Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.756
Cevap
19
Favori
132.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: menem

quote:

Orijinalden alıntı: !MeVZuDeRiN!

quote:

Orjinale donmedi mii hocam yanki sorunu devam mi ediyor

Yankı problemi arada bir oluyor backup alıyorum geçiyor ama sonra tekrarlanıyor bu tools meselesi ise bütün adımları sağlam bi şekilde yaptım 444mb indirme yaptı sonra telefonla yükledi sonra bitti telefon açıldı telefon açıldıktan sonra değişiklik yoktu

Daha once de belirttim bende costum romlari denedim sonra orjinal roma toolstan dondum orjinale dondu fakat yanki vardi wipe cache ve wip data factory yaptim duzeldi bu sekilde kullaniyorum zat3n 3-5 gune kayincoma vericem telefonu s4 aldim imei kaydinin onaylanmasini bekliyorum

Demek ki toolstan sadece rom yükleniyor peki telefonu nasıl unroot yapabilirim satıyorumda rootlu olmadan sade tertemiz bir arayüz bırakmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: konun

teknosadan turuncu indirimle p 725 i alalı yaklaşık 5 6 ay oluyor taksidinin yarısı bitti bu firmaya sadece bizim cihaza güncelleme vermediği için lanet etmiştim lg lcd monitörüm var 3 senedir kullanıyorum daha öncede kullandım lg dvd writerım var daha öncede kullandım hala kullanıyorum çok memnunum onlardan ama şu güzelim cihaza güncelleme veremedi diye lg ye baya laf etmiştim bidaha ürününü almam diyede kendi kendime söyleniyordum babamın telefonu bozulduğu için yeni bir cihaz almaya karar verdik teknosada doğru düzgün fiyat ve özellik yönünde şu anda 499 tlye optimus l5 var babam dedi bu hoşuma gitti sen nediosun dedim karar senin lg den güncelleme olayı için ne kadar nefret etsemde cihazları kaliteli ve güzel optimus l5 i aldık cihaz güzel bide android güncellemesini yükleyebilirsem 4.1i dahada süper olucak bu akşam oyun falan bi bakarım benim cihazla eşleştiricem tükürdüğümü yaladım diyebilirim namussuz lg güzel cihaz yaptığı için kendini bi şekilde aldıttırıyor ha bide orda 4xhdyi 1099 liraya görünce içim gitti ben bu teli aldığımda o 1500 tlydi :D o zaman böle olsaydı fiyatı onu alırdım neyse yapacak bişey yok diğer incelediğim yeni çıkan galaxy mega falan süper olmuş ama baya büyük 6.3 inc :D ama cihaz süper...

moralinizi bozmak istemem ama biraz yüksek bir fiyata almışsınız ama cihazdan memnun kalırsınız zaten l5 modeli için lg 4.1 güncellemesini yayınladı artık lg güncelleme konusunda sorun çıkarmıyor olan bize oldu tek güncelleme almayan model p725 malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

quote:

teknosadan turuncu indirimle p 725 i alalı yaklaşık 5 6 ay oluyor taksidinin yarısı bitti bu firmaya sadece bizim cihaza güncelleme vermediği için lanet etmiştim lg lcd monitörüm var 3 senedir kullanıyorum daha öncede kullandım lg dvd writerım var daha öncede kullandım hala kullanıyorum çok memnunum onlardan ama şu güzelim cihaza güncelleme veremedi diye lg ye baya laf etmiştim bidaha ürününü almam diyede kendi kendime söyleniyordum babamın telefonu bozulduğu için yeni bir cihaz almaya karar verdik teknosada doğru düzgün fiyat ve özellik yönünde şu anda 499 tlye optimus l5 var babam dedi bu hoşuma gitti sen nediosun dedim karar senin lg den güncelleme olayı için ne kadar nefret etsemde cihazları kaliteli ve güzel optimus l5 i aldık cihaz güzel bide android güncellemesini yükleyebilirsem 4.1i dahada süper olucak bu akşam oyun falan bi bakarım benim cihazla eşleştiricem tükürdüğümü yaladım diyebilirim namussuz lg güzel cihaz yaptığı için kendini bi şekilde aldıttırıyor ha bide orda 4xhdyi 1099 liraya görünce içim gitti ben bu teli aldığımda o 1500 tlydi :D o zaman böle olsaydı fiyatı onu alırdım neyse yapacak bişey yok diğer incelediğim yeni çıkan galaxy mega falan süper olmuş ama baya büyük 6.3 inc :D ama cihaz süper...

moralinizi bozmak istemem ama biraz yüksek bir fiyata almışsınız ama cihazdan memnun kalırsınız zaten l5 modeli için lg 4.1 güncellemesini yayınladı artık lg güncelleme konusunda sorun çıkarmıyor olan bize oldu tek güncelleme almayan model p725 malesef.

