Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (475. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bu telafona sahibim gruba alır mısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: olimpiyas

blackmart alpha lazim hic kimsede yokmu beyler dropbox falan

https://www.box.com/shared/wja2ug2wwwns86sip0qq

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: danceinthedark

quote:

Orijinalden alıntı: vuralkan

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: enis17

Dostum bu kılıftan almak istedimde o yüzden sormustum,daha önceden tecrübe eden varsa yardımcı olabilirmi diyehttp://www.ebay.com/itm/Black-Nillkin-Hard-Cover-Case-LCD-Screen-Protector-For-LG-P880-Optimus-4X-HD-/111013958355?pt=PDA_Accessories&hash=item19d8f292d3

Bende ve birçok arkadaşta Nillkin'in açılır kapaklı kılıfı var. Hepimiz de çok memnunuz. Ayrıca daha önce de paylaştığım Smart Cover adlı uygulama ile kapağı açınca telefonun da açılmasını sağlayabiliyorsunuz. Böylece power tuşuna basarak ekranı açmanıza gerek kalmıyor.

http://www.ebay.com/itm/NILLKIN-Gentleman-Leather-Folio-Case-LCD-Guard-LG-Optimus-4X-HD-P880-/330828490905?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item7dc1105348

Aynı kapaklı Nillkin kılıftan ben de aldım, bugün elime geçti. Gerçekten harikaymış, kalitesi benim umduğumdan iyi çıktı doğrusu. Ebay dan bir arkadaşım aracılığıyla geldi, 20 gün sürdü, tabletime aldığım kılıf ve ekran koruyucu ise 6 günde geldi inanamadık süreye (Hong Kong'dan). Ayrıca bir de ekran koruyucu geldi 14 Dolara, bundan iyisi can sağlığı. Süre sorunu yoksa mantıklı, Türkiye'de 50-60 TL na satıyorlar aynı malı.

Hocam hangi renk aldınız ve rica etsem fotoğraflarını eklermisiniz bir iki tane. eBAYDE VAR ANCAK SONUÇTA ADAMLAR ÜRÜNLERİNİN REKLAMINI YAPICAK FOTOĞRAFLARLA MUTLAKA OYNAMIŞLARDIR ZAHMEN OLMAZSA BİR İKİ RESİM EKLERSENİZ SEVİNİRİM.Birde herhangi bir sorun yaşamadınız inşallah satıcıyla alakalı

Daha önce hem ben hem de bu kılıfı alan diğer arkadaşlar resimlerimizi paylaşmıştık. Konu içi arama yaparak bulabilirsiniz.

Neyse benim bulmam daha kolay olacak:
    Bunlar benim kılıf:
    http://forum.donanimhaber.com/m_66724328/mpage_67/f_/key__//tm.htm#69551935

quote:

Kılıflar geldi arkadaşlar. İşte resimleri:

Bu silikon kılıf. Bu kılıfları tercih etmemin sebebi kaygan olmamaları ve telefonun elimde güvende olduğunu hissettirmesi ve darbelere karşı sert klılıflardan daha emici olması.

http://www.ebay.com/itm/110930064403?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Bu da kapaklı kumaş gibi bir yüzeyi olan kılıf. Telefon yuvası sert plastik. İç tarafı yumuşak süet gibi birşey. Dış yüzey pütürlü. Üst kapağı tutan herhangi birşey yok. Kendi ağırlığı ile telefonun üzerine oturuyor. Silikonlar kadar elden kaymaya karşı çok güvende hissedemiyorum. Kapaklı olması telefon çağrılarında biraz sıkıntı verebilir. En azından alışana kadar.

http://www.ebay.com/itm/330828490905?var=540109984584&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Resimlere tıklayarak orjinal boyuttaki resimleri göreceğinizi hatırlatmama gerek yok sanırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dostum bu kılıftan almak istedimde o yüzden sormustum,daha önceden tecrübe eden varsa yardımcı olabilirmi diyehttp://www.ebay.com/itm/Black-Nillkin-Hard-Cover-Case-LCD-Screen-Protector-For-LG-P880-Optimus-4X-HD-/111013958355?pt=PDA_Accessories&hash=item19d8f292d3

