Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dün sormuştum ama herhalde gözden kaçtı, telefonumu yeni aldım şarjı bitirine kadar kullandım sonra şarja taktım kapalı şekilde ve tam şarj ettim 1 saat 50 dk sürdü. pil göstergesi tamamen mavi dolana kadar. telefonu açtım ama telefon açılırken yüzde 97 ile açıldı. dün şarjını bitirdim 8 saat de. sonra yine şarja taktım 1 saat 50 dk yine doldu. telefonu açtım yüzde 97 ile açıldı 3 dk normal menü kullanımında yüzde 3 şarjı düştü bu normal mi? ne yapmam gerekiyor? tavsiyeniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliguneyyy

Arkadaşlar dün sormuştum ama herhalde gözden kaçtı, telefonumu yeni aldım şarjı bitirine kadar kullandım sonra şarja taktım kapalı şekilde ve tam şarj ettim 1 saat 50 dk sürdü. pil göstergesi tamamen mavi dolana kadar. telefonu açtım ama telefon açılırken yüzde 97 ile açıldı. dün şarjını bitirdim 8 saat de. sonra yine şarja taktım 1 saat 50 dk yine doldu. telefonu açtım yüzde 97 ile açıldı 3 dk normal menü kullanımında yüzde 3 şarjı düştü bu normal mi? ne yapmam gerekiyor? tavsiyeniz nedir?

bataryanın tam oturması 1-2 hafta sürer
    ayrıca tam dolu batarya ömrü kısalttığı için firmalar tam doluluk seviyesine ulaşmadan dolu gösteriyorlar sıkıntı yok
    ama illa rahatsız ediyorsa dolduktan sonra hemen çekme 1 saat daha beklet o zaman sıkıntı kalmaz

• quote:

Arkadaşlar dün sormuştum ama herhalde gözden kaçtı, telefonumu yeni aldım şarjı bitirine kadar kullandım sonra şarja taktım kapalı şekilde ve tam şarj ettim 1 saat 50 dk sürdü. pil göstergesi tamamen mavi dolana kadar. telefonu açtım ama telefon açılırken yüzde 97 ile açıldı. dün şarjını bitirdim 8 saat de. sonra yine şarja taktım 1 saat 50 dk yine doldu. telefonu açtım yüzde 97 ile açıldı 3 dk normal menü kullanımında yüzde 3 şarjı düştü bu normal mi? ne yapmam gerekiyor? tavsiyeniz nedir?

aramıza hoşgeldin
    her türlü yorumlarını sorunlarını eleştirilerini bizimle paylaşmandan mutluluk duyarız

• quote:

Orijinalden alıntı: gigabit78

quote:

ayrıca tam dolu batarya ömrü kısalttığı için firmalar tam doluluk seviyesine ulaşmadan dolu gösteriyorlar sıkıntı yok
    ama illa rahatsız ediyorsa dolduktan sonra hemen çekme 1 saat daha beklet o zaman sıkıntı kalmaz

O kadar uzun sürecekse bi sıkıntı yok o zaman biraz üzülmüştüm telefon arızalımı diye de. Doluluk oranını ulaşmadan dolu gösterilmesi olayını duymuştum şimdi hatırladım sanırım bu yüzden yüzde 97 ile başlamış oluyor tel, şimdilik ciddi sorun pil ısınma falan normal akıcılık herşey iyi gidiyor. Ama güncellemeyi görmüyor telefon, ara diyorum zaten en güncel versiyon yüklü diyor ama 4.0.3 yazıyor. jelly bean faydası oluyor mu pil için?

• quote:

quote:

aramıza hoşgeldin
    her türlü yorumlarını sorunlarını eleştirilerini bizimle paylaşmandan mutluluk duyarız

Hoşbulduk teşekkür ederim :)

• HTC DESİRE de denenmiş bir uygulama faydası olabilir diye düşünüyorum.

Telefonu %100 dolana kadar şarj edin.
    Telefonu şarjdan çıkarın ve telefonu kapatın.
    Telefonu tekrar şarja takın ve bekleyebildiğiniz kadar bekleyin. ( 1-3 saat arası )
    Telefonu şarjdan çıkarın ve telefonunuzu açın.
    Telefonunuzu açtıktan sonra 2-5 dakika arası hiç birşey yapmadan bekleyin. ( Şarja takılı olmasın )
    Telefonunuzu tekrar kapatın ve en az yarım saat tekrar şarja takın.
    Şarjdan çıkarın ve telefonunuzu normal kullanın. İşlem bitti.
    Bu yöntem ile bataryanız kalibre olmuş oluyor ve tam olarak doluyor. Bunu bir kere yapmanız yeterli. Ondan sonra kendisi tam dolana kadar şarj ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: #NexUs

Abi artık eski haline dön iyice kayışları kopardın.

