Şimdi Ara

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.241
Cevap
47
Favori
756.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız french sıfır satıyor. Önder Çatalkaya ikinci el OB'yi 700'e satmıştı.

Biraz daha bekleyin isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koppa

AirDroid adlı uygulamayı denemeyen varsa tavsiye ederim. PC niz ile rahat bağlantı kurup dosyalarınıza, sms, foto ve video larnıza vs... çok rahat ve anlaşılır ulaşabiliyorsunuz. Wifi ile ...

https://market.android.com/details?id=com.sand.airdroid&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zYW5kLmFpcmRyb2lkIl0

Çok çok daha iyisi için :http://forum.donanimhaber.com/m_43544327/tm.htm

Artı sadece wifi ile sınırlı değil.
  • Benim cihaz açılmamış kutusunda üstünde jelatini duruyor. Bozulan telefonun yerine Servisin verdiği sıfır telefon 800 TL'ye de vermem kimseye
  • quote:

Orijinalden alıntı: emredel1905

quote:

Orijinalden alıntı: optimus 1

Düzeltme:
    Fifa ile ilgili bilgim yok

çok güzel oyun ama 2 dk oynayabildim evde wifi da yok :(
    ben bişey daha sormak istiyorum bir sürü program rootlu olma şartı koşuyor root lu olmak garanti yi bozarmı bozmaz ise en iyi en detaylı en kolay şekilde nasıl rootlayabilirim eğer rootlarsam 2.3 ün telefon için bi değeri kalırmı tavsiye verebilecek varmı

Ben fifa 12 oynuyordum tel bozulmadan önce, wifi falan da istemiyordu, belki siz eskisürüm akp indirdiniz daha guncel akp lerle deneyin
    root konusuna gelince, garantiyi bozmaz ben rootlu gönderdim servise

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi french press -- 11 Ocak 2012; 18:33:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

Benim cihaz açılmamış kutusunda üstünde jelatini duruyor. Bozulan telefonun yerine Servisin verdiği sıfır telefon 800 TL'ye de vermem kimseye

hocam gidip mağazadan almak başka, elden almak başka. biraz hak ver alıcılara :) belli bir kesimin hala internet alışverişine sıcak bakmadığını da eklersek işin zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: painkill

quote:

Benim cihaz açılmamış kutusunda üstünde jelatini duruyor. Bozulan telefonun yerine Servisin verdiği sıfır telefon 800 TL'ye de vermem kimseye

hocam gidip mağazadan almak başka, elden almak başka. biraz hak ver alıcılara :) belli bir kesimin hala internet alışverişine sıcak bakmadığını da eklersek işin zor.

o da doğru tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

quote:

Orijinalden alıntı: koppa

AirDroid adlı uygulamayı denemeyen varsa tavsiye ederim. PC niz ile rahat bağlantı kurup dosyalarınıza, sms, foto ve video larnıza vs... çok rahat ve anlaşılır ulaşabiliyorsunuz. Wifi ile ...

https://market.android.com/details?id=com.sand.airdroid&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zYW5kLmFpcmRyb2lkIl0

Çok çok daha iyisi için :http://forum.donanimhaber.com/m_43544327/tm.htm

Artı sadece wifi ile sınırlı değil.

Konu anlatimi icin tesekkurler. Yanliz o program benim PC deki Autocad ile cakisma yaptigi icin kullanamadim. O yuzden bu tarz bir program ariyordum ve ilac gibi geldi.

Bu arada bugun navigasyon programi indirdim ve bizim telefonun uydulara baglanma performansi ciddi anlamda sasirtti beni. Prohrami acmamla 10 saniyede baglandi... hic beklemiyordum.
  • arkadaşlar facebookta bulunan kişilerle teldeki rehberi nasıl eşleştirip facebooktaki resimleri alabilirm. anlatabilir misiniz. bayağı sayfa okudum ama bulamadım. şimdeden teşekkürler
  • az önce yabancı bir sitede pil ömrü ile ilgili bir yazı okudum. sizin için özet geçiyorum:

- pili %0'a gelene kadar veya %90 gibi üst seviyelerde şarja takmak yerine %50 civarında şarja takmak ömrünü uzatıyor.
    - %100'e ulaşana kadar şarj etmek ve o halde şarjda bırakmak ömrü azaltıyor. %80'e kadar şarj etmek en uzun ömür için önerilen değer. %40-80 arasında tutmak en iyisi.
    - ayda bir tam deşarj sağlayın. bu sayede kalan süre hesaplama performansı artacaktır.
    - soğuk tutun.

