Şimdi Ara

★ LG Nexus 5X Bekleyenler / Ana Konu ★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
12
Favori
11.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'de resmi olarak satılır mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

Türkiye'de resmi olarak satılır mı acaba?

Bundan once nexus 4 ve 5 nasil satildiysa buda satilacaktir merak etmeyin. LG Turkiye garantili olarak yakin zamanda satisa cikar. Konuyu favorilere ekleyip takipte kalin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://shiftdelete.net/google-nexus-5x-degisimi-yapacak-65164

Bu sarı ekran olayı çok can sıkıcı bir durum. Zaten karşılaştırma videolarını izleyince ekranın diğer telefonlara göre sarı olduğu çok net belli oluyordu. Umarım Türkiye'de de sarı ekranlı olan cihazları sıkıntı çıkarmadan yenisiyle değiştirirler. Lg'de bir sıkıntı var sanırım. Şuan Lg g3 kullanıyorum, g3'de de iki farklı ekran kullanılmış kimisinde beyazlar gayet normal kimisinde ise beyazlar sapsarı. Lg'ye yakışmıyor bu durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeTaK -- 27 Ekim 2015; 19:47:32 >
  • Vallahi bende bu cihazi dusunuyordum hatta nexus deneyimim olmadigi icin nexus 5 ile takaslik g2 konusu actim ama onun da bataryasi dusunduruyor beni.

• Ocak ayında eşimin doğum günü var ve benden büyük ekranlı bir telefon isteyip duruyor. Şu anda da iPhone 5 kullanıyor. bir araba parası fiyatı olan iPhone 6S+ alıp durduk yere 3800 TL vermektense saf android içeren bir Nexus almak çok daha mantıklı. En nihayetinde ne alırsam alayım alo demek, mesajlaşmak, whatsapp, facebook gibi uygulamaları kullanıp hadi bir de tarayıcıdan internete girmek dışında yaptığı veya yapacağı farklı bir şey yok.

Yeter ki bu Nexus 5X bu donanımla 1500-1700 TL aralığında olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa'da ön siparişe açilmiş ama fiyat uçuk soğudumhttp://thaber.info/avrupada-nexus-5xin-on-siparisleri-basladi-03-11-2015 . Nexus 6'yi ucuza bulursam düşünürüm Avrupadan tabi

• 32GB için 1800TL fiyat nasıl? Kayıtsız olarak.
  • Bu telefon 1800-1900 TL civarı gelecek gibi. 1400-1500'e LG G4 varken bu telefonun çok satması mümkün değil.
  • Arkadaşlar 6.0da saatin geri kalma sorununa çare var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kratostol

Arkadaşlar 6.0da saatin geri kalma sorununa çare var mı?

Pardon yanlış konu

• quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Bu telefon 1800-1900 TL civarı gelecek gibi. 1400-1500'e LG G4 varken bu telefonun çok satması mümkün değil.

Bende öyle düşünüyorum özellikle LG'nin kamerası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrasn0w -- 4 Kasım 2015; 15:00:16 >
  • yanlış hatırlamıyorsam nexus 5 1399 tl gibi bir fiyattan girmişti. tabi o zaman dolar kur u düşüktü. 1399 tl den satsalar da alsak:)
  • cihazı aldım arkadaşlar... pazartesi elimde inşallah

samsung galaxy nexus tan beri nexus serisinden vazgeçemedim

★ LG Nexus 5X Bekleyenler / Ana Konu ★ ★ LG Nexus 5X Bekleyenler / Ana Konu ★ ★ LG Nexus 5X Bekleyenler / Ana Konu ★

• ferhatugur kullanıcısına yanıt
    izlenimlerini bekliyoruz.

Hayırlı olsun, güle güle kullan. Yorumlarını bekliyoruz.

Türkiye'de LG'nin garantisi altında oluyor mu bu cihaz?

• açıp sormadım ama artık çoğu firma yurtdışı cihazlara 1 sene de olsa garanti veriyor. cihaz daha TR ye gelmediği için şu an sıkıntı olur belki ama TR de satışa çıkınca herhalde garanti kapsamına alınır benim cihaz.
    Yurt dışında çoğu ülkede Google'ın garantisi altında olduğu için LG sorun yapar mı ondan emin olamadım umarım bir sorun çıkmaz hocam hayırlı olsun.

LG Türkiye'nin Facebook sayfasında 5X'in çıkış tarihini sordum ve bomboş bir cevap aldım:
    "Merhaba, Nexus 5X henüz yeni bir modelimiz olduğundan şimdilik elimizde bir bilgilendirme bulunmuyor. Sayfamızı takipte kalarak ilerleyen tarihlerde konu hakkına bilgi sahibi olabilirsin. İlgin için teşekkürler."

V10 Nexus 5X'den sonra tanıtılmış olmasına rağmen LG Türkiye reklamını bile yapmaya başladı ama 5X ile ilgili hiç bir şey yok ortada şaka gibi.

dostum naptın eline geçti mi 5X?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.