Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (1189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11871188118911901191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadasımda g2 vardı.bi süre elimin altındaydı ilk çıktığında aldı.gayet iyiydi.sonradan çıkmış işte problemleri. erasmusa gidicem o yüzden bi on güne telefon alırsam alırım.olay parmak izi değil sadece.biraz üst segment gibi telefon. 1080p ekran.4k video falan. bu mahallenin çocuğu gibi değil bu telefon :D
  • oguzhanozturk kullanıcısına yanıt
    G2 kullaniyorum paralel ithalat temmuzda 1 senesini dolduracak hicbir problem ile karsilasmadim root romda yaptim g3 rom kurulu suan hicbir problem olmadan kullaniyorum tabi sizin karariniz siz telefondan ne istiyorsunuz onemli olan bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sisperdesi S kullanıcısına yanıt
    arkadasımın g2 si de problemsiz. cogu oyle. ben 4x i de ekranı biraz büyük diye almıştım.yeterli gördüm.internete girerim falan diye aldım.kamerası da fena değildi.
    şimdi erasmusa gidicem 6 ay.biraz kamera önemli benim için.ön kamera bilhassa. bide isterlerim değişti.mail harita gibi uygulamaları daha sık kullanıyorum.bu da önemli.o yüzden g2 biraz ufak kalabilir gibi.zaten fiyatı 200 tl fazla. benim max 1000 lira.g7 yi arkadas aldı ondan gördüm zaten.ya telefon kendini sattırıyo resmen.alan herkes yakınından görüp alıyo.keşke bizim telefon da bu durumda olsaydı.
    rom vs kendimi kandırmak istemiyorum.cm 11 yüklü bende.kernel atmadım. önceden iodak 9,5 vardı.bi artısını görmedim.g7 kendi ayarlarıyla 6 saate yakın ekran veriyo zaten.alırsam eşşekten inip ata binmiş olucam.ama mx4 ün cazibesi bi başka.aynı fiyata hemde. g7 g2 gibi bi kıyaslama yok.g7 mx4 var. çünkü mx4 sanırım g3 ayarında bi telefon.

• MX4 evet güzel bir cihaz. Ancak getiren ithalatçı firmada iş yok. Cihazda bir sorun olup servise yolladığınızda parça değişimi gerektiğinde garanti hizmetini tamamen unutun. Firmanın sahibiyle hem ben hem de birçok arkadaş buradaki konularında haftalardır tartışıyoruz. Daha önce getirdikleri Zopo'larla ilgili o kadar mağdur kimse var ki. Konuya bakarsanız kendi adamları olan birkaç kişi haricinde diğer tüm kişilerin nasıl şikayetçi olduklarını görebilirsiniz.

Şimdi nedenlerini uzun uzun anlatmanın manası yok. İnternet üzerinden satın alınan ve birkaç gün geçmiş olan (Tüketici kanununa göre internet üzerinden yapılan satışlarda (mağazalardan elden alınanlar değil) 14 gün içerisinde sorgusuz sualsiz iade edip cayma hakkınızı kullanabiliyorsunuz) bir telefonun iade sürecinde yaşananların konuşulduğu bir konuda, Firma sahibi aynen "eğer o telefonu geri alsaydık kimseye satamayacağımız için zarar ederdik" dedi. Bunu söyleyen bizim Bakkal Mehmet Efendi değil (hoş o bile söylemez böyle bir şeyi) bir distribütör firmanın sahibi. Yarın ekranınız bozulduğunda yüzde bir milyon eminim ki bunu garanti dışı sayacaklar. Yine yüzde bir milyon eminim ki anakartınızda bir sorun olduğunda yine para kaybetmemek için bunu kullanıcı hatası diye size yıkacaklar. Firmanın sahibi zaten en başında bunu söylüyor çünkü. Adamların felsefesi "Para kaybetmektense Müşteri kaybetmeyi yeğlerim". Bunu açık açık firmanın sahibi dile getirdi.

Bu nedenle cihazı alırken muhatabınız olmayacağını bilerek alın.