saatlik olarak fayda sağlayamazsınız bunlara uyarak ama toplam ömrü uzatır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylmergen

arkadaşlar facebookta bulunan kişilerle teldeki rehberi nasıl eşleştirip facebooktaki resimleri alabilirm. anlatabilir misiniz. bayağı sayfa okudum ama bulamadım. şimdeden teşekkürler

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: painkill

az önce yabancı bir sitede pil ömrü ile ilgili bir yazı okudum. sizin için özet geçiyorum:

- pili %0'a gelene kadar veya %90 gibi üst seviyelerde şarja takmak yerine %50 civarında şarja takmak ömrünü uzatıyor.
    - %100'e ulaşana kadar şarj etmek ve o halde şarjda bırakmak ömrü azaltıyor. %80'e kadar şarj etmek en uzun ömür için önerilen değer. %40-80 arasında tutmak en iyisi.
    - ayda bir tam deşarj sağlayın. bu sayede kalan süre hesaplama performansı artacaktır.
    - soğuk tutun.

saatlik olarak fayda sağlayamazsınız bunlara uyarak ama toplam ömrü uzatır.

e iyimiş o zaman zaten full şarjım 15 saat dayanıyo artık 6 saatte bir şarja takarım 40-80 arası tutmak için
  • dayanamdım açtım telefonu, yeter artık sıkıldım telefonsuzlıktan..
    Street fighter 4 ü nasıl açacağımı anlatabilşir misiniz?
  • quote:

dayanamdım açtım telefonu, yeter artık sıkıldım telefonsuzlıktan..

Güldürdün valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

quote:

dayanamdım açtım telefonu, yeter artık sıkıldım telefonsuzlıktan..

Güldürdün valla

napıyım bir aydır telefonsuzum
  • bir 2.3 ün evrimi ;

ginger,cincır,cır cır

• quote:

quote:

quote:

Düzeltme:

ben bişey daha sormak istiyorum bir sürü program rootlu olma şartı koşuyor root lu olmak garanti yi bozarmı bozmaz ise en iyi en detaylı en kolay şekilde nasıl rootlayabilirim eğer rootlarsam 2.3 ün telefon için bi değeri kalırmı tavsiye verebilecek varmı

Ben fifa 12 oynuyordum tel bozulmadan önce, wifi falan da istemiyordu, belki siz eskisürüm akp indirdiniz daha guncel akp lerle deneyin

akp yi degistirdim calisti fikir için teşekkurler
    root icin detayli anlatimli link verebilecek varmi peki benim pek bilgim yok bu konuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Düzeltme:

akp yi degistirdim calisti fikir için teşekkurler
    root icin detayli anlatimli link verebilecek varmi peki benim pek bilgim yok bu konuda

v10c mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakane

quote:

Orijinalden alıntı: halil5

http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-tema-yukleme-ve-yuzdeli-pil-simgesi-ekleme-yontemi?highlight=tema+y%C3%BCkleme burdaki işlmeleri bizim tele olurmu deneyen varmı

Dostum bizim telefonda zaten yüzdeli pil widgeti var. Buna neden gerek duydun anlamadım.

adı üsütnde o widget o ana ekranda dururu. benm dedğim ise status barda yer alır ve çoğu kez pil durumunu takip edersin. kaldki ben pilin durumunu attery Widget Pro_ ile alık takip ediyorum
  • quote:

quote:

quote:

http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-tema-yukleme-ve-yuzdeli-pil-simgesi-ekleme-yontemi?highlight=tema+y%C3%BCkleme burdaki işlmeleri bizim tele olurmu deneyen varmı

Dostum bizim telefonda zaten yüzdeli pil widgeti var. Buna neden gerek duydun anlamadım.

adı üsütnde o widget o ana ekranda dururu. benm dedğim ise status barda yer alır ve çoğu kez pil durumunu takip edersin. kaldki ben pilin durumunu attery Widget Pro_ ile alık takip ediyorum

Hiç kasmana gerek yok kaedeşim bir süre sonra göz alışıyor. Bak mesela ben %+ - 5 hata payı ile ne kadar kaldığını status bardan anlıyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hiç kasmana gerek yok kaedeşim bir süre sonra göz alışıyor. Bak mesela ben %+ - 5 hata payı ile ne kadar kaldığını status bardan anlıyorum

valla helal o zman sana :P zaten bi sabh şardan cwekiyorum birde akşam alıştı martık şarj dayanmıyo, laptop gibi fiş ile dolaşıyorum.

bi şey sorucam sana bilgin varsa şimdi nova kurudm gayet güzel titaium ile kullnıcı uygularımı yükledim ama uygula ayarlarım ve tel rehberi mesajlar car çurt gelmedi. onlar için tam sistem + kulnıcı uyuglamalrını yklmeme mi yapayı ne dersin cvp bekliyorum ona göre işlem yapıcam
  • 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.