Şimdi Ara

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.241
Cevap
47
Favori
756.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cerrahpasali

quote:

Orijinalden alıntı: _Uzumaki_

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

üstadlar size çılgınca bişe sorcam wifi yok o yüzden sd dosyaları çekemiyorum.Teli pc üzerinden nete bağlama mümkünmüdür arkadaşlar acaba?

Arkadaşlar beni unutmayın burda mahdur bir geç sizin yardımlarınızı beklemekte.

Usb kablosu ile yapilabilir belki.
    Ama daha once yapani boyle biseyi basarabileni duymadim.

Allahın izniyle ilk ben olcam.Adım tarihe altın harflerle yazdıracam yöntem geliştirdim.Wifi adaptörü alcam pc deki neti tekrar 2. bir modem gibi wifi adaptörüyle dağıtıp telden girecem wifile nasıl

Wifi adaptor varsa isin kolayhttp://www.connectify.me/ programi indir kur telden gir :-D

Kardeşim Daha detaylı anlatırsan çok minnettar olurum.Yani wifi adaptör(modem değil) böle usp gibi bişe benziyo.Tell ile pc nin internete bağlana bilir miyim ?
    Edit:Win7 için yazılmış bir program sanırım ama bende vista var:S

http://www.google.com.tr/search?q=vista+adhoc+a%C4%9F+kurulumu&hl=tr&client=ms-android-samsung&source=android-home&sky=mrdr&site=webhp&prmd=imvnsfd&nomo=1&biw=320&bih=508

vista adhoc ag kurulumu diye arayin hocam

yapamadım aklımada yatmadı nese olmaz galiba böle bişe:S

• Beyler benim cihaz v10c tekrardan v10c kurmak istiyorum nasıl olucak.
  • Bu arada telefonu pc suite ile v10c ye yukselttm bi deisklk yok msjlar flanda slnmedi ayarlardan baktm v10c yaziyor tamamdir dmi eksk gncelleme yoktr umarm
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmelon

quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

Arkadaslar Nova 2 ve Dead space calisan .apk verebilir misiiniz ??

BUNU DENE Bİ DOSTUM İSTERSEN BEN TELİMDE OYNUYORUM NOVA 2 BİTİRDİM HATTA KASMA FİLANDA YOK ONLİNE OYNUYORUM ARTIK BENİM TELDEKİ VERSİYON 1.0.3 DİYOR
    BURDA VAR 1.0.3 VERSİYON AMA DENEMEDİM BURDAKİNİ

N.O.V.O 2

KENDİ TELİMDEN ALINTI BU GAYET GÜZEL ÇALIŞIYOR BU ŞEKİLDE BENDE
     LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm

Hocam bu sürümüde yükledim ama yok olmadi bir türlü. Sorun ne anlamadim valla

• quote:

quote:

quote:

Arkadaslar Nova 2 ve Dead space calisan .apk verebilir misiiniz ??

BUNU DENE Bİ DOSTUM İSTERSEN BEN TELİMDE OYNUYORUM NOVA 2 BİTİRDİM HATTA KASMA FİLANDA YOK ONLİNE OYNUYORUM ARTIK BENİM TELDEKİ VERSİYON 1.0.3 DİYOR
    BURDA VAR 1.0.3 VERSİYON AMA DENEMEDİM BURDAKİNİ

N.O.V.O 2

KENDİ TELİMDEN ALINTI BU GAYET GÜZEL ÇALIŞIYOR BU ŞEKİLDE BENDE
     LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm

Hocam bu sürümüde yükledim ama yok olmadi bir türlü. Sorun ne anlamadim valla

wifisiz yüklemenin yolu yok mu ya sd dosyası falan:S wifi yok evde kablolu:S

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

üstadlar size çılgınca bişe sorcam wifi yok o yüzden sd dosyaları çekemiyorum.Teli pc üzerinden nete bağlama mümkünmüdür arkadaşlar acaba?

Allahın izniyle ilk ben olcam.Adım tarihe altın harflerle yazdıracam yöntem geliştirdim.Wifi adaptörü alcam pc deki neti tekrar 2. bir modem gibi wifi adaptörüyle dağıtıp telden girecem wifile nasıl

zaten wifili modemlerde arkasında ethernet girişi oluyor bendekinde var ondan pc ye cek wifilede telden gir.

1-evde modem yok konşunun net ortağız yani
    2-Oda kaplolu modem kaplosuz değil
    3-ilk 2 madde değiştirilemez değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

bildiğim kadarıyla kabloyla internet erişimi yok telefonda.
    access point'e ihtiyacın var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

zaten wifili modemlerde arkasında ethernet girişi oluyor bendekinde var ondan pc ye cek wifilede telden gir.

o zaman üçüncü maddeyi ilk iki madde değiştirilebilir olarak değiştiriyoruz

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Wifi adaptor varsa isin kolayhttp://www.connectify.me/ programi indir kur telden gir :-D

Kardeşim Daha detaylı anlatırsan çok minnettar olurum.Yani wifi adaptör(modem değil) böle usp gibi bişe benziyo.Tell ile pc nin internete bağlana bilir miyim ?
    Edit:Win7 için yazılmış bir program sanırım ama bende vista var:S

http://www.google.com.tr/search?q=vista+adhoc+a%C4%9F+kurulumu&hl=tr&client=ms-android-samsung&source=android-home&sky=mrdr&site=webhp&prmd=imvnsfd&nomo=1&biw=320&bih=508

vista adhoc ag kurulumu diye arayin hocam

yapamadım aklımada yatmadı nese olmaz galiba böle bişe:S

Arkadaşların yazdığı gibi Windows7 kullanıyorsan connectify uygulaması ile yapmak zor değil. Ama xp ya da vista kullanıyorsan hem "connectify"i kuracaksın, hem de "Ad-hoc mode" gerekli. Elindeki telefonda windows yüklü olmadığı için "Ad-hoc mode" yapamazsın.

