Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (1192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.950
Cevap
97
Favori
1.076.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11901191119211931194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: daveygrohl

Arkadaşlar elimde p880 var. Dün telefonu kapatıp açınca imei'si gitmiş. Şu anda *#06# ile sorgulama yapınca "null" yazıyor ve hat çekmiyor, yani sim kartlarını okumuyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? hepsiburada'dan aldım telefonu, türkiye kayıtlı yani.

arkadaşım imei problemini çözdünmü bende de aynı sorun var da nasıl çözdüğünü anlatırmısın
  • bmalkoc B kullanıcısına yanıt
    Valla kardeşim telefonu çocuğa verdim kendim yeni bir telefondayım şu an ama çocuk bana şikayette bulunuyor şikayette yavaş diyor. Yani aynı tas aynı hamam ... Ama eskisinden hızlı olduyğunu da söylüyor o yüzden bu rom da devam diyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: secobaba86

quote:

Orijinalden alıntı: daveygrohl

Arkadaşlar elimde p880 var. Dün telefonu kapatıp açınca imei'si gitmiş. Şu anda *#06# ile sorgulama yapınca "null" yazıyor ve hat çekmiyor, yani sim kartlarını okumuyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? hepsiburada'dan aldım telefonu, türkiye kayıtlı yani.

arkadaşım imei problemini çözdünmü bende de aynı sorun var da nasıl çözdüğünü anlatırmısın

birçok siteye baktım yerli yabancı, çözüm yok, telefoncular da yapamadı, LG servisi 530 TL anakart değişim fiyatı çıkarttı, telefonu media player olarak kullanıyorum. Kısacası çözüm yok. telefonun kendisi en fazla 400 eder zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: biyologyunus

Arkadaşlar hepinize selamlar, telefonumun ekranının alt tarafındaki ışıklı dokunmatik tuşları çalışmamaya başladı, başına gelen veya bir çözüm önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Gizli menüde herhangibir test ayarı varmıdır. Yardımlarınız bekliyorum saygılar...

Benim hanima verdigim 4x te de ayni sorunlar var. Hanim her seferinde hatirlatiyor, ben de bir cozum bulamadim. Kapasitif tuslar olmeye basladi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cyanogenmod 11 kullanıyordum son gelen güncelleme ile cihazımın imei numarası silinmiş
    Bende bunun üzerine orijinal romunu kurup imei değiştirmek istedim
    Fakat başıma gelmeyen kalmadı ve telefonum brick oldu
    Telefonumu açmaya çalıştığımda S/W Upgrade çıkıyor

Bende orijinal romunu flash etmeye karar verdim ve bu seferde flash edemedim
    Hem KDW_FZ_UPD ile Hemde LG Flash Tool 2014 flash ettim ama hatalar verdi

Burada toplamda 30 dakika beklememe rağmen 19:33:36 : 3GQCT : wParam = 2010, lParam = 210 dan sonra ilerlemedi :(

,

chatin_62 hocamın flash tool ile jbden ıcse dönüşü denedim ondada olmadı

Lütfen yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EyuphanKundakci -- 25 Mart 2015; 9:51:35 >

• son bir kaç aydır p 880 telefonum oyun vb uygulamaları kullanırken donuyor ve pili çıkarmadan eski haline gelmiyor.
    özellikle oyun oynarken telefon çaldımı kitlenip kalıyor .
    hızlandırmak için bir program yükledim ram falan temizliyor sanırım ama pek işe yaramıyor. bu donma, kitlenme sorunu için yapabileceğim birşey varmı acaba?
  • harici bir mod la telefon brick olduğunu ilk senden duydum geçmiş olsun . pc nin telefonu görmesinde bir sorun yok sorunsuz görüyor mu ? ics ye dönerken com 41 seçebildin mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musteaTR -- 25 Mart 2015; 19:17:07 >
  • musteaTR M kullanıcısına yanıt
    Evet hocam pc telefonu görüyor. COM 41 seçtim fakat yüklerken hatalar verip duruyor hepsinde download failed hatası veriyor ıcs romunu atarken
  • biyologyunus B kullanıcısına yanıt
    Dostum dokunmatik tuşların çalışmama sebebine bir çözümüm yok ama benim kullandığım cyanogenmod snapshot rom da ayarlarda ekran tuşları var.Bizim kapasitif tuşları iptal edip ana ekrana aynı tuşları ekleyebiliyorum.İstersen rom u bir dene kendin karar ver
  • bulentster kullanıcısına yanıt
    Bülent hocam bende denedim 5.0 ı ama malesef pek bir olumlu tarafını göremedim.Snapshot a devam anlayacağın :)

