Şimdi Ara

LG OPTIMUS 2X TEGRA 2 | 8 GB | HDMI OUT | 8 MP-AF | 1080p (ICS ÇIKTI!) (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.474
Cevap
9
Favori
175.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok sinir oldum kerrar senin telefona. En son yollamanı istiyecem çok merak ediyorum derdi neymiş :) Son verdiğim kerneli kurduğundada yemediyse aklıma birşey gelmiyor. Avaba diyorum dosya sisteminden mi kaynaklanıyor. Uzakta olduğu için birşeyde diyemiyorum
  • direk flas at gitsin sorunlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cooper yeşilcindeki anlatımını da yapayım dedim bi şeyleri yanlışmı yaptım nedir anlayamadım. Ensonda yükleme yapmadı reboot ta atmadı, telefonu açtım direk bağlamadan önceki ayarlarımka birlikte açıldı. Akşam eve gidince yeniden deneyecem.
  • Büyük ihtimal bir şeyi eksik yapıyorsun gözünden kaçmış bir ince nokta olabilir. Denemekten zarar gelmez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahanemir

direk flas at gitsin sorunlar..

Abi tek çare bu kaldıydı. Onuda denedik ama herhalde biz beceremedik. Yanlış yapılacak bişeyi de yok ama anlamadım. Anlatımdaki herşeyi harfiyyen uyguladım. Bilmiyorum akşam son deneme yapacam. Bakalım nolacak?
  • Hadi hayırlısı diyelim.
  • Cooper, falashlamayı denediğim laptopla telefonu bir daha bağlamayı denedim maksat indirdiğim flash dosyasını driver.zip dosyasını falan tel hafızasına atayım diye. Meğerse o laptopla zaten bağlanmıyormuş, sadece şarj oluyor, dosyaları falan göremiyorum ve dosya aktaramıyorum birbirine. Belkide o yüzden flashlayamamışımdır diye düşünüyorum.
  • Flashlamayı yaparken zaten pil telefona takılı olmayacak ve önce telefonun driverlarını pc'ye kuracaksın.
  • Arkadaslar bu vadonkanın powersave si gercekten ise yararmı ve hızı cok etkilermi
  • Hizi etkilermi derken? Ben su an kang 38 ve son powersaver kerneli kullaniyorum hiz 1015 mhz 1 saat oyun oynamisimdir 3g kapali ara ara wifi acik su 20 saat oldu ve kalan sarj %62. Ancak fisten dun gece cikardim telefonu yani bunun 6 saati uykuda gecti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cooper52

Flashlamayı yaparken zaten pil telefona takılı olmayacak ve önce telefonun driverlarını pc'ye kuracaksın.

Zaten pil takılı değildi. Harfiyyen uyguladım senin anlatımı, fakat hata o laptoptaymış. Nasıl anladın diye sor hele :-) Çünki şimdi evdeyim ve kendi laptopumdan aynı yaptıklarımı yaparak flashlamış bulunuyorum. Cihazımı aldığım ilk gün aklıma geldi, duygulandım birden:-) ŞImdi sıra root akabinde rom ve kernel atmata geldi bakak nolalak? ŞAhan abi ve Cooper52 suzlere minnettarım. Yardımlarınız için teşekkürler üstadlar.
  • Hadi hayirlisi buyuk ihtimal duzelmistir sorun. Rom ve kernel sonucunu bekliyorum :)
  • cooper sen ram hack li powesave versionmu kullaniyorsun normalmi bugün 64 mb hack de ikmis heralde

• kerrar..
    www.mediafire.com/?nxcxbkekkkfkyjr

superoneclick link i buyur boşuna arama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahanemir -- 17 Ocak 2012; 21:09:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aloneman5

cooper sen ram hack li powesave versionmu kullaniyorsun normalmi bugün 64 mb hack de ikmis heralde

Ram hackli versiyonlari hic tavsiye etmiyorum stabil olmuyorlar. Zaten gerekte yok
    .
  • saniyede 10resim ve dahasını çekmek ister misiniz çok hoşuma gitti bir de siz deneyin....
    http://www.4shared.com/zip/0CZj_D4p/sahan_spritefishfastburstcamer.html
  • cooper kerneli nasıl kurdugunu anlatırmısın yanlışmı yapıorum acaba
  • İlk wipe cache sonra wipe dalvik cache sonra kerneli kur tekrar wipe cache ve wipe dalvik cache ve restart
  • selam. Cooper ve Şahan yardımlarınız için sağolun. Şu anda sistem cm7-kang38 ve vakonda'nın lge-kang kerneli. Ama 3 dakkada 5 defa telefon donuyor, pili çıkartıyorum. :-) swift kernele devam.
  • cooper dedigin gibi yapatak kan39 +vadonkanın 17 ocak kernelini kurdum gene bir sure sonra hat gidiyor ve telefo da donmalar basladı

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.