Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.756
Cevap
19
Favori
132.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ekran ışığı sonuna kadar açıkken beyaz arka plandayken ekrana dikkatli bakınca belli belirsiz gölgeler görünüyor.nedir bunlar yaşayan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalyanerdal

arkadaşlar ekran ışığı sonuna kadar açıkken beyaz arka plandayken ekrana dikkatli bakınca belli belirsiz gölgeler görünüyor.nedir bunlar yaşayan varmı?

Denedim ama yok hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: menem

quote:

Orijinalden alıntı: dalyanerdal

arkadaşlar ekran ışığı sonuna kadar açıkken beyaz arka plandayken ekrana dikkatli bakınca belli belirsiz gölgeler görünüyor.nedir bunlar yaşayan varmı?

Denedim ama yok hocam

Problemli o zaman benim bu tel
  • Menem dil bolumunde turkce varmi demistim

• Arkadaşlar apkmania da dolaşırken mause kontrol için WiFi Fare HD v1.7.4 APK (http://www.apkmania.co/2013/06/wifi-mouse-hd-v174-apk.html ) kurulum dosyası bu adrsten buldum tel. yükledim.pcyedehttp://wifimouse.necta.us/ adresinden küçük bir prog. indirip kuruyoruz sonra alın size dokunmatik ekranda mause muteşem özellikleri var içinde ben daha cok kızım için kurdum kızım okuma yazma bilmedigi için her seferinde diger odadan beni kaldırıp pcde istedigi sitelerin adreslerini yazmamı istiyordu artık diger oda dan kalkmadan yeni internet sayfası acıp adres cubuguna giriş yapa biliyorum. kolaylık adına kulanıla bilir bir apk tavsiyemdir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatramazow -- 8 Haziran 2013; 0:21:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: suatramazow

Menem dil bolumunde turkce varmi demistim

Yeni rom da.mi evet var tr destek ama tam.sayilmaz

• Yine surum guncelleme gelmis cyanogenmod dan indiriyorum deneyip yazarim sonucu bundan onceki.surumleri kullandim cok stabildi 4.1 ucuruyor cihazi ama eksigi 3d ve yanki sorunu bakayim gitmis mi. 3d benim icin on planda degil genelde telefonu nette.gezinmek icin kullaniyorum.
    http://download.cyanogenmod.org/?device=p720

• quote:

Yine surum guncelleme gelmis cyanogenmod dan indiriyorum deneyip yazarim sonucu bundan onceki.surumleri kullandim cok stabildi 4.1 ucuruyor cihazi ama eksigi 3d ve yanki sorunu bakayim gitmis mi. 3d benim icin on planda degil genelde telefonu nette.gezinmek icin kullaniyorum.

Denedinmi halen yanki sorunu varmi ve sadece 3d cekimmi yapamiyo video 3d gosterimi varmi deneyip soylermisin

• quote:

Orijinalden alıntı: mak06

quote:

Yine surum guncelleme gelmis cyanogenmod dan indiriyorum deneyip yazarim sonucu bundan onceki.surumleri kullandim cok stabildi 4.1 ucuruyor cihazi ama eksigi 3d ve yanki sorunu bakayim gitmis mi. 3d benim icin on planda degil genelde telefonu nette.gezinmek icin kullaniyorum.

Denedinmi halen yanki sorunu varmi ve sadece 3d cekimmi yapamiyo video 3d gosterimi varmi deneyip soylermisin

Hocam ilk alip denedigim konu yanki olayi idi ama.hala.yanki suruyor ingilizcem yok ki bu modlamayi yapan atkadasa yazalim. Adam nerdeyse 1 hagta da bir guncelleme yayinliyor ama bunu dile.getiren yok herhalde
    Ama rom cok hizli calisiyor. Eksi olarak yine 3d yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mak06

quote:

Hocam ilk alip denedigim konu yanki olayi idi ama.hala.yanki suruyor ingilizcem yok ki bu modlamayi yapan atkadasa yazalim. Adam nerdeyse 1 hagta da bir guncelleme yayinliyor ama bunu dile.getiren yok herhalde
    Ama rom cok hizli calisiyor. Eksi olarak yine 3d yok

Evet bende denemisdim 10 dk felan durdu ama hemen orjinale donmusdum yanki olayi yuzunden ve 3d video izlenmiyor yani demi beb konturol etmemisdim youtubeden felann izleniyormu acaba jb tabiki iyidir ...

• Hocam yanki sorunu olmasa ben jb kullanirim 3d benim icin onemli degil
    Peki bunu hic mi acaba dile getiren olmuyor yabanci formlarda

• menem M kullanıcısına yanıt
    oncelikle herkese merhabalar
    siz bu romu nasil kuruyorsunuz cok merak ediyorum zira bu linkteki hangi romu kurarsam kurayim gappslari yani google apklari bir turlu cihaz gostermiyor.kuruyor ama hicbirsekilde gmail veya google eklentilerini gostermiyor.disardan elle yuklesem bile tikladigimda acilip kapaniyor.sizdede ayni sekildemi yoksa bu genel bir problemmi.romu yapan arkadas neden google eklentilerinide dahil ederekk yayinlamiyor romu anlam veremiyorum.bende herkes gibi cwm den yukleyip wipe ve cash seceneklerini siliyorum.yani tum adimlari dogru uyguluyorum
    yardimci olabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASLANYUREK77

oncelikle herkese merhabalar
    siz bu romu nasil kuruyorsunuz cok merak ediyorum zira bu linkteki hangi romu kurarsam kurayim gappslari yani google apklari bir turlu cihaz gostermiyor.kuruyor ama hicbirsekilde gmail veya google eklentilerini gostermiyor.disardan elle yuklesem bile tikladigimda acilip kapaniyor.sizdede ayni sekildemi yoksa bu genel bir problemmi.romu yapan arkadas neden google eklentilerinide dahil ederekk yayinlamiyor romu anlam veremiyorum.bende herkes gibi cwm den yukleyip wipe ve cash seceneklerini siliyorum.yani tum adimlari dogru uyguluyorum
    yardimci olabilirseniz sevinirim.

