Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.756
Cevap
19
Favori
132.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatı önemli değilde nerde acaba bu Lg merkez? web sitesi telefonu falan vs.. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalyanerdal

Fiyatı önemli değilde nerde acaba bu Lg merkez? web sitesi telefonu falan vs.. ?

mecidiyeköy'de telefonu 0212 272 65 43
  • Merhaba bende yeni aldım 3d Max :) fakat alırken android 4 dediler aldım güncelleme gelmedi mi daha ? Ayrıca bunun pc suite programını indirdim pc suite 4 ama telefonu bir türlü bilg. ile bağlayamadım :( Yardımcı olursanız sevinirim
  • beyler bu tel alınırmı s3 e o kdar para vermek ıstemıyorum ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokom

beyler bu tel alınırmı s3 e o kdar para vermek ıstemıyorum ..

bence bu telefon alınır .. Bende s3 düşünüyordum ama inceledim bu daha sıcak geldi tabi android 4.0 güncellemesi ile ilgili sorunum var mı var o ayrı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: abduksiyon

quote:

bence bu telefon alınır .. Bende s3 düşünüyordum ama inceledim bu daha sıcak geldi tabi android 4.0 güncellemesi ile ilgili sorunum var mı var o ayrı :)

gecen ınceledıgımde sankı 3d max ın s3 den daha ıyı bı renk verdıgı yada bnm gözler o tarafa kaydı :)
  • doğru :) zaten ekran teknolojilerini incelediğinde anlayacaksın :) fakat ben saturn den android 4 diye aldım az önce lg ile görüştüm :( biz öyle bir lansman yapmadık şu an elimizde android 4 güncellemesinin geleceği ile ilgili de net bir bilgi yok dediler :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abduksiyon -- 23 Ekim 2012; 11:46:29 >
  • amerikan sitesinde güncelleme gelecek diyor ?? Herhalde sıkıntısız olsun diye bekletiyorlar deniyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanttk

600 nit parlaklık doğrumu??? pasaport kayıtlı temiz 2. el fiyatı 800 tl uygunmudur ??

900 e hepsiburadada sıfırı var 2 yıl garanti
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalyanerdal

Arkadaşlar bşi yardım edin kurban olayım,telefonu dün aldım bataryasını kaybettim taşınırken :( bu telefona batarya bulabileceğim bir yer yok mudur? türkiyede tabi ebay falan olmaz

lg servsini ara yedek parça temini yapıyorlar internetten bulabilirsin teli
  • quote:

s3 e o kadar vermektense 3d max al derim tek sıkıntı batarya oda bütün telefonların sorunu buna en az 2000 mah lazım ama yaparlar diye düşünüyorum yada uyumlu bataaryalar vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktugkct

quote:

Orijinalden alıntı: ihsanttk

600 nit parlaklık doğrumu??? pasaport kayıtlı temiz 2. el fiyatı 800 tl uygunmudur ??

900 e hepsiburadada sıfırı var 2 yıl garanti

Hb de 999 diyor 900 degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir şey farkettim. 3D çekimler sırasında ses ve görüntü senkronu biraz kayıyor gibi geldi bana. Normal gün içinde farkedilmiyor ama bugün stüdyoda bateri çalarken kayıt aldım. Vuruşlar biraz daha saniyelik olduğu için ses ve görüntü kayması biraz farkediliyor. Ses biraz arkada kalıyor. Siz böyle bir şey farkettiiniz mi? Belki SD karımın yazma hızı düşük olduğundandır.

edit: biraz daha dikkatli baktım ses yaklaşık yarım saniye önce geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niketnac -- 25 Ekim 2012; 9:01:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: niketnac

Arkadaşlar bir şey farkettim. 3D çekimler sırasında ses ve görüntü senkronu biraz kayıyor gibi geldi bana. Normal gün içinde farkedilmiyor ama bugün stüdyoda bateri çalarken kayıt aldım. Vuruşlar biraz daha saniyelik olduğu için ses ve görüntü kayması biraz farkediliyor. Ses biraz arkada kalıyor. Siz böyle bir şey farkettiiniz mi? Belki SD karımın yazma hızı düşük olduğundandır.

edit: biraz daha dikkatli baktım ses yaklaşık yarım saniye önce geliyor.

Yok hocam bende çekip denedim gecikme göremedim. Hafıza kartım 8 gb samsung.
  • bu telefona 4.1 gelecek mi?
  • Klasik her zamanki gibi bomboş bir LG forumu Ben de s2'nin indirime gideceği yok diye başka telefonlara bakarken gördüm bu modelin fiyatının düştüğünü ama sadece bu kadar kişi varsa koca forumda bu konuya yorum yapan bu işte bir sorun var demektir
  • He valla yaf kimse yokmu bu aleti kullanan :)
  • mış mış mış da mış mış mış
    yok pili az gidermiş (daha sınırsız güç bulunamadı o ekrana bu pil normal AH la vah arasında 1-2 saat oynar)
    yok Android 2.3 müş (sanırsın 4.0 telepatik görüşme yaptırıyor)yaptırmıyor elbette ama oda gelecek)
    yok apple samsung daha iyiymiş ( bana bu modellerin +1 özelliğini gösterin 3D gibi)
    yok lg den uzak durmak lazımmış ( tv sinden beyaz eşyasına klimasından elektroniğine sağlam bir marka)
    almadan kullanmadan yok öyleymiş yok böyleymiş
    Aldım kullanıyorum
    tv lerde gözlüklere mahkum olan bizleri adamlar
    muhteşem bir güçle 3D olayını gerçekten çözmüşler
    Telefonun diğer pahalı akıllı telefonlar ile arasında fark olmadığı gibi
    +1 özellik olan 3D olayını es geçmemek lazım
    tamamen muhteşem bir görsellik herşey gerçek gibi
    apple ve samsung3 kullanan arkadaşlar hava atmak neymiş gördüler.

Bırakın mış mışı alın kullanın ve görün, şuan için gerçeğe en yakın olan bu telefonu kardeşim.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 31 Ekim 2012; 11:39:48 >

• Bende telefon alacağım HTC evo 3d ile bu telefon arasında kaldım.
  • 3d max ile htc evo 3d kıyaslanamaz...arasında kalmışsan tabiki 3d max alacan...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.