Şimdi Ara

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm (383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.241
Cevap
47
Favori
756.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bir şey sorcam hafıza kartının kalitesi (class sınıfı vs ) oyun performansına etki eder mi
  • Yazılım güncellemesi telefonu yıpratmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

quote:

quote:

arkadaşlar bir türlü telefonla bilgisayar bağlantısını sağlayamadım. win7 64 bit yüklü.
    sürekli usb yi taktıgımda failed diyor.
    sildim tekrar yükledim tekrar tekrar denedim ancak yine aynı hatayı verdi. çözümünü bilen var mı?

yardıım :(

usb mass storage device yüklenmiyor bir türlü

Yardım için daha ne kadar alıntı yapabilirim bilmiyorum

Alıntıları Göster
    yanlış yazıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGP970OB -- 16 Ocak 2012; 13:55:34 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LGP970OB

ben radyo gelsin başka birşey istemiyorum.kontrol ettim telefon karfur dahil tüm marketlerde halen satışta.LG PC Suite IV üzerinden resmi yükseltmeyi yapmak için bekliycem umarım herşey güzel olur.dediğim gibi radyo gelsin ben gidip bir yedek pil alıp telefonu kullanabildiğim en uzun süre kullanmayı planlıyorum.emek veren tüm kullanıcılara ve site yöneticilerine teşekkürler.

Radyo gelmicek ki dostum

Alıntıları Göster
    yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGP970OB -- 16 Ocak 2012; 14:01:04 >

• quote:

quote:

ben radyo gelsin başka birşey istemiyorum.kontrol ettim telefon karfur dahil tüm marketlerde halen satışta.LG PC Suite IV üzerinden resmi yükseltmeyi yapmak için bekliycem umarım herşey güzel olur.dediğim gibi radyo gelsin ben gidip bir yedek pil alıp telefonu kullanabildiğim en uzun süre kullanmayı planlıyorum.emek veren tüm kullanıcılara ve site yöneticilerine teşekkürler.

Radyo gelmicek ki dostum

radyo gelmiyecekse radyo geldi diye yazan arkadaşlar hangi rom u yüklemişler.ben bu işten birşey anlamadım.o zaman kafamıza göre rom yükleyelim neden 2.3 bekliyoruzki,adamlar içine radyo koyup yazılım desteği vermiyorsa ne diyim bu kadar beklemeye gerek yok,ctesi günü p990 ile takas etmek istedim adam dediki bunda radyo yok napiyim böyle telefonu dedi.yani bu kadar saçma bir durum var ortada anlamış değilim.

geçenlerde media markt tan samsung galaksi wifi 5.0 diye ipod ile aynı mantıkla üretilmiş bir cihaz aldım.cihaz gayet başarılı tüm multimedya uygulamaları var divx formatı dahil herşeyi destekliyor artı olarak radyosuda var.android versiyonuda güncellenebiliyor.ekranıda ne çok büyük ne çok küçük samsung galaksi note ile neredeyse aynı 8 gb sabit hafizası var 450 tl ye aldım.eğer bizim cihazda beklenen şeyler olmaz ise basit bir telefon alıp bu cihazı satacam.aldığım cihaz android kullanmak için yeterde artar.sanki afrikada bir ülkede yaşıyoruz.avrupanın ortasındayız LG yi yönetenler bu kadar bu işten para kazanıyorlar koskoca ülkeyi ciddiye almıyorlar.ben bu telefonu aldığıma pişman oldum.

yani radyoya amma taktın diyenler olabilir evet taktım diğer bütün cihazlarda radyo var dünyanın uyanığı bu adamlarmı.valla keşke hiç kimse almasaydı daha iyi olacaktı.adamlar 3d cihazıda satıyorlar yanında bizim cihazda var,zaten p970 den bir beklentileri yok eğer yazılım güncellemesi gelirse sağlıklı olacağını düşünmüyorum.neyse görecez bakalım bundan sonra lg nin gsm ürünlerini alırken 2 kere düşünecem.bu konuda yüzlerce yazı yazıldı artık sıkıldım.en sonunda bütün cihazları satıp :) gidip htc alacam bu ne ya muz cumhuriyetlerinde bile 2.3 var bizde yok.

