Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.756
Cevap
19
Favori
132.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende aldım bakalım HTC yi sadece fiziksel olarak tuttum.Açıp kurcalama gibi bir şansım olmadı ama LG daha şık ve ele oturuyordu.
    LG yi tercih ettim. Kurcaladıkça yorumlarımı burdan yazarım.
  • Arkadaşlar şu sayfayı canlandıralim biraz bende bu tel den alacagim hem şık hem sağlam güçlü bi tele benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben siparişi verdim bile ..bugün gelmesi lazım ....donanım olarak zaten iyi üstüne bi de 3d olunca bir adım öne geçiyor...tek sıkıntının batarya olacağını düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanttk

ben siparişi verdim bile ..bugün gelmesi lazım ....donanım olarak zaten iyi üstüne bi de 3d olunca bir adım öne geçiyor...tek sıkıntının batarya olacağını düşünüyorum...

Hayırlı olsun ilk ızlenimlerini ve yorumlarını bekliyorum kardeş

• Mikrofonlu varsa ses kontrollü başka kutuda gelen kulaklık dışında kullanabileceğimiz kaliteli kulakiçi kulaklık varmıdır bu telefona uygun ?
  • arkadaşlar tel dün itibarı ile elime geçti.....genel özelliklerini zaten biliyorsunuz....uzun uzun anlatmaya gerek yok....1gb ddr2 ram çift kanal bellek kendini hissettiriyor kasılma yok hızlı ve stabil çalışıyor...parlaklığını anlatmayacam zaten...kulaklığı takıp dolby mobile'ı açın müzik,oyun,video farketmez kendinizden geçeceksiniz ses mükemmel nerdeyse htc nin beats audio lu telleri kadar iyi....3d şaşırtıyor...insanların dikkatini çekiyor...şimdilik bu kadar iyice kurcaladıktan sonra + ve - lerini yazacam...yorumlara bakarak teli almayı düşünen arkadaşları yanıltmak istemem kimine iyi olan kimine kötü gelebilir....bbu arada yorum yapanlar kullandıkları telleri de yazarlarsa insanlar fikir sahibi olurlar.....
  • yazmayı unuttum bataryası bir akıllı telefon için makul sürelere ulaşıyor...daha önce kullandığım teller wave 2 ,galaxys2,sony xperia s, SE xperia arc s,htc sensetion....kullandığım en zarif tel xperia arc s.....zerafetten kastım sadece ince olması değil tasarımın bütün olarak göze hoş gelmesi....
  • elimdden kaydı sağlam düştü yere içim cız etti ama bataryayı taktım kapağı taktım sorun yok.ferahladım.düşme şekline baktım s3 bu düşme testlerde bomluyo ıphoneda servislik olur.T.Y.LG
    bu arada bunun ics geldimi ne zaman gelecek nerden haberimiz olucak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mayday06 -- 6 Kasım 2012; 15:16:50 >
  • o zaman İnşallah yarın indirimin son günü hepsiburadadan sipariş vereyim. 999 TL taksitli.

esasında hb nin 100 tl hediyeçekli dönemi başlayabilir ama bu sefer de telefonu 1100 tl yapabilirler ??*
  • Burasi canlanıyor yavaş yavaş

