Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: #NexUs

Ben telefonu alalı 2-3 ay oluyor telefondan gayet memnunum fakat sızdırılmış romlardan birini yüklemek garantiyi bozar mı ?

Yüklerken bir hata olur da telefon açılmaz hale gelirse garantiden onarmakta sorun çıkarabilirler. (Bir arkadaşımızınkini ücretsiz düzelttiler)

Veya yükledikten sonra telefonda yazılımsal bir problem olur da düzeltsinler diye garantiye gönderirsen yine ücret isteyebilirler.

Ayrıca işi öğrendikten sonra istediğin zaman orijinal ROM'a geri dönebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi postacik -- 30 Mart 2013; 18:49:51 >
  • Arkadaslar ekranda 3 tane piksel yanigi var garantiden degisirmi cihaz acaba gonderen yada bilgisi olan varsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ekranda 3 tane piksel yanigi var garantiden degisirmi cihaz acaba gonderen yada bilgisi olan varsa sevinirim.

• Arkadaşlar telefonda swiftkey klawye kullanıyorum fakat bugün süresi doldu. Ücretli sürümünü alacağım ama jb güncellemesinde ki klawye nasıl acaba swift key gibi güzel bi klawye olur mu acaba?
    Hani orjinal klawyesi güzelse swiftkeyi boşa almayayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatozkan1987

quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

quote:

quote:

BEN DE EKRANDAKİ ÖLÜ PİXELDEN DOLAYI DEĞİŞİME VERDİM . DEĞİŞİM ONAYLANDI. BANA LG OPTİMUS 4X Mİ YOKSA NEXUS 4 MÜ GÖNDERCEKLER ŞİMDİ. VEYA BEN Mİ TALEP EDİYORUM??? BİLGİSİ OLAN?

Hocam garantiye vereli kaç gün oldu ve ilk defa garantiye verişin mi ?

Bu arada sanırım lg türkiye yi arayarak öğrenebilirsin.

EVET TELEFON ZATEN 1 HAFTALIK TELEFONDU . GARANTİYE VERELİ DE 5 GÜN OLDU. İZMİRDEYİM TELEFON ELLERİNDE YOKMUŞ MERKEZDEN BEKLEDİKLERİNİ SÖYLEDİLER. ARADIM MERKEZİ PAZARTESİ ARAMAMI SÖYLEDİLER ORDAN DA. MERAK ETTİM AÇIKCASI NEXUS 4 GÖNDERECEKLERSE GÜZEL OLUR :)

Sanada nexus 4 gönderirlerse hiç durmam direk veririm garantiye bu arada kaç adet ölü piksel mevcuttu ?

1 tane vardı ölü pixel . teknosadan almıştım. böyle rezil bir hizmet görmedim hemen sattıktan sonra desteği çektiler. ilgilenmediler. yani yardım etme amacları yok adamların satarken 3 kişi peşimdeydi sattıktan sonra problem yaşayınca herşeyi zorlaştırıyorlar. bende gittim lg ye verdim hemen değişimi onayladırlar sağolsunlar:)

Telefon bir haftalik sa bir ölü Pixel ile değişim talebi oluyor ama 2 haftayı geçerse olmuyor zamanında yollamissin benim teldede birtane ölü Pixel var geç kaldım :(((((

• quote:

Orijinalden alıntı: Bluecns

Arkadaşlar telefonda swiftkey klawye kullanıyorum fakat bugün süresi doldu. Ücretli sürümünü alacağım ama jb güncellemesinde ki klawye nasıl acaba swift key gibi güzel bi klawye olur mu acaba?
    Hani orjinal klawyesi güzelse swiftkeyi boşa almayayım :)

Arkadaşlar şu klawyeyi yükleyin on numara klawye paralı almaya gerek yok :)http://www.swype.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: aglc

quote:

quote:

Telefonu Geri 10x 'e döndürmek için kısa bir yolu veya türkçe bir anlatımı var mıydı. Forumda arıyorum da henüz bulamadım.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2179126

Burada anlatım var ama ingilizce. Türkçe ye çevirecek olan varsa ya da yapmış olan bir arkadaş anlatırsa çok memnun olururuz.

Ben yaptım bile.Çok da zor bir şey değilmiş. Hatta çok kolaymış diyebilirim.

Kardeşim nasıl yaptın detaylı bilgi bir şekilde anlatirmisin ben hala geri dönüş yapamadım Flash tool birtürlüoolmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: couldhard

Arkadaslar ekranda 3 tane piksel yanigi var garantiden degisirmi cihaz acaba gonderen yada bilgisi olan varsa sevinirim.

