Şimdi Ara

LG OPTIMUS 2X TEGRA 2 | 8 GB | HDMI OUT | 8 MP-AF | 1080p (ICS ÇIKTI!) (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.474
Cevap
9
Favori
175.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drfettah

marketten mi **** sygic i
    sahan hocam

http://www.4shared.com/zip/2OQnQDrk/sahan_Sygic_1122_ckedapk.html
    bunu indirin sonra da kurun WiFi açık olsun size güncel haritayı indirecek 500mb gibi...
    gule gule kullanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aloneman5

arkadaslar cihazımı sensation ile degistirmelimiyim yada optimus 3d icin uzerine ne kadar para vermeliyim

Sensation icin bu tel degisilmez. Bana gore rakibi sgs 2
  • 3d icin ne kadar vermeliyim testlerde.sgs2 yibde geciyor 3d
  • eyvallah sahan hocam çok iyi oldu stabil çalışan bi gp s prog lazım 5800 da garmin vardı bi zamanlar şehir içi bile yarardı 2005 harita vardıbu makinamda hiç kullanmadım gpsi bakalım artık
  • quote:

3d icin ne kadar vermeliyim testlerde.sgs2 yibde geciyor 3d

3d sgs2 rakibi olamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bi sorun var laptop kablosuz paylaşıımını açtıktan sonra telden wifi ile interneti gösteremedim. bu konuda bilgisi olan varsa beklerim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cooper52

quote:

3d icin ne kadar vermeliyim testlerde.sgs2 yibde geciyor 3d

3d sgs2 rakibi olamaz

haklısın farklı ozelliklere sahip optimus3d sgs2 ise bizimkilerle kıyas olabilir ama bizden gene yavaş kalıyor bugün kardeşimin cihazıyla biraz oynadım da yahu bambaşka bir zevk o 3d resim filim oyun apayrı bir heyecan ama şu varki gs2 lerde çok rom var destek çok bu bir gerçek. bizde de var ama sgs2 ler kadar değil 3d de ise çok az var sebebi ise 3d optimizasyon u tam yapamamaları kod lar yeterli değil ortalarda ama çok güzel. sgs2 ele oturmasi zayıf ama 3d de ele tam oturuyor fakat ağır ki ben severim bende bir sağlamlık hissi bırakıyor ve lg leri seviyorum bizim cihazlar bu markayı daha çok sevmeme neden oldu..

• atrix hakkında ne dusunuyorsunuz
  • quote:

atrix hakkında ne dusunuyorsunuz

Motorola Atrix 4G
    SAR Değeri: 1,47 W/kg
    sar değeri yüksek fakat güzel cihaz lakin çok araştırma da yapamadım çok bilgili değilim dahili h. 15gb olması batarya nın 1930olması güzelliklerinden bazıları size tam bir yorum yapamadım üzgünüm bilgim yeterli değil...
  • Optimus 2x'i elden çıkarıp Sgs2'den başka cihaz alan üzülür. Bana göre piyasada ki en iyi iki cihaz bunlardır şu an için. Ha birde Motorola Razr XT910 var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cooper52

Optimus 2x'i elden çıkarıp Sgs2'den başka cihaz alan üzülür. Bana göre piyasada ki en iyi iki cihaz bunlardır şu an için. Ha birde Motorola Razr XT910 var.

ÇOK ince BIR telefon bana göre değil elde sağlamlık hissi uyandırması lazım.
  • en baya arastırmısım 3d cogu performans/hız testlerinde geciyor sgs 2 yi ve sgs 2 sevmememdeki en onemli ozellikler incelik ve hergun bir baska sorunu hakkında konu aciolar baya bi kronik sorunlar var
  • Senin yanlışın var 3d hangi hangi testte sgs2'yi geçmiş ? Kaldı ki bırak sgs2'yi bizim o2x'leri bile geçemez
  • 3d zaten 2x den hızlı bugün gittim denedi. karsılastirdim ve rahatca daha iyi oldugunu soyleyebilirim hız olarak,foto kalitesi olarak onde 3d ayrı bi zevk gercekten oyunlarda harika zevk veriyor nette baktıgım testlere gore.konustum testlerde.onde.gorunuyor zaten en kral cihazda olsa sgs2 yi asla dusunmuyorum atrix,3d,sensation vs. dusunuyorum onde olan 3d lg yaptımmı iyk yapior kagit uzerinde 2x den 3d den ustun cihazlar normalde baya geri kalıyor
  • quote:

