Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.756
Cevap
19
Favori
132.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Bende dün teknosanın internet sitesinden 1099 tl ye LG optimus 3D max aldım. bonus kredi kartıyla aldığım için 100 tl bonus ve teknosadan da 100 tl hediye çeki aldım. Ktü de okuyorum ve Migrosta meyve sebze bölümünde pat time çalışıyorum kasa kaldırıp indiriyorum. Cebimde telefona darbe gelmesi muhtemel. Onun için telefonu korumak amaçlı kılıf almak istiyorum. google de aradığımda türkiyede fazla bir çeşit bulamadım onun için yabancı sitelere baktım.
    http://www.pdair.com/index.php/smartphone-cell-phone-pda/lg/lg-optimus-3d-max/leather-case-for-lg-optimus-3d-max-flip-top-type-black.html
    vermiş olduğum linkteki kılıf çok hoşuma gitti. önceden de bi arkadaşım ıphone kullanırken bu tip kılıf kullanıyordu ve çok kullanışlıydı. bu tipte bir kılıf Türkiye de nerden bulabilirim? Bilgisi olan var mı? yada bu verdiğim linkteki siteden satın aldığımda gümrükte bir sıkıntı ile karşılaşır mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: gemic_i

Arkadaşlar merhaba. Bende dün teknosanın internet sitesinden 1099 tl ye LG optimus 3D max aldım. bonus kredi kartıyla aldığım için 100 tl bonus ve teknosadan da 100 tl hediye çeki aldım. Ktü de okuyorum ve Migrosta meyve sebze bölümünde pat time çalışıyorum kasa kaldırıp indiriyorum. Cebimde telefona darbe gelmesi muhtemel. Onun için telefonu korumak amaçlı kılıf almak istiyorum. google de aradığımda türkiyede fazla bir çeşit bulamadım onun için yabancı sitelere baktım.
    http://www.pdair.com/index.php/smartphone-cell-phone-pda/lg/lg-optimus-3d-max/leather-case-for-lg-optimus-3d-max-flip-top-type-black.html
    vermiş olduğum linkteki kılıf çok hoşuma gitti. önceden de bi arkadaşım ıphone kullanırken bu tip kılıf kullanıyordu ve çok kullanışlıydı. bu tipte bir kılıf Türkiye de nerden bulabilirim? Bilgisi olan var mı? yada bu verdiğim linkteki siteden satın aldığımda gümrükte bir sıkıntı ile karşılaşır mıyım?

O kılıf amazon'da satılıyor, ben o markanın farklı bir modelini aldım, tavsiye etmem. Kılıfın tutacakları birkaç ay sonra gevşedi telefon kılıftan düşer oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar eğer güzel bir resim beğenirseniz imza yapmayı düşünüyorum şuan geçici olarak böyle bir imza yaptım beğendiğiniz resimler varsa paylaşabilirsiniz.

LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME

LG Optimus 3d Max Kullanıcıları ve İnceleme Ana Konusu

isterseniz bu resmi de yapabilirim.

• 2 gün evvel LG Optimus 3D Max cihazımı almış bulundum.. Harika bi telefon Elimden düşüremediğim için bu mesajı biraz geç yazdım Cihazda NFC özelliğini bulamadım.. Var mı yokmu emin değilim.. Markalar arası tereddütte kalmış arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.. Çoğu cihazı gölgede bırakan bi telefon.. Selametle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

arkadaşlar eğer güzel bir resim beğenirseniz imza yapmayı düşünüyorum şuan geçici olarak böyle bir imza yaptım beğendiğiniz resimler varsa paylaşabilirsiniz.

LG Optimus 3d Max Kullanıcıları ve İnceleme Ana Konusu

isterseniz bu resmi de yapabilirim.

Ben birinci resmi daha çok beğedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lonely2127

2 gün evvel LG Optimus 3D Max cihazımı almış bulundum.. Harika bi telefon Elimden düşüremediğim için bu mesajı biraz geç yazdım Cihazda NFC özelliğini bulamadım.. Var mı yokmu emin değilim.. Markalar arası tereddütte kalmış arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.. Çoğu cihazı gölgede bırakan bi telefon.. Selametle...

