Şimdi Ara

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm (1305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.241
Cevap
47
Favori
756.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13031304130513061307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: pupsik

quote:

Orijinalden alıntı: freestyler_07

Xperia Z aldım arkadaşlar fakat optimusu kardeşime vereceğim için buralardayım yinede

hayirli olsun.
    kaca aldin?
    ben de computeruniverse.com den siparis verdim.

Arkadaşım o yazdığınız site güvenilir mi?Gümrükte falan sorun yaşanır mı?
  • Ulan kredi kartım yok daha doğrusu limiti 500.
    Yeni telefon alıcam ama alamıyorum :D
  • Yavaş yavaş boşlıyor bu konu da

İlk alanlardanım şuan Galaxy Note var 2 haftadır kullanıyorum ve arayüz olarak Lg'den çok daha önde. OB'yi romsuz kullanmak cinnet geçirtir adama. Şuan rom falan da yüklemedim çok akıcı. Ama o Güneş ışığı altında göğsünü gere gere telefonu kullanma olayı çok iyiydi. Renkler Note'da daha gerçekçi ama Lg'de parlaklık çok iyiydi.
  • aynen öyle arkadaşta note 2 vardı. Güneşte benim telefon gayet netken arkadaş elini falan tutuyordu görebilmek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: OĞUZ?

quote:

Orijinalden alıntı: pupsik

quote:

Xperia Z aldım arkadaşlar fakat optimusu kardeşime vereceğim için buralardayım yinede

hayirli olsun.
    kaca aldin?
    ben de computeruniverse.com den siparis verdim.

Arkadaşım o yazdığınız site güvenilir mi?Gümrükte falan sorun yaşanır mı?

site guvenilir. ben direk tukiyeye getirmiyorum. baska ulke uzerinden arkadaslar getirecek.
    direk tukiyeye getirtiyorsan 150 euroyu gecen her urun icin %20 vergi odemek zorundasin. Buna dikkat etmelisin

• Pupsik reyiz bile gidiyor. Vay be
  • quote:

Vayyy
    Hayirli olsunnn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze
    Hayirli olsunnn

Eyvallah dostum 1 gün içinde karar verip aldım :) nasıl oldu bende anlamadım ama iyi oldu
  • Arkadaşlar V20Dnin üzerine zeus v7 nasıl kuruluyor madde madde anlatabilir misiniz? Orjinal V20D var ve root yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Toshiromifune53

Pupsik reyiz bile gidiyor. Vay be

optimis black 2 yasina girdi.
    cag atlatmamiz gerekiyor.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freestyler_07 -- 15 Nisan 2013; 14:29:13 >
  • Zeus v7 yi bulabileceğim bir yer varmı heryerde silinmiş romu bulamıyorum
  • quote:

Zeus v7 yi bulabileceğim bir yer varmı heryerde silinmiş romu bulamıyorum

buraya http://huexxxtuff.blogspot.com/2012/05/zeus-rom-links.html baktınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Optimus White -- 15 Nisan 2013; 16:53:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DisaffectioN

Arkadaşlar V20Dnin üzerine zeus v7 nasıl kuruluyor madde madde anlatabilir misiniz? Orjinal V20D var ve root yok.

UP

• quote:

Orijinalden alıntı: Optimus White

quote:

Zeus v7 yi bulabileceğim bir yer varmı heryerde silinmiş romu bulamıyorum

buraya http://huexxxtuff.blogspot.com/2012/05/zeus-rom-links.html baktınız mı?

Baktım hocam ordakilerde silinmiş. bir yerden buldum v7 flashladım telefon brick oldu. smartflash ile herzaman yaptığım şekilde 20f atmaya çalışıyorum error veriyor ilk defa gördüm böyle birşey. Şansa ki ben xperia z aldım kardeşime verecektim verirkende sıkıntısız bir romla vereyim dedim sanırım yaktım romu sıkıntı yok gerçi garantisi var en kötü ihtimal anakartı değiştirirler en iyi ihtimal L9 verirler

• Beyler CM samsung Galaxy S3 ten desteğini kesti mi ? . Almayı düşünyordum da böyle bişey duydum tırstım :D
  • quote:

Beyler CM samsung Galaxy S3 ten desteğini kesti mi ? . Almayı düşünyordum da böyle bişey duydum tırstım :D

bildiğim kadarıyla kesti ama daha önce çıkmış olan nightlyler var bildiğim kadarıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: hendr1239

quote:

Beyler CM samsung Galaxy S3 ten desteğini kesti mi ? . Almayı düşünyordum da böyle bişey duydum tırstım :D

bildiğim kadarıyla kesti ama daha önce çıkmış olan nightlyler var bildiğim kadarıyla

bırakın s3 ü bizim telefon içim cm ne durumda zeus var şuanda bi çok program yüklü değiştirmek istemiyorum aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: viper17

quote:

Orijinalden alıntı: hendr1239

quote:

bırakın s3 ü bizim telefon içim cm ne durumda zeus var şuanda bi çok program yüklü değiştirmek istemiyorum aslında

viper hocam telefonu değiştirdim optimusu kardeşe zeus yükleyip vereyim dedim brick oldu cihaz smartflash sürekli error verdi durdu en son telefon hiç açılmıyor. şu an basıyorum açma tuşuna hiç tepki yok yarın servise götüreceğim inşallah tamir edemezlerde l9 alırım onun yerine

• 
Sayfa: önceki 13031304130513061307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.