Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (1034. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sisperdesi

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: sisperdesi

Benim telefon şimdi rootlu ben bu gelen yazılım güncellemelerini alabilirmiyim. Birde sürüm değişikliği örneğin 4.1.2 var diyelim 4.2.2 çıkarsa ben onu rooylu telefonuma yükleyebilir miyim ?

Birçok cihaz Root'luyken de güncelleme alıyor. 4X alır mı onu bilemem. Hem şu an yeni gelen güncelleme ile test edebilirsiniz. Ama 2-3 hafta kadar beklemeniz gerekebilir. Çünkü her cihaz aynı anda güncelleme almıyor. Dolayısıyla güncelleme gelmemesi Root olduğu için değil, sizin IMEI'ye henüz verilmediği için olabilir.

bilgisayardan güncellemeyi gördüm. Şİmdi güncelleyeceğim telefonun şarjını fulledim wipe yapmadan güncelliyeceğim fakat boyutu bana yüksek geldi 600 mb lik bir boyut olduğu söyleniyor. Normalde bu daha düşük olması gerekmez mi ?

Wipe yaparak güncellemenizi tavsiye ederim. En azından rom yükledikten sonra yedeklerinizi alıp wipe yapın.

Edit: Diğer sorunuzu atlamışım. 600mb boyut gayet normal. v20c'nin boyutu da 590Mb'tı zaten. Hatta 4.2 veya daha üstü geldiğinde daha da büyük olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 30 Kasım 2013; 21:32:16 >

• hakaten şu an 597 mb lık bi güncelleme geldi. jb ye yükseltirken bu büyüklükte bi güncelleme almıştık.en azından bi 4.2 bekler insan yada q slide.
    ama şu da var ki bu sanırım lg ye başvurup "yakında güncelleme yok " diye verilen bilginin geçersizliğini gösteriyor.
  • murat_540 kullanıcısına yanıt
    Ben birsey yapmış olsaydım tabiki anlatırdım,,hicbirseyde yapmadım kendiliğinden oldu bir daha birsey indirdimdigimde kendisi hızlandı artik eski hızında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazim rootlu acaba bu guncellemeyi alir mi?
    yoksa biraz daha bekliyelim mi,
    acikcasi cihazimdan memnunum daha once tesekkur edemedim ama postacik ve chatin_62 arkadaslar saolsun tesekkur ediyorum sizin sayesinizde telefon stabil ve performansli calisiyor
  • ben mlt yi kapatıp arka plan uygulamasını 2 ile sınırlandırdım ve kitkat launcher yükledim.gayet stabil şu anda. 600mb civarı ramla problemsiz kullanıyorum
  • Guncellemede hicbir nane yok..
    Gerci batarya iyilestirmesi yapildiysa insallah o zaman super olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: sirius_black

Guncellemede hicbir nane yok..
    Gerci batarya iyilestirmesi yapildiysa insallah o zaman super olur..

Yine hayal kırıklıgı desenize hocam

• Merhabalar mesaj yazarken çıkan klik sesini nasıl kapatabilirim? yardımcı olurmusunuz?
  • Güncellemeyi yükledim, ama kayda değer bir değişiklik tespit edemedim henüz. Yaklaşık yarım saat sürdü PC süit üzerinden.
    Rehbere girme bazen 10-15 saniye sürüyordu eskiden, O sorun düzelmiş gibi görünüyor. Bakalım zaman içinde nasıl olacak.

Bu güncelleme neleri düzeltti, görebileceğimiz bir kaynak bilen varmı?
  • townend T kullanıcısına yanıt
    ayarlar/dil ve giriş/lg klavye/dokunmatik ekran geri bildirimi/sesli geri bildirimin yanındaki işareti kaldırın

• teşekkürler iyi günler
  • Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var kullandığım 4x hd yi dün eşime verdim vermeden teli sıfırlayıp yeni yazılımla beraber vereyim dedim KDZ ile rom flashlayım dedim ancak yüklemeye başlıyor hep yarıda takılıyor. hemde telefonu normal açmaya çalışsam bile hep S/W upgrade olarak kalıyor ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin saygılar..
  • Bende dun gece yukledim 600mb guncelllemeyi degisen bisey goremedim ama sanki biraz daha mi hizlanmis cihaz menu gecisleri vs.. isinma da bi nebze dusmus gibi geldi bana ama belkide hic bisey degismedi bana oyle geliyor oyle olsa bu 600mb nereye gitti

• Bu konuda çok soru gelmeye başladı. G2 konusunda yazdığım mesajı buraya da yazayım. Sonuçta burası da ilgilendiriyor.
    quote:

Root yapmak garantiyi bozarmı sorusunun cevabı, bir arkadaşımız tarafından bana gönderilen bir özel mesajda bulunuyor: Evet garanti dışı bırakıyor ve bir daha garantide işlem yaptıramıyorsunuz
    quote:

szr_trace

merhaba hocam,
    bir konuda yardıma ihtiyacım var pm den sormak istedim. yardım olursanız sevinirim, teknik bir konu
    bende 2 adet g2 32 gb telefon var. biri beyaz diğeri siyah, siyah olanın ekranında sorun çıktı ve servise gönderdim.gönderdiğimde cihaz rootluydu ve servis telefonun ekranının sorunlu olduğu doğruladı fakat tel rootlu olduğu için ( fakat rom vs yüklenmemişti sadece radio acılmıştı) servis garantisini iptal edip cihazı geri gönderdi ve İmei numarasını sisteme kayıt ettiğini söyledi.

