Şimdi Ara

LG OPTIMUS 2X TEGRA 2 | 8 GB | HDMI OUT | 8 MP-AF | 1080p (ICS ÇIKTI!) (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.474
Cevap
9
Favori
175.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aloneman5

cooper dedigin gibi yapatak kan39 +vadonkanın 17 ocak kernelini kurdum gene bir sure sonra hat gidiyor ve telefo da donmalar basladı

kardeş vakonda nın kernelleriyle uğraşma derim sana. Ben işin içinden 1 haftadır geceli gündüzlü çıkamıyorum bak kur cm7-kangların üzerine swiftextremkrnl rahatına bak. Kafayı yiyecem 1 haftadır yapmadığım kalmadı. Orjinal yazılım attım, yeniden rootladım, cwmMenü kurdum derken haşimdi olacak dedim ama ahha oldu. yooook vakonda bu işi bilmiyor abim
  • Sorun bazi cihazlara uymamasi. Ancak sorunun cozuldugu soyleniyordu. Bence 2nizde bu kernelden uzak durun.
  • Aynen öyle, ben de ona uzak durmasını söyledim ama bakalım napacak? Belki inat eder ben gibi uğraşır ve sonunda pes eder. Ama umut ediyorum ki benim atladığım yada denemediğim ince bir nüansı aloneman5 bulur ve beni de bu durumdan kurtarır, inşallah. Bir de benim vakit darlığı sıkıntım vardı, o yüzden pes ediyorum yoksa yarın izne çıkıyor olmayacaktım ki bak nasıl ingilizce, fransızca, almanca öğrenilirmiş yabancı forum okuyarak bak ta gör. Neyse arkadaşlar gece gece kafanızı epey bir ütüledim, kusura bakmayın. Bana 24 gün müsade, eğer gittiğim ülkelerde kaldığım otellerin wlan ağı falan olursa belki gene yazarım, siz gene de hakkınızı helal eyleyin. Gidip te dönmemek var, gelip te görmemek var. A.e.o. Bye.
  • bu arada kernel ek olrak foto-video kalitesini etkilermi ayrıca titaniym backup u halledemedim sahanemir in verdugini kurdugum halde her uygulama icin tek tek soruyor yüklenslnmi die

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bu arada kernel ek olrak foto-video kalitesini etkilermi ayrıca titaniym backup u halledemedim sahanemir in verdugini kurdugum halde her uygulama icin tek tek soruyor yüklenslnmi die

kırmızı olan titanyum var ya sarı olan titanyum a dokunma. sarı olan ını aç pres for activate ye bas o kadar bu işlemi yapmadığına eminim bende söylememiş olabilirim....ondan sonra sarı olan titanyum ile ne yapmak istiyor isen yap...
    KERRAR..... yolun açık olsun gule gule git gel... helal olsun....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahanemir -- 18 Ocak 2012; 7:53:17 >
  • Son kernel çoğu kişide sorun çıkartmış. Tavsiyem bir önceki power save kerneli kullanmanız.

@kerrar yolun açık olsun güle güle git güle güle gel.
  • cronos daha önce bende BT açılmadığından sorun çıkarıyor du şimdi baktım sorun yok herşeyiyle güzel bir rom benim için artık bu yeni bir kan olmadığı müddetçe. ama çalma sesini yukseltemedim bunu aşamadım daha bir o kaldı.
  • cronos a ses yükseltme pro su bilen varmı ben bulamadım farklı rom larda ise yarayan bunda yaramıyor caresiz kaldım... sesi çok az ring sesi yani....
  • Ring sesini romun içinden dışarı çıkartıp herhangi bir ses editleme programı ile desibelini yükseltebilirsin. Denemeye değer bence :D
  • cooper bende bi önceki powersave yok upload edip link atarmısın ayrıca telefonda ses yükseltme için ne programları kullanıyorsunuz ben bir iki programd enedim ama beceremedim
  • quote:

cooper bende bi önceki powersave yok upload edip link atarmısın ayrıca telefonda ses yükseltme için ne programları kullanıyorsunuz ben bir iki programd enedim ama beceremedim

volume + kullanırım her zaman ama cronos da işe yaramıyor..
  • quote:

cooper bende bi önceki powersave yok upload edip link atarmısın ayrıca telefonda ses yükseltme için ne programları kullanıyorsunuz ben bir iki programd enedim ama beceremedim

Al bakalım

tık
  • teşekkürler
  • ben de bugün yarım saatimi ayırdım, nvflash ile telefonu ilk aldığım güne döndürdüm, sd kartımı da komple formatladım, kurdum cm7 nin 41.kangını daha da kernelle falan uğraşmıycam :) kesin konuşmayim belki denerim yine kernel kurup kurcalamayı...
  • dpi ayarları ile oynamak ister seniz ben kullanıyorum harika 200 olarak bir ayarlayın görecek siniz market ten aratın...
    LCD Density Modder
  • Valla vadonka'nın son powersaver kernel mükemmel. Hiç bir eksik yok.
  • Cronos'cular yeni sürüm çıkmış hadi yine iyisiniz :D Akşam sürprizi size

Tık
  • quote:

Orijinalden alıntı: cooper52

Cronos'cular yeni sürüm çıkmış hadi yine iyisiniz :D Akşam sürprizi size

Tık

teşekkür ler şimdi indirdim kuracağım şimdi ilaç gibi:-)
  • bir fark gördün mü dersen yok ama illa ki bazı bug lar düzeltilmiş tir dp ayarları normal le getirilmiş hatta daha büyük ama artık o da sorun değil bu verdigim ile o da sorun değil artık istediğiniz boyuta getirin yazı dan icon lara kadar neyi hayal ediyor iseniz:-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahanemir -- 19 Ocak 2012; 23:21:50 >
  • suan cronos mu kang-41 mi daha iyi performans saglar.
    sahanemir su backup isini adım adım anlatırmın rica etsem her formatta 200 kere yukle demekle urasiorum formattan sagudum toplu islemlerden eksik uygulamaları kur diorum her uygulama icin yuklensin dlorum ve bitti doru. tek tek cok sıkıcı oluyor
  • 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.