• Radyonun yazılım desteğiyle ne alakası var. Versinler TRT Bandrol ücretini, kullansınlar. Avrupa ROM'larından radyo sorunu yok. Şu an 10e kullanıyorum, radyo da aktif.
  • evde kablolu net var oyunlarin sd dosyasini indiriyorum ama dosyalari onaylatmak icin wifi a ihtiyacim var acaba pc nin internetini usb ile telde. kullanmak mümkünmü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balliba

Radyonun yazılım desteğiyle ne alakası var. Versinler TRT Bandrol ücretini, kullansınlar. Avrupa ROM'larından radyo sorunu yok. Şu an 10e kullanıyorum, radyo da aktif.

hocam kim verecek radyo bandrolünü adamlar neden bu kadar ucuz düşünüyor ben bunu anlamıyorum.diğer tüm rakip firmalar veriyor bunlar neden vermiyor,radyonun yazılımla alakası var radyo uygulaması zaten apk olarak nette var indirip yüklüyorsun telefonu kitliyor.avrupa romunda çalışıyorsa türkiye 2.2 versiyonda çalışmıyorsa neyle ilgili biliyorsan sen açıkla bizde öğrenelim.ne diyim artık.
  • quote:

quote:

Radyonun yazılım desteğiyle ne alakası var. Versinler TRT Bandrol ücretini, kullansınlar. Avrupa ROM'larından radyo sorunu yok. Şu an 10e kullanıyorum, radyo da aktif.

hocam kim verecek radyo bandrolünü adamlar neden bu kadar ucuz düşünüyor ben bunu anlamıyorum.diğer tüm rakip firmalar veriyor bunlar neden vermiyor,radyonun yazılımla alakası var radyo uygulaması zaten apk olarak nette var indirip yüklüyorsun telefonu kitliyor.avrupa romunda çalışıyorsa türkiye 2.2 versiyonda çalışmıyorsa neyle ilgili biliyorsan sen açıkla bizde öğrenelim.ne diyim artık.

V10e den yedeklenen radyo apk sini v10c turkiye romunda calistirmistim sorunsuz olarak. buyuk ihtimal gingerbread tede oyle olur. ilk olarak turkiye romu gelsinde bi

• quote:

Orijinalden alıntı: french press

Beyler bir şey sorcam hafıza kartının kalitesi (class sınıfı vs ) oyun performansına etki eder mi

?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyler_07

quote:

quote:

V10e den yedeklenen radyo apk sini v10c turkiye romunda calistirmistim sorunsuz olarak. buyuk ihtimal gingerbread tede oyle olur. ilk olarak turkiye romu gelsinde bi

v10a'da da kullanmıştım ben problemsiz olarak radyo uygulamasını...

• http://www.bilisimlive.com/lg-optimus-blacke-android-234-guncellemesi-geldi-8199.html

arkadaşlar linkdeki bahsedilen rom hangisi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukakgun -- 16 Ocak 2012; 14:45:41 >
  • quote:

quote:

Beyler bir şey sorcam hafıza kartının kalitesi (class sınıfı vs ) oyun performansına etki eder mi

?

Zırt pırt hafiza kartı almayacaksan "TEAM marka Class 10" GB ini kendin belirleyeceğin bir kart şeç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun95

Arkadaşlar en son cm7 nin v38 sürümünü kurmuştum.(ilk kurduğum cm7 versiyonu budur.)
    telefonu açtım bi güzel.sevindim işte kasma yok falan diye.
    sonra nova 11c kernel kurayım dedim.recovery den girdim işte seçtim.yükledi nova kerneli de.
    reboot system now dediğimde telefon açılmadı.
    şu cm7 animasyonunu geçmedi bir türlü.

ben de telefonu ses açma tuşuna basarak usbye bağladım.
    bu sefer de, lg logosunda kalıyor.

bu da olmayınca cwm 5.0.0.x-OB.zip teki dosyaları c/aaa klasörüne çıkardım.telefonu usbye bağladım tekrar.
    cmdye girip sırasıyla:
    cd\
    aaa
    aaa\adb.exe reboot recovery

yazdım.
    ama "error:device not found" diyor bana.
    halbuki dosya orada.görüyorum yani.

acil yardım edin beyler lütfen.

arkadaşlar lütfen yardım edin.sabahtan beri uğraşıyorum ama tık yok.
    telefonu s/w de bağlayıp acil kurtarmayı seçtim.imei yi girince please check phone information diyor.halbu ki doğru giriyorum.
    bir de uptestex_mod2 diye bi şey var.onu yükledim onda da sağ tarafta kdz seçemiyorum.

lütfen yardım edin arkadaşlar.her şeyi denedim.lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: emredel1905

evde kablolu net var oyunlarin sd dosyasini indiriyorum ama dosyalari onaylatmak icin wifi a ihtiyacim var acaba pc nin internetini usb ile telde. kullanmak mümkünmü

?

