Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (472. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eferot

quote:

Orijinalden alıntı: ufo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enis17

Beyler iyi aksamlar,

E-bay'dan telefon icin kilif almayi dusunuyorumda cekincelerim var.Yurtdisi sitesinden bir alisveris yapmamistimda da once,bu konuda tecrubesi olan arkadaslar,guvenirlik,kac gunde elimize ulasmasi vb konular hakkinda tecrubelerini paylasabilirlermi

Neden ebay? turk siteleride var ne kadar guvenilrse o kadar riski vardir

ebaydan bu telefon için silikon kılıf, 4400 mah pil ve cüzdan kılıf aldım.

Çok basit. Türkiye'deki çakallara para kaptırmayın. Buradaki ürünlerin kargo fiyatına dünyanın öbür ucundan bedava kargoyla ürün geliyor.

Üye olun
    Çok olumlu yorum almış üyelerden alış veriş yapın.
    Bu üyeler free shipping ile göndersinler.
    Hepsi bu

Silikon kılıf 4,99 $'a geldi .Kargo yok.

Güvenemiyorsanız sanal kartla alın.

Tek eksi yönü 3-4 hafta beklemeniz. ONa da yapacak bişey yok 3 katını verip TR'den de alabilirsiniz. Ama TR'de 4400 mahlık batarya 200 dolar da verseniz yok dikkatinizi çekerim.

Tr sitesinde silicon kilif #3film 18.50 korgo bedava hesbini senyap ben yaptim ve aldim 2 gunde elimde ve cokta taliteli ama 500tllik s3 ekrani 50$ a yurtdisindan aldim

Böyle mantıklı, insaflı satıcılar olduktan sonra elbetteki günlerce beklemeye gerek yok. Problem, alacağınız ürünün Türkiye'de insaflı bir satıcısının olmaması halinde geçerli. Bunlar da genel olarak, satıcıların yaklaşık % 10'una tekabül ediyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ufo

quote:

quote:

Beyler iyi aksamlar,

E-bay'dan telefon icin kilif almayi dusunuyorumda cekincelerim var.Yurtdisi sitesinden bir alisveris yapmamistimda da once,bu konuda tecrubesi olan arkadaslar,guvenirlik,kac gunde elimize ulasmasi vb konular hakkinda tecrubelerini paylasabilirlermi

Neden ebay? turk siteleride var ne kadar guvenilrse o kadar riski vardir

ebaydan bu telefon için silikon kılıf, 4400 mah pil ve cüzdan kılıf aldım.

Çok basit. Türkiye'deki çakallara para kaptırmayın. Buradaki ürünlerin kargo fiyatına dünyanın öbür ucundan bedava kargoyla ürün geliyor.

Üye olun
    Çok olumlu yorum almış üyelerden alış veriş yapın.
    Bu üyeler free shipping ile göndersinler.
    Hepsi bu

Silikon kılıf 4,99 $'a geldi .Kargo yok.

Güvenemiyorsanız sanal kartla alın.

Tek eksi yönü 3-4 hafta beklemeniz. ONa da yapacak bişey yok 3 katını verip TR'den de alabilirsiniz. Ama TR'de 4400 mahlık batarya 200 dolar da verseniz yok dikkatinizi çekerim.

Tr sitesinde silicon kilif #3film 18.50 korgo bedava hesbini senyap ben yaptim ve aldim 2 gunde elimde ve cokta taliteli ama 500tllik s3 ekrani 50$ a yurtdisindan aldim

Böyle mantıklı, insaflı satıcılar olduktan sonra elbetteki günlerce beklemeye gerek yok. Problem, alacağınız ürünün Türkiye'de insaflı bir satıcısının olmaması halinde geçerli. Bunlar da genel olarak, satıcıların yaklaşık % 10'una tekabül ediyordur.

Dogru soze ne hacet saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ön kamerada iyilesme varmi jelibonu deniyenler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by_colakoglu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: postacik

Avrupa ülkelerindeki LG birimleri birer birer P880 için Jelly Bean tarihi açıklıyorlar.

Kimisi Mart sonu, kimisi 25 Mart, kimisi Nisan ayı diyor.

Ben de bizim LG'ye sordum. Cevabı aşağıda:

postacik: İyi günler. Almanya LG, P880 için Jelly Bean güncellemesinin Mart sonuna kadar geleceğini açıkladı. Türkiye için takvim nedir acaba?
    LG Destek: P880 model cihaz yazılım güncellemesi için açıklama yapılmamıştır.