cihazın P725 ise nfc yok ama P720 ise nfc var
  • Selam, p725'i yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve inanılmaz derecede memnunum telefondan. Daha önce konuya, telefonu öven 2 mesaj yazdım şimdi de karşılaştığım bir problemi yazıp mümkünse yardım isteyeceğim. Telefona "Instagram" uygulamasını (bir fotoğraf çekip paylaşma uygulaması) kurduktan sonra farkına vardığım bir değişiklik oldu. İlk aldığımda telefon kamerasını açıp (2D, 3D farketmeksizin) fotoğraf çekmek istediğimde görüntü full ekran olup çekimle ilgili ayar tuşları dokunmatik ekranın üzerinde arka planı transparan şekilde duruyordu. Çektiğim fotoğraflar da galeriden tıkladığım anda birkaç milisaniyelik bir gecikmeyle otomatik olarak full ekran haline geliyordu. Şuan bu özellik video çekiminde hala mevcut olmakla birlikte, fotoğraf çekiminde kayboldu. Ekranın sağ ve solunda ayar ve çekim tuşları gri bir arkaplan üzerine oturmuş vaziyette ayrıca çektiğim resimleri full ekran göstermiyor (full'e yakın ama ekranın sağ ve solunda 1'er cm'lik siyah boşluklar yaparak gösteriyor). Bunun instagram uygulamasından sonra olması ve bunu düzeltecek bir ayarın telefonun hiçbir yerinde olmaması (varsa da ben bulamadım) sinirimi bozmaya başladı. Bununla alakalı görüş bildirecek ya da yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkür ederim.

• Sorunun ile ilgili sadece bir fikir ; Android sistem üzerindeki dosyalarda bozulma olmuş olabilir .

Telefonu Recovery Modda açıp Formatlarsan belki düzelir diye düşünüyorum.

Not : Format kastım cihazın içindeki kurtarma yazılımını ( Backup ) tekrar kurmandır.

Ben dün Root yapmaya kalkarken cihaz dondu ve açılmadı sadece LG ekranı kalmıştı , Ama cihazı açma tuşu + ses tuşları ile basınca recovery menü karşıma çıktı .

Sırasıyla oradakileri uygulayınca cihaz ilk aldığım gün gibi sıfır temız hale geldi.

Denersen belki faydasını görürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragon3781

Sorunun ile ilgili sadece bir fikir ; Android sistem üzerindeki dosyalarda bozulma olmuş olabilir .

Not : Format kastım cihazın içindeki kurtarma yazılımını ( Backup ) tekrar kurmandır.

Ben dün Root yapmaya kalkarken cihaz dondu ve açılmadı sadece LG ekranı kalmıştı , Ama cihazı açma tuşu + ses tuşları ile basınca recovery menü karşıma çıktı .

Sırasıyla oradakileri uygulayınca cihaz ilk aldığım gün gibi sıfır temız hale geldi.

Peki dostum rootlamayi başardınmı? Dün. anlattığım gibimi yaptın? Benim telefon ilk denememde sorun çıkartmıştı ama benimki usb hata ayıklamayı acmamaktan dolayı oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: alicavush

quote:

2 gün evvel LG Optimus 3D Max cihazımı almış bulundum.. Harika bi telefon Elimden düşüremediğim için bu mesajı biraz geç yazdım Cihazda NFC özelliğini bulamadım.. Var mı yokmu emin değilim.. Markalar arası tereddütte kalmış arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.. Çoğu cihazı gölgede bırakan bi telefon.. Selametle...

cihazın P725 ise nfc yok ama P720 ise nfc var

aslında donanımsal olarak 2 cihazda da nfc varmış ama p725 modelinde yazılım olarak yokmuş.(lg'nin verdiği bilgi)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dragon3781

Sorunun ile ilgili sadece bir fikir ; Android sistem üzerindeki dosyalarda bozulma olmuş olabilir .

Peki dostum rootlamayi başardınmı? Dün. anlattığım gibimi yaptın? Benim telefon ilk denememde sorun çıkartmıştı ama benimki usb hata ayıklamayı acmamaktan dolayı oldu

Birazdan evde deneyeceğim.
    sonuçları yazarım olumlu, olumsuz olarak.

Dün işyerinde denedim, cihaz açılmadı bende recovery ile kurtardım cihazı.

• rootlamayı eve gidince başardım anlatımın için teşekkürler

Ama garip birsey oldu ;

Cihazdan Garanti bank ... Yapı kredi ...Eczane gibi uygulamaları kaldırdım .

3d olarak Asphalt 6 - Nova ve O çizgi filim gibi olan 3d yide kaldırdım.

3d Dönüştürücüyü açınca guncel surumu mevcut guncelleme istermisiniz diye sordu.

Bir an sevindim yoksa ICS cıktıda yenımı gordum dıye ...

Sadece donusturucuyu guncelledı.

Sızdede oldumu acaba ?

Bırde herkes kaldırdıgı uygulamaları - bılesenlerı yazarsa sevınırım.