• quote:

quote:

quote:

Radyo gelmicek ki dostum

radyo gelmiyecekse radyo geldi diye yazan arkadaşlar hangi rom u yüklemişler.ben bu işten birşey anlamadım.o zaman kafamıza göre rom yükleyelim neden 2.3 bekliyoruzki,adamlar içine radyo koyup yazılım desteği vermiyorsa ne diyim bu kadar beklemeye gerek yok,ctesi günü p990 ile takas etmek istedim adam dediki bunda radyo yok napiyim böyle telefonu dedi.yani bu kadar saçma bir durum var ortada anlamış değilim.

geçenlerde media markt tan samsung galaksi wifi 5.0 diye ipod ile aynı mantıkla üretilmiş bir cihaz aldım.cihaz gayet başarılı tüm multimedya uygulamaları var divx formatı dahil herşeyi destekliyor artı olarak radyosuda var.android versiyonuda güncellenebiliyor.ekranıda ne çok büyük ne çok küçük samsung galaksi note ile neredeyse aynı 8 gb sabit hafizası var 450 tl ye aldım.eğer bizim cihazda beklenen şeyler olmaz ise basit bir telefon alıp bu cihazı satacam.aldığım cihaz android kullanmak için yeterde artar.sanki afrikada bir ülkede yaşıyoruz.avrupanın ortasındayız LG yi yönetenler bu kadar bu işten para kazanıyorlar koskoca ülkeyi ciddiye almıyorlar.ben bu telefonu aldığıma pişman oldum.

yani radyoya amma taktın diyenler olabilir evet taktım diğer bütün cihazlarda radyo var dünyanın uyanığı bu adamlarmı.valla keşke hiç kimse almasaydı daha iyi olacaktı.adamlar 3d cihazıda satıyorlar yanında bizim cihazda var,zaten p970 den bir beklentileri yok eğer yazılım güncellemesi gelirse sağlıklı olacağını düşünmüyorum.neyse görecez bakalım bundan sonra lg nin gsm ürünlerini alırken 2 kere düşünecem.bu konuda yüzlerce yazı yazıldı artık sıkıldım.en sonunda bütün cihazları satıp :) gidip htc alacam bu ne ya muz cumhuriyetlerinde bile 2.3 var bizde yok.

Yükle v20n Almanya romunu kullan radyonu o zaman adamım

• Telefonda radyo olsa nolur olmasa nolur şurada muhabbeti yapılmasa aklıma bile gelmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: South Korea

Konuda herkes telefonu bir şekilde kötülemeye çaışıyor anlayabilmiş değilim belli sıcaklığın altında her telefon dokunmatiği sorun çıkartır onun dışında telefonu nasıl kullanıyorsunuz anlamak mümkün değil.Tr romunu bekleyenler olmuş size şunu söyleyeyim tr romu avrupa açık yada almanya romundan daha iyi olacağınımı sanıyorsunuz?Şuanda beklemeniz gereken avrupa açık romu ki onunda almanya romundan farkı olacağını sanmıyorum.Kullanmasını bilene bu telefon çok büyük nimet olarak düşünüyorum.Saygılarımla.

kardeş bu kısma katılmıyorum.

ben dün yoğun kar altında telefonu kullandım hiç bir sorun çıkmıyor. kar ekrana, ahizeye deliklere gelmesine rağmen birşey olmadı.

iphone kullanarak test edilmiştir.

o yüzden her telefon demek doğru olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -gg- -- 16 Ocak 2012; 15:18:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vito_scaletta

quote:

Orijinalden alıntı: emredel1905

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EveryDaySmoke

quote:

beyler cm7 de nightly lerdeki değişiklikleri nerden bbakıyorduk. Biliyorum bi arkadaş paylaşmıştı ama bulamadım

http://cm-nightlies.appspot.com/?device=p970

Çok sağol hocam. :)

senin lg optimus black oyun-uygulama paylaşım konun vardı kardeşim noldu son mu verdik paylaşımlara

Daha bugun yeniledim. Pc m geldi ilk measaji duzenledim. Ve biraz daha app oyun ekledim

Alıntıları Göster
    a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dersadet -- 16 Ocak 2012; 15:46:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dersadet

merhaba arkadaşlar çok acil yardımınızı bekliyorum belki daha önce böyle bir problemle karşılaşan arkadaşımız olmuştur.
    forumda bazı arkadaşkarada pm atmıştım sağolsunlar yardımcı olmaya çalıştılar ama ben bu android konusunda çok acemiyim:)

benim p970 de led flash bazen çalışıyor bazende çalışmıyor.40-50 dk geçince ilk açışımda çalışıyor ama kapattıktan sonra açmaya çalışınca açılmıyor. tekrar biraz zaman geçince yine ilk seferde yanıyor.saonra yanmıyor.yarın bide teknik servisi aramayı düşünüyorum.cihazı garantiye versem nekadar zamanda yapılır fikri olan var mı?
    teşekkürler...

teknik servise gittim flaşı değiştirdiler.ayrıca çok ilgili ve hızlıllar:)))
  • 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.