparken wipe data falan yapmadım. rootlu 10e den geçtim sorunsuz...

3g de her hangi bir sorun yaşamadım ekstra hiç bir ayar yapmadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzunman -- 16 Ocak 2012; 22:05:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emredel1905

quote:

Orijinalden alıntı: vito_scaletta

quote:

quote:

quote:

quote:

evde kablolu net var oyunlarin sd dosyasini indiriyorum ama dosyalari onaylatmak icin wifi a ihtiyacim var acaba pc nin internetini usb ile telde. kullanmak mümkünmü

?

?

?

Cm7 dr evet.

link verebilirmisin bulamadım ben

Hocam neyin linkini vereyim. Cm7 de kablosuz ağlar menüsünde var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evde kablolu net var oyunlarin sd dosyasini indiriyorum ama dosyalari onaylatmak icin wifi a ihtiyacim var acaba pc nin internetini usb ile telde. kullanmak mümkünmü

?

?

?

Cm7 dr evet.

link verebilirmisin bulamadım ben

Hocam neyin linkini vereyim. Cm7 de kablosuz ağlar menüsünde var.

prd ben program felan zannettim

• quote:

Orijinalden alıntı: muzunman

Dün gece merakıma yenildim ve 20n yi telefonuma yükledim. Yedek falan almadım. Kdz ile 10e veya bir başkasını yükler gibi 20n yi yükledim. Hiç bir veri veya program kaybı olmadan kuruldu. İlk izlenimlerim ekran hassasiyeti artı ve telefon farkedilir biçimde hızlandı. En şaşırtıcı olanı ise pil. Çakma çin malı bir pil kullanıyorum. Sabah 8 de şarjdan çekip akşam 6 da eve gidene kadar neredeyse bitiyordu. (orjinal pilden bahsetmiyorum) 11 saat 40 dakikadır telefon açık şarj %46 da. Bu oldukça güzel. 20n için öldük bittik lg yi yerden yere vurduk ama hiçte gerek yokmuş. Ben telefonu ilk alanlardanım. Gelmesi için 14 gün bekledim. Yani ginger için en çok bekleyenlerdenim. İtiraf etmeliyimki en son kullandığım 10e avrupa rom kusursuzdu. Çok memnundum. Boşuna yaygara koparmışız ginger için. Neyse şimdi tek sorunum root. Bu telefon rootsuz bir şeye benzemiyor. Örneğin arama tuşu bir bildirim geldiğinde yanıyordu. Böylece ekranı açmama gerek olmuyordu. Telefonda hiç reklam yoktu. Umarım kısa zamanda root edebiliriz. Yoksa 20n yüklediğim için pişman olurum. Ancak root gelirse kısa zamanda 20n oldukça başarılı. 1 gündür kullanıyorum. wireless 3g mesaj arama fotoğraf aklıma gelen her şeyi denedim. Her hangi bir sorun yok. Bu arada kamera çekimi resim çekimi hızlandı haberiniz olsun.
    Root sorun değilse herkeze tavsiye ederim 20n yi. Yükleme yaparken wipe data falan yapmadım. rootlu 10e den geçtim sorunsuz...

3g de her hangi bir sorun yaşamadım ekstra hiç bir ayar yapmadım...

telefon şu an rootlu, yedekleme yapıp kursak 20n yi, rootlu devam edebilir miyiz tekrardan? yukarda bir arkadas oyle soylemış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi french press -- 16 Ocak 2012; 22:32:22 >

• Arkadaşlar.android 2.2 v10c romu kullanırken bir sorun dikkatimi çekti.mesela gangster miami vindication da oynarken adamı olduğu yerde durdurdum ve bekledim.ekranın sağ alt köşesinde oyun ekranının titrediğini gördüm.aynı şekilde modern combat 3 tede adamı durdurunca yine sağ altta ekran titriyor.ama gangster tede modern combat 3 tede koşarken olmuyor.sadece kahramanlar durduğunda oluyor.hem 2.2,2.3 gingerbread hemde nova rom ile denedim sonuç aynı.sizdede böyle bir titreme oluyor mu ?
  • arkadaşlar bi yardım edin gözünüzü sevem.
    mass storage driver ı bir türlü yüklenmiyor telefonu bilgisayara bağladığımda. sürekli failed diyor.
    bir yerde yanlış mı yapıyorum win7 64 bit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 16 Ocak 2012; 22:27:24 >
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.