Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D KULLANICI KULÜBÜ (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.983
Cevap
12
Favori
271.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugun bende alarak aranıza katıldım varmı tavsiye ediceğiniz birşey güncelleme uygulama konuyu incelemeye başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahanemir

quote:

Orijinalden alıntı: excalibourmfg

Arkadaşlar gmailden bir türlü rehberimi yedekleyemiyorum.Nasıl yapıldığını ayrıntılı bi anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

ayarlar... hesaplar ve senkronizasyon.. otomatik senkronizasyon a tik koyun o kadar...

keşke o kadar olsa arkadaşım olmuyo en az 50 kere denedim gmaile girdiğimde rehber falan yok.rehberden dışa aktar seçeneğinde gmail hesabı gözükmüyo.hesaplardan giriyorum otm.senk. işaretli manuel olarakta senk. başlat diyorum sek. yapılıyo gözüküyo. pc den g maile giriyorum rehber falan yok kafayı yiyecem nerde hata yapıyorum anlamıyorum.
  • Rehber senkronizasyonu işini hallettim ancak numaraları xxx-xxx-xxxxx gibi tireli gösteriyo onun bi ayarı vardı sanki telefonda ama bi türlü bulamadım bilen varsa yazabilirmi lütfen.
  • quote:

Rehber senkronizasyonu işini hallettim ancak numaraları xxx-xxx-xxxxx gibi tireli gösteriyo onun bi ayarı vardı sanki telefonda ama bi türlü bulamadım bilen varsa yazabilirmi lütfen.

bu olayı çözen büyük hayır dua alacak
  • ya biliyordum o numaraları düzeltmesini ama bende unuttum şu an yaaa google da birkaç şekilde aradım ama bulamadım şu an...
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar gmailden bir türlü rehberimi yedekleyemiyorum.Nasıl yapıldığını ayrıntılı bi anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

ayarlar... hesaplar ve senkronizasyon.. otomatik senkronizasyon a tik koyun o kadar...

keşke o kadar olsa arkadaşım olmuyo en az 50 kere denedim gmaile girdiğimde rehber falan yok.rehberden dışa aktar seçeneğinde gmail hesabı gözükmüyo.hesaplardan giriyorum otm.senk. işaretli manuel olarakta senk. başlat diyorum sek. yapılıyo gözüküyo. pc den g maile giriyorum rehber falan yok kafayı yiyecem nerde hata yapıyorum anlamıyorum.

gmail de rehberin kayıtlı değilse senk. yapmaması gayet doğal...daha önce kaydetmemiş yada içe/dışa aktarma yapmamış mıydın peki gmail hesabından???

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

quote:

quote:

quote:

gmail de rehberin kayıtlı değilse senk. yapmaması gayet doğal...daha önce kaydetmemiş yada içe/dışa aktarma yapmamış mıydın peki gmail hesabından???

Tamam kardeşim hallettim sorun daha önce yarım kalan bir senkronizasyonla alakalıymış.onu silip yeniden yapınca oldu amma uğraştırdı meret ilgin için saol dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

ya biliyordum o numaraları düzeltmesini ama bende unuttum şu an yaaa google da birkaç şekilde aradım ama bulamadım şu an...

Biraz uğraştırdı ama onuda hallettim. Pc den gmail hesabındaki rehbere girdim tek tek tireleri sildim.bundan sonra sorun çıkarmaz artık.ama bi yerde gördüğüme eminim bulursam paylaşırım..
  • arkadaşlar herhangibir siteden 3d film açtıktan sonra onu 3d olarak izlememiz mümkünmü tam ekran yapsamda görüntüyü olmuyor 3d desteklemeyen cihazlar gibi yan yana gösteriyor görüntüyü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tifosi41 -- 23 Ocak 2012; 6:47:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tifosi41

arkadaşlar herhangibir siteden 3d film açtıktan sonra onu 3d olarak izlememiz mümkünmü tam ekran yapsamda görüntüyü olmuyor 3d desteklemeyen cihazlar gibi yan yana gösteriyor görüntüyü.

mümkün kardeşim yan yana görüntü ekranda aktıktan sonra menüdeki ayar sekmesinden gereken ekran ayarını yaparsan gerçek 3D olarak seyredebilirsin..
  • sabrım tükenti resmi güncelleme gelsede denesek :) 1 gün kaldı vakit geçmiyor :P
  • Avrupa guncellemesnden farkli olmayacak ki.bosuna umitlenmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazır yeri gelmişken güncelleme konusunda tecrübeli olan arkadaşlarımız ben ve benim gibi bilgisi az olanlar için yeni gelecek olan resmi güncelleme den önce yapmamız gereken veya yapmamızda faydası olabilecek işlemler hakkında bizleri aydınlata bilirse sanırım bayağı bir faydası olacak rootlu ve rootsuz cihazlar için ne yapmamız gerekir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

Avrupa guncellemesnden farkli olmayacak ki.bosuna umitlenmeyin.

tüyomu aldın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: verkmen

Hazır yeri gelmişken güncelleme konusunda tecrübeli olan arkadaşlarımız ben ve benim gibi bilgisi az olanlar için yeni gelecek olan resmi güncelleme den önce yapmamız gereken veya yapmamızda faydası olabilecek işlemler hakkında bizleri aydınlata bilirse sanırım bayağı bir faydası olacak rootlu ve rootsuz cihazlar için ne yapmamız gerekir ?

Eger cihazin.2.3.5 surumunde ise tekrardan 2.2.2 ye donmeniz yeterli olacaktir.rootlu cihazlar guncelleme alamaz.
  • quote:

quote:

Tuyo degilde bu simdiye kadar hep oyle oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Tuyo degilde bu simdiye kadar hep oyle oldu.

beni en fazla ürküten 2,3 geçip hayalet çağrı alanlar oldu (gerçi ben baseband dan şüpeleniyorum bu durum için ama) deniyip bakmaktan başka çare yok gibi
  • Dostlar windowslive.com uzantılı mail adresinin cihaz ayarı nasıl yapılıyor..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

Dostlar windowslive.com uzantılı mail adresinin cihaz ayarı nasıl yapılıyor..?

hotmail pop3 ayarlarını kullan. google a hotmail pop3 ayarları yaz ayrıntılı ve resimli anlatımları mevcut ben o şekilde yaptım ayarlarımı.
  • 21a veya 21b serilerinden farklı 1 rom geleceğini sanmıyorum açıkçası:-) ayrıca sabırlı olursanız orijinal romu da b.sayar imiza indirebiliriz a ve b serileri gibi
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.