Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D KULLANICI KULÜBÜ (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.984
Cevap
12
Favori
271.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün akşam baktım daha bir şey yoktu. kemal sunal derdi ya şunun şurasında ne kaldıki salıya.
  • Salı çarşamba önümde perşembe var yaw değişime telefonu gönderdim 10 günde bi telefonu gönderemediler göre yarın göndereceklermiş lafta
  • sana güncel şekilde teslim edebilirler duyduğuma göre servislerde güncelleme mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin5808

sana güncel şekilde teslim edebilirler duyduğuma göre servislerde güncelleme mevcut

Yok ya yeni kapalı cihaz gönderecekler açıp yükleseler kabul mu ederim o telefonu
  • iyi hayırlısı olsun kardeş
  • şu an için wifi ile bağlanıp baktım tık yok güncelleme ile ilgili şimdi updaterle pc ye bağlayıp bakıcam
  • Merhaba arkadaslar, 2.3.5 21b güncellemesini yukledim ve telefonum mahvoldu, şarjı cok cabuk bitiyor, telefon kilitleniyor, arayanlar ulaşamıyor, internet baglantısı olmuyor, bluetooth dogru düzgün calısmıyor, lg smart world de video indiremiyorum, lisans izin vermiyor. Nerden yukledim bunu, ne guzel sorunsuz calısıyordu telefonum. Neyse simdi eski sürüme dönmek istiyorum ama, ilk sayfadaki romlar silinmiş indiremiyorum. internette gezindim bulamadım, v10k indirebileceğim biryer varmı, biri yardım ederse cok sevinirim.

Bu arada telefonu ilk aldıgımda içinde olan rom kactı hatırlamıyorum ama en düzgün calısan oydu acıkcası.

şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: framerate

Merhaba arkadaslar, 2.3.5 21b güncellemesini yukledim ve telefonum mahvoldu, şarjı cok cabuk bitiyor, telefon kilitleniyor, arayanlar ulaşamıyor, internet baglantısı olmuyor, bluetooth dogru düzgün calısmıyor, lg smart world de video indiremiyorum, lisans izin vermiyor. Nerden yukledim bunu, ne guzel sorunsuz calısıyordu telefonum. Neyse simdi eski sürüme dönmek istiyorum ama, ilk sayfadaki romlar silinmiş indiremiyorum. internette gezindim bulamadım, v10k indirebileceğim biryer varmı, biri yardım ederse cok sevinirim.

Bu arada telefonu ilk aldıgımda içinde olan rom kactı hatırlamıyorum ama en düzgün calısan oydu acıkcası.

şimdiden teşekkürler.

ne zaman güncelledin telefonu şimdimi ?
  • geçen hafta güncelledim, 4-5 gündür kullanıyorum
  • bende resmi güncellemeyi beklediğim için v21a ve v21b yi yüklemedim burda birçok arkadaş yardımcı oldu bu konuda hayalet çağrılar arkaplanda çalışan programlar ve 21b nin root olamadığını yazmıştılar keşke sayfaları tek tek okusaydın :(
  • quote:

geçen hafta güncelledim, 4-5 gündür kullanıyorum

güncellediğine göre elin bu işlere yatkın diye varsayıp şu linki veriyorum

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1186406

burdaki yönerge ile tekrar eski versiyonuna dönerbilirsin (2.2.2 yani v10k)

• onceden yaptığım birsey değil buradaki talimatlara göre yaptım. Yine aynı şekilde yaparım herhalde.

Çok teşekkür ederim, yardımın için, yarın denicem, beceremezsem yine yardım isticem :)
  • quote:

onceden yaptığım birsey değil buradaki talimatlara göre yaptım. Yine aynı şekilde yaparım herhalde.

Çok teşekkür ederim, yardımın için, yarın denicem, beceremezsem yine yardım isticem :)

21b de sorun yasadıysan aynı sekılde 21a kur onuda rahatlıkla rot yapabılırsın ustelık 2.3.5 gayet de guzel sımdıye kadarki en iyisi diyebilirim ...sorun yasayanlar muhakkak fabrıka ayarlarına donsunler
  • quote:

Orijinalden alıntı: verkmen

bende resmi güncellemeyi beklediğim için v21a ve v21b yi yüklemedim burda birçok arkadaş yardımcı oldu bu konuda hayalet çağrılar arkaplanda çalışan programlar ve 21b nin root olamadığını yazmıştılar keşke sayfaları tek tek okusaydın :(

aslında okudum sorun yasayanlarıda gördüm ama yeni versiyonu görünce dayanamadım güncelleştirmek istedim :)
  • abi ya bu resmi güncellemeyi almak için hiç froyo ya dönesim gelmiyor yaaa...çokta zahmetli,üşeniyorum

root filanda hemen çıkmaz herhalde ona... 21a root ve ThiaiZ 3D ile mutluyum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: ishan

quote:

onceden yaptığım birsey değil buradaki talimatlara göre yaptım. Yine aynı şekilde yaparım herhalde.

21b de sorun yasadıysan aynı sekılde 21a kur onuda rahatlıkla rot yapabılırsın ustelık 2.3.5 gayet de guzel sımdıye kadarki en iyisi diyebilirim ...sorun yasayanlar muhakkak fabrıka ayarlarına donsunler

ilk önce 21a kurdum zaten, onda sorunlar yasayınca 21b denemek istedim, ama o daha da beter cıktı

Aslında anlamadığım noktada bu, sizin gibi bazı kişiler cok memnun 21a ve 21b den ama bazı telefonlarda düzgün calışmıyor, benimki gibi. Birazda sanslı olmak gerekiyor stabil çalışması için galiba.

Umarım downgrade yapınca düzelir sorunlar, ilginiz için tesekkurler.

• arkadaşlar resmi güncelleme geldimi geldiyse nereden yapıyoruz acemiyimde bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysavas

arkadaşlar resmi güncelleme geldimi geldiyse nereden yapıyoruz acemiyimde bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

ayarlar/telefon hakkında adımında en üstte güncellemeden bakabilirsin yada lg nin kendi programı ile cihazı pc ye bağlayıp kontrol edebilirsin...24 ünde dediler ama bakalım ne zaman çıkacak???
  • Ya benim anlamadığım bu türkiye LG mi gerizekalı yoksa çalışanlarda mı bi problem var. Avrupa için 2 ay 3 ay önce çıkmış bi rom'a ne yapıp da Türkiye için dağıtacaklar. Ne Farkı olacak çok merak ediyorum doğrusu.
  • hala 2.2.2 ..............
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.