Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (283. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: postacik

Oyun severlere duyurulur. Android için Temple Run 2 çıktı.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.imangi.templerun2

Deneyin bakalım kasıyor mu?

wild blood tek geçerim tavsiye ederim ama unlimited coin bulun kurun konsol tadında
  • arkadaşlar box üye oldum gmail hesabımla ama mail gelmedi birkaç gün geçti hatta :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: F1661

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2096482

çoğunuzun bildiği üzere linkteki forumda android 4.1.2 (jelly bean) in optimus 4X HD ye
    uyarlanması üzerine çalışılıyor, ufak tefek sorunlar dışında rom stabil bir şekilde çalışıyormuş ,
    bu linkteki rom u kullanıp telefonun oyun performansını test eden var mı ?

ben kurcam detaylı bi şekilde yazarım
  • arkadaşlar telefonda wifi'yi açarak internete girmiştim birkaç oyun ve uygulama indirdim...avea kullanıyorum ınternet paketi yok sadece dakika var...fakat wifi'yi açmama rağmen hat üzerinden internet gitmiş ne yapmalıyım acaba ne kadar fatura gelır? ACİLLL YARDIM BEKLİYORUM(4x hd kullanıyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: musteaTR

quote:

çoğunuzun bildiği üzere linkteki forumda android 4.1.2 (jelly bean) in optimus 4X HD ye
    uyarlanması üzerine çalışılıyor, ufak tefek sorunlar dışında rom stabil bir şekilde çalışıyormuş ,

ben kurcam detaylı bi şekilde yazarım

oyun performansı iyi çıkarsa ben de kurmayı düşünürüm,

LG yi beklersek, android 4.1.2 (jelly bean)'e geçmemiz
    uzun vakit alabilir.
  • arkadaşlar telefonum çok ısındığında ekranın alt tarafına gelen ışık titriyor.ekran ışığı son seviyedeyken belli oluyor.özellikle beyaz ve gri ekranda.rica etsem sizede bir bakarmısınız. aca bir bende mi var bu sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: xorlandox

arkadaşlar telefonda wifi'yi açarak internete girmiştim birkaç oyun ve uygulama indirdim...avea kullanıyorum ınternet paketi yok sadece dakika var...fakat wifi'yi açmama rağmen hat üzerinden internet gitmiş ne yapmalıyım acaba ne kadar fatura gelır? ACİLLL YARDIM BEKLİYORUM(4x hd kullanıyorum)

eğer internet paketiniz yok ise mobil veri yi kapatın .

ayarlar\veri kullanımı var ona girin en üstte mobil veri yanında yeşil renkli düğmesine basın kapansın telefonun internetinden yemez o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CROSSHAIR

quote:

arkadaşlar telefonda wifi'yi açarak internete girmiştim birkaç oyun ve uygulama indirdim...avea kullanıyorum ınternet paketi yok sadece dakika var...fakat wifi'yi açmama rağmen hat üzerinden internet gitmiş ne yapmalıyım acaba ne kadar fatura gelır? ACİLLL YARDIM BEKLİYORUM(4x hd kullanıyorum)

ayarlar\veri kullanımı var ona girin en üstte mobil veri yanında yeşil renkli düğmesine basın kapansın telefonun internetinden yemez o zaman

çok tşk ederim kapattım şimdi ama 85 mb fln gitmiş bunun için 120 lira istiyo insafsızlar keşke daha önceden haberim olsaydı...tekrar tşekkürler
  • hangi operator ? benimde başıma gelmişti bir keresinde itiraz edip yeniden düzenletmiştim. 45 mb için 400 tl lik fatura isteniyordu benden itiraz edipte fatura indirimi yaptırdığımda o günün şartlarından hesaplanarak 100 mb lık tarifeyle 11 tl ödemiştim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nathanegedrake

2 sorum olacak
    1-quick memo disinda ekran ss si nasil cekiliyor
    2-4 cekirdek falan nerden degistiriliyor

ses kısma tuşu ile güç düğmesine aynı anda bas

çekirdek değişimini kendisi yapıyor, tek çekirdeğin yeterli olduğu yerlerde tek çekirdek çalışıyor, performansa ihtiyacı oluncada 4 çekirdek devreye giriyor otomatik yani

cok saolun hocam tesekkur ederim

• quote:

quote:

quote:

çok tşk ederim kapattım şimdi ama 85 mb fln gitmiş bunun için 120 lira istiyo insafsızlar keşke daha önceden haberim olsaydı...tekrar tşekkürler

kesinlikle itiraz edin.müşteri hizmetlerini arayın böyle şaçmalık mı olur diyin telefon kendisi girmiş diyin.ödemem ben bu faturayı diyin 5–10 fark olsa neyse de bu parayı ödemem diyin indirim yapacaklardır

• quote:

Orijinalden alıntı: cemus

hangi operator ? benimde başıma gelmişti bir keresinde itiraz edip yeniden düzenletmiştim. 45 mb için 400 tl lik fatura isteniyordu benden itiraz edipte fatura indirimi yaptırdığımda o günün şartlarından hesaplanarak 100 mb lık tarifeyle 11 tl ödemiştim.