Bende ve birçok arkadaşta Nillkin'in açılır kapaklı kılıfı var. Hepimiz de çok memnunuz. Ayrıca daha önce de paylaştığım Smart Cover adlı uygulama ile kapağı açınca telefonun da açılmasını sağlayabiliyorsunuz. Böylece power tuşuna basarak ekranı açmanıza gerek kalmıyor.

http://www.ebay.com/itm/NILLKIN-Gentleman-Leather-Folio-Case-LCD-Guard-LG-Optimus-4X-HD-P880-/330828490905?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item7dc1105348

Aynı kapaklı Nillkin kılıftan ben de aldım, bugün elime geçti. Gerçekten harikaymış, kalitesi benim umduğumdan iyi çıktı doğrusu. Ebay dan bir arkadaşım aracılığıyla geldi, 20 gün sürdü, tabletime aldığım kılıf ve ekran koruyucu ise 6 günde geldi inanamadık süreye (Hong Kong'dan). Ayrıca bir de ekran koruyucu geldi 14 Dolara, bundan iyisi can sağlığı. Süre sorunu yoksa mantıklı, Türkiye'de 50-60 TL na satıyorlar aynı malı.

Hocam hangi renk aldınız ve rica etsem fotoğraflarını eklermisiniz bir iki tane. eBAYDE VAR ANCAK SONUÇTA ADAMLAR ÜRÜNLERİNİN REKLAMINI YAPICAK FOTOĞRAFLARLA MUTLAKA OYNAMIŞLARDIR ZAHMEN OLMAZSA BİR İKİ RESİM EKLERSENİZ SEVİNİRİM.Birde herhangi bir sorun yaşamadınız inşallah satıcıyla alakalı

Ebay 'da resminde neyse o, ne eksik ne fazla. Hatta canlısını görünce beklediğimden bile kaliteli buldum, siyah renk benim aldığım. Fotograflarla oynama yok diyebilirim. Fotoğraf koyamıyorum, çünkü nasıl yapılacağını bilmediğimi itiraf edeyim, uğraşmadım bu konuda. Ebay üyeliği olan birisinden isteyebilirsin, bana arkadaşımın getirttiğini belirtmiştim.

sağol hocam teşekkür ederim yinede peki ekran koruyucusuda var diyor elinize ulaştımı ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Daha önce hem ben hem de bu kılıfı alan diğer arkadaşlar resimlerimizi paylaşmıştık. Konu içi arama yaparak bulabilirsiniz.

Neyse benim bulmam daha kolay olacak:
    Bunlar benim kılıf:
    http://forum.donanimhaber.com/m_66724328/mpage_67/f_/key__//tm.htm#69551935

quote:

Kılıflar geldi arkadaşlar. İşte resimleri:

Bu silikon kılıf. Bu kılıfları tercih etmemin sebebi kaygan olmamaları ve telefonun elimde güvende olduğunu hissettirmesi ve darbelere karşı sert klılıflardan daha emici olması.

http://www.ebay.com/itm/110930064403?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Bu da kapaklı kumaş gibi bir yüzeyi olan kılıf. Telefon yuvası sert plastik. İç tarafı yumuşak süet gibi birşey. Dış yüzey pütürlü. Üst kapağı tutan herhangi birşey yok. Kendi ağırlığı ile telefonun üzerine oturuyor. Silikonlar kadar elden kaymaya karşı çok güvende hissedemiyorum. Kapaklı olması telefon çağrılarında biraz sıkıntı verebilir. En azından alışana kadar.

http://www.ebay.com/itm/330828490905?var=540109984584&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Resimlere tıklayarak orjinal boyuttaki resimleri göreceğinizi hatırlatmama gerek yok sanırım.

çok teşekkürler hocam uğraşıp cevap vermişsiniz :) Peki memnun musunuz siz ikinci koyduğunuz deri kılıftan ve sizce kırmızısı nasıl gider ? (sizin düşünceleriniz önemli valla benim için)

• quote:

Orijinalden alıntı: hzrklm

quote:

Orijinalden alıntı: incorsn

Şarj konusunda çok yazan olmuş ama ben çok android telefon kullandım bunun şarjı gayet iyi gidiyor. Acaba Jelly bean gelince Optimus G deki QSlide bu telefona eklenecek mi?

o nedir ki usta?