Evet değişir rahat3 tane olunca mecburlar aama bi lg yi ara

• Su ölü pikseller nasıl anlaşılıyor merak ediyorum. Screen test gibi uygulamalarda özellikle yeşil renkte biraz dikkatli bakinca ekranda siyah noktalar olduğunu farkettim. Ama çok küçükler bunlar ölü piksel mi?

• Arkadaşlar ben telefonu vatan dan aldım garanti için onlara mi gotureyim yoksa posta ile servise mi yollayayim? Direk servise yollayabilir var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hehe132

quote:

quote:

quote:

Telefonu Geri 10x 'e döndürmek için kısa bir yolu veya türkçe bir anlatımı var mıydı. Forumda arıyorum da henüz bulamadım.

Burada anlatım var ama ingilizce. Türkçe ye çevirecek olan varsa ya da yapmış olan bir arkadaş anlatırsa çok memnun olururuz.

Kardeşim nasıl yaptın detaylı bilgi bir şekilde anlatirmisin ben hala geri dönüş yapamadım Flash tool birtürlüoolmadı

Birazdan Detaylı bir şekilde anlatacağım beni bekleyin.

• Herkes p880 i iade etmenin derdine dusmus

• 2 aydır kullandığım telefonda az önce arama yaptım 5 dk kadar konuştum ve sonlandır butonuna dokunduğumda sanki telefon dondu bir kaç sniye yanıt vermedi ve sonra dıt diye sonlandırdı.

daha önce böyle bir şey başına gelen oldumu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bekliyoruz...

• İşlemci hizi 1.5 ghz e çıktığında tek çekirdek aktif oluyor. İkinci bir çekirdek daha aktif olsa kasma derdi felan olmayacak ama olmuyor işte.

• quote:

Su ölü pikseller nasıl anlaşılıyor merak ediyorum. Screen test gibi uygulamalarda özellikle yeşil renkte biraz dikkatli bakinca ekranda siyah noktalar olduğunu farkettim. Ama çok küçükler bunlar ölü piksel mi?

Tüm ekranın düz beyaz veya düz siyah olduğu durumlarda en iyi biçimde anlaşılır. Ekran parlaklığı çok önemli. Eğer ekran parlaklığını %100 yapmazsanız, ölü pikselleri fark etmeniz çok zor. Bu cihazın pikselleri gözle zor fark edilecek kadar küçük. Yani ekranı incelerken bu derece küçük bir pikseli aradığınızı bilerek bakmanız lazım.

Ekranı tam siyah yapıp, parlaklığı da %100 yapınca karanlık pikseller hariç, tüm ölü piksel çeşitlerini görebilirsiniz. Bunlar her hangi bir renkte takılmış pikseller ve beyaz ışık sızdıran parlak piksellerdir. Ayrıca, ilginçtir ekrana dik bakınca fark edilmeyen ölü pikseller olabiliyor. Ekrana hafif yukarıdan bakarak da inceleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prens Andrey

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Prens Andrey

Arkadaşlar almayı düşünüyorum önerirmisniiz?

Hocam beklentinin ne olduğuna bağlı. ekran tasarım ve film izlerim internette gezerim diyorsan alabilirsin. fakat oyun oynarım diyorsan biraz bekle 4.1 geldikten sonraki halini görelim öyle diyelim tüm oyunlar sorunsuz diye. şuanda oyunlar sorunsuz diyemem ama işin garip kısmı modern combat 4 kasmadan oynanıyor most wanted kasıyor. bi dolu gariplik

Hmm 4.1 den haberleri beklerim o zaman, Xperia P nin yerine biraz daha verip bunu almaya niyetliydim ama :)

Kusura bakmayın ama Xperia P, LG4X'in yerine alınabilecek bir cihaz değildir. Aralarında uçurum var. Birbiri ile karşılaştırılamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

2 aydır kullandığım telefonda az önce arama yaptım 5 dk kadar konuştum ve sonlandır butonuna dokunduğumda sanki telefon dondu bir kaç sniye yanıt vermedi ve sonra dıt diye sonlandırdı.

daha önce böyle bir şey başına gelen oldumu

Bende de geçen ilk defa oldu ama önceki gün birsürü program yüklemiştim sildim bide https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.mguard&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jbGVhbm1hc3Rlci5tZ3VhcmQiXQ.. yükledim şuan sorun yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yalnız kurduğunuz rom 10h sanırsam.Garanti ile ilgili yine sıkıntı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: serokar1

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yalnız kurduğunuz rom 10h sanırsam.Garanti ile ilgili yine sıkıntı olur

fos çıktı.7 de birazdan dedi saat 9 :( Umutlandım bende...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferucci -- 30 Mart 2013; 21:11:09 >

• 
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.