Şimdi Ara

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm (1308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.241
Cevap
47
Favori
756.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13061307130813091310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fast556.

.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast556. -- 24 Eylül 2017; 20:49:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diosfer

Yok mu cwm mod yükleyen yardımcı olsa telefona miui rom yüklemek istiyorum.Telefon root lu

rom manager yükle
  • Telefona ilk rot'umu yapcam 4.1.2 yüklicem.Yardımlarınız bekliyorum.... http://www.****.com/lg-android-rom/lg-optimus-black-rom-4-1-2-4-2-jellybam-v1-2-0-03-12-pa-aokp-cm10-atomic-aroma-732584.html Bu linkte biri paylaşmış sizce nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OĞUZ? -- 18 Nisan 2013; 18:25:59 >
  • Orijinalden alıntı: fast556.

Orijinalden alıntı: hendr1239
    şimdi bunda ne gibi artıları olur acaba veya beğenmezsem sorun yaşarsam ilk haline nasık geri dönerim ?

O konuda bilgim az o konuda pupsik hocaya sormanı öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast556.

şimdi bunda ne gibi artıları olur acaba veya beğenmezsem sorun yaşarsam ilk haline nasık geri dönerim ?

O konuda bilgim az o konuda pupsik hocaya sormanı öneririm.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast556. -- 24 Eylül 2017; 20:49:20 >
  • ics çıktı mı?
    özledim len ogünleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

ics çıktı mı?
    özledim len ogünleri

Sen rahatsin zaten abi nexus kullanmak ayrıcalık bence ama o gunleri ozlemekte ayrıca bişey

• ICS çıktıda ne oldu
  • Eveeet telefonun ömrü geldi geçiyo, bu forumda yavaştan yavaştan boşalıyo, boşalmış hatta

Bari son inceleyenler için yararlı bişeyler paylaşmak gerekirse. LG Optimus Black için çıkmış en iyi rom hangisidir? Deneyenler belirtirse hiç değilse bu canımız telefonumuz için ölmeden önce bir şey yapmış oluruz :)

v10 veya sürümleri / yada custom rom'lar (v10 serisini söylemeye gerek yok gerçi boşverin)

v20 serisi (gingerbread) hangisi en iyi rom orjinal romlar arasından. Hangi sürüm. v20d s n o f...

v20 serisi (gingerbread) için çıkmış en iyi custom rom hangisi? CyanogenMod serileri mi? Cici Rom mu? Zeus Rom mu v7.06 ?

v30 serisi (ice cream sandwich) için en iyi rom hangisi orjinallerden? v30c SEA ?

v30 serisi en iyi custom rom? Cynogenmod romlarımı, zeus un IZS si mi, Marvel mi, yoksa CM tabanlılardan SlimRom yada başka bitanesi mi?

Ve gel gelelim en önemli soruya? Tüm romları dahil ettiğimizde, en iyi rom hangisi? Performans, Stabilite, Şarj falan konusunda? (Hepsi aynı rom'da olmayabilir tabi ama en iyi olan, kullanılması gereken hangisidir?)

Bu son soruya kendim de cevap verecek olursam. Şarj konusunda custom romlarda hep sıkıntılıydım, ama zeus v7.06 iyi gibi. Ya da orjinal rom'lar.
    Performans konusunda çok sıkıntı var o yüzden en önemli soru bu. Cici Rom daha performanslı diyorlar ama bi onu denemedim :) 300 ü falan görüyormuş heralde birde ram.
    Hemen hemen tüm rom'larda hatalar vardı. Benden de kaynaklı olabilir tabi ama öyle gördüm. Neyse bana kalırsa Zeus iyi gibi, Cici yi denemedim ama bu ikisinden biri olur heralde.

Ek bilgi XDA'da en çok incelenen rom bilindiği üzere Zeus v7.06 daha sonra Cici rom, IZS, Marvel falan geliyor yanlış bilmiyorsam?

CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinra- -- 19 Nisan 2013; 1:37:45 >

• en iyi gb orjinal rom V20f
    En iyi gb custom zeus 7.06
    en iyi ics orjinal v30c fransa
    en iyi ics custom ultrasound V4
    en iyi cm tabanlı slimrom

benim düşüncem böyle.
  • Oyle demeyin ya. O ekran yok mu o ekran. Harikaydi vallahi.

