Şimdi Ara

LG Optimus 4x P880 Custom rom yükleme klavuzu (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
9
Favori
59.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6nisan lolipop tavsiye edilmiş rootladım

Kilit ekranından çıkarken kasma var.

Şimdi bu kernel denmi ki
    Çekirdek sürümü 3.1.10 cm yazıyo? Bunu değiştirmek mi gerek?

Cm 4.4.4 ten ve bundan başka stabil donması kasması, az şarj yiyen bişi varmı?

Ama kernel le düzelirse bunda kalmak isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SametKA24

driver kurma gibi bi şansımız yok mu hocam

Var tabi ki ben kurmustum fakat uygun driver ı bulmasi zor ve otomatik kurulamiyor aygit yoneticisinden manuel kurmak gerekiyor. Suan tatilde oldugumdan bakamadim bulursam sizi haberdar ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazywinner3 -- 27 Ağustos 2015; 21:37:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazywinner3

quote:

driver kurma gibi bi şansımız yok mu hocam

Var tabi ki ben kurmustum fakat uygun driver ı bulmasi zor ve otomatik kurulamiyor aygit yoneticisinden manuel kurmak gerekiyor. Suan tatilde oldugumdan bakamadim bulursam sizi haberdar ederim

iyi olur teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: uüfarkı

6nisan lolipop tavsiye edilmiş rootladım

Kilit ekranından çıkarken kasma var.

Şimdi bu kernel denmi ki
    Çekirdek sürümü 3.1.10 cm yazıyo? Bunu değiştirmek mi gerek?

Cm 4.4.4 ten ve bundan başka stabil donması kasması, az şarj yiyen bişi varmı?

Ama kernel le düzelirse bunda kalmak isterim

AOSP lp 26 agustos surumunu deneyin kesinlikle daha hizli.

• crazywinner3 kullanıcısına yanıt
    Tmm deneriz, teşekkür ederim cevabın için

Lg yazısı falan uzun kalıyo bu kernelden midir ki

• quote:

Orijinalden alıntı: uüfarkı

Tmm deneriz, teşekkür ederim cevabın için

Lg yazısı falan uzun kalıyo bu kernelden midir ki

Normaldir. Yeni kernel da zram ve zcache oldugu icin lg yazisi biraz uzun kalabilir dert etmeyin

• crazywinner3 kullanıcısına yanıt
    Benim kernelin yeni olduğunu nasıl anladın ki?

Kendikendine güncelleniyo mu

Benim şikayetlerim:tel açılırken lg artık uzun kalıyo, kilit ekranından(çıkardığımda tel kasıyo donuk görüntüyle açıyo

Bana cevap veren birini buldum diye çok olucam ama:/

Bu root menüsü varya:o menüde 2 tane wipe.. La başlayan seçenek var. Birisi wipe cache.. Diğeride wipe bişi. Rootlamadan evel ikisinede basıyorum sorun olurmu

• slm, google play store yükleyemiyorum, dediğiniz gibi google apps ( recovery menüden ) yükleme yaptım ama sürekli hata verdi ve açılmadı. apk. dosyası olarak telefonda açıp yükledim.Yükledi fakat programı açmak istediğimde açılırken kapanıyor. Google market ( play store) nasıl yüklerim bu mokee rom a ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cucuko

slm, google play store yükleyemiyorum, dediğiniz gibi google apps ( recovery menüden ) yükleme yaptım ama sürekli hata verdi ve açılmadı. apk. dosyası olarak telefonda açıp yükledim.Yükledi fakat programı açmak istediğimde açılırken kapanıyor. Google market ( play store) nasıl yüklerim bu mokee rom a ?

Bunu indirip recovery'den kurun her android versiyonuna ayrı gapps dosyasi bulmaniz gerekiyor
    https://www.androidfilehost.com/?fid=95916177934553396

• quote:

Orijinalden alıntı: crazywinner3

quote:

Orijinalden alıntı: cucuko

slm, google play store yükleyemiyorum, dediğiniz gibi google apps ( recovery menüden ) yükleme yaptım ama sürekli hata verdi ve açılmadı. apk. dosyası olarak telefonda açıp yükledim.Yükledi fakat programı açmak istediğimde açılırken kapanıyor. Google market ( play store) nasıl yüklerim bu mokee rom a ?

Bunu indirip recovery'den kurun her android versiyonuna ayrı gapps dosyasi bulmaniz gerekiyor
    https://www.androidfilehost.com/?fid=95916177934553396

Günaydın, onu denemiştim ama kalvye çıkmıyor ve geri tuşu çalışmıyor. Bana stabil çalışan bir rom ve gapps linki verebilir misiniz ?

