Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.756
Cevap
19
Favori
132.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aydın hayırlı olsun...aksesuar için sahibinden-sanalpazar yada gittigidiyora giriver.. arama kutusuna önce p725 yazar aksesuarlar çıkar ... ayrıca P720 de yazıp aratabilirsin.... daha önceki maillerimde kullandığım kılıfın linkini vermiştim şeffaf kılıf....ekran jelatinini de götür bi telefoncuya yapıştırt int. aldığım jelatinleri yapıştıramadım çöpe gitti..çarşıda eleman 5 tl ye jilet gibi yapıştırdı :) hem cüzdan hem kılıf olanlar biraz garip kullanmak zor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zobaa16

aydın hayırlı olsun...aksesuar için sahibinden-sanalpazar yada gittigidiyora giriver.. arama kutusuna önce p725 yazar aksesuarlar çıkar ... ayrıca P720 de yazıp aratabilirsin.... daha önceki maillerimde kullandığım kılıfın linkini vermiştim şeffaf kılıf....ekran jelatinini de götür bi telefoncuya yapıştırt int. aldığım jelatinleri yapıştıramadım çöpe gitti..çarşıda eleman 5 tl ye jilet gibi yapıştırdı :) hem cüzdan hem kılıf olanlar biraz garip kullanmak zor olabilir.

Araştırdım telefonu. Tam alacakken p720'de NFC oldugunu gördüm. p725'de NFC yok. Bu ne demek anlamadım. Kafam karıştı...

Edit : NFC'nin ne oldugnu biliyorum. p720 ve p725 ayrı ayrı model yani bunu açıklarmısınız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ex3m -- 23 Kasım 2012; 14:54:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ex3m

quote:

aydın hayırlı olsun...aksesuar için sahibinden-sanalpazar yada gittigidiyora giriver.. arama kutusuna önce p725 yazar aksesuarlar çıkar ... ayrıca P720 de yazıp aratabilirsin.... daha önceki maillerimde kullandığım kılıfın linkini vermiştim şeffaf kılıf....ekran jelatinini de götür bi telefoncuya yapıştırt int. aldığım jelatinleri yapıştıramadım çöpe gitti..çarşıda eleman 5 tl ye jilet gibi yapıştırdı :) hem cüzdan hem kılıf olanlar biraz garip kullanmak zor olabilir.

Araştırdım telefonu. Tam alacakken p720'de NFC oldugunu gördüm. p725'de NFC yok. Bu ne demek anlamadım. Kafam karıştı...

Edit : NFC'nin ne oldugnu biliyorum. p720 ve p725 ayrı ayrı model yani bunu açıklarmısınız :)

Bildiğim kadarıyla 720 sadece amerika için çıktı ama emin değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 GB boyutlarında 3d Final Destination 5 ve Underworld Awekining yükledim ve izledim gerçekten süper bir duygu gözler alıştıkça çok daha rahat film izlenebiliyor.
  • şu CyanogenMod JB için çalışmalara başlamış inşallah bizim cihazıda listesine alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdembozkurt

Root olayını deneyen oldumu acaba?
    SD karta taşınıyor oyunlar denilmiş fakat merak ettiğim apk dosyasını harici taktığımız sd karta atıp kurulumu buradan yapan oldumu?

Oyunları taşımak biraz zahmetli(gibi görünüyor yeniler için).

Oyunun dizinini taşıyıp sanki hala eski yerindeymiş gibi gösteren programlar sayesinde oyunun tamamını taşıyabilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=p8PyqCOpERA

Directory bind.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rmutsuru

quote:

Orijinalden alıntı: erdembozkurt

Root olayını deneyen oldumu acaba?
    SD karta taşınıyor oyunlar denilmiş fakat merak ettiğim apk dosyasını harici taktığımız sd karta atıp kurulumu buradan yapan oldumu?

Oyunları taşımak biraz zahmetli(gibi görünüyor yeniler için).

Oyunun dizinini taşıyıp sanki hala eski yerindeymiş gibi gösteren programlar sayesinde oyunun tamamını taşıyabilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=p8PyqCOpERA

Directory bind.

