Şimdi Ara

LG OPTIMUS 2X TEGRA 2 | 8 GB | HDMI OUT | 8 MP-AF | 1080p (ICS ÇIKTI!) (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.474
Cevap
9
Favori
175.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aloneman5

youtube den testlere baktımda hd2 wp kuruluyken geçiyor galaxy s2 yi android varkende biraz gerisinde kalıyor sensation gibi baya test baktım baya hızlı ics ve wp 7.5 kurulabiliyor telefona harbi sağlam :D sensation la evoyla vs. gene yarışıyor net hızı olarak illaki gs2 custom romla felan geçer hd2 yi ama o donanımla o kadarı yapması harbiden harika o sağlamlıkta çift çekirdek yüksek ram filan bi telefon yapsalar uçar

bence hd2 ler harika ama eski artık evet wp veya android yüklenen nadir bir telefon ona bakmış tim gayet hızlıydı..
  • android varken bile stock gs2 ye yetişiyor sensation kadar filan ngeri kalıyor sensation un özellikleri nerde hd2 nerde ama üretimi sağlam işte.onun gibi yüksek bi özellik yapsalar alınır htc zaten bu sene az ama öz yapacağız dedi hd2 ve hero gibi
  • güzelmiş kamerası bende şuan s2 ile vivid arasında kaldım aynı fiyattalar sizin öneriniz nedir xda da anketlerde filan vivid demişler ama az var kullanan 30 kişilik oylamanında sonucuna bakmak istemiyorum kamera daha iyi vividde ekran 4.5 qhd ama s2 dede hız ve parlaklık var ayrıca bataryası daha iyiymiş fakat çok kronik sorun yazmışlar
    çok ince olduğu,çok ısındığı,diğer gorillalara göre daha çok çizildiği,plastiğinin kötü olduğu,kamerasının pembeleştiğini vs. yazan olmuş
  • ben genelde bakarım hoşuma gitti ise alırım sonra da incelerim genelde de hiç şapa oturmadım:-) sanırım biraz şanslıyım bu resim kendi cam. ile çekildi hd değil fakat su da bir gerçek ki karanlık veya loş ışıkta. camera vasat bunu bil .fakat bu cihazı almakla tekrar iyi birşey yaptığma inanıyorum güzel bir cihaz fakat kullanan pek olmadığı için pek forum da yok ama unutmayalım ki 2x de de hala yok aslında burası kadar işlek bir forum asla yok o da kaç kişi, bence bir politika işliyor neden mı 2x asla yabana atılmaması gereken bir cihaz üstün yanları bana göre süper neden tr ye gelmedi veya bu atrix2g neden yok düşünülmesi gerek. sorunu olan cihazlar var iken daha az sorunlu cihazlar ortalarda yok.
  • Lg pazarlamayı bilmiyor dünyanın ilk çift çekirdekli telefonunu çok az ülkede sattı şöyle sağlam bi reklam kampanyası ile o cihaz baya sağlam para getirirdi satış seviyesi yüksek olurdu s2 ondan kaç ay sonra çıktı aradaki zamanda s2 nin şuanki popülerliğini 2x kazanabilirdi
    bende vivid almayı düşünüyorum senden daha şanssızım çünkü en azından atrix 2 türkiyede daha fazla ve yabancı forumlardada kullanıcısı fazla vivid türkiyede hiç yazısını görmedim youtubede 1-2 karşılaştırma videosu var xda dada az var kullanıcı ama güzel telefon 4.5 qhd s-lcd ekran var kamerası 8mp ve s2 den vs. güzel ve net çekior videosu 1080@60 fps karşılaştırmalarda s2 den net.hızıda iyi 1.2 çift çekirdek ama amaze nin 1.5 iyle eşit deniyor hafıza 16gb ram 1gb bataryasıda iyi evo ve sensationdan hızlı zaten sense yi seviyorum..en büyük sorunları bence.
    1.gorilla glass yok
    2.256k renk var
    ve tabiki kullanıcı-aksesuar-ve geliştirici si az.Ama cm9 çıkacakmış htc de 4.0 çıkaracak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris5834 -- 31 Ocak 2012; 0:11:59 >
  • hızı boşver veya yorumları ınan ki hiç bir cihazın forum u kötü demiyor hep iyi onun için kronik sorun var mı yok mu ona bak sen ve gorila glas artık şart yahu bence bir daha düşün gel sende bu benim cihaz dan al fiat ses perfonmansı çok iyi.
  • şunu unutma sense her zaman çok REM çalar mesela şimdi bende 620mb gibi yer var memory clean yapınca. REM de sense de daha az olacak tır iyicene araştırma yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahanemir -- 31 Ocak 2012; 8:46:34 >
  • Sense hikaye hiç bir artısı yok fazla ram yiyor. Atrix 2 şu an hiç bir yerde gündemde değil heleki xda'da bile kullanan sayısı çok az. Ben sizin yerinizde olsam şöle yeni gelecek 1280-720 çözünürlükte ekranı iç bükey ekranlı telefonlardan alırım ki ben öyle yapıcam ya s2 yada yüksek çözünürlüklü teller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cooper52

