Şimdi Ara

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.241
Cevap
47
Favori
756.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LUTFEN yarım edın divx plus player ındırdım uye oldum voddan kayıt yaptırdım kodu gırdım nameye lg optimus black P970 yazdım videoyu transfer ettım yıne olmadı ya nasıl yapacagım bi el atın arkadaslar bi sorunumda çözülsün şurda ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

Arkadaşlar telefonumda v10c yüklü Root lu şekilde.Cihazın çalışmasından memnun değilim şu aralar bu yüzden v10c yi birdaha kurucam fakat lg update tool dan Acil Durum Ve Kurtarma Modunu seçiyorum S/N ve İmei nolarını giriyorum fakat cihaza v10c yi yeniden kurmuyo.Analyze kısmında takılıyo Update Not Required diyo Kırmızı yazı.Phone sofware latest version diyo.

Bu telefona tekrardan v10c nasıl yüklerim Update Tool Acil Durum Ve Kurtarma seçeneğinde.

Fabrika ayarlarına sıfırlamayı denedin mi?

Eğer evet yaptım ama fayda etmedi diyorsan:
    Acil durum modunu kullanıp başaran olmadı diye biliyorum. O yüzden manuel olarak yüklemeni tavsiye ediyorum.

Bu konuya göz at:http://forum.donanimhaber.com/m_51312331/tm.htm

Hocam fabrika ayarina dondum faha evvelden fakat kar etmefi cozum manuel olucak galiba cok tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: yesililker

quote:

sayın arkadaşlar herkese günaydın;benim bir sorum olucak:galeride herhangi tam ekran bir resmi duvar kağıdı yapmaya kalktığımızda illaki bize resmi kırptırıyor,bunu olduğu şekilde ayarlamanın bir yolu varmı.

bu soruna cevap yokmu arkadaşlar

Kırpma penceresinin yanlarında ok işaretleri var onlara dokunup sürükleyin resmin tamamını alın hepsini alır ozman o kırpma çercevesi büyültüp küçülte biliyorsunuz.
  • cincır güncellemesi ile ilgili kesin bi tarih varmı yoksa hala mechul mu
  • Mechul mechul :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmelon

quote:

quote:

sayın arkadaşlar herkese günaydın;benim bir sorum olucak:galeride herhangi tam ekran bir resmi duvar kağıdı yapmaya kalktığımızda illaki bize resmi kırptırıyor,bunu olduğu şekilde ayarlamanın bir yolu varmı.

Kırpma penceresinin yanlarında ok işaretleri var onlara dokunup sürükleyin resmin tamamını alın hepsini alır ozman o kırpma çercevesi büyültüp küçülte biliyorsunuz.

evet oyle yapiyorum bende ama hicbir zaman ekranin tamamini kaplamiyo ,bi cozumu vardir heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: vito_scaletta

quote:

Orijinalden alıntı: CROSSHAIR

quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

Selam beyler , farkli bir sorum olcak..

Piyasadaki en güclü Donanima sahip Android'li Tel hangisi ?

galaxy S II ile Nexus S

note değilmiydi ya?

ya note a tam olarak cep telefnu diyemeyiz ki zaten kendileri de cep telefonuyla tabletin birleşimi diyorlar. normal kullanımda bence çok büyük . telefon görüşmesi yapim desen , note tarafından bakan birisi sizin kafanın yarını göremez

• quote:

Orijinalden alıntı: CROSSHAIR

ya note a tam olarak cep telefnu diyemeyiz ki zaten kendileri de cep telefonuyla tabletin birleşimi diyorlar. normal kullanımda bence çok büyük . telefon görüşmesi yapim desen , note tarafından bakan birisi sizin kafanın yarını göremez

mediamarkt ta incelemiştim bi göz ucuyla uzaktan bakınca sanki iki tane sgs2 nin birleşimi gibi duruyor tablet olarak hayal edilir ama o şeyi kulağa dayayıp konuşmak hiç hoş değil

• merhaba arkadaslar. ben lg p970 kullaniyorum fakat bir sorunum var. telefonu sessiz moda aldigim zaman telefon cok kasiyor. sms atmak bile cok zor bir hal aliyor cunku yazarken bastigim tuslari algilamiyor telefon. fakat seslide iken hersey cok guzel ve hizli. bunun sebebini veya cozumunu bilen var mi acaba? tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: blackh4wk

