Şimdi Ara

LG'nin OLED TV'sinde oluşan ekran yanığı şirketi utandırdı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
1
Favori
8.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O dediginiz bundan 25 sene once gecerli olan birsey, eskiler saglamdir hipotezi, el isciliginin daha fazla oldugu ve uretim sayisinin bunun 10da biri olmadigi zamanlarda daha kontrollu urun saglanabildigi asikar ancak arz ve talebin maksimum oldugu dunya capinda urun saglanan gunumuzde bunu saglamak zor. Ayrica lg vs degil konu tum markalarda ayni bunu tek marka ile sinirlandiramazsiniz. Kendini cok bozmus vs gibi soz obekleri inandirici olmamakla beraber dunyanin en cok urun satan firmalarindan bahsediyorsunuz.
  • Apple bile LG den ekran alacak. Neden acaba?

Bence üretici yok piyasada. Herkes eleştiriyor ama daha iyisini yapan da yok.

Biz buradan atıp tutuyoruz. Yap kardeşim o kadar kolaysa. Adamlar yapıyor yanık manık demeden biz de alıyoruz. Çatır çatır para kazanıyorlar bu yanık ekranlarla..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 10 Aydır 65e7 kullaniyorum. Herhangi bir panel sorunu yaşamadım. Ayda bir kez piksel düzelticiyi kullanıyorum. Televizyonun elektriğini kesmiyorum.

• Merak ediyorsan teknosa natilusteki lg oled tv ye bakabilirsin bakip bakip dalga geciyoduk 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LG nin oled tv sini bizzat yakından inceledim yok arkadaş tamam siyah kalitesi tartışmasız en iyi kalitede tamamen farklı teknoloji ama renkler bana sarımtrak geldi nedense gerçekten uzak gözler hassas olduğu için bunu rahatlıkla farkedebiliyorum.

Ekran yanığı da olur herşey olur bu lg den kalite yerlerde geziyor.

LG 43uh650 v 4K tv si de hepinizinde bildiği gibi gerçek 4K değil wrgb panel kullanıyor yani dizilimde beyaz piksel lerde mevcut buda kaliteyi doğrudan etkiliyor.

Uzun lafın kısası standart bi kullanıcı için LG iş görür ana bizim gibi profesyonelerin testinden geçemez bu tv ler...

• tda 1562q kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizin doğruluk payı %0 güldürdünüz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Dediklerinizin doğruluk payı %0 güldürdünüz...
    Yalnız iyi salladı he. Bir de profesyenelmiş. Yesinler senin profesyonelliğini.

• LG PİŞMANLIKTIR....!!!!

LG PİŞMANLIKTIR....!!!!

LG PİŞMANLIKTIR....!!!!

LG PİŞMANLIKTIR....!!!!

LG PİŞMANLIKTIR....!!!!

LG PİŞMANLIKTIR....!!!!

LG PİŞMANLIKTIR....!!!!

LG PİŞMANLIKTIR....!!!!

LG PİŞMANLIKTIR....!!!!

LG PİŞMANLIKTIR....!!!!

LG PİŞMANLIKTIR....!!!!

LG PİŞMANLIKTIR....!!!!

LG PİŞMANLIKTIR....!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaptanMemo1234

Apple bile LG den ekran alacak. Neden acaba?

Bence üretici yok piyasada. Herkes eleştiriyor ama daha iyisini yapan da yok.

Biz buradan atıp tutuyoruz. Yap kardeşim o kadar kolaysa. Adamlar yapıyor yanık manık demeden biz de alıyoruz. Çatır çatır para kazanıyorlar bu yanık ekranlarla..
    Hocam Auo var LG var SHARP var panel üretici LG yi vestele grundig e diğer bir çok markaya panel olarak kullanıyorlar.

Sony SHARP tan alıyor paneli canavar gibi görüntü kalitesi mevcut LG çöp leş samsung sulu boya gibi görüntüye sahip.

Sony tv ler içinde bence en kaliteli görüntüye sahip kesinlikle

Geçen vatan bilgisayar önünde adamın biri LG tv yi parçalıyordu servis kalitesi muazzam o kadar dandik ki anlatamam.