Sense hikaye hiç bir artısı yok fazla ram yiyor. Atrix 2 şu an hiç bir yerde gündemde değil heleki xda'da bile kullanan sayısı çok az. Ben sizin yerinizde olsam şöle yeni gelecek 1280-720 çözünürlükte ekranı iç bükey ekranlı telefonlardan alırım ki ben öyle yapıcam ya s2 yada yüksek çözünürlüklü teller.

s3 yolda onu al bari :-)
  • Yaw aklıma LG Nitro HD takılıyor. Canavar cihaza benziyor. 1280/720 çözünürlük 4,5'' AH-IPS LCD HD ekran 1.5 Ghz çift çekirdek işlemci.
  • zaten s2 skyrocket-nitro hd-vivid hepsi 4g lte için yapılmış.
    Amerikada fiyatlara baktıdma 800 e filan getirilir ama türkiyede en ucuz 1450.
    ondada gorilla yok zaten vivid-skyrocket-nitro hd yakınlar işlemciler vs. sadece vivid 1.2 ama onun hızı daha yüksek testlerde amazenin 1.5 ine eşit yazıolar.
    nitro hd de tasarım vs. süper ama lg nin kameraları nedense kötü oluyor nitro hd yi bilmem belki düzelmiştir.
    Vivid in kamera performansı çok hoşuma gitti s2 den baya net videoyuda 1080p@60fps çekiyor amazenin kamerası ile aynı kamera.
    Sense ram yiyor ama zaten 1gb telefonda pek önemli olmaz sanırım.
    Hız olarak bu telefonların hepsi yakın 2-3 saniye en fazla oynuyor çift çekirdeklerde.
    O nedenle kamera,tasarım gibi özelliklere bakıyorum.
    Atrix 2 yi bi ara bende istiyordum donanım olarak çok sağlam telefon ama 900 ayırdım bütçe şuan 900 e en iyi seçenekler vivid , evo ve s2
    nitro hd çözünürlüğü ,ah-ips ekranı ,tasarımı vs. güzel telefon ama türkiyede fiyat pahlı tutuluyor.çözünürlüğe ve ah-ips ye rağmen genede s2 kadar parlak değil ama renkler daha doğal zaten s2 içinçoğu site renkler doğal değil diyor
    Nokıa nın windowsları s2 kadar hızlı hatta geçebiliyor donanım+kamerada sağlam ama onlardada türkiyede pahalı millet 100-200 deil 500-600 faiz ekliyor birini bulabilsem getirecek direk amerikadan getirtirim
    Bide dh deki incelemeler yorumlar xda daki yorumlar vs. htc lerin flash konusunda daha iyi olduğunu söylüyorlar.Flash zaten çok lazım oluyor flash vido yürütmede sensaton bile s2 den iyiydi dh karşılaştırmasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris5834 -- 31 Ocak 2012; 12:02:21 >
  • 1-2 siteye daha baktımda gsmarena eksik koymuş vivid,skyrocket,nitro hd gorilla glass

vivid kötü yanları
    kamera butonu yok
    177 gr
    plastik kısımlar parmak izi bırakıyormuş
    Ekran performansı aynı fiyatta olan diğer telefonlara göre kötüymüş nedeni s-lcd olması 256k renk olması ve 4.5 ekran olması