Dostum verdiğin bilgiiçin çok teşekkür ederim
  • şu telefonu rootlayıp rotlamamak konusunda çok kararsızım rotlayınca yasal güncellemeleri almıyor diye duydum en azından ıcs güncellemesinden sonrayımı beklesemmi diyorum
  • arkadaşlar şu recovery denilen olay nedir bir fikri olan varmı?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1998031
  • an itibari ile telefonumu rootladım ve cihazla gelen uygulmaların pek çoğundan kurtuldum sırada recovery flashamak kaldı onuda yaptımmıydı artık ICS veya JB romu beklemeye başlayacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicavush

an itibari ile telefonumu rootladım ve cihazla gelen uygulmaların pek çoğundan kurtuldum sırada recovery flashamak kaldı onuda yaptımmıydı artık ICS veya JB romu beklemeye başlayacam

Ali ;

Nasıl yaptıgını program lınklerı ve ozetle anlatırmısın , bizde denesek .

Yardımcı olursan sevınırım.

Tesekkurler.
  • arkadaşlar ben smurfs 3d yi indirdim izlerken çift ekran 3d yi izleyemiyorum?
  • video oynatıcıdan seçiniz. video açıldığında beyaz kısım (siyah cihazlarda alttaki siyah kısım) sol alttan menü tuşuna basınız (iç içe 2 kare resmi olan)en başta 3D formatlayıcı çıkacak. buna tıklayınca ilk ilki seçenek yanyana 2 yi tek videoya çeviren... 1. si iyidir ona tıklayınca tek video olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragon3781

quote:

Orijinalden alıntı: alicavush

an itibari ile telefonumu rootladım ve cihazla gelen uygulmaların pek çoğundan kurtuldum sırada recovery flashamak kaldı onuda yaptımmıydı artık ICS veya JB romu beklemeye başlayacam

Ali ;

Nasıl yaptıgını program lınklerı ve ozetle anlatırmısın , bizde denesek .

Yardımcı olursan sevınırım.

Tesekkurler.

Pc başına geçeyim anlatıcam dostum. yalnız önceden uyarayım ben ilk denememde brick benzeri bir hata yaptım düzeltene kadar her yanımdan ter aktı ama tabi benim android bilgim sıfırdı. symbianda çok iyiyim kendi cfw'lerimi kendim yapıyordum ama gel görki androide çok yabancıyım

• quote:

video oynatıcıdan seçiniz. video açıldığında beyaz kısım (siyah cihazlarda alttaki siyah kısım) sol alttan menü tuşuna basınız (iç içe 2 kare resmi olan)en başta 3D formatlayıcı çıkacak. buna tıklayınca ilk ilki seçenek yanyana 2 yi tek videoya çeviren... 1. si iyidir ona tıklayınca tek video olacaktır.

Tamam oldu tesekkurler

• alicavush : Bekliyor olacagım
  • Aynen alicavush beklemedeyiz :)
  • Arkadaşlar bir konuda sizden yardım istiyorum. LG P725 Optimus 3D MAX ile Samsung i9250 Galaxy Nexus arasında kararsız kaldım. Aslında kafamı en çok karıştıran Samsung i9250 Galaxy Nexus'un Android 4.0 (Ice Cream Sandwich), LG P725 Optimus 3D MAX'ın Android 2.3 Gingerbread olması. Sizce bu fark benim gibi ortalamanın biraz üstünde bir kullanıcı için çok şey fark ettirir mi? Yani sırf Android'in daha üst sürümü için LG P725 Optimus 3D MAX'tan vazgeçilir mi? Şimdiden teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitakyuz

Arkadaşlar bir konuda sizden yardım istiyorum. LG P725 Optimus 3D MAX ile Samsung i9250 Galaxy Nexus arasında kararsız kaldım. Aslında kafamı en çok karıştıran Samsung i9250 Galaxy Nexus'un Android 4.0 (Ice Cream Sandwich), LG P725 Optimus 3D MAX'ın Android 2.3 Gingerbread olması. Sizce bu fark benim gibi ortalamanın biraz üstünde bir kullanıcı için çok şey fark ettirir mi? Yani sırf Android'in daha üst sürümü için LG P725 Optimus 3D MAX'tan vazgeçilir mi? Şimdiden teşekkür ederim...

dostum eninde sonunda bu cihazada ICS gelecek. şayet tek sorun buysa bunu almak daha akıllıca olur gibime geliyor ama yinede diğer arkadaşlarda bir cevap versin ona göre değerlendir
  • LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ROOTLAMA

Arkadaşlar öncelikle kaynağın ingilizce sitesini incelemenizi tavsiye ederim link aşağıda

