Şimdi Ara

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm (1306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.241
Cevap
47
Favori
756.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13041305130613071308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freestyler_07

quote:

Orijinalden alıntı: viper17

quote:

Orijinalden alıntı: hendr1239

quote:

Orijinalden alıntı: Toshiromifune53

Beyler CM samsung Galaxy S3 ten desteğini kesti mi ? . Almayı düşünyordum da böyle bişey duydum tırstım :D

bildiğim kadarıyla kesti ama daha önce çıkmış olan nightlyler var bildiğim kadarıyla

bırakın s3 ü bizim telefon içim cm ne durumda zeus var şuanda bi çok program yüklü değiştirmek istemiyorum aslında

viper hocam telefonu değiştirdim optimusu kardeşe zeus yükleyip vereyim dedim brick oldu cihaz smartflash sürekli error verdi durdu en son telefon hiç açılmıyor. şu an basıyorum açma tuşuna hiç tepki yok yarın servise götüreceğim inşallah tamir edemezlerde l9 alırım onun yerine

v10a yüklemeyi denedin mi ?

• quote:

quote:

quote:

Beyler CM samsung Galaxy S3 ten desteğini kesti mi ? . Almayı düşünyordum da böyle bişey duydum tırstım :D

bildiğim kadarıyla kesti ama daha önce çıkmış olan nightlyler var bildiğim kadarıyla

bırakın s3 ü bizim telefon içim cm ne durumda zeus var şuanda bi çok program yüklü değiştirmek istemiyorum aslında

Hocam xda da bir sürü cm 10.1 tabanlı rom mevcut fakat stabil sürüm çıkmadığı için sorunlu haliyle 2 gün önce bir kaç romu denedim sonra 30c cwm yüklü roma döndüm kernel değiştirdikten sonra 2 günü görüyorum OC atmış 1100 mhz programlarda ağırlaşma olmuyor ama arayüzde bazı sorunlar çıkıyor ama günlük kullanım için yeterli seviyede

• quote:

Hocam xda da bir sürü cm 10.1 tabanlı rom mevcut fakat stabil sürüm çıkmadığı için sorunlu haliyle 2 gün önce bir kaç romu denedim sonra 30c cwm yüklü roma döndüm kernel değiştirdikten sonra 2 günü görüyorum OC atmış 1100 mhz programlarda ağırlaşma olmuyor ama arayüzde bazı sorunlar çıkıyor ama günlük kullanım için yeterli seviyede

bu kadar berbat rom olamaz arkadaş hala şu kasma olayını çözemediler mi ya. bi de samsung a atar yapıyolar
  • quote:

quote:

bu kadar berbat rom olamaz arkadaş hala şu kasma olayını çözemediler mi ya. bi de samsung a atar yapıyolar

orası öyle hocam da yapacak bişey yok nexus serisi bir telefon alana kadar böyle sürünmeye devam

• quote:

orası öyle hocam da yapacak bişey yok nexus serisi bir telefon alana kadar böyle sürünmeye devam

/>

Para bulsam nexus 4 ü yapıştırcam direk Bizim arkadaşta var akıyo alet

• quote:

quote:

/>

Para bulsam nexus 4 ü yapıştırcam direk Bizim arkadaşta var akıyo alet

aynen teknosa da karıştırdım dedim "bizim kullandığımız akıllı telefonsa bu ne " tabi bunu SD'nin yanında söyleyince adam tebessüm etti doğal olarak

• sprint diye bir rom var nedir ,ne değildir telefon kodu değişik,p970 rom sayfasında LS855vC DEMİŞ,185 MB boyutunda...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

viper hocam telefonu değiştirdim optimusu kardeşe zeus yükleyip vereyim dedim brick oldu cihaz smartflash sürekli error verdi durdu en son telefon hiç açılmıyor. şu an basıyorum açma tuşuna hiç tepki yok yarın servise götüreceğim inşallah tamir edemezlerde l9 alırım onun yerine

v10a yüklemeyi denedin mi ?

Cihazda tepki yok hocam açılmıyor sanırsın bataryayı çıkartıp açmaya çalışıyorsun bugun götüreceğim servise gerisini lg düşünsün

• quote:

Cihazda tepki yok hocam açılmıyor sanırsın bataryayı çıkartıp açmaya çalışıyorsun bugun götüreceğim servise gerisini lg düşünsün

Sft ile update ekranı bile gelmiyor mu ? Full brick mi yaptın cihazı nasıl becerdin
  • Hiçbirşey gelmiyor çok güzel oldu
  • quote:

Hiçbirşey gelmiyor çok güzel oldu

optimus black`e ihanet edersen, iste boyle olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pupsik

quote:

+1 aynı kanıdayım

• Dostlar telefona cwm yüklemek için ne yapmalıyım,şöyle sağlam anlatım var mı ? Galaxy ace'de çok kolaydı onun gibi olsa keşke.

• one yahu _?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nisa.lara -- 29 Mayıs 2013; 10:48:40 >
  • ​Acilll Yardım!!!
    telefonu alalı 2 hafta oldu normal konuşmada sorun yok.Amaa hoparlör de konuşurken çok yakın olmama rağmen ses çok kısık gidiyor.
    sanırım bunda gürültü önleme özelliğinden dolayı 2 mikrofon var hoparlör açıkken üstten ses gidiyor ama alttan ses gitmiyor. sizde de aynı sorun varmı. mümkünse deneyebilirmisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: pupsik

quote:

Dinime küfreden müslüman olsa

Sizin XZ ne zaman geliyor

şimdi bu optimusun anakartını değiştirip geri mi yollarlar yoksa l9 mu verirler

• Arkadasşlar cm10 da Gps ye Bağlantı çok geç oluyor veya baglanmıyor çözümü varmı
  • Yok mu cwm mod yükleyen yardımcı olsa telefona miui rom yüklemek istiyorum.Telefon root lu
  • Ics V30 B rom yüklü hangi anlatım recovery için.

http://forum.donanimhaber.com/m_59522528/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 13041305130613071308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.