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: painkill

Gta nin powerVR optimizeli sürümü cikmis. Deneyen haber etsin.

denedim. şu şehrin ortasında kasan yer geçmiş biraz. ama küçük takılmalalar hala var

Hocam bundada mı sessiz oynayabiliyoruz?

valla ben audio yu gene sildim oyuna girmeden

yani bilmiyorum

Denemek lazım.

denedim. vaaaar

• Şafak 10
  • quote:

quote:

quote:

quote:

evet oyle yapiyorum bende ama hicbir zaman ekranin tamamini kaplamiyo ,bi cozumu vardir heralde.

Samsung telefonlarda resmi dikey olarak kırpma özelliği var ama ne yazıkki Lg telefonlara konmamış durumda.

Uzun bir süre sinirli kaldıktan sonra iki tane çözüm buldum.

1- PicSpeed Wallpaper programı seçtiğin duvar kağıdını dikey yada yatay kırpabilirsin.

2- Go Launcher EX kullanmak. Galeriden girdiğinde yatay. Go launcher içinden girdiğin zaman dikey kesersin.

• arkadaşlar en iyi fotoğraf çekme programı hangisi hangisni önerirsiniz?
  • quote:

arkadaşlar en iyi fotoğraf çekme programı hangisi hangisni önerirsiniz?

lgcamera pro kullaniyorum ben hem deklansor sesi cikmadan da cekebiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: OdysS_eus

merhaba arkadaslar. ben lg p970 kullaniyorum fakat bir sorunum var. telefonu sessiz moda aldigim zaman telefon cok kasiyor. sms atmak bile cok zor bir hal aliyor cunku yazarken bastigim tuslari algilamiyor telefon. fakat seslide iken hersey cok guzel ve hizli. bunun sebebini veya cozumunu bilen var mi acaba? tesekkur ederim

sebebini bilen yok mu arkadaslar?
  • quote:

quote:

arkadaşlar en iyi fotoğraf çekme programı hangisi hangisni önerirsiniz?

lgcamera pro kullaniyorum ben hem deklansor sesi cikmadan da cekebiliyor

sesin cıkıp çıkmamsı çok öenmli değil saol yinede dostum ewt arkadaşlar lgcamera pro bundan daha iyisi var diyen varmı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: painkill

Gta nin powerVR optimizeli sürümü cikmis. Deneyen haber etsin.

denedim. şu şehrin ortasında kasan yer geçmiş biraz. ama küçük takılmalalar hala var

Hocam bundada mı sessiz oynayabiliyoruz?

valla ben audio yu gene sildim oyuna girmeden

yani bilmiyorum

Denemek lazım.

denedim. vaaaar

Anlamadım hocam var derken?

• Beyler avea fenercell kota sorgulama nerden yapılıyor? birde kota bitince interneti kapatıp artıdan para gitmemesi için program varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GnCFb123

Beyler avea fenercell kota sorgulama nerden yapılıyor? birde kota bitince interneti kapatıp artıdan para gitmemesi için program varmı?

internet kullanımını gösteren widget var arkadaşım onu kullanıp kaç mb harcadığını görebilirsin, sınır ayarlayabilirsin fakat bu sınır geçildiğinde sadece uyarı verir internetini kesmez. telefonun kendi widget'ı bu arada internette arama boşuna :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GnCFb123

Beyler avea fenercell kota sorgulama nerden yapılıyor? birde kota bitince interneti kapatıp artıdan para gitmemesi için program varmı?

internet kullanımını gösteren widget var arkadaşım onu kullanıp kaç mb harcadığını görebilirsin, sınır ayarlayabilirsin fakat bu sınır geçildiğinde sadece uyarı verir internetini kesmez. telefonun kendi widget'ı bu arada internette arama boşuna :)

Teşekkürler ama programın adı ne bulamadım nereden bakıcam ?

Edit : buldum çok sağol :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GnCFb123 -- 24 Aralık 2011; 13:54:49 >
  • 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.