• fransa 30c ile sea 30c arasında fark var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

fransa 30c ile sea 30c arasında fark var mı?

Bolge farkli.
    Sfr 30c avrupa icin cikacak 2ci etap guncel romlarin ilki. Bu romun uzerinden diger avrupa ulkelerine guncelleme cikacak.
    Sea 30c uzakdogu singapur icin cikan ilk ics guncellemesi.

Sfr30c nin ilk avrupa v30b guncellemesine gore daha basarili oldugunu yaziyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Toshiromifune53

en iyi gb orjinal rom V20f
    En iyi gb custom zeus 7.06
    en iyi ics orjinal v30c fransa
    en iyi ics custom ultrasound V4
    en iyi cm tabanlı slimrom

benim düşüncem böyle.

peki bunların hepsi dahil edildiğinde sence en iyisi hangisi? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Oyle demeyin ya. O ekran yok mu o ekran. Harikaydi vallahi.

ekranıyla övünüyoruz zaten artık sadece :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinra-

Eveeet telefonun ömrü geldi geçiyo, bu forumda yavaştan yavaştan boşalıyo, boşalmış hatta

Bari son inceleyenler için yararlı bişeyler paylaşmak gerekirse. LG Optimus Black için çıkmış en iyi rom hangisidir? Deneyenler belirtirse hiç değilse bu canımız telefonumuz için ölmeden önce bir şey yapmış oluruz :)

v10 veya sürümleri / yada custom rom'lar (v10 serisini söylemeye gerek yok gerçi boşverin)

v20 serisi (gingerbread) hangisi en iyi rom orjinal romlar arasından. Hangi sürüm. v20d s n o f...

v20 serisi (gingerbread) için çıkmış en iyi custom rom hangisi? CyanogenMod serileri mi? Cici Rom mu? Zeus Rom mu v7.06 ?

v30 serisi (ice cream sandwich) için en iyi rom hangisi orjinallerden? v30c SEA ?

v30 serisi en iyi custom rom? Cynogenmod romlarımı, zeus un IZS si mi, Marvel mi, yoksa CM tabanlılardan SlimRom yada başka bitanesi mi?

Ve gel gelelim en önemli soruya? Tüm romları dahil ettiğimizde, en iyi rom hangisi? Performans, Stabilite, Şarj falan konusunda? (Hepsi aynı rom'da olmayabilir tabi ama en iyi olan, kullanılması gereken hangisidir?)

Bu son soruya kendim de cevap verecek olursam. Şarj konusunda custom romlarda hep sıkıntılıydım, ama zeus v7.06 iyi gibi. Ya da orjinal rom'lar.
    Performans konusunda çok sıkıntı var o yüzden en önemli soru bu. Cici Rom daha performanslı diyorlar ama bi onu denemedim :) 300 ü falan görüyormuş heralde birde ram.
    Hemen hemen tüm rom'larda hatalar vardı. Benden de kaynaklı olabilir tabi ama öyle gördüm. Neyse bana kalırsa Zeus iyi gibi, Cici yi denemedim ama bu ikisinden biri olur heralde.

Ek bilgi XDA'da en çok incelenen rom bilindiği üzere Zeus v7.06 daha sonra Cici rom, IZS, Marvel falan geliyor yanlış bilmiyorsam?

CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER :)

son sayfaya taşıyalım da, ilk günden kimse görmemiş olmasın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: pupsik

quote:

Bolge farkli.
    Sfr 30c avrupa icin cikacak 2ci etap guncel romlarin ilki. Bu romun uzerinden diger avrupa ulkelerine guncelleme cikacak.

Sfr30c nin ilk avrupa v30b guncellemesine gore daha basarili oldugunu yaziyorlar.

teşekkürler,
    peki sfr30c yi nereden bulabilirim?
  • adamı kanser eder bunun sarr degeri
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pupsik

quote:

Bolge farkli.

teşekkürler,
    peki sfr30c yi nereden bulabilirim?

SFR v30c paylaşmadım.

OFR v30d yükle o da aynısı sadece orange operatoru için çıktı. Bunu yükle.
    OFR V30D

• Ultrasound V4 kullanıyorum ben. Batarya performansı iyi diye.
  • 
Sayfa: önceki 13061307130813091310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.