Ben de bizim LG'ye sordum. Cevabı aşağıda:

yazınızdan sonrası, niçin bende Dejavu etkisi yarattı acaba?

Sırf şu güncellemelerdeki umursamaz tavrından dolayı bir daha lg evime somicam sinir hastasi etti lg beni nerden bulastim yaaaa....

Samsung'a destek veren developer'lar olmasaydı, Biz de 1 - 1,5 senedir Samsung'a sövüyor olacaktık.

Cetin ogretmenim aslinda benim isyanim birazda turkiye kullanicilarinin geri plana atilmasindan kaynaklaniyor euro open surumu icin adi gecen ulkelerde romanya bile var TURKIYE yok ayiptir ya dunyanin parasini kazaniyosunuz bu ulkede apple bu ulkede ana temsilcilik acti uyan artik lg TURKIYE ye ayip ediyosun
    ...

• quote:

quote:

Dostum bu kılıftan almak istedimde o yüzden sormustum,daha önceden tecrübe eden varsa yardımcı olabilirmi diyehttp://www.ebay.com/itm/Black-Nillkin-Hard-Cover-Case-LCD-Screen-Protector-For-LG-P880-Optimus-4X-HD-/111013958355?pt=PDA_Accessories&hash=item19d8f292d3

Bende ve birçok arkadaşta Nillkin'in açılır kapaklı kılıfı var. Hepimiz de çok memnunuz. Ayrıca daha önce de paylaştığım Smart Cover adlı uygulama ile kapağı açınca telefonun da açılmasını sağlayabiliyorsunuz. Böylece power tuşuna basarak ekranı açmanıza gerek kalmıyor.

http://www.ebay.com/itm/NILLKIN-Gentleman-Leather-Folio-Case-LCD-Guard-LG-Optimus-4X-HD-P880-/330828490905?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item7dc1105348

Cok tesekkurler ilgi ve alakaniz icin.Cidden 20 gun icinde gelirse hemen aliyim,bu urun sizin ve diger arkadaslarin dedigi gibi e-bay de 18$ ken gittigidiyorda 80 tl,ben hem derisinden hemde hard case olandan alirim hemde param cebinde kalms olur bu durumda;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enis17 -- 21 Mart 2013; 23:59:07 >
  • kasadaki metal yerler çok kolay çiziliyor sarj girisindeki yeri baya asindirmisim yeni farkettim dikkat edin beyler

• quote:

quote:

Dostum bu kılıftan almak istedimde o yüzden sormustum,daha önceden tecrübe eden varsa yardımcı olabilirmi diyehttp://www.ebay.com/itm/Black-Nillkin-Hard-Cover-Case-LCD-Screen-Protector-For-LG-P880-Optimus-4X-HD-/111013958355?pt=PDA_Accessories&hash=item19d8f292d3

Bende ve birçok arkadaşta Nillkin'in açılır kapaklı kılıfı var. Hepimiz de çok memnunuz. Ayrıca daha önce de paylaştığım Smart Cover adlı uygulama ile kapağı açınca telefonun da açılmasını sağlayabiliyorsunuz. Böylece power tuşuna basarak ekranı açmanıza gerek kalmıyor.

http://www.ebay.com/itm/NILLKIN-Gentleman-Leather-Folio-Case-LCD-Guard-LG-Optimus-4X-HD-P880-/330828490905?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item7dc1105348

Aynı kapaklı Nillkin kılıftan ben de aldım, bugün elime geçti. Gerçekten harikaymış, kalitesi benim umduğumdan iyi çıktı doğrusu. Ebay dan bir arkadaşım aracılığıyla geldi, 20 gün sürdü, tabletime aldığım kılıf ve ekran koruyucu ise 6 günde geldi inanamadık süreye (Hong Kong'dan). Ayrıca bir de ekran koruyucu geldi 14 Dolara, bundan iyisi can sağlığı. Süre sorunu yoksa mantıklı, Türkiye'de 50-60 TL na satıyorlar aynı malı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_colakoglu

Cetin ogretmenim aslinda benim isyanim birazda turkiye kullanicilarinin geri plana atilmasindan kaynaklaniyor euro open surumu icin adi gecen ulkelerde romanya bile var TURKIYE yok ayiptir ya dunyanin parasini kazaniyosunuz bu ulkede apple bu ulkede ana temsilcilik acti uyan artik lg TURKIYE ye ayip ediyosun
    ...

