Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.756
Cevap
19
Favori
132.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar birşey deneyeceğim cihazı tam şarj edip saat 8 de açacağım. Arada en fazla 2-3 kere konuşurum. Sizin makineler hiç oyun vs oynamadan kaç saat dayanıyor yazar mısınız ? bu dediğim stand by süresi 5-6 saat ise garantiye başvurmalı mıyım ? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zobaa16

Arkadaşlar birşey deneyeceğim cihazı tam şarj edip saat 8 de açacağım. Arada en fazla 2-3 kere konuşurum. Sizin makineler hiç oyun vs oynamadan kaç saat dayanıyor yazar mısınız ? bu dediğim stand by süresi 5-6 saat ise garantiye başvurmalı mıyım ? Teşekkürler

Benim bekleme süresi bayağı iyi bir buçuk gün falan rahat dayanıyor ama internete girince max 3 saat dayanıyor bekleme süresi iyi ama kullanınca bu kadar mı erken biter bu ne çelişki böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: !MeVZuDeRiN!

quote:

Arkadaşlar birşey deneyeceğim cihazı tam şarj edip saat 8 de açacağım. Arada en fazla 2-3 kere konuşurum. Sizin makineler hiç oyun vs oynamadan kaç saat dayanıyor yazar mısınız ? bu dediğim stand by süresi 5-6 saat ise garantiye başvurmalı mıyım ? Teşekkürler

Benim bekleme süresi bayağı iyi bir buçuk gün falan rahat dayanıyor ama internete girince max 3 saat dayanıyor bekleme süresi iyi ama kullanınca bu kadar mı erken biter bu ne çelişki böyle

beyler telefonu hiç kullanmassam hiçbişey yapmassam 3 günü çıkarıyor cidden söylüyorum ama arada bir konuşma ve internete girme olursa 2 güne düşüyor full kullanırsam 4 5 saatte bitiyor arada bi bakarsam günü çıkarıyor
  • sğolun. O zaman 3g hep bağlı ben onu bi kapayayım
  • quote:

sğolun. O zaman 3g hep bağlı ben onu bi kapayayım

Hocam stok rom mu kullaniyorsunuz
    En iyi sarj suana kadar bu rom (costom rom)
    http://download.cyanogenmod.org/?device=p720
    Bu romdaki tek sorun 3d yok arti konusmada karsi taraf kendi sesini tekrar duyuyor yani yanki sorunu var ama tek yakilma goremezsin on numara sarji cok iyi...
    Arkadaslar bu yanki olayini cozmenin bir yolu yok mu

• stok rom var. Sadece root ettim şu banka application ları silmek için. 5-6 tane oyun var. Gmaili de kaldırdım...şu an gayet iyi gidiyor şarj. Online gerektiren oyunlar patladı tabi :)
  • quote:

stok rom var. Sadece root ettim şu banka application ları silmek için. 5-6 tane oyun var. Gmaili de kaldırdım...şu an gayet iyi gidiyor şarj. Online gerektiren oyunlar patladı tabi :)

Bende teli root ettim şarj dolma sürem arttı çok geç şarj oluyor bence root telin şarjına etki ediyor

• Haziranın beşi olsada belki eklovya rom yayınlar forum biraz canlanır böyle giderse konunun sonu gelecek valla

• quote:

Haziranın beşi olsada belki eklovya rom yayınlar forum biraz canlanır böyle giderse konunun sonu gelecek valla

Stok roma geri dondum bende dun itibariyle.
    Ins desiginiz gibi haziranda rom sorunsuz gelirse kullaniriz. Yoksa lg den bize rom gelecegi yok 4.1.2 muthisti ama yanki problemi vardi yoksa on numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menem -- 1 Haziran 2013; 18:01:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: menem

quote:

Haziranın beşi olsada belki eklovya rom yayınlar forum biraz canlanır böyle giderse konunun sonu gelecek valla

Ins desiginiz gibi haziranda rom gelirse ve sorunsuz kullaniriz

Stock rom a geri dönüş yaptığınızda sildiğiniz dosyalar varsa geri geldimi örneğin döviz yarıkredi garantibank gibi uygulamalar

• quote:

quote:

quote:

Ins desiginiz gibi haziranda rom gelirse ve sorunsuz kullaniriz

Stock rom a geri dönüş yaptığınızda sildiğiniz dosyalar varsa geri geldimi örneğin döviz yarıkredi garantibank gibi uygulamalar

Tabi ki hocam hersey eski haline dondu butun 3d oyunlar banka zimbirtilari hersey geri geldi.

• Ayrica siz hangi romu kullaniyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menem -- 1 Haziran 2013; 18:09:53 >
  • quote:

Ayrica siz hangi romu kullaniyorsunuz

Ben teli rootladım recovery moduda ali çavuşun dediği gibi yaptım oldu ama sonradan nasıl olduysa bozuldu ne yaptımsa olmadı sonra arkadaşlardan biri eklovya yeni rom yayınlayacak dediği için bekleye yim dedim yani anlayacağın şu anda stock rom var recovery olmadığı için rom atamıyorum

• quote:

quote:

Ayrica siz hangi romu kullaniyorsunuz

Ben teli rootladım recovery moduda ali çavuşun dediği gibi yaptım oldu ama sonradan nasıl olduysa bozuldu ne yaptımsa olmadı sonra arkadaşlardan biri eklovya yeni rom yayınlayacak dediği için bekleye yim dedim yani anlayacağın şu anda stock rom var recovery olmadığı için rom atamıyorum

Sikinti yok yeni rom cikarsa tekrar rootlar yeni romu kurariz sikinti yok yeterki sorunsuz olsun 4.1.2 stok uzerine insa edilmis rom gelse tadindan yenmez bu telefona 4.1 cok iyi gidiyor felaket hizlaniyor ve sarj olayi cok iyi degerlere cikiyor

• buyrun beyler 30 snye önce yayınlandı :D

Eklovya DuttaLG OPTIMUS 3D MAX DEVELOPMENT [Global]
    Thundersnap v2.1
    Post your comments there
    http://itazone.org/index.php/blog-posts/entry/thundersnap-v2-1-p720-p725-p720h
  • quote:

Orijinalden alıntı: konun

buyrun beyler 30 snye önce yayınlandı :D

Eklovya DuttaLG OPTIMUS 3D MAX DEVELOPMENT [Global]
    Thundersnap v2.1
    Post your comments there
    http://itazone.org/index.php/blog-posts/entry/thundersnap-v2-1-p720-p725-p720h

Bilseydim stok roma donmezdim
    deneyen arkadas var mi?

• beyler deneyen bir yabancı arkadaşın yorumu

I installed the BETA thundersnap v2.1 (V20F version) In my P720H
    - 3D not works
    - The camera not works.
    - Constant crashes with Brazi Portuguese language (in english is OK)
    - The JB keyboard not works (I installed a third party keyboard)
    - CPU and GPU not overclocked yet.
  • What?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menem -- 2 Haziran 2013; 0:06:27 >
  • en fazla kaç P video izleniyo 3d olarak fikri olan var mı yani 360p 3d ile 720p 3d arasında fark hissediliyo mu ekran gösterebiliyo mu o hissi bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: hzahidoden

en fazla kaç P video izleniyo 3d olarak fikri olan var mı yani 360p 3d ile 720p 3d arasında fark hissediliyo mu ekran gösterebiliyo mu o hissi bize

hd film izle diye bi program kurulu 3dyi birleştirip izleyemesemde normal görüntülü filmlerde bile farkediyor p olayı en son 720 gördüm diye hatırlıyorum denk gelmişti bi filmde
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.