Şimdi Ara

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm (1302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.241
Cevap
47
Favori
756.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13001301130213031304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hendr1239

quote:

Orijinalden alıntı: JusTBLooD

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DisaffectioN

quote:

Orijinalden alıntı: Toshiromifune53

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Toshiromifune53

cici rom da şarj su gibi akar gider

Dediğiniz gibi biraz zeusa göre şarjı hızlı gidiyor cicinin temasını ve statüsbarını zeusa atma şansımız var mı ?
    Ben bu cicinin Mokee temasını indirdim cwmden flashmaya geleyince hata veriyor flashlamıyor başka türlü yükleyebilir miyiz ?

zeusa aktarma gibi bi şansımız yok diye biliyorum.
    Yema olayına gelirsek denemediğim için bi fikrim yok.

Yani zeus'u öneriyorsunuz. Yalnız rom atınca telefon garantiden çıkıyor garantilik bi durum olduğunda sft den v20D yükleyip unlockroottan da unroot yapsam geçerli olur değilmi?

sizin tercihiniz ben şuanda cwm yüklü 30c deyim ve çok memnunum 2 günü görüyorum çok kullanmadığım için , olur olur bir problem olmaz serviste problem yapmıyorlar

Anlaşılan çok memnunsunuz .
    V30c nasıl zeusa gore veya ciciye ?

memnunum çoğu romu denedim pil performansı çok iyi zeus romu kullanamadım anlaşamadık zeusla cici romu denemedim yorumlardan pil performansının kötü olduğunu duyunca denemedim ama önerebilirim adagio kernel ile hem oc oldu hem pili iyi gidiyor

1gün rahat yetiyor mu size ?
    Ben cogunlukla aksam 7 gibi sarja takar 10 gibi çıkarırım gece biraz facebooka filan girerim diğer gün aksam 6-7 e kadar kullanırım ve sarja takarım . Gun içinde internet konusma ve arada oyun oynarım sizce yeter mi ?

Bu arada zeus romuna gectim cici romundaki temayıda zeusa attım şuan süper :)

ben gece saat iki 3 gibi şarja takarım sabah kalktığım gibi çıkartırım internet kullanımı dışında kullanmadığım için size bir öneride bulunamam ama ben az kullandığımdan 2 günü rahat buluyor %30 kalıyor

Herneyse hocam bilgi için saolun en iyisi deneyerek görmek yarın denerim insallah .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi resmi v20d nin üzerine zeus yüklenmiyor mu?

• V20D yi nasıl root edebilirim? Gingerbreak uygulaması ile denedim olmuyor. Yardım eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamucera

ben son güncellemelerden sonra instagram bir türlü çalıştıramadım. Siyah ekran gelip takılıyor, eski versiyonu da kabul etmiyor var mı bir çözüm

instagram 3.4.0 sürümünü netten bulup kurun. Çalışıyor. Önce teldekini kaldırın tabi. Üstü sürümler çalışmıyor ;)

Instagram 3.4.0 Link

buyrun link te vereyim, sağda download var onu tıklayıp açılan yerde seçeneklerden birini tıklamanız yeterli. Daha sonra telefona atıp dosya yöneticisi ile falan kurarsınız ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinra- -- 8 Nisan 2013; 2:53:39 >
  • quote:

quote:

memnunum çoğu romu denedim pil performansı çok iyi zeus romu kullanamadım anlaşamadık zeusla cici romu denemedim yorumlardan pil performansının kötü olduğunu duyunca denemedim ama önerebilirim adagio kernel ile hem oc oldu hem pili iyi gidiyor

Ben cogunlukla aksam 7 gibi sarja takar 10 gibi çıkarırım gece biraz facebooka filan girerim diğer gün aksam 6-7 e kadar kullanırım ve sarja takarım . Gun içinde internet konusma ve arada oyun oynarım sizce yeter mi ?

hocam zeus a nasıl attınız temayı :) anlatırsanız sevinirim bende yapıcaktım da bulamadımdı bi
  • aranizda miui v5 kullanan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Shinra-

quote:

Orijinalden alıntı: hamucera

ben son güncellemelerden sonra instagram bir türlü çalıştıramadım. Siyah ekran gelip takılıyor, eski versiyonu da kabul etmiyor var mı bir çözüm

instagram 3.4.0 sürümünü netten bulup kurun. Çalışıyor. Önce teldekini kaldırın tabi. Üstü sürümler çalışmıyor ;)

