Şimdi Ara

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.241
Cevap
47
Favori
756.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yunusilk

quote:

Orijinalden alıntı: painkill

ebay'de her modeli var ya. parası olana her şey kolay :D

peki dostum ebay'den alıp türkiye'ye getiriyorsun da gümrük vs vergi ödenmiyor mu?

T.C. Gümrük kanununa göre her türlü cep telefonu modeli gümrükten geçemez fiyatı adedi ne olursa olsun yasaktır gümrüğe takılır tasfiye edilip imha edilir.
    Yurt dışından gelen her ürün içinde 100 Usd kotası vardır aşıldığı takdirde vergileri ödersiniz. Cep telefonu içinde eskiden böyleydi ama önine geçmek için tamamen yasakladılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: painkill

ebay'de her modeli var ya. parası olana her şey kolay :D

peki dostum ebay'den alıp türkiye'ye getiriyorsun da gümrük vs vergi ödenmiyor mu?

Dostum Painkill arkadaşımız ordan ucuza aldırmış telefonu.yakını ile turkiyeye getirecek.
    Ebay ile telefonu ülkeye sokamazsın yasak.

150 dolar mi euro mu fazlasına da vergi koyuyorlar gümrükte.

Fedex gibi kargo şirketleri ile telefon gümrüğe takılmadan bazen geliyor ama riskli.

Alıntıları Göster
    quote:

Dostum Painkill arkadaşımız ordan ucuza aldırmış telefonu.yakını ile turkiyeye getirecek.
    Ebay ile telefonu ülkeye sokamazsın yasak.

150 dolar mi euro mu fazlasına da vergi koyuyorlar gümrükte.

Fedex gibi kargo şirketleri ile telefon gümrüğe takılmadan bazen geliyor ama riskli.

teşekkürler

• kablo hazırlamaktan bi hal olduk , cıktığı zaman hazırlasak olmaaz mı cok zor bişe değil zaten :P
  • arkadaşlar "slide it" klavye uygulamasını marketten yükledim. etkinleştirmek isterken android sistem şöyle bir uyarı verdi.
    "bu giri metodu, parolalar, kredi kart numaraları gibi kişisel tüm verileri toplayabilir. Bu slide it demo uygulamasından kaynaklanır. etkinleştirmek istiyormusunuz?"

ne yapmalı? içime kurt düştü şimdi. ya slide it'in çakmasıysa bu uygulama?
  • quote:

arkadaşlar "slide it" klavye uygulamasını marketten yükledim. etkinleştirmek isterken android sistem şöyle bir uyarı verdi.
    "bu giri metodu, parolalar, kredi kart numaraları gibi kişisel tüm verileri toplayabilir. Bu slide it demo uygulamasından kaynaklanır. etkinleştirmek istiyormusunuz?"

şimdi deneme amaçlı yükledim. banka bilgileri vs girmeyeceğim nasıl olsa. ama kaydırma özelliğini etkinleştiremedim. ayarlarda kaydırma etkin görünüyor halbuki. ne yapmalıyım?
  • quote:

şimdi deneme amaçlı yükledim. banka bilgileri vs girmeyeceğim nasıl olsa. ama kaydırma özelliğini etkinleştiremedim. ayarlarda kaydırma etkin görünüyor halbuki. ne yapmalıyım?

Swype'ı niye tercih etmediniz?
  • quote:

quote:

arkadaşlar "slide it" klavye uygulamasını marketten yükledim. etkinleştirmek isterken android sistem şöyle bir uyarı verdi.

Hiç bir ayar yapmadan kaydırma ile yazabilirsin zaten.

Bütün klavyelerde o uyarı çıkar. SlideIt'e özel bir durum değil.

Tavsiye: SlideIt yazım rahatlığı kötü bence. Üstelik "Made in Israel" !!!!

