Şimdi Ara

Lg'nin tüketici haklarini ,6502 Nolu Kanunu ,YOK saymasi ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
3.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de yıllar önce 3 ay boyunca Tüketici hakları heyeti üzerinden uğraşmıştım haklı olarak. Şu adalete bakar mısınız. Bir de haklı olabilmek için savunduğum şey için maddi açıdanda ödemem gereken faturalar vardı. Başka türlü bu mükemmel hak savunucu heyeti algılayamıyormuş haklı ve haksız olan tarafı. Lakin çok kolay olması gerekirdi. Karşı taraf kendini savunarak 3 ay boyunca uzadı bu elle tutulur, gözle görülür, 3 iq sahibi olan bir insan tarafından da idrak edilebilir olay.

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Göz göze göre maddeler hususunda apaçık yazılı hali olan bir durumdan dolayı açılan dosyada haksız tarafa ekstra dosya masrafı alacaksın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Bende sizin gibi düşünüyorum ama çok ses çıkarsa dikkate alırlar bir şekilde diye de ümitliyim aslında. Ama uğraşması falan sıkıntı olduğu için çok ilgilenen olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carman1tr kullanıcısına yanıt

Ama bir yerlerden baslamak lazim yinede, ee hadi kuralim.bu olusumu nasil olacak,Lg'nin tüketici haklarini ,6502 Nolu Kanunu ,YOK saymasi ! 

• kartaltib K kullanıcısına yanıt

Zaten avukat mahkeme ,dosya vs masraflarini kaybeden taraf ödeyecek, ne diyebilirim ki, hakli olan kazansin

Evet, yaşanan sorunların paylaşılacağı bir konu açalım. Herkes yaşananları belgeli olarak paylaşırsa o konuları derleyerek Yetkili birimlerden bir randevu talebinde bulunabiliriz belki.

Bunu sadece TV olarak sınırlamamak lazım, forumun bir çok konusunda benzer problemler yaşayan çok sayıda üye mevcut. Yönetimden belki de bu şekilde bir üst konu talep edilebilir.

• Lg turkiye yonetimi buralari okumuyor sanirim.koskoca firma dustugu hallere bak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sikayet vara sikayetimizide girdim, buradan da bisey cikmaz ama olsun, haksizligi herkes görsun
    4 gun sonra yayina aldilar

https://www.sikayetvar.com/lg/lg-20-is-gunu-doldugu-halde-tvyi-yenisi-ile-degistirmeyi-ret-ediyor

• popturceyn P kullanıcısına yanıt

Adamlar Türkçe dil bilmiyor olsa gerek, koreli falandir belki, hersey açik yoksa, yada 3 maymunu oynuyorlar, 2 seçenek var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 28 Kasım 2022; 13:25:12 >
  • SAVIAR kullanıcısına yanıt

Bu olayi sadece tv ile sinirlandirmak yanlis olur tabikide, garantisi olan her üründe bu sikintilar var, her tuketici dertli sayilir ,yasanan hak gasplarindan

Eski ,yonetici sizsiniz aslinda, siz talep edebilirsiniz, eski dostlarinizdan, sizi kirmayacaklarini dusunuyorum , dh yönetiminin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 28 Kasım 2022; 17:47:22 >
  • Evet bütün elektronik cihazlarda yaşanan servis sorunları ile ilgili olmalı dediğiniz gibi.

Yönetimden kiminle nasıl görüşebilirim? Bir konu açılsın. Veriler toplanıp çoğaldıkça Ankara yolu açılır belki.