Ya aslında aklım başıma gelsin diye kafama vuruyorum ama, kas kafa hala gelmiyor işte.

Bu kafaya vurma olayı da sanki biraz kafa yapıyor gibi. Acaba bu üç aylarda bu da günah mıdır dersiniz? Gerçi alkol falan yok. Günah ta olmaması lazım. Neyse.
    Bu sayede yavaş yavaş forumda nasıl yazıldığını çakıyorum gibime de geliyor. Şu dilbilgisi kurallarını da bir bırakabilsem varya, tam forumcu olacağım. Şöyle noktasız, virgülsüz. Hatta boşluk bile bırakmadan. Öyle ya böyle yazacağım bir sorunumu ancak zeki insanlar cevaplayabilecekler. Böylece cevabın doğru olduğuna da emin olacağım. Sorunuma cevap verebilmeleri için önce benim bilmecemi çözüp sorunumu anlamaları gerekecek. Bunu çözen de elbette benim için doğru olan çözümü sunacaktır.

Hocam telefonunda sorunu olmadigini soyleyen arkadaslara, bilmiyorum farkindaysaniz ya nasil olur, bende var oysaki cabuk isiniyor, oyunlarda kasiyor diye sitem etmiyorumm ben sadece sizin gibi hernekadar telefonu jb den sonra elestirdigim icin benden nefret etsenizde saygidegsr ustatlarima, yogun kullanarakmi sorun olmadigina hüküm veriyorsunuz diye bilgi amacli soruyorum bazen.
    Bunlari neden soyluyorum cunku emekli olmadigimizdan coluk cocuk baktigimizdan iş hayatinin acimasiz kosullariyla mucadele ettigimizden, evde pc den yazma firsati pek olmuyor. malum p880 nimizle foruma giriyoruz cogu zaman. Telefon isinacakta kasmaya baslayacak diye 20 dakika ekran acik kalacak internet acik kalacakta %20 sarz gidecek diye bir paranoya durumuna maruz oldugumuzdan noktalama ve imla durumlarina pek dikkat edemiyoruz her nekadar son kpss de 30 turkce sorusunda 29 dogru yapsakta .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_colakoglu -- 24 Mayıs 2013; 10:53:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o ne öle ya 3 bilnmeyenli denklem gibi :D akıllı telefon dememişler boşuna,bunu yapan varsa onun aklından çalığ kendi kullanıyo heralde:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_colakoglu

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: #NexUs

Abi artık eski haline dön iyice kayışları kopardın.

Ya aslında aklım başıma gelsin diye kafama vuruyorum ama, kas kafa hala gelmiyor işte.

Bu kafaya vurma olayı da sanki biraz kafa yapıyor gibi. Acaba bu üç aylarda bu da günah mıdır dersiniz? Gerçi alkol falan yok. Günah ta olmaması lazım. Neyse.
    Bu sayede yavaş yavaş forumda nasıl yazıldığını çakıyorum gibime de geliyor. Şu dilbilgisi kurallarını da bir bırakabilsem varya, tam forumcu olacağım. Şöyle noktasız, virgülsüz. Hatta boşluk bile bırakmadan. Öyle ya böyle yazacağım bir sorunumu ancak zeki insanlar cevaplayabilecekler. Böylece cevabın doğru olduğuna da emin olacağım. Sorunuma cevap verebilmeleri için önce benim bilmecemi çözüp sorunumu anlamaları gerekecek. Bunu çözen de elbette benim için doğru olan çözümü sunacaktır.

Hocam telefonunda sorunu olmadigini soyleyen arkadaslara, bilmiyorum farkindaysaniz ya nasil olur, bende var oysaki cabuk isiniyor, oyunlarda kasiyor diye sitem etmiyorumm ben sadece sizin gibi hernekadar telefonu jb den sonra elestirdigim icin benden nefret etsenizde saygidegsr ustatlarima, yogun kullanarakmi sorun olmadigina hüküm veriyorsunuz diye bilgi amacli soruyorum bazen.
    Bunlari neden soyluyorum cunku emekli olmadigimizdan coluk cocuk baktigimizdan iş hayatinin acimasiz kosullariyla mucadele ettigimizden, evde pc den yazma firsati pek olmuyor. malum p880 nimizle foruma giriyoruz cogu zaman. Telefon isinacakta kasmaya baslayacak diye 20 dakika ekran acik kalacak internet acik kalacakta %20 sarz gidecek diye bir paranoya durumuna maruz oldugumuzdan noktalama ve imla durumlarina pek dikkat edemiyoruz her nekadar son kpss de 30 turkce sorusunda 29 dogru yapsakta .......

Hepimizin günlük dertlerden bazen kafayı sıyırdığı zamanlar olabiliyor.

