Şimdi Ara

lg optimus 3d güncelleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir müddet önce telefonu güncelledim(sonunda) yanlız ben pek de bi fark yok gibi gördüm. var mı değişik bişeyler gören bilen, paylaşabilirseniz sevinirim

• Kardeş seninle aynı hatayı yaptım ve baya pişmanım geri 2.2 ye dönmek istiyorum ama doğru düzgün bir kaynak bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Kardeş seninle aynı hatayı yaptım ve baya pişmanım geri 2.2 ye dönmek istiyorum ama doğru düzgün bir kaynak bulamadım

Kardes opt. 3d kullaniyorum, tel bazen kendi kendine kapaniyor. Batarya yi cikarip takmadan da acilmiyor. Guncelleme yaparsam gecebilir mi?
  • Kardeş ne sıklıkla kapandığı önemli yani haftada birse sorun yok ama günlükse sıkıntı var demektir, birde versiyon ben aldığımda 20d idi o yüzden karşılaştırma şansım yoktur
  • quote:

Kardeş ne sıklıkla kapandığı önemli yani haftada birse sorun yok ama günlükse sıkıntı var demektir, birde versiyon ben aldığımda 20d idi o yüzden karşılaştırma şansım yoktur

Yok kardes ortalama gunde 1 kere. Birde kapandigini bilmiyorum birkac saat telefonum calmiyor saniyorum halbuki kapali. Bazen gunde 2-3 kere de kapaniyor. Bu sorundan kurtulmam lazim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Watch N Learn

quote:

Kardeş ne sıklıkla kapandığı önemli yani haftada birse sorun yok ama günlükse sıkıntı var demektir, birde versiyon ben aldığımda 20d idi o yüzden karşılaştırma şansım yoktur

Yok kardes ortalama gunde 1 kere. Birde kapandigini bilmiyorum birkac saat telefonum calmiyor saniyorum halbuki kapali. Bazen gunde 2-3 kere de kapaniyor. Bu sorundan kurtulmam lazim..

Yüklediğin programlarla ilgili bir sıkıntı olabilir, eğer hiç program yüklemediğin halde devam ediyorsa, önce wipe leri tekrar yap, hala düzelmediyse 20d yi kur ve baktın hata hala devam ediyorsa servise ver
    Bu arada geçmiş olsun, bu kadar para veripte bunları yaşamak cidden insanı sinir eder
  • bana göre en iyi yazılım 10K yazılımı. Sorunsuz çalışıyor root da yapılıyor...
  • Kesinlike Optimus 3D de en sağlam yazılım olarak v10K yı tavsiye ediyorlar.. Kesinlikle V10K dan başka Romlar o kadar stabil olmayabilir. :S ayrıca Kıng rom vardı sanırım... Oda değişik birşey :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.