Öğretmenlik nere, biz nere. Yine de teşekkür ederim.
    Benim bunca yıllık tecrübem diyor ki, al birini vur ötekine. Türkiye ve Türk kullanıcılar, her firma tarafından her zaman geri plana itilmişlerdir. Bugün Türkiye'ye en çok önem veren firma hangi firma ise birkaç yıl önce o da aynı durumdaydı.
  • telefonumdan advanced mobil careyi kaldırdıktan sonra, gereksiz biriken temp dosyalarını falan silecek bir program kalmadı, manuel yada programla silmek gerekli diye düşünüyorum manuel olarak bilgisayardan telefona girip temp dosyasına girip silsem olurmu, yada program önerisi var mı
  • Ebaydan 14/03/2013 tarihinde 5,05$ a aldığım mhl hdmi adaptörü bu gün elime ulaştı yani bazen 8 günde de gelebiliyormuş. hemen onay vereyim bari ayıp olmasın adamlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle7

Ebaydan 14/03/2013 tarihinde 5,05$ a aldığım mhl hdmi adaptörü bu gün elime ulaştı yani bazen 8 günde de gelebiliyormuş. hemen onay vereyim bari ayıp olmasın adamlara

Kargo felan ödedinizmi

• quote:

Orijinalden alıntı: olimpiyas

kasadaki metal yerler çok kolay çiziliyor sarj girisindeki yeri baya asindirmisim yeni farkettim dikkat edin beyler

şarz giris yeri bendede asinmis

• Bendede asinmis

• quote:

Orijinalden alıntı: cedayroy

quote:

Ebaydan 14/03/2013 tarihinde 5,05$ a aldığım mhl hdmi adaptörü bu gün elime ulaştı yani bazen 8 günde de gelebiliyormuş. hemen onay vereyim bari ayıp olmasın adamlara

Kargo felan ödedinizmi

Free shipping yazanlarda kargo ücreti yok. Alıp unutacaksın 2 haftadan önce gelirse şanslısındır.
  • quote:

quote:

Kargo felan ödedinizmi

yok hayır ödemedim üstad kargo dahil enteresan di mi? bakın derim.

linkler

http://www.ebay.com/itm/251172731807?var=550191161655&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

http://www.ebay.com/itm/380590272295?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzkrs

quote:

quote:

Kargo felan ödedinizmi

Free shipping yazanlarda kargo ücreti yok. Alıp unutacaksın 2 haftadan önce gelirse şanslısındır.

kesinlikle katılıyorum. bende şok oldum zaten çok erken oldu
  • quote:

quote:

quote:

Kargo felan ödedinizmi

linkler

http://www.ebay.com/itm/251172731807?var=550191161655&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

http://www.ebay.com/itm/380590272295?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Hadi ürün ucuz onu anladimda taaa uzak dogudan ücretsiz gelmesi hayret veren birsey. Bende alacagim ama paypala uye ol ebaya uye ol ingilizcede yok :(

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kargo felan ödedinizmi

linkler

Hadi ürün ucuz onu anladimda taaa uzak dogudan ücretsiz gelmesi hayret veren birsey. Bende alacagim ama paypala uye ol ebaya uye ol ingilizcede yok :(

şöyle açıklayayım benim öğrendiğim kadarıyla Çin ulusal posta servisi kendi ülkelerindeki satıcıların kargolarına ücret almıyor. yani adamlar belaş çalışıyor. Zaten komnist bir ülke herşey devletin sıkıntı yok yani benimde ingilizcem yok ama böyle alışveriş ve yazışmalardan sonra çat pat bişeyler anlıyoz zaten çoğu ingilizce kelimeyi chrome ve benzeri browserler çeviriyor. ama paypal mutlaka olmalı adamlar tam bir profesyonel ürün yoksa para iade
  • Arkadaşlar bu telefonun piyasası nasıl 2.el de uzun süredir aklımda olan bit modeldi biri 4S'ime karşılık takas sundu. Ne dersiniz takas edeyim mi ?

• paşam bi linke bak incele uyarsa al tabi bana kalırsa 4 çekerdek mezuunda bile fark atar ya o başka hemen belirteyim iphone düşmanıyım

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Apple-iPhone-4S-vs-LG-Optimus-4X-HD-P880
  • 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.