valla kardeşim ben şu ana kadar elektroniğe verdiğim paradan dilim yanmadı sadece bişey yüzünden p725 bizim cihaza güncelleme gelmediğinden dolayı yoksa 3dsi hızı uygulamaların hepsini açması olsun görüntü şıklık kullanım hepsi parasını sonuna kadar hak ediyor l5 e fazla demişsin internette en ucuz 400 tlye var ben gittim en azından güvenilir dibimde olan teknosadan aldım bi sıkıntı çıktığı an anında eline teslim edebilme şansım var bence 499 tlyi hak ediyor l5 4.1.2 yi kurdum tek eksiği onunda ön kamerası yok bi çoğu oyunu yükledim rahat açıyor bi arkadaş başka bir forumda dediğine göre p920 ye lg orjinal güncelleme çıkarmış ice cream olarak almanya ama türkiye alırmı biraz zor gibime geliyor ama beni şaşırtan p725 oldu gelmemesinin bi çoğu sebebi var istediği satış rakamını yakalayamama 3dsi yüzünden cihazın uğraştırıcağını düşünerekten verememişde olabilirler bu biraz saçma bi sebep yada google anlaşamadılar güncelleme parası çok geldi dicem lgnin geçen satış rakamını açıkladılar telefonda birinci sıradalar bakalım hayırlısı hala içimde bi ümit var ama boşa çıkacak gibi 1 gb ram çift çekirdek 1.20 ghz işlemcili tele gelmemesi saçma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konun -- 25 Temmuz 2013; 9:46:10 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yankı problemi arada bir oluyor backup alıyorum geçiyor ama sonra tekrarlanıyor bu tools meselesi ise bütün adımları sağlam bi şekilde yaptım 444mb indirme yaptı sonra telefonla yükledi sonra bitti telefon açıldı telefon açıldıktan sonra değişiklik yoktu

Daha once de belirttim bende costum romlari denedim sonra orjinal roma toolstan dondum orjinale dondu fakat yanki vardi wipe cache ve wip data factory yaptim duzeldi bu sekilde kullaniyorum zat3n 3-5 gune kayincoma vericem telefonu s4 aldim imei kaydinin onaylanmasini bekliyorum

Demek ki toolstan sadece rom yükleniyor peki telefonu nasıl unroot yapabilirim satıyorumda rootlu olmadan sade tertemiz bir arayüz bırakmak istiyorum

Hocam cihaziniz costom room yuklumu?
    Yoksa orjinal yuklu sadece root mu var
    bikdigim kadariyla sadece root varsa telefon arayuzunden fabrika ayarlarina donerseniz root duzeliuor diye hatirliyorum
    daha once de belirttim ben telefonu kaynima verdim toolsdan full orjinale dondum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam cihaziniz costom room yuklumu?
    Yoksa orjinal yuklu sadece root mu var
    bikdigim kadariyla sadece root varsa telefon arayuzunden fabrika ayarlarina donerseniz root duzeliuor diye hatirliyorum
    daha once de belirttim ben telefonu kaynima verdim toolsdan full orjinale dondum

orjinal gingerbread yüklü custom rom yüklü değil şu an ve root lu bide rootlu telefonda fabrika ayalarına dönünce telefon çökmüyor mu ayrıca siz tools tan root u kaldırdırabildiniz değil mi?

• Hocsm tools dan hersey ilk gune dondu ben de fabrika ayarlarina donerseniz neden coksun ki

• Vaybeee p920 3d bugun ics guncellemesi aldi....

saka gibi tek bizim cihaz kaldi iyimi...

• quote:

Orijinalden alıntı: dragon3781

Vaybeee p920 3d bugun ics guncellemesi aldi....

saka gibi tek bizim cihaz kaldi iyimi...

evet onu bende duydum ama icsyi veren türkiye değil almanya olduğunu söylediler yani yine pek bi faydası yok almanya ics yükleyip deneyen birine sormak lazım iyimi kötümü
  • Telefona orjinal rom yüklüyorum,hiçbir uygulama yüklememe rağmen telefon kendi kendini kapatıyor. Custom rom yüklüyorum kapanma sorunu düzeliyor,ısınma ve 3d olmama problemi başlıyor.Garantiye yolluyorum hiçbirşyi yok diyor. Nedir bu kapanma problemi? Benden başka yaşayan yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CsNqVa

Telefona orjinal rom yüklüyorum,hiçbir uygulama yüklememe rağmen telefon kendi kendini kapatıyor. Custom rom yüklüyorum kapanma sorunu düzeliyor,ısınma ve 3d olmama problemi başlıyor.Garantiye yolluyorum hiçbirşyi yok diyor. Nedir bu kapanma problemi? Benden başka yaşayan yok mu?