İki farklı ekranı saydam olarak üst üste bindiriyor. internete girerken mesaj yazabiliyorsun mesela
  • quote:

çok teşekkürler hocam uğraşıp cevap vermişsiniz :) Peki memnun musunuz siz ikinci koyduğunuz deri kılıftan ve sizce kırmızısı nasıl gider ? (sizin düşünceleriniz önemli valla benim için)

Ben kırmızı rengi fazla sevmiyorum. Bu yüzden buna bir cevap veremem. Kahve ve siyah arasında kalmıştım, kura çektim siyah çıktı
    Kılıftan oldukça memnunum. Daha önce de birkaç kere yazmıştım yine yazayım. Smart Cover adlı uygulama ile birlikte çok iyi bir ikili oluşturuyorlar. Kapağı açtığım an ekran da açılıyor.
    İlk defa kapaklı bir kılıf kullandığım için kapak açıkken telefonla konuşmak bana garip gelmişti. Meğer kapak kapalıyken de konuşmamız mümkünmüş
    Yukarıda verdiğim linkteki sayfalarda hem benim hem de diğer arkadaşların kılıf hakkındaki yorumlarımızı okuyabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 22 Mart 2013; 23:44:05 >

• quote:

quote:

Ben kırmızı rengi fazla sevmiyorum. Bu yüzden buna bir cevap veremem. Kahve ve siyah arasında kalmıştım, kura çektim siyah çıktı
    Kılıftan oldukça memnunum. Daha önce de birkaç kere yazmıştım yine yazayım. Smart Cover adlı uygulama ile birlikte çok iyi bir ikili oluşturuyorlar. Kapağı açtığım an ekran da açılıyor.
    İlk defa kapaklı bir kılıf kullandığım için kapak açıkken telefonla konuşmak bana garip gelmişti. Meğer kapak kapalıyken de konuşmamız mümkünmüş
    Yukrada verdiğim linkteki sayfalarda hem benim hem de diğer arkadaşların kılıf hakkındaki yorumlarımızı okuyabilirsiniz.

Teşekkürler hocam sağolun :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ebay 'da resminde neyse o, ne eksik ne fazla. Hatta canlısını görünce beklediğimden bile kaliteli buldum, siyah renk benim aldığım. Fotograflarla oynama yok diyebilirim. Fotoğraf koyamıyorum, çünkü nasıl yapılacağını bilmediğimi itiraf edeyim, uğraşmadım bu konuda. Ebay üyeliği olan birisinden isteyebilirsin, bana arkadaşımın getirttiğini belirtmiştim.

sağol hocam teşekkür ederim yinede peki ekran koruyucusuda var diyor elinize ulaştımı ?

Evet ekran koruyucuda çıktı içinden, ama uygulamadım. Çünkü ilk aldığımda paketten çıkan koruyucu var ekranda, ve halen çok iyi durumda. Bu sebeple yedek olarak duracak şimdilik. Paketten çıkan ve halen kullandığım koruyucuda yakınlık sensörü için boşluk (delik) yoktu, bunda var. Ancak bu yakınlık sensörünün çalışmasına engel olmuyor bende, ama sorun yaşayanlar olmuştu forumda.

Çetin Bey'in dediği gibi kapaklıya alışmak biraz zaman alıyor, ekranda işlem yaparken çok da pratik değil doğrusu. Ancak koruma vasfı ve malzeme kalitesi üst seviyede. Ben de bunla beraber üç tane oldu, silikon ve kumlu sert plastik olan var ayrıca. Dönüşümlü kullanırım artık.

• Şarjda yada performansta sıkıntı yaşayan arkadaşlar bunun önemli bir sebebi de telefonumuzda yüklü olan uygulamalar olabilir. Mesela ben 2gün önce wipe cache ve wipe Reset yaptım tabi yedeğimi aldım (rehber, müzik, şarkı... Vs) şuan performansı da şarjı da arttı bunu belli aralıklarla yapmalısınız. çünkü uygulama yükle kaldır yapa yapa telefon çöplüğe dönüyor

• Şarj sıkıntısı olanlara bir tavsiye de benden, ipad mini alın. Ben aldım ve telefonun şarjı 4-5 gün gitmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrmatrmrdn

Şarj sıkıntısı olanlara bir tavsiye de benden, ipad mini alın. Ben aldım ve telefonun şarjı 4-5 gün gitmeye başladı.

