Şimdi Ara

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.240
Cevap
47
Favori
756.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: simaros

Şu blackJack ile root yapmayı denedim telefon reset attı ama root olmadım ne yazıyorsa aynen yaptım.

Forumdaki linkten indirince benim de olmadı ama sonra Google üzerinden ayrı bir blackjack.exe buldum ve çözdü olayı ilginçtir... Farklı exe dosyalarını aratıp denesene hocam...
  • Arkadaşlar birşey soracağım, bizim cihazlarda aşırı soğukta sorun çıkartma, donma, saçmalama gibi problemler yaşayan var mı aranızda? Aşırı soğuk derken de hani Ankara'nın soğuğundan bahsediyorum öyle Erzurum falan değil -7, -10 maksimum, bu sıcaklıklarda cihazın saçmalaması saçma değil mi ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Toprak__

Arkadaşlar birşey soracağım, bizim cihazlarda aşırı soğukta sorun çıkartma, donma, saçmalama gibi problemler yaşayan var mı aranızda? Aşırı soğuk derken de hani Ankara'nın soğuğundan bahsediyorum öyle Erzurum falan değil -7, -10 maksimum, bu sıcaklıklarda cihazın saçmalaması saçma değil mi ya?

Cihazin dokunmatiginin sapitmasini diyorsan dostum antalyada elim sogukken cihazi kullanmak iskence oluyor bazen zorla algiliyor dokunmatik :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Toprak__

Arkadaşlar birşey soracağım, bizim cihazlarda aşırı soğukta sorun çıkartma, donma, saçmalama gibi problemler yaşayan var mı aranızda? Aşırı soğuk derken de hani Ankara'nın soğuğundan bahsediyorum öyle Erzurum falan değil -7, -10 maksimum, bu sıcaklıklarda cihazın saçmalaması saçma değil mi ya?

Geçen evde (İstanbul) balkonda sigara içerken camın kenarında unutmuşum 2-3 saat kalmış mermerin üzerinde gece -1°'de falan... Telefon elime aldığımda ciddi soğuktu... Saçmalamadı ama biraz ağırkanlı davranıyordu... 10-15 saniye sonra düzeldi...

• Evet aynı şekilde, bu tarz saçmalamalardan bahsediyorum kaldı ki -7 derece civarlarından konuşuyorum az değil tamam normal o zaman boşu boşuna paniklemem gerek yok teşekkürler
  • Evet, telefon soğuduğu zaman bende de yaşandı böyle bir olay.
    Bataryayı çıkartıp, telefonu avucumun içinde 1-2 dakika ısıtıp öyle çalıştırabilmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Evet, telefon soğuduğu zaman bende de yaşandı böyle bir olay.
    Bataryayı çıkartıp, telefonu avucumun içinde 1-2 dakika ısıtıp öyle çalıştırabilmiştim.

Cihaz ani ısı değişimlerine ve çok düşük sıcaklığa dayanıklı değil demek ki..Bende birkaç defa yaşandı bu durum ama ciddi soğukta oluyor bu dediğim, örneğin az önce balkonda sigara içiyordum işyerinde hava sıcaklığı şuanda -5 derece gösteriyor telefonla oynadım bi 5-6 dk, zaten hissettim yani bildiğiniz soğudu telefon 2 dakikada :s sonra dokunmaları algılamamaya, geç tepki vermeye falan başladı, bekledim bi 15 saniye ancak cevap verdi telefon. Cebime koydum tekrar içeri girdim hiçbirşey olmamış gibi çalışmaya devam etti ısınınca