Swype'ı tavsiye ederim.http://www.box.com/s/ajmp5u3xntr7jb5skxd2

• Ne cincırmış arkadaş.. bu topic forumun en çok hit alan android telefon topiği oldu sayesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

Ne cincırmış arkadaş.. bu topic forumun en çok hit alan android telefon topiği oldu sayesinde

Meşhur oldu telefon bu sayede. Reklamın iyisi kötüsü olmazmış :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar custom rom kullanan yok mu burda? 2.2 sürümünde kesinlikle kalınmaz benim arkadaslar cm7 gibi romlar kullanıyorlar ve oldukça memnunlar hız vs açsıından..
  • beyler yeni üye oldum bende black kullanıcısıyım bir saat önce müşteri hizmetlerini aradım 2.3 sürümü için ay sonunda teknik servislere bilgi verilecekmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: drfettah

arkadaslar custom rom kullanan yok mu burda? 2.2 sürümünde kesinlikle kalınmaz benim arkadaslar cm7 gibi romlar kullanıyorlar ve oldukça memnunlar hız vs açsıından..

Olmaz olur mu var tabi ki.
    Yani en azından ben varım.
    CM7 V31Nightly ile V11Nova Kernel kullanıyorum.
  • birşey sorucam arkadaşlar yeni sd card alıcam da telefonun donanımsal dosyaları sd kartta sanırım dosyalarım komple yedekleyıp sonra yenı aldıgım sd karta mı atayım nasıl bir işlem yapmak lazım
  • Türkiyede satılan kutusunun şekli ve üstünde neler yazdığını yazabilecek biri var mi almak istediğim adamın elindekinde p970 yazıyormuş kutusunda sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

quote:

Ne cincırmış arkadaş.. bu topic forumun en çok hit alan android telefon topiği oldu sayesinde

Yakındır artık hiç fix 2.2 rom çıkmıyor. O değil ben Türkiye romu çıkacağını sanmıyorum umarım çıkar. p503 e çıkmadı tıpkı gt540 gibi. Serviste 2.3 yüklüyorlar fakat başka ülke romu ve karakter sorunu oluyor sms te sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 10 Ocak 2012; 18:01:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

quote:

Yakındır artık hiç fix 2.2 rom çıkmıyor. O değil ben Türkiye romu çıkacağını sanmıyorum umarım çıkar. p503 e çıkmadı tıpkı gt540 gibi. Serviste 2.3 yüklüyorlar fakat başka ülke romu ve karakter sorunu oluyor sms te sadece.

Neden yav türkçeye çevirmeleri çok mu zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: drfettah

arkadaslar custom rom kullanan yok mu burda? 2.2 sürümünde kesinlikle kalınmaz benim arkadaslar cm7 gibi romlar kullanıyorlar ve oldukça memnunlar hız vs açsıından..

var tabiki :)

CM7 V33Nightly ile V11Nova Kernel
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

quote:

Neden yav türkçeye çevirmeleri çok mu zor

çeviri sorunu yok sms i ş ğ okumuyor. Ben bu yüzden bıraktım lg yi yeminle. 2.1 çıktı 1.6 idi gt540 türkiye romu gelmedi 2.1 avrupa ya geçtik mal gibi sms sorunu yaşadık 1.6 ya dönüşte yoktu. Allahtan custom romlarda hallettiler sms i bir ayda öyle kullanıldı şimdi abim o teli kız arkaşına verdi ona yetiyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nurulmac11

Türkiyede satılan kutusunun şekli ve üstünde neler yazdığını yazabilecek biri var mi almak istediğim adamın elindekinde p970 yazıyormuş kutusunda sanırım

benimkinde nokia 3310 yazıyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurulmac11

Türkiyede satılan kutusunun şekli ve üstünde neler yazdığını yazabilecek biri var mi almak istediğim adamın elindekinde p970 yazıyormuş kutusunda sanırım

Kimsenin kutunun üstünde ne yazdığını teker teker yazacağını sanmıyorum hocam, buyur fotoğrafını incele sen.

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm
  • 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.