Pahalı bir çözüm olmuş bu gerçekten...
  • Telefonla konusurken karsi tarafin sesini maksimim yapsakta bir muddet sonra yine ses azaliyor sorunu vardi bi arkadasta cozuldumu yaaaa bendede olmaya basladi

• quote:

Orijinalden alıntı: by_colakoglu

Telefonla konusurken karsi tarafin sesini maksimim yapsakta bir muddet sonra yine ses azaliyor sorunu vardi bi arkadasta cozuldumu yaaaa bendede olmaya basladi

o problem bendeydi.çözülmedi.arkadaşlardan bazıları formatla 10f yi yeniden yükle falan dediler ama ben bu işleri yapamayacağım için resmi jb.güncellemesini bekliyorum.herhalde ozaman düzelir.basit bir çözüm bulursanız haberleşelim
  • Arkadaşlar selam. İlk sayfadan beri özetle yorumları okudum. p 970 optimus kullandım, daha sonra optimus 3D aldım lg' den genel olarak memnunun şuan 4x almak üzereyim. 1 aylık teknosadan 1300 tl ye alınma telefon var 900 tl ' ye anlaştık. Salı günü gidip alacağım ÇOK ACİL YORUMLARINIZI bekliyorum. sizce uygunmu? s3 ü hiç sevmedim ama alma derseniz s3 e yönlenirim.
  • NILLKIN kılıftan bende aldım bir tane :)) kahve olandan beyaz renk olduğu için tel kahve daha iyi olacağını düşündüm. 20 gün bekleyecez bakalım ücretsiz kargo ile gelecek geldiğinde beyazla kahvenin duruşunu resimlerle paylaşırım. :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZZreyizZZ

Jb yi yükleyen arkadaslar sarj konusunda iyileşme var mı bıktım telefonun sarjının çabuk bitmesinden...

eskisine göre daha çok pili tüketiyor ve anasayfada bile takılmalar oluyor resmi güncellemeyi bekleyin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by_colakoglu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: postacik

Avrupa ülkelerindeki LG birimleri birer birer P880 için Jelly Bean tarihi açıklıyorlar.

Kimisi Mart sonu, kimisi 25 Mart, kimisi Nisan ayı diyor.

Ben de bizim LG'ye sordum. Cevabı aşağıda:

postacik: İyi günler. Almanya LG, P880 için Jelly Bean güncellemesinin Mart sonuna kadar geleceğini açıkladı. Türkiye için takvim nedir acaba?
    LG Destek: P880 model cihaz yazılım güncellemesi için açıklama yapılmamıştır.

Ben de bizim LG'ye sordum. Cevabı aşağıda:

yazınızdan sonrası, niçin bende Dejavu etkisi yarattı acaba?

Sırf şu güncellemelerdeki umursamaz tavrından dolayı bir daha lg evime somicam sinir hastasi etti lg beni nerden bulastim yaaaa....

Samsung'a destek veren developer'lar olmasaydı, Biz de 1 - 1,5 senedir Samsung'a sövüyor olacaktık.

hahaha bir hata yaptık bu hatayla 2 3 yıl idare ederim artık bu yeni çıkan telefonlarda cacık en iyisi 2014 2015i beklemek :))) şimdikide fena değil idare edecez Lg şirketi yöneten adam mal olduğu için böyle sıkıntılar yaşadık yaşayacaz martın sonu nisanda güncelleme çıkar herhalde 1 yıl olacak ya nerdeyse :)

türkiyedeki lg elemanları başı boş almişlar öyle hiçbişeyden haberleri yok !

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanfindik3000

NILLKIN kılıftan bende aldım bir tane :)) kahve olandan beyaz renk olduğu için tel kahve daha iyi olacağını düşündüm. 20 gün bekleyecez bakalım ücretsiz kargo ile gelecek geldiğinde beyazla kahvenin duruşunu resimlerle paylaşırım. :))

Aldığınız satıcının linkini banada atarmısın bende alıyım bir tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedayroy -- 23 Mart 2013; 14:18:18 >
  • arkadaslar oyun yükleyemiyorum bi yardım
  • 
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.