Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google hizmet çerçevisi ile OTA yı denedim yalnız yine gelmedi.Denedikten sonra gps ve bildirimler ile ilgili sorun yaşıyorum.
    Artık ota yı beklemekten sıkıldım factory image ile yüklemeye karar verdim.Şöyle bir sorum var factory ile 5.0 yüklersem telefon sıfırlanmış oluyor değil mi?yani recovery görmüş gibi oluyor?
  • olimpiyas kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün mecidiyeköy servisi yaklaşık 1 buçuk saat kadar sürekli aradım. Sonunda düşürdüm numarayı. Ne siyah ne beyaz için yedek parça gelmemiş henüz. Sipariş vermişler ama halen beklemedelermiş. Önümüzdeki hafta pazartesi bir daha arayacağım. İnşallah gelmiş olur da değiştiririz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: revivaL1ty

OTA alan yokmu hala?

Ben oradan alıp yükledim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • android lollipop final surumde sabit arama çubuğunda say okey google yazan yer sabit değil sürekli kayboluyor geliyor bunun bi ayarı varmı arkadaşlar?
    bu arada telefonu ingilizce kullanıyorum ve google now aktif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirgumussoy -- 17 Kasım 2014; 15:26:09 >
  • DjAnda D kullanıcısına yanıt
    Kurulumdan bahsetmiyorum hocam rootlamak icin sordum, bazi yerlerde sikinti oldugunu okumustum. Gerek kalmadi ama rootladim

• Android 5.0 ile gmail hesabına uygulamaya özel şifre ile giremiyorum sürekli yanlış şifre diyor. Mail hesabına uygulamaya özel şifre ile giriş yapabilen var mı?
  • en!gma kullanıcısına yanıt
    ajajya kullanıcısına yanıt
    Hocam o dediğini Google sitesinden indirdiğin Android sdk dosyasının içindeki platform-tools isimli klasöre girip yapacaksin
    @en!gma

Hocam peki işlemciye downclock yaptınız mı
    @ajajya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A fine day to die -- 17 Kasım 2014; 16:06:34 >
  • Ota bekleyenler neden factory imageden yürümüyor?

• Google hizmetlerini sıfırladıktan sonra bildirimler kafasına göre bazen gelip bazen gelmemezlik yapıyor. Bu durumu nasıl çözeceğiz arkadaşlar?
  • quote:

Google hizmetlerini sıfırladıktan sonra bildirimler kafasına göre bazen gelip bazen gelmemezlik yapıyor. Bu durumu nasıl çözeceğiz arkadaşlar?

O taktigi google bildigi icin iptal etti. Hatta oyle yaparsaniz telefon kafayi yiyor. Yedekleri alip image flaslayin.

• ajajya kullanıcısına yanıt
    -50 nin altına düşünce restart atıyor sürekli elemantalx'de. francoyu deneyelim o zaman.
  • Lord of the Shadows kullanıcısına yanıt
    Ozel bir sey yapmıyorum. Oyun oynarken hep pil tasarrufu ile oynadim. Bazen de internette gezerken acikti. Ekran ise gerektigi kadar actim %50 ile %15 arasinda oynamistir. Zaten sinifta tam cekmiyor cok pil somuruyor nasil oldu anlamadim valla dun de 4 saat ekran suresi aldim daha bonkor davranmistim dun.

• revivaL1ty R kullanıcısına yanıt
    Daha once defalarca uyarmistik bu konuda olsun baska konularda olsun. Eksilediler sadece. Boyle bir ihtimal var yapmayin dedik, manuel kurun zaten temiz bir kurulum olması icin full wipe yapmaniz gerekiyor dedik fakat kimse dinlemedi.

• Klavye güncellendi lolipop klavyesi geldi ama lolipop gelmedi daha

• http://www.ebay.com/itm/351212458477

Bu ürünü almak istiyorum.

Telefonun D820 D821 modellerinden olup olmadığını nasıl anlayabilirim?
  • 12 kasım gelecek dediler 5 gün gecti hala yok

• quote:

Google hizmetlerini sıfırladıktan sonra bildirimler kafasına göre bazen gelip bazen gelmemezlik yapıyor. Bu durumu nasıl çözeceğiz arkadaşlar?

Bnde denedm dn glmdi simdi gelmezmi yaw bida otadan

• quote:

Orijinalden alıntı: cenk-s

http://www.ebay.com/itm/351212458477

Neden arka kapagi degstrme geregi duydunuz acaba kutudunda yzar 820 yada 821 oldugu

• quote:

Orijinalden alıntı: brkdmrl17

quote:

Orijinalden alıntı: cenk-s

http://www.ebay.com/itm/351212458477

Neden arka kapagi degstrme geregi duydunuz acaba kutudunda yzar 820 yada 821 oldugu

Teşekkürler cevap için.

Siyah bulamadığım için beyaz almıştım. Şimdi değiştirmeyi düşünüyorum. Kaşınıyorum yani kısacası .)

• quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

12 kasım gelecek dediler 5 gün gecti hala yok

12 Kasım'da yayınlandı zaten.

• 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.