Merak edenler için Meizu konusu bu:http://forum.donanimhaber.com/m_98689711/mpage_17//tm.htm#101831695

• chatin_62 kullanıcısına yanıt
    haklısın zopo vakasını forumdan takip etmiştim sonuçta zopoda iyi bir marka ama bizdeki sorumlu kişiler tam zopoluktu (konudakilerin tabiriyle)
    meizuyu da onlar getiriyorsa ve hala ders çıkarmadıysa
    müşterilerin vay haline
  • ya işin diğer tarafı. mx4 de batarya problemi var sanırım. plus ı güzel diyolar. o da gelmicekmiş. gelirse de mart nisandan önce değil.
  • Merhabalar.Xda forumundan aosp 5.0.2 molthenboard romunu kurmuştum.Ocak ayının 10 unda gelen bir güncelleme ile cwm kurtarma modu açılmıyor.Ses kısma ve güç tuşlarını basılı tutarak komutu uyguluyorum ama kırmızı bir ünlem işareti geliyor.Çözüm olarak .kdz formatıyla orjinal backupa dönmek istedim ama bilgisayarım ile bağlantı kuramıyorum bütün driverları denedim ama sonuca ulaşamadım yardımcı olursanız sevinirim ...(windows 8 x64 kullanıyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigabit78

haklısın zopo vakasını forumdan takip etmiştim sonuçta zopoda iyi bir marka ama bizdeki sorumlu kişiler tam zopoluktu (konudakilerin tabiriyle)
    meizuyu da onlar getiriyorsa ve hala ders çıkarmadıysa
    müşterilerin vay haline

Maalesef Meizu'yu da onlar getiriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atworld2

Merhabalar.Xda forumundan aosp 5.0.2 molthenboard romunu kurmuştum.Ocak ayının 10 unda gelen bir güncelleme ile cwm kurtarma modu açılmıyor.Ses kısma ve güç tuşlarını basılı tutarak komutu uyguluyorum ama kırmızı bir ünlem işareti geliyor.Çözüm olarak .kdz formatıyla orjinal backupa dönmek istedim ama bilgisayarım ile bağlantı kuramıyorum bütün driverları denedim ama sonuca ulaşamadım yardımcı olursanız sevinirim ...(windows 8 x64 kullanıyorum)

Windows 8'in imzasız sürücü yükleme problemi yüzünden olabilir. Bunu devredışı bırakmanız gerekiyor. Olmazsa Tot yükleme olayını bir deneyin.

• çok şükür bende toz problemi nedeniyle artık kurtuluyorum p880 den pazartesi günü değişimim onaylandı; acaba ne karar verecekler, ne zaman karar verecekler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetserhato

çok şükür bende toz problemi nedeniyle artık kurtuluyorum p880 den pazartesi günü değişimim onaylandı; acaba ne karar verecekler, ne zaman karar verecekler ?

Ucret talep edersen fatura tutari kadar iade verirler. Telefon talep edersen nexus 5 veta lg g2 bi ihtimal ikiside yoksa lg g3 veriyorlarmis.

• musteaTR M kullanıcısına yanıt
    BEKLEMEDE - DOA DEĞİŞİM BEKLİYOR

şuan bu aşamada hocam istersem ücret iadesi alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetserhato

BEKLEMEDE - DOA DEĞİŞİM BEKLİYOR

şuan bu aşamada hocam istersem ücret iadesi alabilir miyim ?

tabi ki hocam fatura tutarınız kadar iade alabilirsiniz. bu sizin yasal hakkınız
  • Bugün teknosa da gördüm bu telefonu. 949 TL etiketi vardı. Son kalan cihazlar sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: salsakingss

Bugün teknosa da gördüm bu telefonu. 949 TL etiketi vardı. Son kalan cihazlar sanırım.

Hocam bu fiyata neredeyse G2 alınabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: salsakingss

Bugün teknosa da gördüm bu telefonu. 949 TL etiketi vardı. Son kalan cihazlar sanırım.

Hocam bu fiyata neredeyse G2 alınabiliyor.

evet bana da ilginç geldi, onun için yazdım. bilmeyene itelemeye çalışıyorlar
  • Bu telefona hayrandim bi aralar :D

• Arkadaşlar telefonumun içini açıp lcd paneli vs kolonyalı pamuk ile sildim telefonu geri birleştirip açtığımda ekrana sadece bembeyaz bir ışık geliyor. Dokunmatik kısmı vs vs herşey çalışıyor ekran kilidini açtığımda ses geliyor birisi aradığında telefonu açabiliyorum ama görüntü yok sadece nasıl düzeltebilirim birbilgisi olan varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: danceinthedark

Arkadaşlar telefonumun içini açıp lcd paneli vs kolonyalı pamuk ile sildim telefonu geri birleştirip açtığımda ekrana sadece bembeyaz bir ışık geliyor. Dokunmatik kısmı vs vs herşey çalışıyor ekran kilidini açtığımda ses geliyor birisi aradığında telefonu açabiliyorum ama görüntü yok sadece nasıl düzeltebilirim birbilgisi olan varmı acaba?

Kabloları tam olarak yerine takamamış yada farkında olmadan kablolardan birini yerinden çıkarmış olabilirsiniz.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hellfire_1905 -- 30 Ocak 2015; 11:50:15 >
  • 
Sayfa: önceki 11871188118911901191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.