3d zaten 2x den hızlı bugün gittim denedi. karsılastirdim ve rahatca daha iyi oldugunu soyleyebilirim hız olarak,foto kalitesi olarak onde 3d ayrı bi zevk gercekten oyunlarda harika zevk veriyor nette baktıgım testlere gore.konustum testlerde.onde.gorunuyor zaten en kral cihazda olsa sgs2 yi asla dusunmuyorum atrix,3d,sensation vs. dusunuyorum onde olan 3d lg yaptımmı iyk yapior kagit uzerinde 2x den 3d den ustun cihazlar normalde baya geri kalıyor

yok yanlışın var 3d daha hızlı değil biliyorum cunki kardesimde var ama güzel bir cihaz.
  • Hangi testte 3d o2x'i geçmiş bir link verde bakalım. ben class 4 kartla 7500 puanı geçtim. 3d asla daha hızlı bir cihaz değil.
  • ben puan olayına pek aldırmıuorum acıkcası siz.ne.zamandir 2x kullaniyorsunuz 7500 e rahat cikarsiniz ben ne kadar ugrassamda 7250+ goremedim yani kullaniciya gore kernele.gorenroma.gore.vs vs gidiyor ben en sade oc suz orjinal romda denedim belki o yuzden hizli geldi youtube yenoptimus 3d vs 2x vs. yazarsaniz var testler ama benim asilnonem verdigim kullanici yorumlari xda ve dh deki karsilastirma konularına baktım genelde tavsiye edilen 3d olmus.zate s2 dusunmuyorum onun haricinde sensation,2x,atrix,3d arasinda ciddi bi fark oldugunuda sanmiyorum max 3-5sn farkeder.ornegin bi sitenin acilmasinda kiminin kamerasi kiminin tasarimi kiminin performansi kiminin ekrani orn ses,kamera.tasarim diyen sensation ekran,performans,oyun diyen icin 2x her zaman oncelege gore deisir ben acikcasi com foyo ceken biriyim yani 800-900 ibi bir miktar verdikten sonra insan bekliyor foto olsun ses olsun o nedenle dusunuyorum net hizlari zaten yakin ips.ekrani video kalitesini vs. seviyorum 2x inde ama isteklerime daha yakin bisey ariyorum.atrix in ekrani qhd ama tft.asiri cark var.suan sensation ve 3d arasindayim o nedenle.bagimsizca yorum bekliuorum onceliklerime.gore foyo.makinasi.al.vs yaznayin lutfen yek cihazda orta derece olmasi tercihimdir oyle.hem.ipod hem baska telefon tasiyacaklardan vs. degilim.

• Hiz icin hala o2x diyorum. Kamera icin evo3d veya optimus 3d. Sensation'dan uzak dur.
  • sensation a yaklaşma toz sorunu var hepsinde yok ama çıkar sa da ciddi ciddi keyfini kaçırır..
  • sensation bir arkadasimda var ele oturusu,tasarimi,sesi,qhd ekrani,kamerasi guzel arkadasimdan alabilitim onu bayadir kullaniyor toz filan kacmadi ona.kamera tasarim vs olarak gozume.hos gelen arc s var tem.cekirdek olmasina ragmen hizli oldugunu soyluolar sizin max 900-950 ye bulacagim baska oneriniz varmı.u arada windows 7.5 lere daha stabil diolar ve net hizlarinin daha iyi olduginu soyluolar saglam.bi wp7.5 mi alsam acaba beni. icin sistem.onemli deil surekli uygulama-oyun vs. yuklemiorum yumlediklerim zaten populer uygulamalar olduklarindan wp lerdede vardir
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.