• Arkadaşlar. Daha önceleri LG ile yaşadığım sorunları yazmıştım. Ekran yanığı çok çektirdi bana Mahkeme ile sorunu çözdük.https://www.youtube.com/watch?v=NfaBUJ2opU8 . Bir daha oled almam dedim ama Sony Pazarlama Genel Müdürü nün bir videosunu izledim Biz ekran yanığı ve logo yapışma sorunun kesinlikle çözdük böyle bir sorunla karşılaşılmıyacak sözüne inanıp 55A1 modelini aldım. MALESEF ondada aynı sorunla karşılaştık. şuan servis gelip aldı. temizleme yapıyorlar sanırım. Tabiki çözüm değil ekran yanığı tekrar başlıyacak. ne karar çıkacak bilmiyorum. artık tek bir doğru var. OLED ALINMAZZZZZZZZZZZZZZZZ. boşa kendimizi kandırmıyalım. yanık olayını çözemediler. Sony İnşallah LG gibi bizi mahkeme kapılarında süründürmez. Bir daha oled bizim evden içeri girmez. Resimlerini daha sonra paylaşırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hzb

Arkadaşlar. Daha önceleri LG ile yaşadığım sorunları yazmıştım. Ekran yanığı çok çektirdi bana Mahkeme ile sorunu çözdük.https://www.youtube.com/watch?v=NfaBUJ2opU8 . Bir daha oled almam dedim ama Sony Pazarlama Genel Müdürü nün bir videosunu izledim Biz ekran yanığı ve logo yapışma sorunun kesinlikle çözdük böyle bir sorunla karşılaşılmıyacak sözüne inanıp 55A1 modelini aldım. MALESEF ondada aynı sorunla karşılaştık. şuan servis gelip aldı. temizleme yapıyorlar sanırım. Tabiki çözüm değil ekran yanığı tekrar başlıyacak. ne karar çıkacak bilmiyorum. artık tek bir doğru var. OLED ALINMAZZZZZZZZZZZZZZZZ. boşa kendimizi kandırmıyalım. yanık olayını çözemediler. Sony İnşallah LG gibi bizi mahkeme kapılarında süründürmez. Bir daha oled bizim evden içeri girmez. Resimlerini daha sonra paylaşırım.
    öncelikle geçmiş olsun bu sorun bu kadar netse yazık günah o zaman o kadar para vermeye . sony ile ilgili durum ne oldu acaba ?

• LG Yine Şaşırtmadı

Alma.... Aldırma... Sakın....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Senin LG ile baya kötü geçmişin var herhalde

• quote:

Senin LG ile baya kötü geçmişin var herhalde
    Hayırdır Yeğenim.. Zorunamı Gitti. Yoksa sen şu LG Bayisimisin..?

• Değilim ama dikkatimi çekti her yerde LG ye zehirini kusuyorsun anlat bakiim ne yaptı sana bu koreliler
  • quote:

Değilim ama dikkatimi çekti her yerde LG ye zehirini kusuyorsun anlat bakiim ne yaptı sana bu koreliler
    Bana bir şey yapmadı. Yeğenim. Ama çevremde canı yanan çok oldu.. Forumda İnsanların da Canı yanmasın diye uyarıyorum.. Tüm mesele bu..

Alma Aldırma.. Pişman olma...

LG TV de Dünya 1. si marka Sony bile oled tv de onların panelini kullanıyor. Oled tv ile aynı paraya satılan qled leri alacağıma oled den şaşmam en iyi görüntüyü alırım sen burada sallamaya devam et bütün forum lg oled almış memnun olmayan 2-3 kişi onlar da tv cahili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 12 Ekim 2018; 18:52:43 >
  • "OLED teknolojisi halihazırdaki haliyle ham bir teknoloji" şeklinde bir cikarimda bulunabiliriz.

Olgunlaşması için biraz daha zamana ihtiyacı var. O kadar para vereceğiz sonra yanık izleri... Al başına belayı.

Aman aman bulasmayin markası ne olursa olsun! Biraz daha beklemekte yarar var.

• Yav he he he he he.....

Verecek cvp olmayınca ancak zırlarsın işte

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.