Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D KULLANICI KULÜBÜ (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.984
Cevap
12
Favori
271.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen bende katılıyorum doğru dürüst 3d filim bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ishan

quote:

Orijinalden alıntı: bilgehan_de

quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

quote:

Orijinalden alıntı: bilgehan_de

Merhaba arkadaşlar;

Oxydus Rom'unu kullanan var mı? Oxydus Rom'unda bulunan font type ı bir türlü diğer romlara kuramadım...Sebebini bir türlü bulamadım...Yardımlarınızı ve bu tür sorun yaşayanların bilgi alışverişlerini bekliyorum...

Hocam xda daki butun romlari bilirim.ama dediginiz romu ilk kez duyuyorum.acaba yeni bir rom mu.

Ben size linki vereyim...
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1375348
    Gerçekten çok hoşuma giden stabil bir rom...Şu ana kadar tek bir sorun yaşamadım üstelik...Bu Rom'da kullanılan yazıtipi (menüler,mesajlar ve heryerde geçerli)...Ben diğer romlarda uygulamak istedim başaramadım..Sizlerde telefonunuza kurup deneyebilirsiniz...Benim sorum yukarıda açıkladığım gibiydi....

Yardım ve görüşlerinizi alayım istedim...

şu anda bunu kullanıyorum güzel gibi.işin tuhafı ben bu tarz (yazı karakter)begenmiyorum farklı da yapsan menü içeriği değişmiyor. yinede güzel roma benziyor

Dikkat ettiyseniz Oxydus Rom'unda yazıtipi her yerde geçerli..Mesajlar,menüler ve listeler...Kısacası heryerde...Bunu Custom Rom'lar da nasıl yapabiliriz? Ben Go Launcher EX'de yazıtipi ayarı yaptım ama Heryerde(mesela mesajlarda) değişme olmadı..Oxydus'da bunu nasıl başarmışlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgehan_de -- 21 Ocak 2012; 14:28:23 >

• ben cihazı değiştirme kararı aldım... hevesimi aldım

olurda ilgilenen olursa PM atabilir...
  • soruma kımse cevap vermeyecekmı?
  • .bende orjinal hali ile 1 aydir kullaniyorum.eksigi yok fazlasi var.ben oyle ileri duzey kullanici degilim,oyle room root filan anlmam.normal guncellemeyi bekliyorum.bana pil den tasaruf saglasin yeter.telefon ile istedigimi yapiyorum.net desen hizli.resimler videolar multimedya av baglanti vs herseyiyle super.su ana kadar ikayet edebilecegim tek yonu pil omru.durdugu yerde bile bitiyor.yeni guncellee ile kismen pil omru uzayacak deniyor..

burde disardan gelen cagrida teefonu acmanin baska yolu yokmu.solda yesil cevapla sagda kirmizi red et tusu var.gelen cagriyi cevaplamak icin .yesilide soldan saga surukleyince bazen kirmizi red et e dokununca cagriyi reddetmis oluyorum.hele bunu tek elle yapmaya calisinca.daha zor bi hal aliyor. su suruklee olmadan cagriyi nasil cevapliycaz baska yolu bilen varmi tessekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.altundag

.bende orjinal hali ile 1 aydir kullaniyorum.eksigi yok fazlasi var.ben oyle ileri duzey kullanici degilim,oyle room root filan anlmam.normal guncellemeyi bekliyorum.bana pil den tasaruf saglasin yeter.telefon ile istedigimi yapiyorum.net desen hizli.resimler videolar multimedya av baglanti vs herseyiyle super.su ana kadar ikayet edebilecegim tek yonu pil omru.durdugu yerde bile bitiyor.yeni guncellee ile kismen pil omru uzayacak deniyor..

burde disardan gelen cagrida teefonu acmanin baska yolu yokmu.solda yesil cevapla sagda kirmizi red et tusu var.gelen cagriyi cevaplamak icin .yesilide soldan saga surukleyince bazen kirmizi red et e dokununca cagriyi reddetmis oluyorum.hele bunu tek elle yapmaya calisinca.daha zor bi hal aliyor. su suruklee olmadan cagriyi nasil cevapliycaz baska yolu bilen varmi tessekkurler.