• Merhaba konuyu görünce heycanlandım. Mesaj atabilmek için üye bile oldum az önce. Yaklaşık 3 gün önce 3d max aldım hb'den. ödemeyi havale ile tek seferde yapar ve ekstra garanti almazsanız 983 liraya geliyor. emin değilim ama sanırsam bu fiyata son gün olmalı bugün. telefonla ilgili deneyimime gelince; sırf can sıkıntısından ekşi okurken açılan nokia ile ilgili bir başlığın beni lg sayfasına getirmesiyle keşfettim telefonu. akıllı telefonla pek işim olmamıştı bugüne kadar dolayısı ile bu ilk akıllı telefonum. arkadaşların samsung, htc, iphone gibi telefonlarını kurcalamışlığım vardır ama lg'nin bu telefonunun numarası özellikle ekranında diyebilirim. 3d foto çekerken kendinizi telefondan değilde içi boş bir çerçeveden arkadaki nesneye bakıyormuş gibi hissediyorsunuz. dokunmatik ekranı gayet hassas ve büyüklüğü dikkate değer (sanırsam 4.3'') işletim sistemi sorunsuz ve tık etmiyor diyebilirim. asphalt araba yarışını 3d efektini full açıp hiç takılmadan oynayabiliyorsunuz. gerçi oyun oynarken pili resmen içiyor ama şimdi pil ömrünü uzatan şarj etme yöntemini (htc önermişti android telefonlar için) denedikten sonra tekrar izlenimimi yazarım. bu telefonda da işe yarıyormuş sanırım. telefonla beraber 50 küsür uygulama da kurulu halde geliyor. ilginç geldi bana hoşuma da gitmedi değil. ben beyaz renkli aldım son derece şık bir tasarım. Abartı olmasın ama ambalajlama için kenarlara yapıştırdıkları mavi film şeritler bile çok hoşuma gittiği için çıkartmıyorum :D özetle bence alınası bir telefon. benden şimdilik bu kadar merak ettiğiniz birşey olursa cevaplamaya çalışırım.

• Hb de bu üründe sınırlı stok var diyor ne demek bu arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: EeekDoc

Merhaba konuyu görünce heycanlandım. Mesaj atabilmek için üye bile oldum az önce. Yaklaşık 3 gün önce 3d max aldım hb'den. ödemeyi havale ile tek seferde yapar ve ekstra garanti almazsanız 983 liraya geliyor. emin değilim ama sanırsam bu fiyata son gün olmalı bugün. telefonla ilgili deneyimime gelince; sırf can sıkıntısından ekşi okurken açılan nokia ile ilgili bir başlığın beni lg sayfasına getirmesiyle keşfettim telefonu. akıllı telefonla pek işim olmamıştı bugüne kadar dolayısı ile bu ilk akıllı telefonum. arkadaşların samsung, htc, iphone gibi telefonlarını kurcalamışlığım vardır ama lg'nin bu telefonunun numarası özellikle ekranında diyebilirim. 3d foto çekerken kendinizi telefondan değilde içi boş bir çerçeveden arkadaki nesneye bakıyormuş gibi hissediyorsunuz. dokunmatik ekranı gayet hassas ve büyüklüğü dikkate değer (sanırsam 4.3'') işletim sistemi sorunsuz ve tık etmiyor diyebilirim. asphalt araba yarışını 3d efektini full açıp hiç takılmadan oynayabiliyorsunuz. gerçi oyun oynarken pili resmen içiyor ama şimdi pil ömrünü uzatan şarj etme yöntemini (htc önermişti android telefonlar için) denedikten sonra tekrar izlenimimi yazarım. bu telefonda da işe yarıyormuş sanırım. telefonla beraber 50 küsür uygulama da kurulu halde geliyor. ilginç geldi bana hoşuma da gitmedi değil. ben beyaz renkli aldım son derece şık bir tasarım. Abartı olmasın ama ambalajlama için kenarlara yapıştırdıkları mavi film şeritler bile çok hoşuma gittiği için çıkartmıyorum :D özetle bence alınası bir telefon. benden şimdilik bu kadar merak ettiğiniz birşey olursa cevaplamaya çalışırım.

Sesi nasıl kardeş zil sesleri gürmü

• quote:

Orijinalden alıntı: nalbantr

Ben evde tüm kapılar kapalıyken 2 oda öteden gayet rahat duyuyorum. Sesi açık unutmuşum derste çaldı bir defa, çoğu kişi kafasını çevirdi. Sabah alarmı çalınca uyandırmaya yetiyor da artıyor ile kısaca ses iyi yani hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EeekDoc

quote:

Orijinalden alıntı: nalbantr

Ben evde tüm kapılar kapalıyken 2 oda öteden gayet rahat duyuyorum. Sesi açık unutmuşum derste çaldı bir defa, çoğu kişi kafasını çevirdi. Sabah alarmı çalınca uyandırmaya yetiyor da artıyor ile kısaca ses iyi yani hocam.