Jealbean rom kurulumda evet gapps kurulumunu yapmaniz gerekiyor yani recorey moddan rom kurar gibi rarli.dosyayi kuruyorsunuz yoksa google play programi cikmiyor zaten alicavus anlatmis bunun kurulumunu

quote:

CYANONGENMOD cm10 YÜKLEME( Jelly Bean)
    DİKKAT: Romumuzu yükleyebilmemiz için mutlaka cihazımızın
    rootlu olması ve CMW Recovry ile flashlanması lazım. önceki
    konuda verdiğim Recovery'yi bununla değiştirin yoksa CM10
    Romunu yükleyemezsiniz

Romumuzu BURADAN indiriyoruz
    BURADAN'da google applerini indiriyoruz
    Wifi-Fix
    Wİ-Fİ fix'i kurmanıza gerek kalmadı. yeni sürümlerde wi-fi
    sorunu çözüldü
    Rom yükleme olayı yukarıdaanlattığım işlemleri yaptıktan
    sonraaslında çok basit
    -Yukarıdaki programları sdkard'a atın
    -Telefonu kapatıp Recovery modunda açın. Menü
    dokunmatiktir
    -Öncelikle "wipe data/factory reset"e girip telefonumuzu
    formatlıyoruz
    -Daha sonra "install zip from sdcard"a giriyoruz oradanda
    "choose zip from sdcart"a girip dokunmatik ekrandaaşağı
    doğru hareket ediyor ve sırası ile önce "cm-10-20121224-NIGHTLY-p720.zip" sonrada "google app"yi en son olarakta
    wifi-fix dosyasını yüklüyoruz işimiz bittiğindede geri gelip
    cihazı tekrar başlatıyoruz. başlangıçta açılması 4-5 dakika
    alabilir normaldir

Ics surumde zaten buna gerek yok rom icinde ekli geliyor..
    ilgili link burda ;
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=69465787

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menem -- 11 Haziran 2013; 19:22:43 >

• Ben derdimi anlatamadlm veya eksik anlattim.cwm den romu kurduktan sonra ayni yontemle gappsleride indirip kuruyorum.buraya kadar sorun yok.sorun herseyi kurduktan sonra telefon normal bir sekilde aciliyor.asil sorun acildiktan sonra kurdugum gappslerin izi bile olmamasi.ayrica fm radyo bile yok.cevap icin ayrica cok tesekjur ederim menem.
  • Hocam ben de ayni sekilde yukledim herhangi bir sorun yok ben de
    Mesrla google play yuklu mu siz de
    Ayrica radyo olayina gelirsek radyo evey bende de yok linkini vereyim burda birseyler.tarif edilmis ama pc olmadigi icon yapamadim
    Pc varsa siz bi deneyin sonucunu yazin lutfen
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2291587

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menem -- 12 Haziran 2013; 2:32:20 >
  • Ayrica ben de ilk kurdugumda gapps lari kurmayi atlamisim google play ariyorum sonra kendim yukleyeyim dedim sizin dediginiz gibi google play e tiklayinca atıyordu sonra kuruluma baktim eksik yuklemisin gapps yukleyince hersey normale dondu google play hata vermedi ve mail falan ekleyebildim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menem -- 12 Haziran 2013; 2:36:50 >
  • malesef bende ayni yollari takip ettigim halde bende google play veya hesap cikmiyor.cwm surumunden farkedermi bilmiyorum ama 5 ve 6 versiyonlarinin ikisinide denedim.nafile.kurdugum gapps surumu: gapps-jb-20121011-signed.zip.
    herseyi olmasi gerektigi gibi yapiyorum ama anlamiyorum neden olmuyor????
    :(
  • Cwm surum bende.su 6.0.2.3
    gapps ayni kullaniyoruz
    Hocam yanlis anlama ama atladigin bisi var herhalde
    Bu arada siz hala 4.1 romu mu kullaniyorsunuz
    Ben sadece yanki olayini deneyip ics surume dondum zaten backup almistim cok basit restore yapip tamamen eski ayarlarima geri donuyorum
    Bu arada ispanyol bir site de ics surum htc arayuz kullanilarak duzenlenmis bir versiyon buldum ama rom indirecegim link calismiyor

ROM 3DMAX V3.1

http://www.htcspain.com/foro/roms-lg-optimus-3d-384/nuevo-mega-post-rom-3dmax-v3-53914/

• ics surumu hangi tarihli surum oluyor?alicavushun verdigi linkteki romlar surekli guncelleniyor ve jb olarak degismis durumda
  • thundersnap 2.1 versiyonu

http://itazone.org/index.php/blog-posts/entry/thundersnap-v2-1-p720-p725-p720h

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menem -- 12 Haziran 2013; 20:14:42 >
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.