Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tuintu

Merhaba arkadaşlar,

Kutusundan 4.4.2 sürümle çıkan Nexus 5 için 4.4.3 güncellemesi görünüyor. Sizce güncellemeli miyim ?

Yoksa pişman olur muyum ?

Şarjınız ne kadar gidiyor ? Ekran süresi ve bekleme durumu olarak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhaba arkadaşlar,

Kutusundan 4.4.2 sürümle çıkan Nexus 5 için 4.4.3 güncellemesi görünüyor. Sizce güncellemeli miyim ?

Yükle bir sorun olmaz hatta 5.1.1 e bile geçebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: mahonee

Arkadaşlar geri,ana menü ve coklu pencere oklarının olduğu yerin rengini nasil degistirebilirim

Yok mu cevabı???

• quote:

Orijinalden alıntı: neo01470

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Şarjınız ne kadar gidiyor ? Ekran süresi ve bekleme durumu olarak ?

İki gündür iş yerindeydim o yüzden tam bir ölçüm yapamadım, yarın tam test edicem. fakat uçak modundaki beklemeler dahil 21 saati gördü. bu doğru bir sonuç değil tabii çünkü kullanmadım uzun süre. ayrıca cihaz henüz 2 günlük.

İlerleyen günlerde sonuçları paylaşırım.

• Merhaba arkadaslar bir sorunum var lollipoptan sikildigim icin kitkata geri dondum yalniz bir sorunum var google plat store'un eski surumunu kullanmak istiyorum ben guncellestirmeleri kaldirdikca o kendini ha bire guncelliyor. Napabilirim bunun icin? Birde surekli sistem guncellestirmelerinde lollipopu indirmeyi oneriyor bildirimini kapattim ama kendiliginden indirip mobil verimi bitirebilir bi kere basima gelmisti.

• mahonee kullanıcısına yanıt
    Değiştirme opsiyonu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: AllahDiyenWifi

Merhaba arkadaslar bir sorunum var lollipoptan sikildigim icin kitkata geri dondum yalniz bir sorunum var google plat store'un eski surumunu kullanmak istiyorum ben guncellestirmeleri kaldirdikca o kendini ha bire guncelliyor. Napabilirim bunun icin? Birde surekli sistem guncellestirmelerinde lollipopu indirmeyi oneriyor bildirimini kapattim ama kendiliginden indirip mobil verimi bitirebilir bi kere basima gelmisti.

Sistemin arka plan verisini kapat kendi indirmez

• quote:

Orijinalden alıntı: neo01470

quote:

Orijinalden alıntı: AllahDiyenWifi

Merhaba arkadaslar bir sorunum var lollipoptan sikildigim icin kitkata geri dondum yalniz bir sorunum var google plat store'un eski surumunu kullanmak istiyorum ben guncellestirmeleri kaldirdikca o kendini ha bire guncelliyor. Napabilirim bunun icin? Birde surekli sistem guncellestirmelerinde lollipopu indirmeyi oneriyor bildirimini kapattim ama kendiliginden indirip mobil verimi bitirebilir bi kere basima gelmisti.

Sistemin arka plan verisini kapat kendi indirmez

Srn tum sistemin verisini kestin ama uygulamalara girmeden veri almayacak

• Telefonumun ekranında darbeden kaynaklı sarı bir bölge var ve bu sarılık sadece siyah renkler üzerinde belli oluyor. Sizce tamiri kaça malolur ? Ekran baskı yapıyor gibi geldi bana.
  • Yeni arayüzde uygulamaları gösteren beyaz tuşa uzun bastıktan sonra klavyenin direk uygulamalarda ara bölümünde çıkmasını keşfettim güzel özellik bence

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Hocam son kamera güncellemesinden sonra ön kamera geçiş butonu uçtu. Sizde de öyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

Hocam son kamera güncellemesinden sonra ön kamera geçiş butonu uçtu. Sizde de öyle mi?

Kamera güncellemesi gözükmüyor play store da

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan da yok en son güncellemeden sonra böyle oldu.

Yarın mı gelecek android 6 sürümü hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

Hocam şuan da yok en son güncellemeden sonra böyle oldu.

Yarın mı gelecek android 6 sürümü hocam?

Bu hafta icinde çıkıcak ama en azından 6.0.1 filan çıkmadan kurmamak gerek

• Nexus 5 garantili cihazımı satıyorum hediyeler ile beraber

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=110662825

• Dün, 4.4.2 sürümüyle gelen cihazımı güncelledim. Her güncellemenin ardından da AnTuTu testini yaptım. Sonuçlar sırasıyla şöyle:

4.4.2
     ★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★

4.4.3

4.4.4

5.1.1

Stabilite testi de var önce/sonra şeklinde, fakat sonuç iyi mi kötü mü pek bir şey anlamadım:

Önce (4.4.4)

Sonra (5.1.1)

Yarın Android 6.0 Marshmallow gelsin onunla da test edelim bakalım sonuç ne olacak.

• Tekrardan herkese merhabaLar benim sizLer tarfından cevapLanması gereken bir sorunum var (: NexuS 5 de bir program pLaystoreden indirdim aynı program evimdeki pc de de yükLü işyerime de aktarmam Lazım internetten indirmemize sistem izin vermiyor teLefonda buLup setup vb. birşeyi işyeri pc sine aktarmak istiyorum Lakin pc bağLantısını yaptığım zaman dosyaLarı göster dediğimde ne downLoad's in içinde ne de ayrı bir kLasör oLarak göstermiyor bununLa iLgiLi bir fikri oLan varsa yardımcı oLursa çok sevinirim. Programın Adı TeamViewer

Şimdiden eLLerinize sağLık (banada afiyet oLsun (: )
  • HeavyDaMaGe H kullanıcısına yanıt
    internetten kurmaya izin vermiyorsa muhtemelen usb depolama aygıtlarınıda görmez o bilgisayarı ancak bilgisayara yönetici olarak başlatabilmelisin ki program kurabilesin, flash disk falan taktığında görüyormu bilgisayar?
  • Arkadaşlar bu arada android M alan var mı ? Bugün dağıtılacağı söyleniyordu
  • cm12.1 için gapps linki paylasabilirmisiniz M tabanlı custom rom varmı epeydir uzagım konuya tekrar N 5 dönecegım galiba
  • 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.