Farklı temaların farklı açılış ekranları oluyor arkadaşım markette var baya onlardan bir kaçını deneyip güzel olanı deneyebilirsin. 2.3.5 gelince cihazın pil ömrü baya bi artıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahanemir

harpagos...
    buyur arkadaşım. full dur..
    http://www.4shared.com/zip/VPsggGIX/mobiprussforce2sd1apk.html

Eyvallah hafız. Teşekkür ederim.
  • quote:

Eger bu cihazi da satacak olursam alacagim cihaz beyaz sgs2 dir.baska alinacak cihaz var mi sence.ya optimmus ya sgs2.ikiside super aletler.

beyler beyaz seramik white sgs2 yi almış bulunmaktayım.kusura bakmayın.listeden silebilirsiniz beni.
  • quote:

quote:

Eger bu cihazi da satacak olursam alacagim cihaz beyaz sgs2 dir.baska alinacak cihaz var mi sence.ya optimmus ya sgs2.ikiside super aletler.

beyler beyaz seramik white sgs2 yi almış bulunmaktayım.kusura bakmayın.listeden silebilirsiniz beni.

optimusu naptın yaw
  • hayırlı olsun ..dıyecek 1 sey yok ..o da guzel cıhaz tabii ki
  • http://www.4shared.com/android/Mjsl_hHV/Sygic_1122_cracked.html
    sygic güzel 1 harita...sadece apk yükleyin ve 500 mb inmesini bekleyin bütün yapacağınız bu
  • calRecorder çift taraflı görüşme kaydı için güzel 1 program
  • @ishan valla ishan tek başına bilgi veriyorsun helal takip ediyorum da telefon daha gelmedi yeni cihaz gönderecek göre bu lg pazartesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parsan

@ishan valla ishan tek başına bilgi veriyorsun helal takip ediyorum da telefon daha gelmedi yeni cihaz gönderecek göre bu lg pazartesi.

ben ogrendigm 1şey olursa paylasiyorum o kadar..tsk ederim..@ayrıca tlf değişenler 1daha dusunselerdi keşke demin avatar oynadım 3d olarak valla büyük 1keyif..bence değişenler çok pişman olacak
  • www.vagos.es 3d film ve belgesellere buradan ulasabilirsiniz.
  • Arkadaşlar canımı sıkan birşey var. Muhtemelen sizlerde de vardır ancak farketmemişsiniz..
    Şöyle açıklayayım.
    Romu kurduktan sonra(tüm romları denedim) sim kartımdaki kayıtlı tüm numaraları "TELEFONUN KENDİSİNE" taşıyorum. Ve seçeneklerden de sadece TELEFON REHBERİ ni göster diyorum.. Buraya kadar herşey normal.. Ancak mesela kayıtlı telefon numaralarından örneğin eşiminkini düzenleyip ARAYAN FOTOĞRAFI eklediğimde ve giden veya gelen aramada eklediğim fotoğrafın çok kötü bir şekilde gözüktüğünü görüyorum. Eklediğim fotoğrafın çözünürlüğü gayet yüksek ve kaliteli olmasına rağmen, telefon kaydına arayan fotosu eklediğimde istediğim kaliteyi yakalayamıyorum.. Hiçbir telefon kaydım gmail veya facebookla felan senkronize değil.. Zaten arka plan veri ve senkronizesi her daim kapalı bende.. Acaba sizlerde de aynı sıkıntı var mı? Bu sorunu yaşayan o kadar çok insan var ki.. Mesela ;

http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=4147
    http://www.theverge.com/2012/1/4/2681747/terrible-quality-contact-photos-in-android-why-does-this-issue-still
    http://androidforums.com/droid-support-troubleshooting/17728-poor-contact-picture-quality-caller-id.html

örnekleri çoğaltabilirim.