[Super Easy] Method of Rooting LG OPTIMUS 3D MAX P720/P725/P720H/SU870(CUBE)

daha sonrada @lonely2127 arkadaşımız yukarıdaki çevirisinede bir göz atınki yanlış yapma ihtimaliniz düşsün

aşağıda verdiğim programları indirin

O3DM Rooting Kit

IS11LG_SystemBackupTest.signed

Cihazımızdan Ayarlara oradanda Uygulamalara giriyoruz Bilinmeyen kaynaklar'a tık koyuyoruz sonrada Geliştirme'ye girip USB hata ayıklama'yı tıklıyoruz. ne olursa olsun bunu asla unutmayın yoksa cihazınız brick olmasada ona benzer bir hal alıyor ve formatsız asla düzelmiyor ve ben formatı keşfedene kadar ecel terleri döktüm.
    Yukarıdaki ayarlardan sonra cihazımıza yukarıdan indirdiğimiz "IS11LG_SystemBackupTest.signed.apk" programını kuruyoruz bu arada "O3DM Rooting Kit" programınıda zip'ten çıkartıp masa üstüne koyalım
    Bunları yaptıktan sonra kendi yaptıklarımı anlatıyorum dikkatli okursanız hata yapmazsınız

"IS11LG_SystemBackupTest.signed.apk" programını açıyoruz "hello worl" veya benzeri bir şey yazan bir ekran gelecek proramı hiç kapatmadan telefonumuzun güç butonuna basarak yeniden başlat diyoruz. cihaz yeniden başlıyor LG logosu geliyor bazı durumlarda bu logonun gelişi geçikebiliyor veya tam açılacakken yeniden baştan başlıyor korkmayın sorun yok. sonunda cihaz açılıyor fakat bu açılışa dikkat edin burada gelen ekran kilit açma ekranı ve kiliç açma ekranı her şeye karşı tepkisiz kalabiliyor, hat çekmiyor ekran simsiyah bir renk vs olabilir bunlarda gayet doğal çünkü telefonu bu duruma getiren şey "IS11LG_SystemBackupTest.signed.apk" programı. daha sonra güç butonuna tekrar basıp kapatıyoruz ve açıyoruz açarkende LG logosundan hemen sonra masa üstüne attığımız "O3DM Rooting Kit" klasörünün içerisindeki root.bat dosyasını çalıştırıyoruz. dikkat edin koyu yazıyla root.bat diyorum yanlışlıkla adb.exe veya başka bir şeyi çalıştırmayın. pc'mizde siyah komut ekranında işlem kendiliğinden yürüyecek aşağı yukarı 10sn'lik bir işlem ve sonrasında cihaz yeniden başlayacak. cihaz açıldığında uygulamalar kısmında "SuperSU" isimli bir programın yüklendiğini göreceksiniz. hemen google playe girelim ve bu yüklü olan "SuperSU" programını cihazdan silmeden marketteki güncel yazılımı yükleyelim. yani güncelleyelim
    Şayet bu işlemleri sağlıklı bir şekilde yaptıysanız gözünüz aydın artık cihazınız Root'lu olmuştur. cihazın sağına soluna boşuna bakmayın root'layabildimmi diye çünkü hiç bir yerinde root'landığına dair bir işaret yok.sadece SuperSU kurulmuşsa Root'ludur diyebiliriz.

Cihazınızdan kaldıramadığınız programları kaldırmak için
    Titanium Backup

Cihazınızın işlemci hızını ayarlaya bilmek için SetCPU for Root Users programını kurabilirsiniz. Bu program normalde markette ücretli fakat xda üyeleri için vereceğim linkte ücretsiz
    SetCPU for Root Users

AdFree Android:Bu programın yaptığı, sistemdeki “hosts” dosyasını değiştirerek, reklam sitelerine olan bağlantıları engellemek. Bu sayede programlarda ve browser’da çıkan reklamlardan kurtuluyoruz.
    Yukarıda yazdığım programlar root isteyen ve oldukçada kullanışlıolan ve araştırarak bulduğum programlardır. Fakat benim ihtiyacım olmadığı için ben oyunları nasıl hafıza kartına taşınacağına bakmadım onuda sizlerin araştırması lazım. bu programları açtığınızda SuperSU devreye giriyor ve açtığınız programa yönetici izni verip verilmeyeceğini soruyor. yönetici izni vermediğiniz takdirde bu programlar işe yaramıyor görevini yapamıyor

Arkadaşlar şimdiden kolay gelsin yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.