• Ama hoş bir durum değil açıkcası, cep telefonu sonuçta bu, taşınabilir bir alet..sürekli evde ya da sıcak bir mekanda kullanacak değiliz ki, en azından biraz daha düşük sıcaklıklara dayanıklı olması gerekirdi diye düşünüyorum. Bu ne ki daha -5, -10 dereceler normal yani..Erzurumda, Ağrı'da falan yaşayan ne yapacak bilemiyorum
  • bizim tel soğuğa alışık değil arkadaşlar. hanım evladı :D iyi bakın ona. eline ayağına yorgan lazım
  • cvm nigty 38 indircem ama link çalışmıyor çalışan link varmı
  • Yazdım kimse kaale almadı.benim tel lgnin kendi teli.pc suitten 20 n güncellemesini aldı direkt.dogru Almanya Romu ama hersey süper su anda.hic bir sorun yok.cihaz süper hızlandı özellikle menü geçişleri.pil ömrü arttı.1 gün 4 saattir kullanımda ve kalan miktar %67.ufak tefek görsel iyileştirmeler yapılmış.cevaplarken ki ses geç gitme sorunu yok.bende radyo 10 c ile gelmişti.hala var.guncelleme sırasında hic birşey silinmedi.bu benim tele gore birsey olabilir.dun igo navigasyon yükledim.forumdan.super çalışıyor.tam ekran ve full.laz versiyonlu.on saniyede evin icinde gpse bağlanıyor hemen konumumu buluyor.tel daha bir güzel oldu.
    tekrar söylüyorum bekleyin orjinal Romu pişman olmazsınız.birakin fantazik isleri.onca zaman beklediniz bir kaç gün daha bekleyin.
  • Soğuk olayı telden değil elden...eliniz buz gibi olursa tel ekranı algılama yapamaz.elin ısısından tepki verir telimiz....
  • 2.3 e güncelledikten sonra fabrika verilerine sıfırlamak gerekecek mi telefonu ?
  • Arkadaşlar en son cm7 nin v38 sürümünü kurmuştum.(ilk kurduğum cm7 versiyonu budur.)
    telefonu açtım bi güzel.sevindim işte kasma yok falan diye.
    sonra nova 11c kernel kurayım dedim.recovery den girdim işte seçtim.yükledi nova kerneli de.
    reboot system now dediğimde telefon açılmadı.
    şu cm7 animasyonunu geçmedi bir türlü.

ben de telefonu ses açma tuşuna basarak usbye bağladım.
    bu sefer de, lg logosunda kalıyor.

bu da olmayınca cwm 5.0.0.x-OB.zip teki dosyaları c/aaa klasörüne çıkardım.telefonu usbye bağladım tekrar.
    cmdye girip sırasıyla:
    cd\
    aaa
    aaa\adb.exe reboot recovery

yazdım.
    ama "error:device not found" diyor bana.
    halbuki dosya orada.görüyorum yani.

acil yardım edin beyler lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akrep-Ateş

Yazdım kimse kaale almadı.benim tel lgnin kendi teli.pc suitten 20 n güncellemesini aldı direkt.dogru Almanya Romu ama hersey süper su anda.hic bir sorun yok.cihaz süper hızlandı özellikle menü geçişleri.pil ömrü arttı.1 gün 4 saattir kullanımda ve kalan miktar %67.ufak tefek görsel iyileştirmeler yapılmış.cevaplarken ki ses geç gitme sorunu yok.bende radyo 10 c ile gelmişti.hala var.guncelleme sırasında hic birşey silinmedi.bu benim tele gore birsey olabilir.dun igo navigasyon yükledim.forumdan.super çalışıyor.tam ekran ve full.laz versiyonlu.on saniyede evin icinde gpse bağlanıyor hemen konumumu buluyor.tel daha bir güzel oldu.
    tekrar söylüyorum bekleyin orjinal Romu pişman olmazsınız.birakin fantazik isleri.onca zaman beklediniz bir kaç gün daha bekleyin.

v20n bende yükledim telefon kafayı yedi, bakalım orjinal nasıl olacak bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinos

quote:

Orijinalden alıntı: babur0026

quote:

KDZ dosyalarının ismini değiştirmelimiyim ismi çok uzun ondan olabilirmi TURKEY_V10C_.kdz

kardeşim ben de aynı sorunu yaşadım ve bir kardeşimiz (XPİTY) nin anlatımı ve (freestyler_07) in yönlendirmesi beni bu dertten kurtardı. birde bunu dene istersen.:::::

xxxxxxxxxxx

Kdz işlemine benzer bir yöntemle telefonuna yazılım kurucaksın. Kdz program için gerekli usb driver ve msxml dosyalarını kurduğunu farzederek anlatıyorum.