Eczane
    Ykb
    Garanti
    Guliver 3d
    Nova 3d
    Golf 3d
    Döviz
    Ntvmsbc
    Asphalt 6 3d
    3d yardım klavuzu

Şimdilik bunları kaldırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragon3781 -- 27 Kasım 2012; 21:43:37 >
  • arkadaşlar isteyenler bu imzayı kullanabilirler eğer isterseniz cihazı kullananların nicklerini diğer konulardaki gibi listeleyebilirim.

quote:

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_65965249/mpage_1/key_/tm.htm][image]https://store.donanimhaber.com/86/2a/b9/862ab9826a94c501fb96283eb4480f09.jpg[/image] 
    [size=2]LG Optimus 3d Max Kullanıcıları ve İnceleme Ana Konusu[/size][/link]

[color=#330099][/color][/center]

• @dragon3781 dostum aynı güncelleme banada geldikurdum ama bir numarası yok
    3D oyunlara dikkat ettiysen uygulama yöneticisinde 30-40mb yer tutuyordu asıl oyunlar sdkartta bir klasörde uzantı halinde onlarıda kaldırman gerekiyor benim hafızada onlarıda kaldırdıktan sonra 4,4gb yer açıldı
  • arkadaşlar sizce şu cümlede ne demek isteniyor

Copy cwm6.0.1.2recovery.img on the ROOT OF THE SDCARD not the External SDCARD ( Root of SDCARD means not in any folder ).

telefona recovery flash atacağım fakat bu cümleyi çözemedim. image dosyasını sdkart'ın kök klasörüne atıyorum görmüyor kendi hafıza kartımın köküne atıyorum yine görmüyor. image dosyasını atacağım yeri bir türlü çözemedim gitti
  • quote:

@dragon3781 dostum aynı güncelleme banada geldikurdum ama bir numarası yok
    3D oyunlara dikkat ettiysen uygulama yöneticisinde 30-40mb yer tutuyordu asıl oyunlar sdkartta bir klasörde uzantı halinde onlarıda kaldırman gerekiyor benim hafızada onlarıda kaldırdıktan sonra 4,4gb yer açıldı

Dosya yolunu hatırlıyormusun ?

Birde sende de 3d oyunlar & uygulamalar programını calıstırınca ıcı bos cıkıyormu ?
  • 3D Uygulama ve oyunları sildiğim için boş.
    etc, gameloft, gametrailer klasörleri şu an aklıma gelenler. bu klasörlerin içerisinde oyunlar, oyunlara ait videolar ve diğer 3D videolar var

• Arkadaşlar dün cihazın rootlanışını anlatmıştım rootlayan arkadaşların eklemek istediği şeyler varsa ekleyebilirmi. böylece rootlama anlatımını ilk konuya ekler ve yeni alan veya alacak olan arkadaşlarada yardımcı olmuş oluruz

• quote:

arkadaşlar sizce şu cümlede ne demek isteniyor

Copy cwm6.0.1.2recovery.img on the ROOT OF THE SDCARD not the External SDCARD ( Root of SDCARD means not in any folder ).

telefona recovery flash atacağım fakat bu cümleyi çözemedim. image dosyasını sdkart'ın kök klasörüne atıyorum görmüyor kendi hafıza kartımın köküne atıyorum yine görmüyor. image dosyasını atacağım yeri bir türlü çözemedim gitti

Kardeş yine takılmışsın bi ingilizce ifadeye Elimden geldiğince tercüme edeyim..

:: Tercüme ::
    cwm6.0.1.2recovery.img dosyasını SDCARD'ın ROOT'una kopyala KÖK SDCARD'a değil.. ( SDCARD'ın ROOT'u demek herhangi bir klasörde olmadığı anlamına gelir. )
    :: Tercüme Bu Kadar ::

Bilmece gibi oldu yalnız
    Selametle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonely2127 -- 29 Kasım 2012; 1:59:57 >

• quote:

quote:

arkadaşlar sizce şu cümlede ne demek isteniyor

Kardeş yine takılmışsın bi ingilizce ifadeye Elimden geldiğince tercüme edeyim..

:: Tercüme ::
    cwm6.0.1.2recovery.img dosyasını SDCARD'ın ROOT'una kopyala KÖK SDCARD'a değil.. ( SDCARD'ın ROOT'u demek herhangi bir klasörde olmadığı anlamına gelir. )
    :: Tercüme Bu Kadar ::

Bilmece gibi oldu yalnız
    Selametle...

Dostum hiç sorma bu ingilizce bana kafayı yedirtecek. telefona bir şeyler yapmaya cesaret var ama ingilizce kötü olunca içinden çıkılmıyor google da bazen çevirirken saçmalıyor. symbiandan androide geçince sudan çıkmış balığa döndüm ilerleyen günlerde iki işletim sistemini kıyaslayan bir yazı hazırlayacam. Şu androidi iyice bir çözeyimki tarafsız olsun yazım yoksa şu haliyle android temel bazı şeylerde bana çok eksik geldi

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.