Saol kardeş Allah razı olsun ikna oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: ihsanttk

yazmayı unuttum bataryası bir akıllı telefon için makul sürelere ulaşıyor...daha önce kullandığım teller wave 2 ,galaxys2,sony xperia s, SE xperia arc s,htc sensetion....kullandığım en zarif tel xperia arc s.....zerafetten kastım sadece ince olması değil tasarımın bütün olarak göze hoş gelmesi....

cok mu sık telefon degiştiriyorsun acaba?yoksa tel dükkanın mı var dostum...
  • benim dükkanım otomasyon üzerine "dalgıçlar elektrik"...telefonları keyfe keder değiştiriyorum.....
  • hepsiburada kampanyaya devam ediyor 999 TL. 100 TL hediye çeki verdiği dönemde almak lazım bitane.
  • Malesef hb de siyah renk stoklarda bitmis beyaz var kaçırdık teli

• Ben LG Optimus 3D (P920) kullanıcısıyım. 3D 'si olmadan Samsung Galaxy S2-S3 veya Iphone 4-5 S modellerinin hiç bir anlamı yok benim için. Evimde kullandığım her türlü elektronik cihaz farklı markalardır. Çünkü marka takıntım hiç olmadı. Önemli olan ihtiyacınızı, talebinizi ve beklentinizi karşılayan ve makul fiyatlı ürün olmasıdır. IPhone alan arkadaşlar kusuruma bakmasınlar çünkü yüzlerine karşı onlarla çok alay ettim: "IPhone alanın parası bol, aklı kıt" diye. Samsung işini iyi yapıyor ama gözlüksüz 3D olayına el atmadığı sürece benim için bir anlamı yok. Bu arada oğluma Galaxy Ghio ile telefon özellikli Galaxy Tablet de aldım. Eşimde çift hatlı Trident Android telefon kullanıyor. Arkadaşlarım sırarla Samsung Galaxy S2 aldılar.

Kullanamadıktan sonra ne 3D'nin, ne 2 çekirdeğin ne de 4 çekirdeğin anlamı yoktur.

Telefonunuza harici ücretsiz(!) bir navigasyon programı kurun. Ben IGO kullanıyorum internet bağlantısı gerektirmez. En azından GPS alıcısı bir işe yarasın(birçok ücretli programı internette ücretsiz olarak bulabilirsiniz).

Telefonuma bir yığın program kurup aşırı yüklendiğim için 512 MB RAM bellek taşıyan LG Optimus 3D yerine 3D MAX çok doğru bir seçim.

Güncelleme olayına gelince.. En son yaptığım müdahele ile telefonum kendisini LG Su760 modeli zannediyor. Android versiyonu ICS4.0.4 SU760 Kore, Baseband GB2.3 18a Amerika. Telefonumu şimdi daha çok seviyorum. 3D Maxın artısı diye tanımladığınız yazılım kaynaklı konular ICS 4.0.4 ile Optimus 3D de var artık. Yazılım geliştirmeleri için xdadevelopers sitesini ziyaret edin. LG Optimus 3D ve 3D Max içinhttp://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1073

Hangi telefonu alırsanız alın, güncellemeleri takip etmedikten ve yeni yazılımlarla işlevsel hale getirmedikten sonra sırf havalı bir telefonum olsun diye ne IPhone ne de Android telefonlara para verilmez. Nokiacılıar alınmasın o bu kategoriye hiç giremez bile. Onlar Windows 8 mobil üzerinde çalışa dursunlar millet uzaya çoktan çıktı bile.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.