problemi BIG! Caller ID programi ile gelen ve giden aramalardaki fotoğrafları tam ekran ve kaliteli bir şekilde ayarlayarak çözdüm gibi ancak yine Android gibi bir işletim sisteminde böyle sıkıntıların olması üzücü..
    cevaplarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_Tr -- 22 Ocak 2012; 13:16:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ciatftr

quote:

Orijinalden alıntı: sphenks

Merhabalar ,

Bende 1 hafta önce optimus 3D aldım , kutusundan hdmi kablosu çıktı ama sd kart çıkmadı.
    bunun üzerine eski telefonumdaki 2gb micro sdyi kullanmaya başladım.

Şimdi yaşadığım sorun şu ,

Cihaz kendi dahili hafızasını da internal sd olarak görüyor.
    Benim taktığımı da external olarak görüyor doğal olarak.

applanet.net sitesine girdiğimde ana sayfasında bir barkod var. barkod reader ile tarayıcıdan giriş yaptığımda sd kart yok uyarısı alıyorum.
    Fakat internal ile external arasında veri alışverişi sağlayabiliyorum.

application indirirken de herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

sadece bu sitedeki barkodda sorun yaşadım.

Bu sorunu , aslında o application indirme olayını ; micro sd'yi pcye takıp , dosyayı sdye aktarıp , tekrar telefona takarak ve sdden yükleyerek çözdüm.

Fakat bir arkadaşım da aynı cihazdan bugün aldı.o öyle bir sorun yaşamıyor.

Şimdi araştırdım , sd kartlarda olduğu gibi micro sdlerde class olayı yok. (acaba kartın classından mı diye düşünmüştüm) ama o da çözmedi olayı
    Ardından bir sitede , androidin ntfs deilde fat32 desteklediğini öğrendim. Bunun üzerinbe kartı pc'de hızlı deil de normal olarak fat32ye biçimlendirdim.Yine olmadı.

Ardından sd kartı telefonda biçimlendirdim , yine olmadı..

Yaşadığım sorun hakkında bir fikri olan var mı arkadaşlar ?

Yardımcı olabilen var ise çok sevinirim.

Bu arada , bu başlıktaki 2.3.5 versiyonunu yükledim telefona.

mert sen başka kartla denemişmiydin? bence sorun sendeki kartta.

başka kart ile denemiştim ama sonunda hallettim.

LG Teknik Destek hattını aradım , versiyon yükseltmeleri sonrası telefona mutlaka bir reset atın fabrika ayarlarına dönsün dediler.
    Nasıl yapacağım hakkında da tarifi aldım. Fabrika ayarlarına geri döndüğümde versiyona herhangi birşey olmuyor bunu da belirteyim.
    Resetten Sonra herşey normale döndü çok şükür.

Benim gibi sd kart sorunu yaşayan arkadaşlar , LG teknik destek hattını mutlaka arasınlar.Çok hızlı ve açık şekilde yardımcı oluyorlar.

Şimdi başka bir problemim var açıkçası :))

Lg almadan önce , Samsung wave 1 kullanıyordum. Rehberimi fln bilgisayara kies isimli program ile yedeklemiştim.
    Rehberde yüzlerce kişi olduğu için mauel olarak giriş yapmadım daha :)

Şimdi bu SPB uzantılı dosyayı , windows 7 de kişilere ve Androide kişi olarak nasıl uyarlarım ? herhangi bir converter yada androidde bu tarz dosyaları algılayacak bir program bilen var mı arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sphenks -- 22 Ocak 2012; 17:17:31 >

• Arkadaşlar gmailden bir türlü rehberimi yedekleyemiyorum.Nasıl yapıldığını ayrıntılı bi anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: excalibourmfg

Arkadaşlar gmailden bir türlü rehberimi yedekleyemiyorum.Nasıl yapıldığını ayrıntılı bi anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

ayarlar... hesaplar ve senkronizasyon.. otomatik senkronizasyon a tik koyun o kadar...

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.