nitro hd kötü yanlar
    lg nin orjinal launcher i
    batarya süresi
    kamera butonunun olmaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris5834 -- 31 Ocak 2012; 12:13:07 >
  • IPS ekran her zaman daha parlak olur super amoled ekranlara göre amoledin farkı siyahın çok derin olması parkalkık IPS'de daha yüksek ayrıca çözünürllük ve parmak izi bırakmayan iç bükey ekran var nitro'da. Kamera konusuna gelince 60 fps olması kameranın özelliğinden değil yazılımın özelliği kameraların hemen hemen hepsi aynı çekimler felan sadece yazılım farklı. Amaze ve vivid ekran büyük ama çözünürlük düşük birde 170 gr telefonmu olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cooper52 -- 31 Ocak 2012; 13:19:38 >
  • kameranın kalitesine de bağlı örneğin optimus 2x e ne yaparsan yap nokıa kadar çekemior ama nokıa nın 3.2 si bile güzel çekiyor örneğin n73 daha güzeldi optimus 2x e gre resmi pc ye attığında iphone-nokıa ve sony sağlam kamera yapıor arc s filan.dediğim gibi bende isterim elbette nitro ama türkiyede 1400 den aşağı kayıtlı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris5834 -- 31 Ocak 2012; 14:05:00 >
  • Güzel mdostum kameral aynı içindeki sensörler aynı olay direk yazılımda bitiyor. İstisna sony oda zaten kendi sensörünü kullanıyor.
  • Her markanın kamerası farklıdır aynı malzemeyi kullanmıyorlar 8mp lik 2x e istediğiniz yazılımı yapın iphone yada nokıa kadar iyi çekemez asl malzeme mercek de önemli iyi çekim kamera kalitesine bağlı 3.2 lik nokıa 8mp lik lg den iyi çekebilir yada 5mp lik iphone 10mp lik bi telefondan iyi çekebilir kamera konusunda şuan sadece optimus 3d ve optimus 2x gördüm ne orjinal rom la ne de custom rom la iyi çekmiyor ama kamerası iyi olan telefona en kötü rom uda atsanız kalite farkıda olur belki halletmiştir lg bu sorunu nitro da ona bişey diyemem ama herşey yazılım değildir

örneğin s2 skyrocket vs vivid burda
    http://www.phonearena.com/reviews/HTC-Vivid-vs-Samsung-Galaxy-S-II-Skyrocket_id2895/page/3

yada gene goglede 2x-senstion-s2 yide bulablirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris5834 -- 31 Ocak 2012; 15:21:17 >
  • Başlık X2 fakat bakıyorumda pek alakası yok gibi duruyor-bir soru sordum hala cevap yok-rus-alman ve hint sitelerinde linkler bike paylaşıldı soruma 15 dakika istinaden. NİTRODUR bilmem nedir kıyasdan önce bence x2 nin romunu editlemekle uğraşsanız daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aloneman5

Her markanın kamerası farklıdır aynı malzemeyi kullanmıyorlar 8mp lik 2x e istediğiniz yazılımı yapın iphone yada nokıa kadar iyi çekemez asl malzeme mercek de önemli iyi çekim kamera kalitesine bağlı 3.2 lik nokıa 8mp lik lg den iyi çekebilir yada 5mp lik iphone 10mp lik bi telefondan iyi çekebilir kamera konusunda şuan sadece optimus 3d ve optimus 2x gördüm ne orjinal rom la ne de custom rom la iyi çekmiyor ama kamerası iyi olan telefona en kötü rom uda atsanız kalite farkıda olur belki halletmiştir lg bu sorunu nitro da ona bişey diyemem ama herşey yazılım değildir

örneğin s2 skyrocket vs vivid burda
    http://www.phonearena.com/reviews/HTC-Vivid-vs-Samsung-Galaxy-S-II-Skyrocket_id2895/page/3

yada gene goglede 2x-senstion-s2 yide bulablirsiniz

Yok dostum ben sana anlatamiyorum. Sorun yazilim android'in handikapi kamera yazilimidir. İphone ise ios keza nokia symbian dan dolayi ve nokianin kullandigi sensorden kaynaklidir kaliteli foto.
  • quote:

Orijinalden alıntı: perperek

Başlık X2 fakat bakıyorumda pek alakası yok gibi duruyor-bir soru sordum hala cevap yok-rus-alman ve hint sitelerinde linkler bike paylaşıldı soruma 15 dakika istinaden. NİTRODUR bilmem nedir kıyasdan önce bence x2 nin romunu editlemekle uğraşsanız daha mantıklı.

Dostum o2x'de brick die birsey yok 0 sorun ayrica rom atma baseband yukseltme ve softbrick'den kurtarma gibi rehberlerimi aksam link atarim okursun.
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.