Sonuç olarak bilgisayarında Windows7 olması ve connectify uygulamasını kurman tek şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiboldon -- 25 Aralık 2011; 10:14:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

Beyler benim cihaz v10c tekrardan v10c kurmak istiyorum nasıl olucak.

Offline kuracaksın.
    http://forum.donanimhaber.com/m_51312331/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColeMacGrath

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

o zaman üçüncü maddeyi ilk iki madde değiştirilebilir olarak değiştiriyoruz

arkaşım bu sorunun cüzzi bir paraya çözülüyo üstünede evinde wifi internet olmuş oluyor.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/tp-link-tl-wa730re-150mbps-kablosuz-alan-artirici/productDetails.aspx?productId=bd190063&categoryId=410

• quote:

Orijinalden alıntı: painkill

quote:

Orijinalden alıntı: Neo59

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bende bugün lg p970 white sahibi oldum, eski telefonum olan nokia n85 teki rehberimi nasıl lg'ye aktarabilirim ?

Nokia nin rehberini Google hesabinla eslestirebilirsen bir şekilde halletmiş olursun işini.

Bunu nasıl yapabileceğimiz konusunda fikriniz varmı :)

Olma mı:http://www.google.com/sync/symbian.html

Önce rehberini bilgisayarına da yedeklemeni öneririm. Sync olayı bazen sapitabiliyor.

Dediğiniz yolla hallettim teşekkürler. Acaba rehberdeki numaralara facebooktan resim atama gibi bir olay varmı? Birde bu telefon sessiz, titreşim v.b. nasıl değiştiriliyor sessize almayı beceremedim.

rica ederim.

1.facebook programı rehberle senkronize olayım mı diye soruyor ama izin vermediğim için istediğin şeyi yapıyor mu bilmiyorum. bilen arkadaşlar cevap verirse daha iyi olur.

2. androidde nokia telefonlar gibi profil seçme yok. en fazla sessize alabiliyoruz. ses ayarları menüsünden titreşim hangi durumlarda aktif olsun istersen onu seçebiliyorsun sadece. sessize alma da aşağı sürüklediğimiz bildirim ekranından yapılıyor.

1. Evet facebook ayarlarından "kişiler ile senkronize et" i seçersen rehberdeki kişiler ile ilişkilendiriyor. Örn. Sms veya çağrı gelirse o kişinin güncel facebook profil fotosu çağrı ekranında çıkıyor.

2. Yanlış bilgi olmasın. Nokiada olur da bu dünyanın en akıllı telefonunda olmaz mı? Olur tabii ki. Hem da alası.

Yanlız bunu telefona kuracağınız bir uygulama ile yapacaksınız. Profilleri nokidaki gibi elle değil otomatik kendi değiştiriyor. Örneğin:
    -Eve gelince "ev profili" ne otomatik kendi geçiyor.
    -Ofise gidince "ofis profili"ne kendi otomatik geçiyor.
    -Dışarı çıkınca "Dış mekan" profiline kendi otomatik geçiyor.
    -Yatma vakti kendi otomatik "uçak modu"na alıyor.
    ve daha çok çok fazlası.
    Bu uygulama bence telefonumdaki, hatta marketteki en iyi uygulama. Ben hayret ediyorum zaten bu uygulamayı sadece benim bildiğime

http://apknew.com/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=2018

• @asiboldon, anlatınca hoşuma gitti. Yüklüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

quote:

Offline kuracaksın.

Hocam tmm ama bu v10c değil v10b diyo.Birde v10c mi daha performanslı yoksa v10c mi.Çünkü v10b yükledikten sonra v10c ye update tool la güncelleme şansım olucak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

quote:

Offline kuracaksın.

Hocam tmm ama bu v10c değil v10b diyo.Birde v10c mi daha performanslı yoksa v10c mi.Çünkü v10b yükledikten sonra v10c ye update tool la güncelleme şansım olucak.

Performans açısından fark yoktur da v10c'de hataların daha az olduğunu söyleyebiliriz.
    http://luivit.altervista.org/firmwareP970/index.php?paese=TUR%2FTURKEY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiboldon -- 25 Aralık 2011; 12:25:32 >

• arkadaşlar radyo sorununu çözen varmı, bi yerden indirdim kasıp telefonu kitliyo. internetsiz radyo arıyorum.
  • Arkadaşlar bilgisayara bağladığımda sd kart içeriğini artık göremiyorum. Bir de marketten program indiridiğimde yükleme sonrası: "Uygulama SD karta veya dahili belleğe yüklenmedi" gibisinden bir mesaj alıyorum.
    V10c yüklü ve rootsuz kullanıyorum. (v10b de rootlu kullandım uzun süre V10c ye root işlemi zahmetli olduğu için 1 ay kadar önce geçtim. Şu gerizekalı ginger güncellemesi gelsin öyle rotlayalım bir daha uğraşmayalım misalinden beklemedeyiz işte)
    Bu kart içeriğini görememem ve marketten inen uygulamamanın yüklenmemesi sorunu nedir bilgisi olan var mı?
  • ohaa varmı böle bişey yaa

• quote:

ohaa varmı böle bişey yaa

yok.

• Exe uzantılı dosyaları açmak için bi program var mı, yoksa açamazmıyız..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkmelon bencede yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macoo -- 25 Aralık 2011; 14:05:46 >
  • 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.