Şimdi Ara

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.241
Cevap
47
Favori
756.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Facebook sayfasında biri sormuş 2.3 ne zaman black için cevap böyle

Optimus Black 2.3 güncellemesi Türkiye’de 30.01.2012 tarihinde aktif olacaktır. Bu konuyla ilgili gerek Facebook sayfamızdan gerek internet sitemizden sizleri tekrar bilgilendireceğiz. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

Facebook sayfasında biri sormuş 2.3 ne zaman black için cevap böyle

Optimus Black 2.3 güncellemesi Türkiye’de 30.01.2012 tarihinde aktif olacaktır. Bu konuyla ilgili gerek Facebook sayfamızdan gerek internet sitemizden sizleri tekrar bilgilendireceğiz. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.

30 ocak diyorsa bilinki martın sonuna falan gelir cırcır, oda belki. Bunlarınki hep öteleme, inşallah sözlerinde dururlarda ocak sonu gelir. Tarih belirtince insan beklentiye giriyor, olmayıncada tepemiz atıyor. Hoş bizim tepkilerimizi iplediklerini sanmam ama. Madem yiyemiyecen bu haltı dediğin tarihte, tarih vermede karizman çizilmesin. Lg yazılımcıları umarım cırcır olurda wcden çıkamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

quote:

Orijinalden alıntı: french press

Beyler kablolar hazır mı

Kabloyu kement şekline getirip fırlatıp yakalaycam su 2.3u artık kaçmasın şubata

Elinde kablo; güncelleme bekleyen LG OB kullanıcısı:

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm

• Kablucu tayfa naber.Bugun bi ob kullanısına rastladım inanın elinde usb kablosu vardı tutamadım kendimi kahkaha attım otobuste herkes bana baktı sonra ben bi daha çocugun elinde kabloyu görnce bi daha kahkaha tutmaz mı sonra millette bana güldü öle bi yolculuk yaptım.Özete gelirsek lg güldürür,güldürürkende düşündürür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edwırd3 -- 11 Ocak 2012; 15:43:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailsss

quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

Facebook sayfasında biri sormuş 2.3 ne zaman black için cevap böyle

30 ocak diyorsa bilinki martın sonuna falan gelir cırcır, oda belki. Bunlarınki hep öteleme, inşallah sözlerinde dururlarda ocak sonu gelir. Tarih belirtince insan beklentiye giriyor, olmayıncada tepemiz atıyor. Hoş bizim tepkilerimizi iplediklerini sanmam ama. Madem yiyemiyecen bu haltı dediğin tarihte, tarih vermede karizman çizilmesin. Lg yazılımcıları umarım cırcır olurda wcden çıkamaz

ya o değilde....

1 SENEDİR CIRCIR BEKLİYOZ

• quote:

Orijinalden alıntı: _Uzumaki_

Kablucu tayfa naber.Bugun bi ob kullanısına rastladım inanın elinde usb kablosu vardı tutamadım kendimi kahkaha attım otobuste herkes bana baktı sonra ben bi daha çocugun elinde kabloyu görnce bi daha kahkaha tutmaz mı sonra millette bana güldü öle bi yolculuk yaptım.Özete gelirsek lg güldürür,güldürürkende düşündürür.

ahahahahahaa
  • Ruhsal olarak artık bittik arkadaşlar :) paylaşımlardan o açıkca gözüküyor :))
  • kablolar hazır

• AirDroid adlı uygulamayı denemeyen varsa tavsiye ederim. PC niz ile rahat bağlantı kurup dosyalarınıza, sms, foto ve video larnıza vs... çok rahat ve anlaşılır ulaşabiliyorsunuz. Wifi ile ...

https://market.android.com/details?id=com.sand.airdroid&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zYW5kLmFpcmRyb2lkIl0
  •  LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm

fifa12 de bu hatayı veriyor wifi bağlı iken ve sd dosyalarını felan attım
    modern combat 3 ü de wifi olmadan açmıyor yardımcı olabilecek varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 11 Ocak 2012; 17:36:31 >
  • bu kaçıncı tarih verişleri saymaktan vazgeçtim artık aynı segmentteki telefonlar bir kaç aya İCS geçecek biz hala cırcırı bekliyoruz donanım konusunda ne kadar iyi olurlarsa olsunlar yazılım yüzünden Lg çok müşteri kaybediyor.
  • sıfır telefona 800 den fazla veren yok deli olcam. satmasam mı kullansam mı napsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi french press -- 11 Ocak 2012; 17:49:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koppa

AirDroid adlı uygulamayı denemeyen varsa tavsiye ederim. PC niz ile rahat bağlantı kurup dosyalarınıza, sms, foto ve video larnıza vs... çok rahat ve anlaşılır ulaşabiliyorsunuz. Wifi ile ...

https://market.android.com/details?id=com.sand.airdroid&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zYW5kLmFpcmRyb2lkIl0

Artık hic kabloyla bluetoothla uğraşmıyorum. Airdroidle dosyalarıma sorunsuz ulaşabiliyorum. Hem de çok kolay bir şekilde.
    Siz de kullanın rahatlığın farkına varın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 11 Ocak 2012; 17:51:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emredel1905

fifa12 de bu hatayı veriyor wifi bağlı iken ve sd dosyalarını felan attım
    modern combat 3 ü de wifi olmadan açmıyor yardımcı olabilecek varmı

Modern combat 3 u sgs2 de bitirdim.aynen onda da wifi olmadan açılmıyordu.ben şöyle yapıyordum.
    wifi acıyordum.sonra oyuna giriyordum.oyunda menü gelince home ile ana ekrana gelip wifi kapatıyordum.tekrar oyuna girince menüden oyuna devam ediyordum.13 bölümden oluşuyor.çok güzel oyun.
    Gıda ile ilgili bilgim yok

• quote:

sıfır telefona 800 den fazla veren yok deli olcam. satmasam mı kullansam mı napsam

Dostum ne bekliyordun ki. Aldığın fiyata satmayı mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzeltme:
    Fifa ile ilgili bilgim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimus 1

Düzeltme:
    Fifa ile ilgili bilgim yok

çok güzel oyun ama 2 dk oynayabildim evde wifi da yok :(
    ben bişey daha sormak istiyorum bir sürü program rootlu olma şartı koşuyor root lu olmak garanti yi bozarmı bozmaz ise en iyi en detaylı en kolay şekilde nasıl rootlayabilirim eğer rootlarsam 2.3 ün telefon için bi değeri kalırmı tavsiye verebilecek varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

quote:

sıfır telefona 800 den fazla veren yok deli olcam. satmasam mı kullansam mı napsam

Dostum ne bekliyordun ki. Aldığın fiyata satmayı mı

şu an en ucuz istanbul bilişim satıyor 900 tl ye, onlar da garantiyi kendi servislerinde veriyorlar biliyorsunuz
  • 800 kim alıyosa söle ben satyim
  • 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.