Şimdi Ara

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.241
Cevap
47
Favori
756.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun kamerasını merak eden arkadaşlar için iki fotoğraf yüklüyorum.

• Amerikada satılanların kutuları tam bir tasarım harikasıdır
    http://www.youtube.com/watch?v=SLwdDsX6l7Y
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

Amerikada satılanların kutuları tam bir tasarım harikasıdır
    http://www.youtube.com/watch?v=SLwdDsX6l7Y

o sadece inceleme sitelerine özel bi kutudiye biliyorum. cihaz zaten amerika'da satılmıyodu. :)
  • arkadaşlar bana yardım edin, batarya ömrüm 15 saate indi 30 saatleri bulurdum halbuki.
    arkada çalışan programlara bakıyorum bir değişiklik yok. sömüren birşey yok yani. neden böyledir? yeni batarya mı almam lazım. bir batarya 4 ayda bu hale gelir mi?
    yeni batarya mı almam gerkiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 10 Ocak 2012; 22:51:17 >
  • Pili tam bitirdikten sonra full şarj et, tam şarj olduktan sonra 10-15 dakika daha bekle ve prizden çıkarmadan battery calibration ile kalibre et ve fişten çıkar. Bu işlemi ara ara ve yeni rom attıkdan sonra uygulayın android'in yapısı gereği gerçek anlamda yararlı ve faydalı bir işlemdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Toprak__

quote:

Orijinalden alıntı: nurulmac11

Türkiyede satılan kutusunun şekli ve üstünde neler yazdığını yazabilecek biri var mi almak istediğim adamın elindekinde p970 yazıyormuş kutusunda sanırım

Kimsenin kutunun üstünde ne yazdığını teker teker yazacağını sanmıyorum hocam, buyur fotoğrafını incele sen.

Sağol çok makbule geçti hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cooper52

Pili tam bitirdikten sonra full şarj et, tam şarj olduktan sonra 10-15 dakika daha bekle ve prizden çıkarmadan battery calibration ile kalibre et ve fişten çıkar. Bu işlemi ara ara ve yeni rom attıkdan sonra uygulayın android'in yapısı gereği gerçek anlamda yararlı ve faydalı bir işlemdir.

Ben 2 ay kadar önce yapmıştım. Tekrar mi yapmak gerekiyor?
  • Anlattığım şekilde 2-3 ayda bir rom değiştirmiyorsanız yapmalısınız. Eğer rom falan atıyorsanız her yüklemeden sonra yapmalısınız.
  • Beyler kablolar hazır mı
  • quote:

Beyler kablolar hazır mı

bluetooth la olmuyurmu rom yukleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: cooper52

Anlattığım şekilde 2-3 ayda bir rom değiştirmiyorsanız yapmalısınız. Eğer rom falan atıyorsanız her yüklemeden sonra yapmalısınız.

Teşekkür ederim.bugün yapayım
  • quote:

Beyler kablolar hazır mı

Kabloyu kement şekline getirip fırlatıp yakalaycam su 2.3u artık kaçmasın şubata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil5

http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-tema-yukleme-ve-yuzdeli-pil-simgesi-ekleme-yontemi?highlight=tema+y%C3%BCkleme burdaki işlmeleri bizim tele olurmu deneyen varmı

Dostum bizim telefonda zaten yüzdeli pil widgeti var. Buna neden gerek duydun anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonda hdmi çıkış olmaması bir eksi mi sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi french press -- 11 Ocak 2012; 13:10:31 >
  • quote:

telefonda hdmi çıkış olmaması bir eksi sizce ?

artık bluetooth 3.0 ile son teknoloji tvlere kablosuz bağlantı var. belki sizinkide gingerda 3 desteği gelir. Benim htcde 2.3.3 te bluetooth 2.1 di 2.3.5 te 3.0 oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

telefonda hdmi çıkış olmaması bir eksi sizce ?

artık bluetooth 3.0 ile son teknoloji tvlere kablosuz bağlantı var. belki sizinkide gingerda 3 desteği gelir. Benim htcde 2.3.3 te bluetooth 2.1 di 2.3.5 te 3.0 oldu

o önemli değil ki sonuçta tel ekranını direkt tv'ye yansıtmaktan bahsediyorum
  • quote:

Beyler kablolar hazır mı

Ben çoktan hazırladım yarın İCE CREAM SANDWİCH 4.0 güncellemesi alacağım Asus tabletime
  • o değilde gerçektende bu sıralar hiç rom çıkarmıyorlar gerçektende 2.3 geliyor herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: CROSSHAIR

o değilde gerçektende bu sıralar hiç rom çıkarmıyorlar gerçektende 2.3 geliyor herhalde

Aynen hiç hareket yok.
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.