operatorum avea...itiraz edince gerçekten işe yarıyor mu peki?her ne kadar internete kendiliğinden gimiş olsada telefon, sorumlu ben gözükmez miyim acaba? pekimüsteri hizmetlerine mi avea bayilerine mi itirazda bulunmama lazım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kesinlikle itiraz edin.müşteri hizmetlerini arayın böyle şaçmalık mı olur diyin telefon kendisi girmiş diyin.ödemem ben bu faturayı diyin 5–10 fark olsa neyse de bu parayı ödemem diyin indirim yapacaklardır

itiraz etmeyi deniycem umarım tavsiyeniz işe yarar bakalım ne olacak :S
  • arkadaşlar şikayetlerinizi sakın aveayı arayıp falan uğüraşmayın. direk şikayetvar.com a yapın hem hızlı dönüş sağlıyorlar ifşa oldukları için hem de müşteri memnuniyeti için zararınızı karşılıyorlar. örnek vereyim 100 mb internet satın aldım günlük. 80 mb falan kaldıydı giriyodum falan bi baktım 19 tl kontörüm vardı bi mesaj geldi 0 tl niz kaldı diye şok oldum . hem datamdan düşmüş hemde 80 mb tan. aveayı aradım itiraz ettim anlamak istemediler bi türlü . en son şikayet var .com a yazdım kanıtlarımla birlikte. adam gibi biri dönüş sağladı ve gerçekten hata olduğunu kabul edip iade ettiler ücretimi.
    aynı şekilde telefonla defalarca smile adsl mi donduramadım. ama şikayetvar.com yazdıktan sonra 3 gün içinde dondurdular.

aynı durum bendede oldu ama kontörlü olduğu için 14 tl vardı o gitmişti. motorola atrix te mobil veriyi kapatma yerini öyle saçma yere koymuşlardıki. ben kapatasaya kadar bakiyem sıfırlandı. ama lg de ilk kurulumda veri ağı etkinmi kapatılsın diye soruyor ben direk kapatmıştım. günlük 100 mb aldım öyle açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musteaTR -- 25 Ocak 2013; 0:55:44 >
  • Arkadaşlar merhaba tekrardan. Bir süre uzak kaldım bu bootloader falan işlerine. Bugün xda'ya baktığımda iki tane yeni ROM çıktığını gördüm. Ne yazık ki pek inceleyemedim. Bu bootloader durumlarını takip eden arkadaşlardan bir kısaca özet geçebilir mi son durumları?
    Şimdiden teşekkürler.
    Not olarak,beni de listeye ekleyebilirseniz sevinirim.

• quote:

Ciddi anlamda merak ediyorum bende. Yakın zamanda p3 sonrası güncellemelerini yayınladığında, geçmeyi düşünüyorum. Nasıl kurulduğunu ve ihtiyaç durumunda ics'li orjinal rom'a nasıl geçebileceğimi öğrenebilirsem anında deneyeceğim.
  • arkadaslar bu arkada çalısan gereksız uygulamaları nasıl kapatıcaz yada ram bosaltma olayı falan varmı bunda yada en basıtı gırdıgımız bı uygulamadan nasıl kapatılarak cıkılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_166

arkadaslar bu arkada çalısan gereksız uygulamaları nasıl kapatıcaz yada ram bosaltma olayı falan varmı bunda yada en basıtı gırdıgımız bı uygulamadan nasıl kapatılarak cıkılır

ram boşaltma ve açık olan programları kapatma en güzel iki uygulama .

app cache cleaner

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.infolife.cache&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm1vYmkuaW5mb2xpZmUuY2FjaGUiXQ..

GO Task Manager

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gau.go.launcherex.gowidget.taskmanagerex&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nYXUuZ28ubGF1bmNoZXJleC5nb3dpZGdldC50YXNrbWFuYWdlcmV4Il0.
  • quote:

quote:

quote:

Geçmiş olsun.
    Bu arada birşey daha hatırlatmak isterim. Madem internetiniz yok, mobil veriyi kapattığınız menüde bir de bağlantı şekli var. Orada da sadece 2G kullan seçeneğiniz işaretli olsun. Böylece 3G'ye bağlanmaya çalışmaz. Piliniz daha uzun gider. 3G sadece internet için gereklidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cass19

Arkadaşlar merhaba tekrardan. Bir süre uzak kaldım bu bootloader falan işlerine. Bugün xda'ya baktığımda iki tane yeni ROM çıktığını gördüm. Ne yazık ki pek inceleyemedim. Bu bootloader durumlarını takip eden arkadaşlardan bir kısaca özet geçebilir mi son durumları?
    Şimdiden teşekkürler.
    Not olarak,beni de listeye ekleyebilirseniz sevinirim.

Bootloader konusunda herhangi bir gelişme yok. Elemanın telefon brick oldu, servise gitti ve son olarak geldi. O kadar.
    XDA'da daha önce bir sense romu üzerinde çalışılıyordu. Bir tane daha çıktı. Üzerinde çalışılıyor ve oldukça hızlı ilerlemeler kaydediliyor. 1-2 haftaya kullanıcıların da yükleyebileceği bir sürüm ortaya çıkabilir.
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.