Instagram 3.4.0 Link

buyrun link te vereyim, sağda download var onu tıklayıp açılan yerde seçeneklerden birini tıklamanız yeterli. Daha sonra telefona atıp dosya yöneticisi ile falan kurarsınız ;)

Çok teşekkürler, sorunsuz çalıştı

• Arkadaşlar V30B rom kullanıyorum. Daha önce Zeus 7 kullanıyordum. Önerebileceğiniz, Kasmayan bir rom arıyorumda. Telefon çook kasıyor, bazen resim bile çekemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailsss

Arkadaşlar V30B rom kullanıyorum. Daha önce Zeus 7 kullanıyordum. Önerebileceğiniz, Kasmayan bir rom arıyorumda. Telefon çook kasıyor, bazen resim bile çekemiyorum.

Ben de ics kullanıyordum v20d ye geri döndüm icsden daha akıcı daha hızlı geldi bana.
  • Bugün hediye gelen Samsung Galaxy Note ile ben de aranızdan ayrıldım ama yine bu konuda olacağım, buranın tadı başka.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinra-

quote:

quote:

hocam zeus a nasıl attınız temayı :) anlatırsanız sevinirim bende yapıcaktım da bulamadımdı bi

Malesef pc evde değilim ve pcye gecemiyorum upload edemiyorum .cici romu açın system / app e girin ordan home.apk dosyasını alın ve telefonun system / app yerine atın sonra üstüne basılı tutu permissionsa girin ordan rw r r olacak sekilde isaretleyin ve telefonu açıp kapayın . Bu islemleri root browser ile yapın

• quote:

Orijinalden alıntı: Gobidigo

Bugün hediye gelen Samsung Galaxy Note ile ben de aranızdan ayrıldım ama yine bu konuda olacağım, buranın tadı başka.

Hayırlı olsun gule gule kullanın :)

• quote:

quote:

Bugün hediye gelen Samsung Galaxy Note ile ben de aranızdan ayrıldım ama yine bu konuda olacağım, buranın tadı başka.

Hayırlı olsun gule gule kullanın :)

Teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hayırlı olsun. darısı bizim de başımıza
  • Telefonu aldığım günden beri mat ekran koruyucu kullanıyorum.Yaklaşık 4 ay oldu.Gönlüm parlaktan yanaydı ama bulunuduğum şehir 'de parlak olanı yok.İnternetten almaya karar verdim.Alabileceğim güvenilir site linki verirmisiniz.Şimdiden verdiğiniz cevaplar için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OĞUZ? -- 9 Nisan 2013; 0:49:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OĞUZ?

Telefonu aldığım günden beri mat ekran koruyucu kullanıyorum.Yaklaşık 4 ay oldu.Gönlüm parlaktan yanaydı ama bulunuduğum şehir 'de parlak olanı yok.İnternetten almaya karar verdim.Alabileceğim güvenilir site linki verirmisiniz.Şimdiden verdiğiniz cevaplar için teşekkürler

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/lg-p970-ekran-koruyucu-5-adet-bol-hediyeler-80064897

bunu alabilirsin şeffak kullandığın zaman farkı anlayacaksın ben kullanıyorum çokta ucuz.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast556. -- 24 Eylül 2017; 20:53:30 >
  • Arkadaşlar mecidiyeköydeki servise bizzat giden varmı acaba tam olarak nerede. Haritadan bakıyorum otobüs durağı ayazağa metrosu falan var caddede onlara yakınmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Arkadaşlar mecidiyeköydeki servise bizzat giden varmı acaba tam olarak nerede. Haritadan bakıyorum otobüs durağı ayazağa metrosu falan var caddede onlara yakınmı.

Buyrun hocam: Cevahir avmyi sağına al. Mecidiyeköye doğru 80 adım yürü, kocaman bir tabelası var görürsün. :) Define yeri tarifi gibi oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailsss -- 9 Nisan 2013; 14:22:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailsss

quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Arkadaşlar mecidiyeköydeki servise bizzat giden varmı acaba tam olarak nerede. Haritadan bakıyorum otobüs durağı ayazağa metrosu falan var caddede onlara yakınmı.

Buyrun hocam

sağol uğraşmışsın teşekkür. hemde bune hız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 9 Nisan 2013; 14:23:19 >
  • 
Sayfa: önceki 13001301130213031304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.