• window 8.1 de bu cihazı rootlamanın yolunu bilen bi yardımcı olursa çok iyi olcak driver vs bişeyler yok mu telefonu görmüyor pc telefona da girmeyen virüs kalmadı iyce hantallaştı elime almaya korkuyorum acaba açılcakmı diye :D
  • quote:

window 8.1 de bu cihazı rootlamanın yolunu bilen bi yardımcı olursa çok iyi olcak driver vs bişeyler yok mu telefonu görmüyor pc telefona da girmeyen virüs kalmadı iyce hantallaştı elime almaya korkuyorum acaba açılcakmı diye :D

Forumda ayrintili yukleme rehberi var arayuzu ayni olsun dersen enox romlari var xda da cesit cesit rom var

• quote:

Orijinalden alıntı: adv11

quote:

window 8.1 de bu cihazı rootlamanın yolunu bilen bi yardımcı olursa çok iyi olcak driver vs bişeyler yok mu telefonu görmüyor pc telefona da girmeyen virüs kalmadı iyce hantallaştı elime almaya korkuyorum acaba açılcakmı diye :D

Forumda ayrintili yukleme rehberi var arayuzu ayni olsun dersen enox romlari var xda da cesit cesit rom var

ben daha root atamadım hele bi atıyım romu da seçerim teşekürler
  • Lolipop romlar ilerleyen zamanlarda sikinti oluyor telefonu hantallastiriyor performans istiyorsaniz yuklemeyin

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Telefona Root ve Rom atmıştım daha önce.

Dündehttp://forum.xda-developers.com/galaxy-note-3/development/rom-euphoria-os-mahdi-rom-1-0-test-t3022893 var olan Euphoria 5.1.1'i kurdum.

Biraz takılmalar oluyor. Bu konuda önerebileceğiniz Stabil bir Lolipop Rom var mıdır? Tabi Google Gapps'da istiyorum.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Yoksa bütün rom'ları denemek zorunda kalacağım gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delioflu -- 29 Eylül 2015; 16:14:33 >
  • Merhaba arkadaşlar. Telefonuma Lollipop 5.1 yüklemeye karar verdim. Ancak daha ilk dakikada gol yedim çünkü hiçbir şekilde root yapamıyorum. Komut istemcisinde iki farklı hata ile karşılaştım. İlki birden fazla cihaz veya emülatör şeklinde bir hata. İkincisi ise error : closed şeklinde bir hata.

USB hata ayıklama ve bilinmeyen kaynaklardan yükleme aktif. Win 7, Win 8.1 ve Win 10 yüklü üç ayrı cihazda denedim olmadı. Hiçbir bilgisayarda antivirüs kullanmıyorum. Telefonda 360 security yüklü idi. Belki engelliyordur dedim ve kaldırdım ancak yine root olmadı. Ben mi beceriksizim, cihazda mı sıkıntı anlamadım.

Velhasıl buradaki yöntemleri beceremedim. Acaba recovery moddan formatlasam ve sonra root yapmayı denesem işe yarar mı? Ya da ben bu telefona nasıl root yaparım? Telefonumu çok seviyorum ve değiştirmek istemiyorum. Tek istediğim biraz değişiklik ve belki biraz daha hızlanır diye umut ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MajörDepresif -- 6 Ekim 2015; 12:01:38 >

• 50 tane rom denedim arkadaşlar hiç birinden iyi performans alamadım hep bir sıkıntı var hep bir problem var.

Bazılarında ise Gapps bulamıyorsun. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?

Şu Rom'u kullanın stabildir gibi?

Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.
  • selam arkadaşlar dün root-unlock-rom işlemlerini yaptım. euphoria 5.0.2 rom yükledim herşey gayet stabil akıcı ama şarj konusunda biraz kötü. iyileştirme için uygulama falan önerir misiniz.
    -bir sorunum daha var yazmaytı unuttum konuşmalarda BAZEN karşıdakinin sesi boğuk geliyor. önerilerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Becquerel -- 5 Ekim 2015; 22:23:34 >
  • delioflu kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam bi üstteki entry de yazdığım gibi euphoria herşeyiyle stabil sarj hariç onunda çaresini arıyorum
  • Becquerel kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam Euphoria 5.1.1 sürümlerini denedim hiç stabil değil.

5-6 tane rom denedim diyebildim. En son 4.4.4 Cyangemod yükledim.

Telefon piyasada çok bilinen bir telefon olmadığı için fazla rom vs yok. Her şey kısıtlı.

Şimdilik bununla idare edeceğim. Sürekli rom değiştirmek de sıkıcı bir yerden sonra.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.