bu kapanma olayı kendi orjinal romuna döndüğündemi oluyor yoksa senin yüklediğin rom rootlardan sonramı meydana çıktı
  • Sonunda lg optimus p920 ye Orjinal ıcs BEYLER :D
    Arkadaşlar,
    Yükleme ve kurulum detaylarını paylaşıyorum. Ancak bir kez daha hatırlatmakta fayda var ki, ben sadece bildiğimi paylaşıyorum ve sadece kendi telefonumdan sorumluyum. Herhangi bir olumsuz sonuçta da sorumluluğun telefon sahibine ait olduğunu, forumun ve şahsımın sorumlu tutulamayacağını unutmayalım. Kaldı ki işlemler çok basit, biraz tecrübeniz varsa 10 dakikada işlemleriniz tamam olacaktır.

İşlemleri XP yüklü PC'de yapacaksınız.

Önce aşağıdaki dosyaları indiriyoruz. Bu dosyalardan daha önce indirip kurduklarınız varsa tekrar indirmenize gerek yok.

1-http://csmg.lgmobile.com:9002/data/S...shTool_1.1.zip
    2-http://www.lgtool.net/pub/e-gate_306_xp2k.zip
    3- Dev-Host - XBSA404.rar - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service
    4-http://199.91.152.205/e2w97axbdirg/p...920_110622.rar
    5- LG Mobile USB driver
    6- OMAP driver

1'nci dosyayı indirin,kurun,
    2'nci dosyayı indirin,kurun
    3'ncü dosyayı indirin rar dosyasıdır, indirin masaüstünde bir klasör içine açın,
    4'ncü dosyayı indirin masaüstüne açın,

PC aygıt yöneticisinden LG USB port numarasını 41 yapın,
    Pili ve hafıza kartını ve sim kartı çıkarın
    LGFlashTool'u çalıştırın,ses açma tuşuna basarak cihazı PC'ye bağlayın
    Manuel, tıklayın, dll dosya alanına 4'ncü maddede indirip açtığınız dll dosyayı gösterin
    S/W alanına 3'ncü maddede indirip açtığınız BIN dosyasını gösterin
    USB tıklayın OK tıklayın
    Üstte port ayarlarından PORT1 seçin
    Start'a basın bir kaç saniye bekleyin ve telefondan USB'yi çıkartın 5-10 saniye bekleyin ve ses açma tuşuna basarak tekrar takın
    Güncelleme başlayacak ses tuşunu bırakın
    Ekranda dolgu çizgisini takip edin %100 olunca işlem bitmiştir.
    Pili ve kartlarınızı takın, cihazı açın, ICS güle güle kullanın.
    (Velev ki takılma yaşadınız, çok bekledi, kabloyu kesinlikle çıkartmayın, üst ses+power tuşlarına basarak yenileyin) Alıntıdır....

• güncellemeyi deneyen arkadaşın yorumu:

kardeşlerim yürkce dil destegi vs hepsi var güzel olmuş amA bi kac sıkıntısı var uygulama yükledikten sonra biraz kasıyo o başka bi sıkınıtısı yok Sonunda lg optimus p920 ye Orjinalıcs BEYLER :D
  • Hocam neden xp yüklü bir pc de yapılıyor?
    Mesela win7 veya win 8 de yapsak ne gibi sorunlar çıkabilir?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CsNqVa

Telefona orjinal rom yüklüyorum,hiçbir uygulama yüklememe rağmen telefon kendi kendini kapatıyor. Custom rom yüklüyorum kapanma sorunu düzeliyor,ısınma ve 3d olmama problemi başlıyor.Garantiye yolluyorum hiçbirşyi yok diyor. Nedir bu kapanma problemi? Benden başka yaşayan yok mu?

bu kapanma olayı kendi orjinal romuna döndüğündemi oluyor yoksa senin yüklediğin rom rootlardan sonramı meydana çıktı

Kendi orjinal romunda yapiyo hocam.

• beyler 3d max'a güncelleme mi geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydndmrc

Hocam neden xp yüklü bir pc de yapılıyor?
    Mesela win7 veya win 8 de yapsak ne gibi sorunlar çıkabilir?

valla yapan arkadaş kendi sistemine göre yazdığı için bişey diyemiceğim kardeşim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: apocam

beyler 3d max'a güncelleme mi geldi?

3d p920 ye güncelleme geldi bizde bekliyoruz bakalım hayırlısı
  • quote:

quote:

Jeal bean mi yoksa ics mi ?

• quote:

quote:

quote:

Jeal bean mi yoksa ics mi ?

ics kardeş üsteki yazımda okumadınmı
  • Konun insaallah 3d max) p725) a da gelir @konun

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.