Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni güncellemede sistem fazla RAM kullanıyor mu? Sistemde şişmeler var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar benim pil kullanımı detayları bu şekilde.. nasıl acaba?
     ★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Bence beklemede gözle görülür bir iyileşme var.

@HydroAcidX RAM kullanımı artmış olabilir ama hiç bir şişme olmadı şu ana kadar.

• arkadaşlar telefonu satıyorum. ilgilenenler pm atabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_110852613/f_//tm.htm#110852613
  • Ekran süresi olarak pek gelişme yok sanırım

• Arkadaşlar hala gelmemiş olması normal mi 6.0 in . Herkese gelmiş eğer normal değilse factory image atacam kilidi de acmadm bakalım artık. hala güncelleme gelmemiş biri varsa beklemeye devam edecem. Bilgilendirirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: adilowski

Arkadaşlar hala gelmemiş olması normal mi 6.0 in . Herkese gelmiş eğer normal değilse factory image atacam kilidi de acmadm bakalım artık. hala güncelleme gelmemiş biri varsa beklemeye devam edecem. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Normal bana da gelmedi zaten 4 gün oldu çıkalı 10-15 gün civarı sürebilir herkese dağıtılması

• adilowski A kullanıcısına yanıt
    banada gelmedi hocam şimdi ota dosyasını indirdim komut dosyası ile güncellemeye çalışıyorum bu sefer olucak galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benv3kendim -- 9 Ekim 2015; 21:16:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: benv3kendim

banada gelmedi hocam şimdi ota dosyasını indirdim komut dosyası ile güncellemeye çalışıyorum bu sefer olucak galiba

Hocam benim telde kilitli bootloader açmadan olmuyor dimi :( her şey silinecek ya

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    valla hocam bana da gelmemişti sabah üstte yazdığım şekilde yaptım. güncelleme geldi. şansını dene bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: theoden_00

valla hocam bana da gelmemişti sabah üstte yazdığım şekilde yaptım. güncelleme geldi. şansını dene bence :)

Ben pek acele etmiyorum güncelleme için uygulama neyse de oyunların yedeklerini almakla uğraşmamak için oyunları bitirip silip factory reset atıp temiz kurulum yapıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grkwnxs -- 9 Ekim 2015; 23:04:25 >
  • Bu kadar aceleci olmanıza gerek yok,elbette gelecek.herkese aynı anda gelmiyor. Her güncellemede aynı muhabbet dönüyor, sabredin biraz

*bana da hala gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademis -- 9 Ekim 2015; 23:04:59 >
  • zaten merak edilecek hiç bir şey görüntü aynı :D şarj ve ram konusu iyileşmiş bence o kadar.
  • Arkadaşlar merhaba ,

Dün akşam güncelleme geldi ve yükledim , yükledikten sonra rehbere erişemiyorum ... Kişi listesi güncelleniyor diye bekliyor dünden beri ..
    Bu sorunu yaşayan varmı ? Nasıl Düzeltirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sem06

Arkadaşlar merhaba ,

Dün akşam güncelleme geldi ve yükledim , yükledikten sonra rehbere erişemiyorum ... Kişi listesi güncelleniyor diye bekliyor dünden beri ..

Wipe partition ve Wipe cache yapın

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: sem06

Arkadaşlar merhaba ,

Wipe partition ve Wipe cache yapın

Veriler gidermi telefonda ? rehber + resimler gibi ?
  • adilowski A kullanıcısına yanıt
    hocam bootloader kilidi açmadan olur elbette şöyle düşünün, ota dosyasını manuel olarak indiriyorsunuz ve bilgisayardan güncelliyorsunuz, akıllı robot sitesinde anlatımı var yapamazsınız yardımcı olurum ben güncellendim bu şekilde yaparsanız eğer bilgisayar laptop olsunki elektrik falan kesilirse sıkıntı olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benv3kendim -- 9 Ekim 2015; 23:54:48 >
  • Android 6 geldi geleli Wi-Fi ile bir sıkıntı yaşıyorum. Wi-Fi yı açınca kablosuz ağa bağlanması neredeyse 30 saniyeyi buluyor. 5.1.1 ve eski sürümlerde böyle bir şey yaşamamıştım hiç. En fazla 5-6 saniyede bağlanırdı... Aynı sorundan muzdarip olan var mıdır? Sanırım marshmallow ile gelen radio imajı ile ilgili bu. Developer Preview 3 te de son sürümdeki radio vardı onda da aynı sorunu yaşamıştım. Acilen radio nun guncellenmesi gerektiğini düşünüyorum olmadı 5.1.1 e ait radio yu flashlayacağım

• Android 6 hiç yaramadı bana .... çok sorunlu ... o kadar güncelleme geldi şimdiye kadar hiç böyle sorunlar yaşamamaıştım ..
    Rehbere girmiyor .. 3G de nete girmiyor , bazen takılıyor v.s v.s
  • sem06 S kullanıcısına yanıt
    hocam fakbira ayarları denedinizmi ben her güncellemeden sonra fabrika ayarlarına dönüyorum
  • 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.