• Hocam ben aldığım hataları videoya çektim lütfen izleyip yardımcı olun bu telefonu kurtarmam lazım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EyuphanKundakci -- 25 Mart 2015; 23:01:44 >
  • Custom rom yüklemeden önce Nandroid backup almadınız mı? Onunla birkaç dakika içinde orijinal roma dönmeniz mümkün olurdu.
    Hatırladığım kadarıyla herşey doğru gibi. Başka bir pc ve kablo ile bir deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 26 Mart 2015; 8:00:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bilmediğim için almadım. Tam 5 adet farklı usb kablo ile denedim. Son çare farklı bilgisayar ile denemek oda olmazsa telefon çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknojix

Yok hocam bilmediğim için almadım. Tam 5 adet farklı usb kablo ile denedim. Son çare farklı bilgisayar ile denemek oda olmazsa telefon çöp

Umarım başka bir pc ile çözülür. Örnekleri çok var.
    Bu arada da Nandroid Backup'ın, Custom rom kullananlar için ne kadar önemli olduğunu birkez daha hatırlatmış olduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: nuthem

son bir kaç aydır p 880 telefonum oyun vb uygulamaları kullanırken donuyor ve pili çıkarmadan eski haline gelmiyor.
    özellikle oyun oynarken telefon çaldımı kitlenip kalıyor .
    hızlandırmak için bir program yükledim ram falan temizliyor sanırım ama pek işe yaramıyor. bu donma, kitlenme sorunu için yapabileceğim birşey varmı acaba?

ayni sorun bende de var bir yardimci olursaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cynagon mod kullanıyordum artık sıkıldım tamamen ilk aldığım hale döndürmek istiyorum internette yabancı kaynaklarda var fakat anlamıyorum bu konuda güzel bir video ya da rehber yapabilecek en kötü normal anlatabilecek bir insan varsa çok minnettar olurum lütfen yardım edin çıldıracağım yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karışık12

Cynagon mod kullanıyordum artık sıkıldım tamamen ilk aldığım hale döndürmek istiyorum internette yabancı kaynaklarda var fakat anlamıyorum bu konuda güzel bir video ya da rehber yapabilecek en kötü normal anlatabilecek bir insan varsa çok minnettar olurum lütfen yardım edin çıldıracağım yoksa.

Lütfen yardım beyler rootuda kapattım şimdi hata kurtarma gibi bir şey yaptım ama lg ekranında kalıyo bu sefer.Şimdi rootlu olmadığı ve ana ekrana ulaşamadığım için custom romda yükleyemem bootloader kilidinide kapatamam.Kafam allak bullak ve telefonum gitmek üzere
  • quote:

quote:

Cynagon mod kullanıyordum artık sıkıldım tamamen ilk aldığım hale döndürmek istiyorum internette yabancı kaynaklarda var fakat anlamıyorum bu konuda güzel bir video ya da rehber yapabilecek en kötü normal anlatabilecek bir insan varsa çok minnettar olurum lütfen yardım edin çıldıracağım yoksa.

Lütfen yardım beyler rootuda kapattım şimdi hata kurtarma gibi bir şey yaptım ama lg ekranında kalıyo bu sefer.Şimdi rootlu olmadığı ve ana ekrana ulaşamadığım için custom romda yükleyemem bootloader kilidinide kapatamam.Kafam allak bullak ve telefonum gitmek üzere

Öncelikle recoveryden wipe işlemlerini yapın. Wipe cache ve wipe data/factory reset işlemlerini. Tabi umarım yedeklerinizi aldıktan sonra bu işlere girmişsinizdir. Herşey gidecek çünkü.
    Eğer olmazsahttp://forum.donanimhaber.com/m_77174033/f_//tm.htm konusundaki ilk sayfada bulunan benim ilk mesajımda Flash Tool ile yapılan Jb'dan dönüş videosu var. O videodaki işlemleri sırasıyla ve dikkatlice yapın.

• Arkadaşlar telefonla birilerini aradığım zaman ya aramaya cevap verilene kadar ya da çağrı sonlanana kadar telefonda herhangi bir şey yapamıyorum. Rom yüklemiştim başlarda sadece bir iki numara da bunu yapıyordu şimdi neredeyse listede ki herkes için aynı sorun var. Bunun bir çözümünü bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 11901191119211931194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.