@serkan1216

• Guncel bilgi veriyorum

Lg bildiginiz gibi yine, ayni tas ayni hamam
    .
    lg Turkiye ve lg servisi, kafkas elektronik bana servis formunu vermemeye calisiyorlar,

Guncelleme

Tekrar görustum verilecegi soylendi bu sefer, bu ne

komedi ya

Thh ye basvurum yetersiz evrak nedeni ile red edildi .fatura bedeli thh max tutarina uygun oldugu icin oradan basvurmamiz gerekiyor tekrar dan,

Bunun uzerine musteri hizmetlerini tekrar aradim , servis evragimi verin , vermek zorundasiniz diye bastiridim epey, bu sefer isminin,adem oldugunu soyleyen birisine bagladilar ,bu kisinin statusu lg de takim lideri oldugunu soyledi, yasadigim durumu kendisine anlattim ,bana hak verdi , kendisi tekrar merkeze degisim ,olarak sunalim dedi,yine red cevabi gelirse , servis evraginizi verelim ,mahkemeye gidersiniz dedi , 2 gundur de oyaladilar bu hikayeyle, bende bekledim bu 2 günlük sureci,Adem beyin takim lideri oldugunu soyledigi için , ama sonuç yine ayni , DEGISIM YAPILMAYACAK .. ve yine kanunsuzluk yine hak gaspi

Şimdide servis evragini vermiyorlar , yok servisle görüşecez beklemek zorundasiniz vs diye oyalama yoluna gidiyorlar .galiba verilecek ama süründürüyorlar

Anlaycaginiz Lg kanunsuzluga ,hak gaspina tam gaz devam ediyor.. 6502 ortada açik gün gibi

Kimse arkamda duramadi ,bir çözüm saglayamadi ,ne saticisi ne servisi nede lg merkez nede kore . Nede takim liderleri adem bey, nede bir baskasi. Tamamen yanliz kaldim

Lg satis sonrasi hizmetleri, icin bedavaya müthis reklam yapti,,tuketici deneyimleri ile , Pr kasmaya devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 1 Aralık 2022; 15:3:16 >

• lg başkanına sor olayı gerçekmi ?

tesadüf buldum . Burası gerçekten başkan ceo okuyormudur ?

yoksa gaz alma aldatma sürecinin bir parçasımı ?

https://www.lg.com/tr/destek/email-to-ceo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 3 Aralık 2022; 16:18:48 >
  • Biraz bilgi verelim..

6502 nolu kanun,diyip duruyoruz sürekli, belki tam bilmeyen merak eden, dostlar vardir, ufak bir özeti

Lg'nin tüketici haklarini ,6502 Nolu Kanunu ,YOK saymasi !

• up, reklam saati

Haksizligi unutmamali. Mega star Tarkanin da dedigi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 8 Aralık 2022; 12:21:49 >

THH başvurunuz neden reddedildi tam anlamadım. Siz ne yazmıştınız ki başvuruda? Eksik evrak ne oluyor?

• @gun Sizden yaşanmış mağduriyetleri bir araya getireceğimiz, verileri toplayıp ilgili bakanlıklara sunabilecek noktaya getirebilmemizi sağlayacak bir ana konu, sabit konu oluşturmamıza destek istiyoruz. Bize nasıl yardımcı olabilirsiniz?

@SAVIAR

Servis formu olmadan basvurmustum ,servis formunu bile vermemek icin direndiler en basta ,

red edildi, tekrar basvurdum thh ye bu sefer sorun yok ,

Edit

Red edilmenin sebebi aslinda fatura pdf dosyasinin ici bozulmus veya bozuk yuklemis edevlet ,

Tekrar sisteme yukledim, yeniden basvuru yapip bu sefer kabul oldu,ek olarak servis raporunuda ekledim

Simdi gecikmeli olarakta olsa, adaletin kilici kinindan.cikti, Lg'nin tüketici haklarini ,6502 Nolu Kanunu ,YOK saymasi ! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 9 Aralık 2022; 16:37:57 >
  • Gelisme olarak ekliyorum, savunmasi istendi firmanin, simdilik bu seviyede bekliyor, günlerdir, muhtemmel sureç uzun olacak gibi.

Asla ama asla hiç kimse ,anayasal olarak sabitlenmis, hakkindan asla vazgecmissin,

Sessiz kalmayin kesinlikle, bu saçmaliklara boyun egmeyin .

Her zaman adaletten yana olun, adelet er yada geç tecelli edecek.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.