1. Ekteki dosyayı indirip aç.

2. UpTestEX_mod2_marwin dosyasına tıkla açılmasını bekle (10sn sürebiliyor)

3. önce select kdz file a tıkla ve dosyayı göster,sonra CSE web upgrade test e tıkla ve kurmasını sağla.

4. 64 bit sistemin varsa enableri ON yapmayı unutma.

http://ul.to/46wc97u2

Telefonun açılmasındaki eksik yada hatalı dosyaları internet üzerinden telefonuna ekleyerek telefonunun açılmasını sağlıyor. Yanlız bu işlem biraz uzun sürebilir. Telefon açıldığında bildirim ışıkları defalarca yanıp sönebilir, 3-5 dk beklemeni tavsiye ederim. %90 açılıcaktır. Senin gibi bir arkadaşıda bu yöntem ile servisten döndürmüştüm.

xxxxxxxxxxx

buraya kadar bana anlatılmış haliydi

Kardeşim şimdi oldu on numara taktik gösterdin bana teşekkür ederim.
    Bana bugün yardımcı olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum herkese iyi geceler.
    büyük bir dertten kutuldum

Kardeş bende dün yaptım tek yolu bu ne yaptıysam olmadı bu alıntıdakini aynen uygula şak diye açılacak tel

• quote:

cvm nigty 38 indircem ama link çalışmıyor çalışan link varmı

Server offline şu an, biraz sabredin, açılır yakında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balliba

quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

Aslında ekranda gözükmesi çok kötü bir olay bazen başkalarının görmesini istemediğiniz mesajlar geliyo ben sırf o yüzden eski iphonumda program kullanıyodum.

"Başkalarının görmesini istemediğiniz.." demişken; ekranı açmayı beceren herkesin istediği programı çalıştıramaması için aplikasyonlara şifre koyabileceğimiz güzel bir uygulama mevcut mu?

Hayır dostum mesaj ekranda bildirim olarak gözükmüyo o alltaki mesaj ikonunda gözüküyo.Telefon kilitdeyken mesaj geliyo ve ekran bir süre açık kalıyoya o anda sıkıntı oluyo, benim başıma geldi de o yüzden iphone da o olay kötü.Ama bizim Black de öyle bir sıkıntı olmuyo.

• Beyler telefonda sürekli yazılım değişikliği yapmak cihazı yıpratıyo bu yüzden bu bana biraz ders oldu,İphone kullanıcısıydım telefonuma ortalama olarak her yazılımı(Custom veya Orjinal) kurdum ama cihaz 5-10 kere den sonra sapıtmaya başladı yavaşlamaya başladı sizde 30 ocak da verilicek olan Orjinal Tr 2.3 Gb güncellemesini bekleyin acele etmeyin.
  • Konuda herkes telefonu bir şekilde kötülemeye çaışıyor anlayabilmiş değilim belli sıcaklığın altında her telefon dokunmatiği sorun çıkartır onun dışında telefonu nasıl kullanıyorsunuz anlamak mümkün değil.Tr romunu bekleyenler olmuş size şunu söyleyeyim tr romu avrupa açık yada almanya romundan daha iyi olacağınımı sanıyorsunuz?Şuanda beklemeniz gereken avrupa açık romu ki onunda almanya romundan farkı olacağını sanmıyorum.Kullanmasını bilene bu telefon çok büyük nimet olarak düşünüyorum.Saygılarımla.
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.