şimdi benim sormak istesiğim.

1_LG mobile support tool progmamını kullanarak sırası ile aşağıdaki adımları yapsam ve teli orjinal haline çevirsem root kalkar mı
    2_ aşağıaki imei girme basamağında diğer sahip olduğum G2 nin imesini girsem. telefonun imeisini değiştirmiş olur mu. aynı şekilde sorunsuz olanada garantisi iptal edilenin imei ini girsem.

müşteri desteği -acil durum kurtarma modu - recowery mod - imei gir. restart ....

veya ben bu durumdan nasıl kurtulurum, bir tavsiyeniz varmı :(((

teşekkürler

Bu mesajı 1. sayfaya da ekledim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: code-ShaRK

cihazim rootlu acaba bu guncellemeyi alir mi?
    acikcasi cihazimdan memnunum daha once tesekkur edemedim ama postacik ve chatin_62 arkadaslar saolsun tesekkur ediyorum sizin sayesinizde telefon stabil ve performansli calisiyor

Eğer sabredebiliyorsanız biraz bekleyin. Ama kdz updater yada mobile tools ile de kendiniz yapabilirsiniz.
    Postacık'ın emekleri daha fazladır.
    Böyle geri bildirimleriniz için ben teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg ye attığım mesaj:
    Received Date : 30/11/2013 18:01 47
    The type of inquiry : Software/Hardware updates
    Product/Model No. : Smart Phone/Emerging Device/LGP880

P880 için v20d sürümü gelmiş fakat ben pc suite ile güncellemek istediğimde en son sürüm v20c kullanıyorsunuz diyor çözümü nedir ?
    Lgden aldığım cevap:

Sayın Alper ATAK,

Cihazınız içerisinde farklı bir yazılım bulunmamaktadır.

Destek almak istediginiz farkli bir konu için çagri merkezimize 444 6 543 nolu telefondan ulasabilirsiniz.

“LG Markali Notebook ve “smart phone” özellikli Cep Telefonlariniz için çagri merkezimizden uzaktan erisim ile destek alabilirsiniz”

Tarafimiz ile iletisime geçmis oldugunuz için tesekkür ederiz.
    Mailimizin sonunda yer alan puanlama sistemine katilmanizi rica ederiz.

Bilgilerinize sunariz.

Saygilarimizla.

O halde telefona 4.2.2 gelme ihtimalide var bunların hiç bir haberi olmadığına göre :/

• bende henüz şu son update i yapmadım.ama update bulun deyip son sürüm v20c diyo.ve update yapmaya başlıyo.gerçi yüzde yediden fazlasını download edemedim o ayrı mesele
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: code-ShaRK

cihazim rootlu acaba bu guncellemeyi alir mi?

Eğer sabredebiliyorsanız biraz bekleyin. Ama kdz updater yada mobile tools ile de kendiniz yapabilirsiniz.
    Postacık'ın emekleri daha fazladır.
    Böyle geri bildirimleriniz için ben teşekkür ederim.

Estağfirullah

• quote:

Orijinalden alıntı: sanalove

Fotoğraf çekmek için ses açma veya kapama tuşunu kullanabilirsiniz.bence güzel bir özellik.diğer söylediklerine bende katılıyorum.fotoğraf kaliteside beklentilerin altında bence.yedek batarya olayını da anlamadım.yedek batarya yı nasıl şarj edecez telefona takmadan,birini çıkartıp diğerinimi takacaz telefona? artı en büyük sorunu bence fiyatı.galaxy3 ten pahalı şuan itibariyle.

s3 ü takma o fiyata sp varken s 3 e ve 4 x hd ye bakılmaz kusura bakmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: musteaTR

arkadaşlar yazıldımı bilmiyorum ama v20d pc suite görünüyor şuan güncelliyorum

This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.
    <response req_cmd="auth_model_check" status="OK">
    <auth_model_check>
    <result>OK</result>
    <esn>352xxx</esn>
    <model>LGP880</model>
    <suffix>ATURBK</suffix>
    <msn>209KPVH189319</msn>
    <esn_date/>
    <sw_version>V20D_00</sw_version>
    <sw_url>
    http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW377785432109876543213/V20D_00.kdz
    </sw_url>
    <sw_locale_url/>
    <sw_recommand_uri/>
    <app_version/>
    <app_url/>
    <cs_em_flag>N</cs_em_flag>
    <cs_em_uri>N</cs_em_uri>
    <chip_type>EI</chip_type>
    <prod_type>GSM</prod_type>
    </auth_model_check>
    </response>

http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW377785432109876543213/V20D_00.kdz

Ne.gibi degisiklikler var qslide varmi hiz konusunda batarta olayinda durum.nedir kardes anroid 4.2.2 mi oldu

• 
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.