Çetin Bey kafasına vura vura kendini heder etti, eski Çetin Bey'i özlemeye başladım. Yazılarını "Gırgır" dergisi okur gibi okumaya çalışıyorum.

Alınmadan, gücenmeden paylaşıma devam. Bu telefonu kullanmaya devam ettiğimiz sürece paylaşılan her tecrübenin (iyi veya kötü) bir değeri var.

Buradan öğrendiğimiz pek çok şeyi LG servisi 50 kere arasak öğrenemezdik.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanozturk

o ne öle ya 3 bilnmeyenli denklem gibi :D akıllı telefon dememişler boşuna,bunu yapan varsa onun aklından çalığ kendi kullanıyo heralde:D

Aynen öyle valla ama bence işe yarayacaktır. Ben deniycem en kısa zamanda aşağı yukarı 5,5 saatlik bir şarj süresine girecek telefon o yüzden ilk boşlukda deniycem :)
  • quote:

quote:

quote:

O kadar uzun sürecekse bi sıkıntı yok o zaman biraz üzülmüştüm telefon arızalımı diye de. Doluluk oranını ulaşmadan dolu gösterilmesi olayını duymuştum şimdi hatırladım sanırım bu yüzden yüzde 97 ile başlamış oluyor tel, şimdilik ciddi sorun pil ısınma falan normal akıcılık herşey iyi gidiyor. Ama güncellemeyi görmüyor telefon, ara diyorum zaten en güncel versiyon yüklü diyor ama 4.0.3 yazıyor. jelly bean faydası oluyor mu pil için?

jelibonu telefondan değil bilgisayardan yüklüyorsun lg programı ile

• quote:

quote:

quote:

quote:

jelibonu telefondan değil bilgisayardan yüklüyorsun lg programı ile

Hmm teşekkür ederim peki bu güncellemeyi hangi yoldan nasıl yapıcaz? ne yüklemem gerek, dosta boyutu hakkında bilginiz varmı?

• Fast & Furious 6 çıkmış yükledinizmi

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kabam.ff6android&feature=featured-apps#?t=W251bGwsMSwyLDIwMywiY29tLmthYmFtLmZmNmFuZHJvaWQiXQ..

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi servetxy -- 24 Mayıs 2013; 12:04:15 >

• 3D Design Battery Widget
    http://www.apkmania.co/2013/05/3d-design-battery-widget-r3-v10-apk.html
     LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi servetxy -- 24 Mayıs 2013; 11:51:10 >

• p880 de sim kart okumama hatasına çözüm bulan var mı... servise gönderdim ancak sorun yok deyip gönderdiler ne yapacagımı bilmiyorum telefonu kullanamıyorum
  • çok ilginç bir şey oldu telefon arama yaparken ekranın ışıkları kapanıyor .. nasıl çözebilirim .. yardım!!
  • Ne hatası alıyosun? sim okunmadı ? sim yok ? yada ne. bişe yazması lazım
    biraz araştırdım da telefonun böyle bi problemi yok. sim kartın problemli olabilir.değiştir,yada başka simle dene. hiç olmadı servis sağlayıcına git onlarda test simi var onda dene. ama önce sim kartını bi tak,ama tam değil, bataryaya bakan ucu biraz dışarda olsun.bol şans
  • Hangi ışıkları kapanıyor ? ekranı kasdediyosan; ön kameranın karşısında yakınlık sensörü var. telefonu yüzüne götürünce ekranın kapanmasını sağlayan.bu normal.elini üstüne götürürsen o zaman da katır.yada jelatinin engelliyo olabilir. kalibrasyonunda sıkıntı varsa bu konu içinde çözümü verildi.ilk sayfadada olması lazım gizli bi kod var girip kalibrasyon yapıyosun.bi bak üst mesajlara.
  • sim kart yok yazıyor.. servis de kartını kontrol et diyor ama anlamadığım sey eski telefonumda calısıyor kart ve p880 in de okudugu zamanlar oluyor arada veriyor bu hatayı ve arama yapmak istediğimde iç işlemler düzenleniyor diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanozturk

Hangi ışıkları kapanıyor ? ekranı kasdediyosan; ön kameranın karşısında yakınlık sensörü var. telefonu yüzüne götürünce ekranın kapanmasını sağlayan.bu normal.elini üstüne götürürsen o zaman da katır.yada jelatinin engelliyo olabilir. kalibrasyonunda sıkıntı varsa bu konu içinde çözümü verildi.ilk sayfadada olması lazım gizli bi kod var girip kalibrasyon yapıyosun.bi bak üst mesajlara.

jelatin kapatmıyor . telefon aramalarında oluyor daha yüzüme götürmeden ekran kapatıyor. kalibrasyona bir bakayım umarım bulurum :(
  • 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.