Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (1035. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar sorunum şu video kaydı yaparken telefonu düz tutup çekmeme rağmen videoyu izlerken bir şekilde ekranı yan yatırıp (küçültüp)oyle izleniyor tam ekran yapmak için ekran döndürme açmam falan gerekiyor falan filen saçmalık yapıyorum diğer bir saçmalık ise an bir şekilde çekerken videoyu bunu ters bir şekilde izletiyör(izleyebilmek için telefonu tepe taklak yapmam gerekiyor resmen komiklik rezillik)saçmalık telefonu aldığımdan beri böyle fakat video çekmediğim için Rahatsizdeğildim YARDIM EDERMİSİNİZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sw upgrade yazısı çıktıktan sonra lg mobile support tool güncellemete devam edemiyip kitleniyo.nedendir acaba
  • ürün değişim yada para iade konusunda bilgi sahibi olanlar beni bilgilendirebilirmi acaba
    telefonumu 2 kez garantiye gönderdim sim kart görmüyordu,
    şimdi de tozlanma var ekran altında,
    kaç gönderimde işlem yapılıyo acaba?
  • torik_ T kullanıcısına yanıt
    3 defa aynı hatadan. toplamda 5 defa gönderirsen para iadesi yada değişim hakkındır.eğer gönderipde hatası yoktur diye geri gönderiyolarsa bunu hakem heyetine gönderme hakkın var eğer hatanın var olduğunu düşünüyosan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___MaSTeR___

3 defa aynı hatadan. toplamda 5 defa gönderirsen para iadesi yada değişim hakkındır.eğer gönderipde hatası yoktur diye geri gönderiyolarsa bunu hakem heyetine gönderme hakkın var eğer hatanın var olduğunu düşünüyosan

Hocam toz olayondan 3 kere gittiginde. De gecerlimi bu

• Arkadaşlar telefonun bataryasının altında(bataryada değil) made in korea mı yazıyor?
  • torik_ T kullanıcısına yanıt
    Hocam mesaj atarken USIM yok tarzı bir uyarı mı veriyor?
  • todoke T kullanıcısına yanıt
    mobil veri kullanılamıyor yazısı cıkıyo sim kart görmüyor,yeniden başlatman yada simi söküp takman gerekiyo :(

made in korea yazıyo hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torik_ -- 2 Aralık 2013; 7:53:05 >
  • Arkadaslar telefonum jelly beandan sonra gün geçtikçe dahada yavaşlamaya başladı. Bir örnek veriyim telefondan birisi aradğnda telefon titriyor ancak açma kapama ekranı 5 saniye sonra gelitor ve rehberde kayıtlı isimlerde ekranda gözükmüyor bazen. Uzun lafn kısası bunu gidermenin bir yolu yokmudur arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

• G2 'yede 4.4 geldi bize anca v20d gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilos -- 2 Aralık 2013; 10:08:35 >
  • Arkadaşlar ota üstünden güncelleme yaptim 60 mb veri indirdi 37 uygulama güncellendi ve root sabit kaldi

Cihaz şu anda daha kötü duruma geldi agırlaşma var bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: seckin1781

Arkadaşlar ota üstünden güncelleme yaptim 60 mb veri indirdi 37 uygulama güncellendi ve root sabit kaldi

Ben PC üzerinden yaptım. Root gitti, MLT servisi tekrar aktif oldu.

Tekrar root'ladım ve MLT'yi kapattım.

Bir fark yok, problem yok ama eski tas, eski hamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: postacik

quote:

Orijinalden alıntı: seckin1781

Arkadaşlar ota üstünden güncelleme yaptim 60 mb veri indirdi 37 uygulama güncellendi ve root sabit kaldi

Ben PC üzerinden yaptım. Root gitti, MLT servisi tekrar aktif oldu.

Tekrar root'ladım ve MLT'yi kapattım.

Bir fark yok, problem yok ama eski tas, eski hamam.

Engin abinin yöntemi ile frimware kurtaracam durumdan sizi haberdar ederim

• usb hata ayıklama modu seceneği pasif durumda onu secemiyorum...nedeni nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmelihfb

usb hata ayıklama modu seceneği pasif durumda onu secemiyorum...nedeni nedir acaba?

USB kablosunu çıkarıp deneyin.
  • Evet ota yoluyla 59,6 mb lık bir üncelleme görüyor. Hiç uğraşmayacağım 600 mb indirmektense 60 mb indirip yapsın kendi güncelleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedayroy -- 2 Aralık 2013; 13:05:30 >
  • V20'd çok hafif bir hız getirmiş gibi sanki ya da bana öyle geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilos

V20'd çok hafif bir hız getirmiş gibi sanki ya da bana öyle geliyor.

ısınma ve şarj konusunu merak ediyorum

• todoke T kullanıcısına yanıt
    6 ayda 4 kez gitti geldi telefon USIM olayından,hakem heyetine vermeyi düşünüyorum.Her seferinde "Yazılım güncelleme yapıldı,hiç bir sorun görülmedi" yazıyor servis forma..6 ay oldu kullanamadık telefonu yahu güldüğüme de bakma sinirden gülüyorum..Servise "para iadesi istiyorum" diye dilekçe de gönderdim cevap yazmadılar
  • apk kurulum dosyalarını bi klasör yapıp içine attım ama telefon o dosyaları görmüyor...nedeni nedir acaba?
  • 
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.