Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lightr

Hoşgeldin lolipop
     ★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★

Hocam hayırlı olsun heyecan yaptım

Herhangi bir islem yaptin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nexus 4e ota üzerinden gelmiş hala bana gelmedi issizim die mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBowx

Beyler güncelleme cogu kisiye geldi bun son 1 saatte son yarim saatte zaten herkez almaya basladi insallah bize de gelir.

Aynen suan heyecanla bekliyorum

• Arkadaşlar belki biraz geç oldu ama, sizlere en kolay şekilde factory image dosyasının nasıl flashlanacağına dair bir rehber hazırladım

İşinizi göreceğini düşünüyorum (dosya pdf formatında ve anlatımlar hem yazılı hem resimlidir)

https://www.dropbox.com/s/tis9poaho994kp6/NEXUS%20TELEFONLARA%20FACTORY%20IMAAGE%20Y%C3%9CKLEME%20REHBER%C4%B0.pdf?dl=0
  • Swonz kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam hiçbir işlem yapmadım kendiliğinden geldi bi an ben de heyecanlandim

• telefonu güncelledim yalnız sormak istediğim bi soru var menüdeki beyaz sayfayı saydam veya başka resim ile değiştirme var mıdır?bu şekilde hiç hoşuma gitmedi
  • quote:

Hayır hocam hiçbir işlem yapmadım kendiliğinden geldi bi an ben de heyecanlandim

Benim 401k serisi hocam senin kaç ? Kontrol ediyorum gelmedi daha en geç yarına gelir heralde

• Bende tık yok şuan sistem güncel yazıyor
  • Sanırım uygulama sayfasını kastediyorsunuz, maalesef şimdilik bir çözümü yok. Anladığım kadarıyla Google artık uygulama sayfası kullanmıyor, onun yerine bütün uygulamaların bulunduğu bir klasör oluşturmuş. Biz uygulama butonuna basınca o klasör açılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trise

Bende tık yok şuan sistem güncel yazıyor

Bende de ama gelir ya herkese gelmeye başladı yavaş yavaş yarın gelir heralde en geç

• quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

quote:

Benim 401k serisi hocam senin kaç ? Kontrol ediyorum gelmedi daha en geç yarına gelir heralde

310k olması lazım hocam tam olarak nereden bakılıyordu? Dalga dalga veriliyormuş gelir yakında sarjlari ful tutun

• Buradan android 5.0 (lollipop) telefonunuza yükleyebilirsiniz

http://www.modernbilisim.com/nexus-5-stock-rom-yukleme/
  • Ana sayfadaki google arama çubuğunun saydam olmayıp beyaz olması ve menünün saydam olmaması çok gıcık olmuş Onun dışında renk geldi resmen telefona
  • Arkadaşlar, manuel yüklemede zorlananlar hazırladığım bu rehberi inceleyebilir

https://www.dropbox.com/s/tis9poaho994kp6/NEXUS%20TELEFONLARA%20FACTORY%20IMAAGE%20Y%C3%9CKLEME%20REHBER%C4%B0.pdf?dl=0
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

quote:

310k olması lazım hocam tam olarak nereden bakılıyordu? Dalga dalga veriliyormuş gelir yakında sarjlari ful tutun

Kutunun üstünden baktım ben başka yerde yazıyormu bilmiyorum hocam en geç yarına gelir heralde bize de

• Arkadaşlar lollipop ta galeri olmamasının sebebi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: samedorama

quote:

Orijinalden alıntı: ismailsss

Hocam bugün mecidiyeköy servisi yaklaşık 1 buçuk saat kadar sürekli aradım. Sonunda düşürdüm numarayı. Ne siyah ne beyaz için yedek parça gelmemiş henüz. Sipariş vermişler ama halen beklemedelermiş. Önümüzdeki hafta pazartesi bir daha arayacağım. İnşallah gelmiş olur da değiştiririz.

yedek parça geldiği zman bizi de haberdar edersen süper olur :)

Önümüzdeki pazartesi yine buradan yazarım hocam sizinde ekranda mı sorun vardı yoksa kasada mı?

• Şimdi yüklendi ama kullanamıyorum resmen acaip değişik geldi

• otadan yüklerken resimleri müzikleri yedeklemek gerekiyor mu?
  • quote:

Şimdi yüklendi ama kullanamıyorum resmen acaip değişik geldi

Hayırlı olsun hocam alışırsın ilk başta değisik gelir zaten bastan sona degisiyo ne de olsa

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.